Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
toscany
9. zář 2009
Ti verim, ze je to kraaasne x-). Drzim palceky nech vsetko dobre dobre dopadne Marcy. A potom pridem urcite na navstevu 😃 😃-
marcy_it
9. zář 2009
jasan 😃 🙂 😃
ja by som si rada spravila taky okruh pisa-florencia-lucca-siena...musim si to dobre premysliet ako to zrealizovat, ak sa chces pridat budem rada 🙂))
marcy_it
9. zář 2009
ale teraz uz padam, chcem si doma spravit riadnu slovensku nedelnu polievku dnes vecer, tak padam pa a stasera 🙂
toscany
9. zář 2009
Okey. Tak ja sa pridavam na tento okruh 😃 😃 😃. ....... A dopo.
toscany
9. zář 2009
Marcy, byvat sa moze u nas v hoteli a kazdy den sa moze spravit jedno mesto. Od nas su vzdialene:
Pisa 200 km
Florencia 120 km
Lucca 205 km
Sienna 87 km
monkula
9. zář 2009
kati, zabudla si na Assissi 🙂 😉
marcy, mne sa páčia mená Marco, Luca, Nino.... a dievčenské, Bianca, Mia...
toscany
9. zář 2009
Ahoj Moni 🙂. Assisi je vzdialene 80 km. Inac vcera som ti neodpovedala na tvoju otazku: ja byvam v malom mestecku Chiusi a najblizsie velke mesto je Perugia.
monkula
9. zář 2009
aha... ja už hľadám on line kurzy taliančiny..... Už viem: Un cane con u capello nero 😃 neviem, načo mi to bude, ale fajn 😃 😃
monkula
9. zář 2009
marcy, ale aj ostatné, tu sú fotky môjho tetovania:
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fusea...
monkula
9. zář 2009
no, idem sa učiť s jarkom..... ak sa bude dať, večer sa ozvem...
jarko sa učí: Mraučí mača pod múrom,
mačka miaučí s kocúrom
v komore sú myši,
maškrtia si z misy 😃 😃
toscany
9. zář 2009
😃 s tou frazou raz prerazis moni 😃 😃. Odpadnem z teba. Inac zlato, mne ten link nejde 😞.
monkula
9. zář 2009
Ako že Ti to nejde? mne to ide..... =-)
monkula
9. zář 2009
keď Ti to nepôjde, ta kmi pošli e-mail, pošlem vám to mailom...
toscany
9. zář 2009
no tebe to ide, pretoze si prihlasena na stranke myspace, my ostatni nie 😞 . Mne sa zobrazi po kliknuti na ten link tato stranka:
http://www.myspace.com/
monkula
9. zář 2009
jaj... tak pošli mail... 🙂
monkula
9. zář 2009
katka máš... 🙂
toscany
9. zář 2009
Fiiiiiiha, tak to je teda pekne, tvoja sa mi paci x-). Si odvazna Moni, bolelo ta to?
monkula
9. zář 2009
Bolelo, ale ako kde... tam nižšie nie,to bolo v pohode,a le najviac ma boleli tie úpony na rebrách.... to som sa ho opýtala, či si ten strojček vymenil za pílku.... 😃 😃
A ešte ma bolelo, keď niečo vytetoval, tak to hneď pretrel obrúskom, a to boleloooo :-N :-N Ale tak výsledok stál za to.... x-) x-) x-)
marcy_it
9. zář 2009
tak sa znovu hlasim z domu 🙂
juj to si tak blizko od tych najkrajsich miest ako perugia a assisi..no tak menim plan...staci aj siena perugia assisi volterra ...to su nadherne miesta... 🙂 bola si tam uz? ci pockaj ty si tu od juna len vsak? a tvoj drahy co robi?
Moni, aj mne sa paci marco a luca ale marco uz je bratranec a luca je moj marito...a tu sa zevraj neslusi opakovat ahahahahah
marcy_it
9. zář 2009
Moni a ja si pamatam
Filomena chudera sadla vedla sofera
a uz teraz jajka ze jej smrdi fajka...
to su nadherne basnicky 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Moni, to co som sa ja prve naucila bolo CHI VA PIANO, VA SANO, VA LONTANO po slovensky pomaly dalej zajdes..
toscany
9. zář 2009
Marcy, ja som chodila do Italy vzdy ked bolo mozne 😃 a boli sme s drahym vsade okrem Assisi. Kludne mozeme spravit aj damsku jazdu po okoli, mne to nevadi 😎. Moj drahy je PM, stavaju mosty.
Ta basnicka je super 😃 😃.
No moja prva fraza, ktoru som pouzivala casto a moj sa na to hneval: "chi sa che sarà di noi" 😃 😃 😃.
toscany
9. zář 2009
Marcy, varis kuraciu alebo hovadziu polievocku?
marcy_it
9. zář 2009
kuraciu po prvykrat v mojom zivote..eheheheh
pm to je project manager?
tak to bude damska jazda urcite 🙂
monkula
9. zář 2009
kati a čo to znamená? :-N :-N :-N
marcy, aj ja varievam kuraciu polievočku... hovädziu neviem... :-p :-p
toscany
9. zář 2009
Moni, project manager 😃. Marcy, potom napis ci sa podarila. Co si tam supla?
marcy_it
9. zář 2009
no tak zatial kura na kusky zaliala vodou, lyzicka soli a jedna cibula teraz sa robi pena, tu musim vybrat
toscany
9. zář 2009
Brava 😃. Moj ked robi kuraci vyvar (taliansky), tak to vari minimalne 3 hodiny, lebo zevraj taky musi byt. Ja ked som mu spravila nasu kuraciu polievocku, tak ohrnal nosom ]-(.
marcy_it
9. zář 2009
vsak aj toto sa bude varit tri hodiny...ano aj ich je dobry vyvar, ale tak ja mam prave nase sliziky
toscany
9. zář 2009
Moni, ja som dobra..... Ty si sa pytala, co znamena ta fraza 8-( . Znamena, "nikto nevie, co sa stane", alebo " nikto nevie co s nami bude". Dost pesimisticke, ale niekedy sa to hodi, ked sa ta niekto napr. vypytuje na buducnost.