• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Ti verim, ze je to kraaasne :dizzy_face:. Drzim palceky nech vsetko dobre dobre dopadne Marcy. A potom pridem urcite na navstevu :grinning: :grinning:-
9. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan :grinning: :slight_smile: :grinning:
ja by som si rada spravila taky okruh pisa-florencia-lucca-siena...musim si to dobre premysliet ako to zrealizovat, ak sa chces pridat budem rada :slight_smile:))
9. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale teraz uz padam, chcem si doma spravit riadnu slovensku nedelnu polievku dnes vecer, tak padam pa a stasera :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Okey. Tak ja sa pridavam na tento okruh :grinning: :grinning: :grinning:. ....... A dopo.
9. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcy, byvat sa moze u nas v hoteli a kazdy den sa moze spravit jedno mesto. Od nas su vzdialene:
Pisa 200 km
Florencia 120 km
Lucca 205 km
Sienna 87 km
9. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, zabudla si na Assissi :slight_smile: :wink:
marcy, mne sa páčia mená Marco, Luca, Nino.... a dievčenské, Bianca, Mia...
9. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni :slight_smile:. Assisi je vzdialene 80 km. Inac vcera som ti neodpovedala na tvoju otazku: ja byvam v malom mestecku Chiusi a najblizsie velke mesto je Perugia.
9. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha... ja už hľadám on line kurzy taliančiny..... Už viem: Un cane con u capello nero :grinning: neviem, načo mi to bude, ale fajn :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, idem sa učiť s jarkom..... ak sa bude dať, večer sa ozvem...
jarko sa učí: Mraučí mača pod múrom,
mačka miaučí s kocúrom
v komore sú myši,
maškrtia si z misy :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: s tou frazou raz prerazis moni :grinning: :grinning:. Odpadnem z teba. Inac zlato, mne ten link nejde :frowning2:.
9. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako že Ti to nejde? mne to ide..... :confused:
9. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
keď Ti to nepôjde, ta kmi pošli e-mail, pošlem vám to mailom...
9. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tebe to ide, pretoze si prihlasena na stranke myspace, my ostatni nie :frowning2: . Mne sa zobrazi po kliknuti na ten link tato stranka:
http://www.myspace.com/
9. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj... tak pošli mail... :slight_smile:
9. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka máš... :slight_smile:
9. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiiiiiiha, tak to je teda pekne, tvoja sa mi paci :dizzy_face:. Si odvazna Moni, bolelo ta to?
9. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolelo, ale ako kde... tam nižšie nie,to bolo v pohode,a le najviac ma boleli tie úpony na rebrách.... to som sa ho opýtala, či si ten strojček vymenil za pílku.... :grinning: :grinning:
A ešte ma bolelo, keď niečo vytetoval, tak to hneď pretrel obrúskom, a to boleloooo :sweat_smile: :sweat_smile: Ale tak výsledok stál za to.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa znovu hlasim z domu :slight_smile:
juj to si tak blizko od tych najkrajsich miest ako perugia a assisi..no tak menim plan...staci aj siena perugia assisi volterra ...to su nadherne miesta... :slight_smile: bola si tam uz? ci pockaj ty si tu od juna len vsak? a tvoj drahy co robi?
Moni, aj mne sa paci marco a luca ale marco uz je bratranec a luca je moj marito...a tu sa zevraj neslusi opakovat ahahahahah
9. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a ja si pamatam
Filomena chudera sadla vedla sofera
a uz teraz jajka ze jej smrdi fajka...
to su nadherne basnicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Moni, to co som sa ja prve naucila bolo CHI VA PIANO, VA SANO, VA LONTANO po slovensky pomaly dalej zajdes..
9. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcy, ja som chodila do Italy vzdy ked bolo mozne :grinning: a boli sme s drahym vsade okrem Assisi. Kludne mozeme spravit aj damsku jazdu po okoli, mne to nevadi :sunglasses:. Moj drahy je PM, stavaju mosty.
Ta basnicka je super :grinning: :grinning:.
No moja prva fraza, ktoru som pouzivala casto a moj sa na to hneval: "chi sa che sarà di noi" :grinning: :grinning: :grinning:.
9. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcy, varis kuraciu alebo hovadziu polievocku?
9. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuraciu po prvykrat v mojom zivote..eheheheh
pm to je project manager?
tak to bude damska jazda urcite :slight_smile:
9. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati a čo to znamená? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
marcy, aj ja varievam kuraciu polievočku... hovädziu neviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, project manager :grinning:. Marcy, potom napis ci sa podarila. Co si tam supla?
9. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak zatial kura na kusky zaliala vodou, lyzicka soli a jedna cibula teraz sa robi pena, tu musim vybrat
9. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brava :grinning:. Moj ked robi kuraci vyvar (taliansky), tak to vari minimalne 3 hodiny, lebo zevraj taky musi byt. Ja ked som mu spravila nasu kuraciu polievocku, tak ohrnal nosom :angry:.
9. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak aj toto sa bude varit tri hodiny...ano aj ich je dobry vyvar, ale tak ja mam prave nase sliziky
9. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ja som dobra..... Ty si sa pytala, co znamena ta fraza :rolling_eyes: . Znamena, "nikto nevie, co sa stane", alebo " nikto nevie co s nami bude". Dost pesimisticke, ale niekedy sa to hodi, ked sa ta niekto napr. vypytuje na buducnost.
9. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek