• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ahojte
tak skusala som vas precitat ale nejak sa v tom nevyznam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chcela by som vas spoznat.teraz uz nepracujem ...ale aj tak za pc moc nesadnem iba poobede ked maly spi az nejdem aj ja spat alebo vecer :sweat_smile: tak sa posnazim . :wink:
10. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne od vas :slight_smile:
prvy rok co som tu bola som stale vsetko prepocitavala na nase vtedy este koruny a vsetko mi prislo strasne drahe...teraz som si uz zvykla...
je to tu oproti sk dost drahe ale aj platy su tu vacsie...
idem si ja uz lahnut...
zajtra sa ozvem...
pa pa
10. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
V porovnani s platmi sa tie ceny daju, na Sk je to horsie :frowning2:. DObru nocku Jani. :slight_smile:
Jaji, svokrovci odisli? Prezili ste to? :grinning:
10. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata.
Pekny dnik vam zelam :wink:
Dnes sme mali rusnu noc.
Chiara sa zobudila o 4:45 cikat :slight_smile: a potom uz nechcela spat. :frowning2:
Zaspala az okolo 6:55
No a teraz jasne ze spi lebo je unavena :grinning:
11. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak sme to prezili svokrovci hned na druhy den odisli :grinning: :grinning: :grinning: teraz tu mam bratranca tak sa hra s malym :wink:
11. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne popoludnie kocky zelam :slight_smile:. U nas prsi, konecne budu auta umyte :grinning:. Jani, tak to nic moc, ked sa ti Chiara takto budi :frowning2: . Jaji, napis nejake "skusenosti" so svokrovcami. Inac je to smutne, ze nemate dobre vztahy. To sa uz neda napravit?
11. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katka...
u nas je strasne teplo :grinning:
ako bolo v skole?
ja pojdem spravit nakup :wink: moc sa mi nechce ale nemozem dopustit,aby mi rodinka umrela od hladu :slight_smile:
vcera v noci dobehol Pippo k nam do izby.
normalne som sa zlakla ze co sa stalo :fearful: a vypadol mu zub...bo lcely krvavy vyzeral ako upir :grinning:
jajaalf ty sa mas zisiel by sa mi tu bratranec :sunglasses:
je mi luto ze mas so svokrovcami taky vztah.
11. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani. Ze ako upir :grinning: :grinning:. tak si sa ani v noci nenudis. Aj ja idem na nakup teraz, prestalo prsat :slight_smile: . V skole sa da, prebera sa periodo ipotetico a potom na konverzacii robime preklady clankov a literatury. Konkretne dnes sme mali na literature spisovatela Itala Calvina, neviem ci ho poznate.
11. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..
Tu je link na moju stránku na myspace, snáď vám to pôjde.... mám tam foto tetovania a j tri fotky detí z dovolenky, až budem mať čas, nahádžem ďalšie...
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=497101712
11. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monicka, peknucke mas fotecky :dizzy_face:. Co varite na veceru?
11. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kati....
my máme suché večere, takže chlebík s masielkom a kakao... inak dík za recept na Carbonaru... spravila som si, že ja si dám a jarinovi a deťom ostanú lasagne... Výsledok? jarino zjedol dve porcie carbobary a to teda neznáša slaninu, aj z Minestronky ju musím vybrať,ani cesnak nemá rád a toto spráskal.... a vraj mu najviac chutila slaninka, lebo som kúpila takú viac mäskovu a do chrumkava som ju vypiekla..... tak si pochvaľoval....
11. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a lasagen ta mostali.. jedol len jarko aj Chiarka sa napchávala špagetami... :grinning:
A ďakujem za pochvalu fotiek, potom tam ešte nejaké nahádžem....
11. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute tak sme sa vatili domov..od pol stvrtej sme vonku... :confounded:
maleho odnucam od plienky len sa mi to nejak nedari.. poradte az mate nejake skusenosti!
11. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, ja sa tiež pokúšam... sú dni, keĎ chiara chce byť celý deň bez plienky a chodí pekne na nočník, a sú dni, keĎ mi nosí plienku a nechce byť bez nej.....
asi to chce len čas....
11. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..
my sme na veceru iba ovocie a syr...
deti mali Chiara kasu a Pippo pizzu..ten by mohol stale..
my sme sa odnaucili od plienok rychlo...a potom asi za 3 mesiace Chiara dostala hnacky a zacala sa nam znovu pocikavat takze vsetko odznova...teraz uz sme bez....myslim ze to chce cas a hlavne nenutit deti do toho..
skusat davat deti na nocnik...alebo rovno na zachod :grinning:
A vy co ste mali na veceru?
11. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som robila pasta pesta :grinning:. Jani, dnes na nakupoch som nasla suprovu torticku :dizzy_face:. Staci len 125 g masla, 3 vajcia a tato krabica:
http://www.ciao.it/Cameo_Tentazione_al_cioccolato__440301
No uuuuzasna bola, sme zjedli polovicu :grinning: :grinning: .
11. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cokoladove moc nemusim mne viacej vanilka.
ale pre Pippam ju kupim...on miluje cokoladove torty..
ja som minule kupila od nich taku jogortovu aj kavovui boli tiez super..
11. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hallllloooooooooooooo
ste sa vsetky odstahovali?
12. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule. Zelam krasnu sobotu :dizzy_face:. U nas je teplucko a slnecno. Doobeda som bola u kadernika, zmenila som aj foto :grinning:, je tu jeden vychyreny umelec - kadernik, skutocne profesional, svokra mi to vybavila a dnes si ma podal :grinning:. Myslim, ze uz nezmenim ineho.
Co dnes porabate?
12. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kati..
uces vyzera super :slight_smile:
tu bola v noci strasna burka..
teraz je teplo ale este je vonku vsetko mokre..
pojdeme obedovat..
a potom musim zehlit...
no aaaa potom by sme chceli ist do chicca pozriet neaku bundu Chiare..
12. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem Jani. U nas bola taka burka vcera popoludni. Dnes je super. My pojdeme dnes k jazeru. Uz nakupujes teplejsie veci? Aj ja by som mala.
12. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pomaly vyberam to co sme mali..ale vacsinou je vsetko male....
moje deti rastu..tak kupujem....
a sebe som musela kupit vsetko,lebo mi je vsetko male teraz ...
co mate dnes na obed?
ja som spravila spenat...ale spravila som ho alo u nas na sk tak mi viacej chuti a zemiaky...
detom nakolko mi jest spenat nebudu salsiccia so zemiakmi..
12. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnam, dobry obedik mate :slight_smile: . Dnes vari moj drahy, predjedlo bruschetta, potom risotto ai frutti di mare.
12. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak vy take kucharky ste? :confused: mna to nejak nebavi :pensive:
monkula tak aj tvoja mala ma este plienku..mne sa vcera pocikal sa rozplakal a ze nie plienku ani slipy ani serblik :fearful:
vase deti ako rozpravaju ?moj nejak slovensky nehcce... :frowning2: ked mu nieco poviem tak mi odpovie taliansky ale aspon viem ze mi rozumie... :wink:
baby ako sa vlasne volate?kde byvate a odkial ste z sk?nejak som si este nenasla cas vas precitat tak som trosku mimo :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jaji. Neviem ci si ma pamatas, volam sa Katarina a byvam v Toskansku. Prisla som sem zaciatkom juna. Teraz chodim do skoly na taliancinu :slight_smile:.
12. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajaalf ja sa volam Jana...
teraz byvam v Lainate...inak na sk v Pezinku...
aj moja dcera rozprava iba po taliansky...
rozumie po slovensky,ale presne ako tvoj odpovie po taliansky...
druhy syn je narodeny na sk zili sme tam 7 rokov,ale odkedy sme tu rozprava iba po taliansky...
a na sk po slovensky,ale niekedy uz nerozumie niektore slova..
no co mam snim robit...
teraz sa nam predstav trochu ty..odkial si?
12. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka no tebe je dobre...
aj mne si sa zislo :wink:
12. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co by sa ti zislo?
12. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aby mi niekto navaril taky dobry obed :grinning:
12. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek