• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
:grinning:, taliani radi varia. Aspon moj to zboznuje, nie vzdy vsak ma na to cas. On si aj pizzu sam doma pecie, da si vykysnut cesto :grinning: :grinning:. On je ako jeho starky, un nich varil len on.
12. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako aj moj by varil..
ale cez tyzden je stale v robote..
aj v sobotu...
aj moj robil pizzu mnam bola dobra..ale je nam pohodlnejsie objednat :sweat_smile:
ja som rada ked pride a venuje sa nam a nie aby bol zavrety v kuchyni..
12. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
toscany veru nepamatam si ta..
ja som jana byvam v bellarii pri riminach zo slovenska som z tt :wink:
12. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, ja som Monika a ja bývam na Slovensku... do IT chodíme len na dovolenky a prišla som sem povedať, ako mi tam bolo fajn a už som odtiaľto neodišla.... Lebo som si tu neskutočne sadla s jankou a Katkou..... pomáhajú mi s prekladom receptov a tak, proste sú to "moje dobré víly".... :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som varila plnenú papriku... len som nezohnala knedľu a môj pokus o knedľu skončil dosť zle.... vražedná zbraň... :grinning: :grinning:
A jaja, my sme chceli ísť na Rimini, tak máš blízko more.... milujem more... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojte babule. My sme uz naspat doma, poriadne nas vyfukalo na prechadzke :grinning:, strasne fuka.
Monicka, ahoj, ty si nase slovenske slniecko :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:.
12. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, zabudla som... super účes... to máš z ejdnej strany kratšie a z druhej dlhšie? Akos i sa páčilo tomu svojmu? Ako sa vlastne volá? :sweat_smile: :sweat_smile:
Aj mne by sa zišiel taký odborník/čka, čo by mi poradili, čo mám s tou hrivou robiť... moja kaderníčka je super, ale ostrihá tak, ako jej poviem.... :rolling_eyes:
12. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to rovnake na obidvoch stranach, len sa mi to tak spravilo na fotke :angry: . Inac to je ten sikmy strih. No moj bol nadseny, ale aj keby som bola na jezka, tak mi povie ze som belissima :grinning: :grinning:. Ten kadernik bol suprovy, pozrel jednym okom, naniesol melir a potom strihal. Ideme k svokrovcom. Pa vecer
12. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mňa sem prilákala vôňa talianskeho jedla..
12. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adri... Pekné nové foto.... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
klop klop :slight_smile:
povodne som sem prisla pozdravit mon....som si min. tyzden myslela ze som ta v MA konecne stretla , ale detcky neboli modrooke :unamused: tak zase nic :sweat_smile:
a nasla som tu aj boc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nooooo tema do ktorej pasujes jak rit na serbel :wink: :wink: :wink:
tak sa majte kocky krasne :sunglasses:
12. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
aj my sme tu dnes mali poobede zimu a dokonca aj prsalo....Moni no dakujem co si si napisala..
to bolo krasne :slight_smile:
to vies ze aj ty si nam super sadla...a sme stastne ze sme ta mohli spoznat :grinning:
neviem ako si to mam vysvetlit tu telinku co napisala o boc.ako urazku? :fearful:
12. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: teli, no, škoda, lebo ja by som Ti obohatila život, keby si ma poznala osobne... :grinning: :grinning: :sweat_smile: ale som namyslená..
jani, boc a telinka sa poznajú.... takže to nemyslela v zlom...
12. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pippo....ona to boc pochopiiii a urcite sa neurazi :wink:

no mon , teraz sa teda nebudem vediet dockat kedy ta stretnem :grinning:

tak sa majte uz vam tu nebudem oxidovat :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, trpezlivosť ruže prináša.... teda mňa.... :grinning:
12. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: jáááj, telinka zlatko, pozdravujem...
ty vieš, že som v taliansku žila v minulom živote...xixixi, a vieš aj to že všetci z okolia k nám chodia na italy jedlo..?? len teba som na príšerky nenahovorila..
ahojte dievčatá...pekný večer :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňam, príííšerky... mne chutia krevety a také niečo červené točené.... neviem, čo to je, ale je to mňam.....
12. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky, vitaj telinka. Teba este nepozname, teda len niektore :grinning:. Adri, kde si sa tulala? No pridaj aj ty nejaky receptik :wink: .
12. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kati... ako bolo u svokrovcov?
12. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni. Super, vsetci sa dlavili pizzou, ja som si spravila minestrinu :grinning:. Deticky uz spinkaju?
12. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nie... chrúmu tu bake rollsy a nutinu.... a pozerajú so mnou Bridget Jones 2
12. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobruu dievcence. Ideme uz haji :dizzy_face:.
12. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak vy hajíí a ja som čerstvá ako rybička..
dnes bol krásnučký deň, skoro celý sme boli kade tade von..my sme big akčná family..od bicyklov, korčulí, lyží až po šachy.. :grinning: :grinning:
chlapci boli na párty u kamoša tak máme doma tortičku a koláčiky,kto si dá???
zajtra sa chystám urobiť falošné tiramisú...s pudingom a tvarohom, potom hodím receptík
12. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, si ešte tu? Nerob chute, ja hladná jak pes...
kati, buona notte :slight_smile:
12. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko zienky. Ja uz mam napecene :dizzy_face:. Som si dnes pohla :grinning:. Vonku sa zda pekny slnecny den :dizzy_face:. Prajem vsetkym krasnu nedelu.
13. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty si šikovná..... aj tu svieti slnko, poriadne zubaté.... :grinning:
13. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je chladno na Sk? Co dnes porabate Monicka?
13. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keďže mám doma dvoch maródov, tak doma.... :confounded: :confounded: :confounded:
Tak chladno ako chladno... mne je stále chladno, pokiaľ nie je aspoň 25, tak je pre mňa zima :grinning:
13. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deticky su chore? :frowning2:
13. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, veru sú.... ale vyvádzajú ako zdravé.... teda našťastie.... ale kašlú a jarko aj soplí....
13. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad vam to rychlo prejde Moni, drzim palce :dizzy_face:.
13. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek