• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
9. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
teda aj ty pekne vypekas!!!
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Spravidla kazdy vikend peciem. V nedelu nevarim, niekedy ani v sobotu, ideme k svokrovcom, tak aspon kolacik spravim. Ty mas akych svokrovcov? Su blizko vas?
9. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja mam super svokrovcov, blizko..tu je to velmi zvlastny pojem...ano blizko 7 minut autom :grinning: :grinning: :grinning: ...ja viem viac talianskych receptov (su tak lahke a rychle) ako slovenskych ale teraz sa budem aplikovat, vsak dedic si ziada polievky, privarky a slovenske chute :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ok moja idem si trosku lahnut po celom dni na nohach - to je balada...tak pa a pekny vecer :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekny vecer aj vam Marcy pa :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katka, ešte si tu? :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: no tak ja som vás dnes prespala, došiel manželík po 4 dňoch a zaspali sme s deťmiiiiiiiii...
tak aspoň pekných zvyšných pár minút stredy 9.9....pekný dátumík... :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kontesy :grinning: :grinning:. Ja som uz doma. Dnes je uz chladnejsie, rano som si obliekla po lete prvy krat rifle a bol problem ich zapnut :angry:. To je z tej pasty! :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kati... ja sa akurát napchávam lasagnami.... mňam, ale sa mi vydarili... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Monicka. Ty takto neskoro obedujes ??? :grinning: :grinning: No ja som lasagne este nikdy nerobila, ja ich moc nemusim. S cim si ich robila? S maskom?
10. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
katka, len som dojedala :grinning: :grinning: Vieš, to moje nechutenstvo.... :confounded:
áno, s mäskom.... :grinning: iné by mi nezjedli.... :grinning: Ale pravdupovediac, tiež za nimi neumieram... :sweat_smile: :sweat_smile:
kati, ako robíš carbonnara? Mám tam kus slaniny, tak by som si zajtra zrobila... :sunglasses:
10. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no tak ty mas vyberave deticky.
Carbonaru robim tak, ze nakrajam slaninku na kocky, hodim na olej spolu so strucikom cesnaku, prazim na nizkom ohni a ked sa cesnak trosku zafarbi, vyberiem ho. V miske si rozslahama 2 - 3 vajcia, pridam nastruhany parmezan, trosku osolim a okorenim. Varim vacsinou spagety, ked su uvarene, dam ich na panvicu spolu so slaninkou a prilejem zmes z vajicok a na nizkom ohni opeciem, pokial sa vajicka neuvaria.
10. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
10. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: cafte k k k kontesy!!! ozaj moni tu je taka pesnicka o kontesse...frcala v x-factore co davali na rai due...ozaj mas ho? viem ze s kablovkou na slovensku davaju rai due...

vy tu uz o jedle...ja som si dala na obed tu fantasticku slovensku polievku co som varila vcera aj s pismenkami, ale potom som uz nevladala nic ine zjest a teraz som tak hladna...

vecer budeme jest aj so svokrovcami - pockaj co mi to hovoril ze spravili - polpettine - ano...mnam

Katka, carbonaru so spaghetami? vies ze je este lepsia ak das bucatini? ale zas niekomu sa to nepaci tak hrube...

dnes som bola na mercate, tak som nabalena, este dobre ze mam vak...bolo tak teplo ze az...no radsej nech ta zima ide pomaly, neviem ani ci budem mat nieco si obliect tak pohodlne na moje vykukajuce brusko :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marcy. Ja carbonaru len so spagetami robim, v podstate ju casto nerobim, ja vajicka s cestovinami moc nemusim. Takze polpette...mnam, mne svokra narobi kopec, ja to dam do mraznicky a potom len pomalicky vyberam. :grinning: A k tomu zemiakova kasa...mnaaam.
Co sa tyka zimy, myslim ze to tak skoro nehrozi, aspon u nas. :sunglasses:
10. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeej, Katka, nové foto, super.... :slight_smile:
Marcy, my máme miestnu káblovku, takže tu rai nehrozí.... mali sme na satelite, ale pokazil sa nám.,.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Juuj, dnes som počla jesnu pesničku od tizziana ferra, no krááásna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ešte jedna sa mi páči, pripomína mi dovču... hneď sem dám link.... :wink:
A čo ej polpettine? to je nejaké mäso... :sweat_smile:
10. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj a keď som v laufe, tak moja obľúbená, mi,lovaná pesnička.... z môjho obľúbeného filmu... z iného súdku, než per dimenticare, ale...
http://www.youtube.com/watch?v=R-fJ9ROrW08
10. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babenky...
ja som mala pokazeny pc a Maxi mi ho zobral do roboty opravit :frowning2:
ale ste tu toho popisali....
teraz pozeram ze tu nikdo nie je..... :cry:
10. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No ahojky babule. Dnes vecer nikto? Super pesnicky Monicka. :grinning: Polpette su fasirky :grinning:.
10. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No ahooooj Jani. Uz sme ta spominali :grinning:. Si nam chybala.
10. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Kati a to som ken začalka dávať svoje naj pesničky... :grinning:
fuj, nemám rada fašírky... maximálen tak studené s rožkom a uhorkou... ale nie accetelli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning:, ani ja ich moc nemusim, ja robievam len take male gulicky, aby som ich rychlo prehltla, ale mojmu strasne chutia. Oni vsak robia trosku ine fasirky ako moja mama, svokra tam dava aj paradajky, oni ich tu vlastne cpu vsade :grinning: :grinning:.
Mne musia aj Acetelli byt dobre :angry:.
10. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som hovorila jarinovi, ako Ti Acetelli "chutia" :grinning: :grinning:
hej, paradajky asi majú ozaj všade... :grinning: ozaj, pečivo je také drahé, aj mimo dovolenskových destinácií? ale chlebík je tam fajný.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
mozem potvrdit ze talianske fasirky su ine ako slovenske a su mnam :wink:
mne sa pacia aj tomu mojmu :slight_smile:
teraz som si vsimla co som napisala predtym:nikdo :unamused:
ja uz asi ani po slovensky neviem pisat
10. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, neva, my ti rozumieme....
10. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, ako sa mate? Mam pocit, ze si tu nebola sto rokov :grinning: .
Moni, pecivo je drahe spolu aj s ostatnymi potravinami. Da sa vsak kupovat lacnejsie, ak vsak chces kvalitu, tak minies vela.
10. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no, lebo my sme za osem žemlí dali cez dve € :angry: :angry:
10. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to su normalne ceny, aj u nas je to tak. V podstate si ani nepamatam, ci stoji nieco menej ako 1€.
10. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek