• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
kluci se dneska nemohli dočkat školky, aby se podělili o zážitky. Měli jsme tam k dispozici 2 pejsky a 11 koček na vyžádání :grinning: :grinning: :grinning: takže super zvěřinec :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No cita sa to fantasticky, mali ste super dovolenku :dizzy_face:. To som rada. ze opa je na tom lepsie a zotavuje sa, paraaada :slight_smile:. Ked budes mat fotecky na webe, posli mi link, poslem ti aj ja moje, aby si mala aspon predstavu s kym si pises :grinning:.
14. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALicka, la palomba je holubica. :slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinka, já to u těch ptáků nepoznám :grinning: :grinning: :grinning: Ale musím říct, že těch ptačích reštyk tam bylo hodně. :grinning: :grinning: Jsem jim tam chodila na lanýžový jídla :grinning: :grinning:

A jak jsi se tam sžila s chlebem? a máslem?? totál bez chuti ten bílej placatější :frowning2: ten nadejchanej se dal ale máslo trágoška
Jo a díky moc za pidislovník :grinning: :grinning: dobře jsem nakoupila na koláče a dokonce existuje i takový to naše klasický droždí
14. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alicko, si chytra holka :grinning:, rychlo si vychytala nedostatky toskanskeho jedla :grinning:. ja ten chlieb nekupujem, my ho moc nemusime, je absolutne bez chuti. Ja kupujem tie dlhe bagety, tie sa najviac podobaju nasim. Co sa tyka masla, kupujem len Giglio, je dost drahe, ale nemozem si pomoct, lepsie som zatial nenasla. Si aj piekla? Inac to drozdie som uz aj ja videla v obchode :grinning:. A co vinko? Doniesla si aj domov, alebo ste vsetko vypili :grinning: :grinning: ?
14. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: se furt morduju s fotkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj pekla pekla aj krehke sušenky :grinning: :grinning: a samo čokoládový dort a jablečný koláče. Neb na zahradě kolem domu byli báječný jablka. No já koupila máslo jen bio a pak půlkilovku na pečení. Za ten rok jsem zapomněla že je hnusný a mám koupit od Megle :grinning: Jinak totiž sýrujeme a nejlépe gorgonzola-mascarpone. Ale koupila jsem i toastový chleba, neb tam byl toustovač, tak jsem chtěla toastík s máslíkem a marmoškou.
Víno .... jen jeden den byl bez něj, to když jsem se asi otrávila z bruskety v restauraci :grinning: :grinning: , ale padlo malinko lahví jen asi 20 a to je na nás málo.
Furt jsem tam okukovala chlazený mořský potvory, ale já je neumim, chobotnice a sépie, ale miluju je. Tak holt budu muset doma trénovat a pak to příští rok rozjet. Ryby ty jo, kluci se zas oblizovali, ale když já bych tu havět mořskou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alicka, vitaj doma..... myslela som na Teba..
Máš pravdu, maslo nebolo nič moc, my sme kupovali, tiež tuším megle, taká kravička bola na obale... :sweat_smile: :sweat_smile:
lanýže, to sú tie vzácne hríby, však? No, vzácne, nevzácne, ja som si všetko objednávala "senza funghi" :grinning:
a predvčero msi si doma robial bruschetu, ali, dík za tip, na biely chlieb, fakt to chutilo ako buschety..... už keď som ju ovoňala, tak som bola späť v IT.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: prijemny den,aj ked u nas uprsany,vsetkym.
dnes sme boli prvy krat v skolke,malej sa tam velmi pacilo!
15. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lul, už je lepšie?
tak sa malej páčilo? A malá je tuším rovnako narodená, ako moja Chiara, ak sa dobre pamätám..... Moja je 21.1. 2007 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A kde v IT si ty? Nepamätám si..... :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
4a..máš zlaté dvojičky,aby som sa nesekla alica sa voláš,aj moje deti milujú talianske jedlo,ešteže sa aj na slov.dajú kúpiť orig.italy produkty..monk,aj môj brácho čakajú chiaru v decembri,to bude mať naša romina 2roky,inak budem teraz s manželíkom chodiť častejšie do BA,má tam sídlo firma,kde pracuje a potr.obehnúť nábytky a zariadiť náš dom,tak môžme dať stretko,pošlem ti tel.cez ip?..inak my sme mali cyklist.den,prešli sme 30km a večer musím zbaliť tete žehlenie,neznášam ho
15. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajaalf, tebe svokra vadí, máš jej plné zuby (a máš pravdu po tom,čo som si prečítala ) a ja by som ju zas uvítala. Som sama pri Torine, ona je vo Firenze a svokor v Calabrii. Nemá mi kto pomôcť s deťmi ani na sekundu.
A potom oni taliani sú zvyknutí dávať deti spať o polnoci. Mne to tiež dosť vadilo, ked sa mi všetci čudovali, prečo mi malý už o 8 spí. Aj v škôlke ich dávajú spať až o druhej.
15. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky. Monicka, tak vy pripravujete tal. speciality? Taliani by mali z vas radost :grinning:.
Lulka, ako sa mas? Super, ze malicka sa citi dobre v skolke. Drzim vam palce :dizzy_face:.
Adri, aj ja som kupovala niekedy tal. produkty doma, nastastie mi drahy doviezol vacsinu z Italy. Ste sa prestahovali, ked ides zariadovat?
Dnes je aj u nas uprsany den, normalne nie som zvyknuta na dazd :grinning:.
15. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, a ty nie si z BA? :confused: Ale pošli, jasné, už som jarinovi povedala, že ma odvezie do BA na stretko :grinning: :grinning:
matap, ja som na Sk a aj tak som na deti sama.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kati, dajú sa kúpiť, ale tie ceny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale v Bille som objavila perfektné cestoviny, talianske, a za 23 Sk.... :sunglasses: tie sa dajú jesť aj samotné....
15. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monicka. Mas pravdu, u nas to stoji dvojnasobne viac. Bohuzial. :frowning2: . Mate daleko svokrovcov? Alebo sa nemusite? :unamused:
Takze vy organizujete stretko v Ba, ked tam dojdem, aj ja sa chcem s vami stretnut :sunglasses:.
15. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati, ja mám len svokru, teda, mám aj svokra, ale toho som nikdy nevidela.... žije teraz v UK, sú rozvedení so svokrou.... :pensive:
Kati, no jasné, rada sa stretnem.... :slight_smile: už sa teraz teším...
15. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: mon ty si z mauacek alebo od blavy?...my z martina, my z hôr, my adrenalín family...xixixi
tosc..my si priebežne dávame posielať z italy mňamky, ale občas kúpime aj na slovensku a hlavne manželík často cestuje, tak aj donesie...a keďže sme lyžiari, italy je náš lyžiarsky raj, dolomity....volajúúúúúú
15. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ja bývam v malackách, ale nie som odtiaľto.... ja som z "maďarov", z okresu DS :wink:
V Martine som bola raz, boli sme navštíviť mužovho brata na vojne, aj môj muž tam bol na vojne..... krásne mesto.... plné starej slovenskej histórie, veĎ sa tam narodila naša slovenčina... :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Adi a tie mňamky sa oplatia? Aj ja by som si dala povedať... miňajú sa mi Gocciole... :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To to mi je luto Moni s tymi svokrovcami. Ale taka sikulka ako ty si lahko poradi s malymi drobcami :grinning:. Ako jarino v skolicke? :grinning:
Adri, my ideme sem:
http://www.valgardena.it/it/
15. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, mne ani nie... :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
jarino je už chorý.... majú chrípku.... tak sa s ním trápim doma sama... ale to písanie, to je hrozné... normálne mi je z neho až do plaču..
ozaj, nedáte si zákusky? ja som dnes dostala plnú krabicu, som zvedavá, dokedy to budem jesť :grinning:
15. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdar, :frowning2: , chripka. Fuuha. A co je s pisanim? Nejde mu to alebo nechce pisat?
jaaaaa chcem kolacik :grinning:.
15. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čo chceš? Mám tam punčové aj citrónové rezy, šamrolky, nejaké rolády.... :grinning:
15. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: jeeeeeeeej tosc...my zvažujeme cortina d´ampezzo, alebo presne ten link, čo si mi poslala, val gardena, tam chodia decká z klubu lyžovať párkrát do roka....možno sa tam uvidíme...
tosc...rekonštruovali sme domček po prababke, celé tri roky a teraz finišujemeeeeeee, lebo máme síce veľký byt v centre, ale stále len 3-izbový
domček, vlastne len jeho polovicu budeme mať na víkendy, prázdninky, oslavky a proste vypadnúť z mesta, nad nami je len hora a les :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puncoveeeee!! Dakujem :dizzy_face:.
Adri, takze dalsie stretko u vas v domceku :grinning:.
15. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na, chytaj.... :sunglasses:
15. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: maaaam!
15. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fůha, čtu o dobrotách a chytá mě mlsná. Ahojte italky :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, link na futbalový klub, za ktorý "kope" jarko...
je písaný v prípravke, jaroslav je tam len jeden :wink:
http://try.csfa.sk/index.php?temafilter=3

ja by som si zase dala bruschetu.... :sweat_smile: :grinning: musím si ale začať pestovaž zase bazalku, lebo tu nemajú.... zapadákov :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz. Jak je to s tím servisným v restauraci. 2-2,50 na osobu když si člověk sedne ke stolu. Platíte potom taky dýško?
15. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ze zapadakov Moni. Z maleho raz nieco bude :dizzy_face:. Ahoj Alicko, nemusis potom platit dysko :wink: .
15. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, to počujem prvý raz.... :confused:
V "našej" reštike sme neplatili nič... dokonca si nás po roku ešte pamätali.... :dizzy_face: :dizzy_face: jeden nás tam dokonca takmer vyobjímal... :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek