• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Maci presne tak, enterogermina je to. Davala som to Marti dvakrat denne, rano a vecer. Trvalo jej to ale skoro tyzden, kym jej to preslo...aj ked nemala nejak velmi silny priebeh... Inak je to aj pre dospelych, tak skus aj ty. Dospelaci trikrat denne. Zelam skore vyzdravenie!!!!
My sme sa dnes cely den flakali vonku. Marti tiez stale len za rucicku, ako Leonka, Dani. Obcas sa pusti, hlavne na rovnom povrchu a doma.
Dobru nocku!
4. dub 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ja zas buntosim teraz som prisla z prace..

segra my hned oznamila ,ze my pocikal postel :sweat_smile:

maci tie boty vsetky stoja od tych 40eur a hore..oni hovoria,ze na botach sa nema setrit treba kupit dobre aby sa u nozicka nepokazila tak sama neviem..
dufam,ze simonko rychlo vyzdravie a aj ty sa das dokopy :wink:

my davame tiez eterogermina uz od narodenia nakolko bral vela antibiotik tak my kazala doki davat 1x za den na vycistenie ci ako by som to nazvala..
ked chodime svokre tak ta nam to davala to este na zacatku tak som sa cudovala co to je ze ci nas desinfikuje a potom my alf povedal,ze to co my vsetko zjeme v hoteli treba vycistit zaludok :grinning: :grinning: :grinning:

dani tak ty ides na damsku jazdu fiha,veru to uz som davno nebola a ked sme boli z kamoskami vzdy som brala aj maleho. :wink:

katka pekne boticky chicco ma dobry vyber

dnes sa nam tu ani martinka neukazala asi sa venovala aj lukaskovi a nemala cas pre nas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky dobehla som ešte :sweat_smile:

tak ako sa máte?

maci ako je šimonkovi už je lepšie či stále máte problémiky :confounded:

kati vy sa ako máte? flákate sa po vonku :dizzy_face:

jaji ako v práci? a ako znáša kiko že si v práci a on so segričkou či už je dobre? a ako spinkávate? už sa nebudí na noc? :confused: :confused: a ešte kojíš?

dnes som tu mala lucaska a veru som dosť unavená ešte že ide víkendík :sweat_smile: na budúci týždeň tu malý nebude lebo Zuzke príde mamina zo slovenska tak bude s malým ona :slight_smile:

my sme samé, maťko šiel na diskotéku, asi nejaké kočky baliť :grinning: a ujo šiel na víkendík ku priateľke, tak som s malou sama a pekne hajká chodím ju kontrolovať vkuse :sweat_smile: no rozmýšľam či pomaly nepôjdem za ňou :slight_smile:

ktovie ako sa má Ivetka s Beruškou :dizzy_face: iste im je dobrúčko neviete kedy sa majú vrátiť? :confused:
4. dub 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Dobre ranko, zienky.
Tak opat krasny slnecny den :sunglasses: A my opat doma :angry: Bojim sa ist so smetami, aby ma to nahodou na chodbe nechytlo :grinning:

Marti a kto je Matko?

Dani este urcite spi po flamu :slight_smile:

Katka budem to teda pit aj ja, snad mi to pomoze, lebo uz treti den nic nejem :confounded: A tak by som si dala pizzu :sunglasses:

Jaji, to je pravda, ze vsade pisu, ze sa nema na topankach setrit, ze radsej kupit lacne tricko :wink: Ale svagrina kupila dcerke Nike a vobec nemaju ziadnu klenbu. Tak to nechapem, ved to stoji dost penazi... Ale urcite nebudem tiez setrit na topankach pre maleho. I ked ani ja si nekupujem take drahe :sunglasses:

Majte krasny den :dizzy_face:
5. dub 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak aj tu je dnes pekne celkom :dizzy_face: maličká ešte spinká ale ked vstane pôjdeme vonku

maci Maťko je môj bratranček :wink:

tak prajeme všetkým pekný dník :slight_smile: pa pá
5. dub 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

veru maci ja som mu aj skusala tenisky,a ani som moc nepozerala ake su..ja si myslim,ze ked su pre deti ze by mali byt dobre...
to ani ja si nekupujem drahe..volakedy som si kupila teraz radsej kupum malemu :wink:

tak matko siel baby balit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kiko si uz zvykol na segricku..v noci sa budi ale vezmem ho k nam a aspi dalej..uz nekojim nakolko som uz mocnechcel iba v noci a to len na zaspanie.teraz skusame mliecko druhe a pomaly si zvyka na flasku :wink:
5. dub 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super jaji :dizzy_face:
5. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, ako si ho v noci odvykla? Nasa Marti sa tiez koji uz len v noci, ale ak jej nedam cicik, tak jaci ako sirena...S cicikom zaspi zachvilu...
Maci, vydrrrrrrrrrrrrrz!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Bola si aj u dokiho?
5. dub 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ako sa dnes máte?
6. dub 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak som dopracovala..a teraz uvidime kedy zase zacnem..zalezi ci pridu svokrovci alebo az koncom maja :wink:
ako sa odnaucil ani sama neviem kupila som mu novy dudel a staci mu dat ten a pritulim si ho a je to..ale zaspi v postielke a ked sa v noci zobudi uz si ho vezmem k sebe a spi dalej :wink:

dnes mame krasny dnik..boli sme po robote v meste plno ludi deticiek :dizzy_face: :dizzy_face: teraz sme sa vratili a rada by som si aj lahla ale potom by som v noci asi mysi chytala :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak malá už zaspinkala, dnes mi odmietala spinkať poobede :angry: ale aspoň večer zaspinkala skôr :sweat_smile:

jaji a dokedy tu bude segra? :confused:
6. dub 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti ....

mne tiez kiko zaspal o 19hod.a este spi a to sa urcite zbudi..mame ist na pizzu a cakame kedy sa zbudi....

segra ide v piatok domou :cry:
6. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaji, vy ešte s malým pôjdete von :confused: ty kokso no my sme sa s malou z domu neskôr ako o ôsmej ešte nepohli ak nerátam keď nám zaspinkala vonku cez leto a ostali sme ešte trošku do tej pol deviatej maximálne :sweat_smile:

takže o chvíľku sa budete lúčiť :confounded:
6. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak
to my cele leto chodili domou po 22hod.nakolko som cakala muza kedy skonci v praci a potom sme sa spolu vratili domou..ale v lete je to ine plno ludi :wink:
6. dub 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to áno tu býva dole v meste každú stredu fest nejaký tak chceme ísť kuki niekedy len neviem ako by to mala znášala ten hluk a všetko
6. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja len na skok

malá je dnes nejaká nesvoja a ja som KO teraz prišiel ujo tak s ňou chvíľku je a idem ju okúpať a dať spať
prišla som vás aspoň pozdraviť lebo neviem či večer sem ešte skočím

malá vstala pred 5tou a nechcela vôbec už spať a potom mi zaspinkala len o 12 a spala len do 15tej a celý deň je chúďatko nejaká nervóznučka alebo čo
tak zatiaľ pa pá
7. dub 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

no nech sa nam uz kocky vratia lebo tu je nejak smutno :frowning2: :frowning2: :frowning2:

vcera som nestyhla prist..bol krasny dnik tak sme boli vonku a poobede sme si s kikom poslali 3hodinky :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: potom sme sli na nakupy..
dnes sme boli na urade-comune pozret vypis do jasiel..ale ze este nieje tak ho odlozili na bud.pondelok.
zajtra sa ide do rimin na kontrolu do nemocnice a potom pobehame po obchodikoch dufam,ze uz sa konecne rozhodnem a kupim kikovy topanocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prajem prijemny dnik :sunglasses:
8. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak sa tes, asi jej idu zubky...Aj nasa Marti je teraz v takej faze... zeby dlasie? Ma aj cervenu ritku... vcera sme ju ani okupat nemohli, lebo jacala, ked sme jej zadocek namocili do vody.Tak stale len striehnem, kedy sa pokaka, aby som jej hned menila plienocku...
8. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a co ma taku ritku cervenu?ze by z plienky? :frowning2:

marti veru asi to budu :wink:
8. dub 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

ja len teraz na skok pozdraviť vás

veru asi to budú zúbky malá mi aj počas dňa odmieta spinkať :frowning2: celý deň sme sa skoro len von prechádzali

prajeme pekný deň zatraj pa pá
8. dub 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podla mna, to ma, ked zacne jest niec ine ako zvykne...alebo neustriehnem, ked sa pokaka a nejaky cas jej to zostane v plienke...Ked bola vylucne kojena sa jej to ale nikdy nestalo. Teraz to ma asi zo stravy. Este som odpozorovala, ze predtym ako jej idu zubky sa jej to stava...neviem, ci som si to len ja vyhaluzila taku suvislost, alebo to naozaj suvisi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V kazdom pripade, co davate na ritku vy? ja pouzivam Nivea baby a niekedy Mustela baby. Mustela ju niekedy stipka, tak som jej uz zoparkrat dala kremik, co pouzivam na premastenie suchej koze na ekzem, vola sa Quiderma.
8. dub 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

uz sme sa vratili z rimin z nemocnice...vsetko ok pozreli jazvu a to bolo vsetko.dalsia kontrola 30maja a to uz budu robit sono..
boli sme aj supermercate kupila som kikovy boticky boli o nieco lacnejsie aj ked mne sa pacili ine ,muz ma nahovoril na tieto ze su maksie..

vcera sme zase si vymenili nazor z muzom :angry: :angry: :angry: koli svokrovcom..stale dokolo to by som mohla uz knihu o tom napisat..nakolko som povedala,ze do prace nepojdem dokym nepride segra koncom maja a on ze ako si to predstavujem byt dom a2 mesiace.ze pridu svokrovci varovat a ja ze nepotrebujem neprisli ked som potrebovala tak teraz nemusia chodit :angry: :angry: :angry: :angry: a tak to zacalo,ze stale musi byt po mojom a...... :pensive:

mali sme hroznu noc :cry: kika asi bolelo brusko vcera som mu spravila polievku z sosovice a asi z toho ho bolelo brusko :frowning2:
9. dub 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nik :frowning2:

uz som pridala aj foto boticiek :slight_smile:
9. dub 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

kati ako martinka? :confused: ešte stále máte problémy s ritkou? :confused: :confounded:

jaji a ty si sa nakoniec ako dohodla so svokrovcami prídu či nie? :confused:
9. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviete kedy má prísť Ivetka? :confused: :confused: :confused: je tu mŕtvo :confounded:
9. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
MARTI ja som nic nedohadovala ani nebudem nech si dohodne muz mne moc s nimi doreci neni :angry: :angry: :angry:

veru ivetka nam chyba ale aj ostatne baby..nebudu mat co ani citat moc toho neni :grinning:
9. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vlastne kde všetky sú? :confused: :confused: :confused: danka, macka adka hm? :confused:

tak veru máš pravdu nech sa on dohodne
9. dub 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ako sa ma didi^?
ja sa do toho nemiesam..lebo som potrebovala na sibacku a sa na mna vykaslali tak by som ich najradsej ani nevolala..ale oni dojdu aj tak ked oni chchu a mne to nevyhovuje lebo ja radsej budem cely den v praci ako s nimi
9. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ako sa mate vsetky?idem pozriet fotky :dizzy_face:
9. dub 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne fotky.My mame nove akurat to ze nam odisla pediatricka do druheho mesta a nechcu nam ju nahradit a asl nas posielala pediatricke do susedneho mesta a to jedna doktorka zevraj 1400 deti.Tato nasa mala 600 a aj to sme boli dnu 5 min.A ak som bez auta tak ani neviem ako by som sa dostala k tej dobtorke ked tam neni ziadny spoj.teraz sme bez doktorky tak dufam ze mi neochoreju leb budem musiet ist na pohotovost alebo sukromne zaplatit.Ale k tej do susedneho mesta sa nenahlasim...vo stvrtok to maju este prejednavat a ak to zotane takto tak ideme domonstriovat.Aj skolka zatial sa nic nevie ci mi ho zoberu.No som zhrozena ako sa taliansky stat stara o DETI :angry: NEMAM SLOV
9. dub 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek