• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Fuuuha, nejdes s tym k lekarovi?? To bude katastrofa, ked nebudem moct sediet pri Pc a s nami pisat :angry: :angry:.
8. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: veď vieeeeeeeeeeeem monk...si robím srandu, že ako si začala študírovať taliančinu, začneš si pliesť rody a budeš hovoriť pol na pol..
ako mne dnes romy...voglio kakavkoooooooo a cem a cem...
8. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcy, tak teeeeda :dizzy_face: ...bello.
kliknite si na to aby sa ta foto zvacsila
:slight_smile: no vy ste tu akosi všetky cez kvety...kráááááásny kaktusík, tak na ocot marcy určite neostaneš..
8. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme vsestranne vsetky, skutocne.... :sunglasses: :sunglasses:
8. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je prvy co sa mu dari u mna :slight_smile: :grinning: :slight_smile: respektive sa mu asi paci ze je na slnku (pochadza z dediny mojej starkej takze pravy slovensky kaktus eheheheh)
no pockajte tak si idem pozriet to monikine tetovanie
a Adri, ty ucis deti po taliansky?
8. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi, ste velmi sympaticka rodinka, aj ja taku raz budem mat :dizzy_face:. :grinning:
8. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no jasnééé, nakoniec bude toscany ozajstná anastasia čo hovorí slovensky a býva v toskánsku a z marcy veľkopodnikateľka cez kvety a z monk spisovateľka, čo zbiera námety na fóre... :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ale vsak nikde neni vidiet to tetovanie...ale tie oci tvojich deti, ja nemozem....take sa casto nevidia...naaadherneeee
8. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: jasnéé, učím...šak to by som neprežila, keby mi nerozumeli...a svojim predkom z maminkinho "predchádzajúceho života"

toscany, tak o tom nepochybuj...možno to budeš mať jednou ranou, a nie na trikrát ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mám tri cisárske za sebou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi, tak teda to je predpoved :grinning: :grinning: :grinning:.
8. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no nemyslela som zrovna trojičky tosc..
môj manželík je z dvojičiek a keď som čakala romy,tak som čakala veru na prvé sono, či mi nepovedia, že sú tam dve...taak som sa na to pripravila, že mi to bolo potom aj ľúto....
štyri deti, tak to by bolo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj keď tri sú príma vec..
8. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako to zvladas? aj robis ci si zienka domaca? ja som volakedy chcela mat sedem deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jasné pracovala som pred materskou, teda učila, potom som učila na akadémii vzdelávania taliančinu a po chalanoch som učila skoro dva roky...
teraz som samozrejme doma s dcérou a manžujem to tu, chalani mi lyžujú v klube, tak to sú tréningy 3x do týždňa, plus víkendy a sústredenia...
ja učím prvý stupeň a telesnú... :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: akosi som prehliadla čo ste robili príp. robíte vy ?
8. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Adi, mas krasne deticky, rozmyslas nad dalsim?
Marcy, mate uz vybrane mena pre babatko?
8. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: nm nem cara tosc...
ja som rodila pri svokrovi a po treťom cisárskom som si dala žiadosť na sterilizáciu...zase mám zodpovednosť voči svojim deťom, nie že im mama zomrie pri pôrode...
:unamused:
8. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj no tak to je este casu ale mame nejake predstavu..kazdy svoju ale som presvedcena ze sa nakoniec zhodneme..
poradte vy nejake pekne mena
8. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: tak mená to je kapitola sama o sebe...
ja som čakala, aké dajú romine, teda moja drahá polovička...povedal sestričke až keď ju uvidí /hahaha, tajne, keď ja budem spať../
mali sme totiž niekoľko alternatív, a on za rominu teda fakt nebol, chlapci áno, tí odzačiatku tvrdili, že tam majú sestričku romy....
u nás totiž fičí italy music všeho druhu a sme aj italy manželstvo, keď to vrie lietajú taniere a o 5 minút sa na tom rehoceme... :grinning:
8. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky, ja idem haji. Marcy, budem nad menami rozmyslat a zajtra ti dam tipy :wink:. Adi, ty skutocne do Italy patris :grinning: :grinning:.
Dobruu.
8. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dobrúúú
8. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru baby aj moja hodina uz prisla...som hotova...dobru..a domani :slight_smile: :sunglasses:
8. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuz, co sa tu deje? kde ste vsetky ci streda za.....y den? :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuto noc som potiahla az do 6 rana bez zobudenia, to je uspech.... :slight_smile:
ja som teraz v robotke a trosku sa nudim, priznam sa...ale tak nieco si najdem...vy ako?
9. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcy. Tak ty sa nudis? :grinning: Ja som dnes taka vytocena, ze az. Ma nastvala jedna talianka, pretoze mi skapalo auto na krizovatke :angry: a truba vybehla a zacala tam na mna ziapat. Sa tvarila ako by bola prezidentkou. Rano sme si so svokrou vymenili auta, jej jeep je diesel a nie som zvyknuta na take velke auto tak mi to proste zhaslo :angry: :angry:. Stava sa.
9. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcy, vcera som ti slubila mena, ktore sa pacia mne:
dievcenske: Carolina, Chantal, Elena, Valentina, Valeria, Zara
chlapcenske: Leo, Laris, Walter.
9. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Katka, no take si nevsimaj, su nervozne chudatka....jasne ze sa stava, za tu minutu sa hadam nepoondi..
dakujeeeeem za krasne mena..zapisem si ich :slight_smile:
dnes je pekny datum 09/09/09 ze?
ozaj Janka sa nam kde stratila?
9. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No traaaapna bola. Dnes je stastny den na sobase :grinning: :grinning:. No mas pravdu, Janulka tu uz dlho nebola. Snad sa skoro ozve. Chcem sa spytat, ste dlho planovali babatko alebo ste sa len tak rozhodli?
9. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to bolo a je take magicke obdobie, tak sme sa len tak rozhodli a ono hned prislo - nad nase ocakavania... :slight_smile:
a teraz si uvedomujem ze som si nic ine nezelala, ze proste to je ten spravny chod v zivote ze sme na toto stvorene...je to fakt nadherny pocit...som akoby z oblakov padnuta tak sa nad tym rozplyvam :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek