• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
tomi je luto ze ste maly taku zlu noc...dufam,ze deticky sa maju lepsie a ze uz nevracaju...to zas mne maly kazdu noc vykrikuje zo sna a sa zobudza s placom...
21. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciao belle bambine...tak ako sa mame? no teda to bola noc Adri..mali ste vzruso :sweat_smile: co im tak uskodilo?

ja akurat robim pagace, mnam mnam...a Kati tu tortu di mele urcite aj ja spravim..vyzera fantasticky :slight_smile:

vcera sme boli na horach, 12 stupnov ale hory su hory...nadhera

Jani, ako sa mas? mala sa ozyva?ja som bola na eko ale bolo otocene zadnicou takze prd sme videli :slight_smile: :grinning: :slight_smile: hlavne ze sa ma ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsetky. Vidim, ze sa tu pise trosku pomenej. Musime to napravit :sweat_smile:. U nas je uz chladno, pomaly som si nakupila teplesie veci a dnes som nasla superacke cizmy na jesen, tak sa vytesujem :dizzy_face:.
Marcy, to tvoje babatko bude poriadne sidielko, ked sa takto schovava :grinning:. Torticku skus urcite, u nas patri medzi naoblubenejsie.
21. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciao :slight_smile:
aj nam sa tu ochladilo....rano prsalo strasna zima,poobede sme boli iba v tricku...
Kati len sa tes :grinning: aj ja som si kupila topanky geox take impermeabile :grinning:
marcy vsak ja ti ani neviem niekedy sa mi zda ze uz citim pohyby,ale potom aj 2 dni nic...
ja idem na eko az v novembri....a aspon prdelku ma peknu? :grinning:
Kati co si dnes dobreho varila?ako bolo vcera aj si sa opila? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janulka. Geox kupujem mojmu. Takmer su neznicitelne :grinning:. Vcera sme sa mali super, stretko s kamosmi a ja som chcela strasne ochutnat vino Brunello di Montalcino. Fantaaaaazia. Potom sme sa sli navecerat, chcela som ryby :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes som robila len pasta pesto a na veceru minestrinu a prosciutto. Sa ti podarilo vyskusat nejaku novu tortu?
21. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj mala som Chiaru choru...v noci hore...
cez den potom nervozna tak som neriskovala nic take robit...
aaaa vlastne ano ale len z plasteliny :grinning:
my sme mali na veceru len piadina ....
inak je mi luto ale mne ta znacka vina nic nehovori... :frowning2:
neviete co je s monkulou?
21. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, ja sa hlásim, virózky pominuli za tú noc čo sme mali "ako vzrúšo..", tak oddnes fungujeme normálne škola-škôlka..

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3310112#navigator

pridala som foto, ako kreslia moji chalani 5 a 7 ročný, som sa smiala, že ešte aj podobne kreslia..ja viem nakresliť akurát tak trojuholník..xixixix

tosc..aj ja mám na obed prosciutto crudo, so šalátikom a navrch parmezánik, mňam, to môj zbožňuje..

a geox topky, sú úžasné, my ich chodíme kupovať do prievidze kde ich aj šijú, lebo inak majú nekresťanské ceny, kamoška žije v pise a chodia ich kupovať tiež sem...

pekný dníček obedíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja odpadnem...geox siju na slovensku? tak toto si musim zapamatat a ist si ich kupit tam..ano tu stoja najmenej 100euro kazdy par, ale pravda je ze su neznicitelne...

a to viete ze aj rifle marlboro classics siju niekde na slovensku? len neviem kde...bolo by dobre vediet o vsetkych tychto podnikoch a ist si kupovat vsetko priamo k nim.

Jani nasla som perfektny obchod na corso buenos aires - camaieu, teda som ho poznala aj predtym ale dnes som isla okolo a maju zlavy do 50percent, najlpesie na tom je ze skoro polovica vsetkych modelov su ako pre tehulky...tolko som toho nabrala na vyskusanie do kabiny, ze som zabudla kolko je hodin, naspat do roboty som dosla o pol hodinu neskor...ale ako skoncim, sa tam vratim, nenormalne dobre veci tam maju :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pockajte akurat citam ze geox zatvoril prevadzku v juni aj prepustili ludi :frowning2:
22. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky. Boci, decka mas sikovne, skutocne pekne malby vytvorili a minule som ti zabudla napisat, ze mala Romi je nadherna princeznicka :dizzy_face: .
Marcy, taky butik som nevidela, ale aj ja zboznujem ked su vypredaje. Potom napis, co si navyberala :grinning:.
Tento tyzden mi konci skola, v piatok mame spolocny obed. Aj mi bude luto, hlavne za kamoskami :frowning2:.
22. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: juuj na slovensku sa toho šije pre italy, by ste sa čudovali..
napr.v martine sa šijú ecco topánky, ktoré sú tiež super..
kdesi pri žiline sa šije benetton...ja som tam mala robiť tlmočníčku za slovenské ceny, ponúkli mi ledva 6000tisíc..hahahah, ako au pair som mala trikrát toľko v taliansku..
:slight_smile: a aáno geox v prievidzi..
len akosi sa všetko sťahuje do číny a ana ukrajinu, lacné pracovné sily a trh..
asi začnem podporovať domáce výrobky..
aj keď je pravda taká, že aj my chodíme na nákupy do rakúska, či poľska a pre deti si dávam posielať pre deti z anglicka od kamošky z nextu...
:slight_smile:

tosc dík za pochvalu...odovzdám deťom :slight_smile:
a už nejdeš do žiadnej školy tosc?
22. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ciao Boci. Trojmesacny intenzivny kurz mi zatial bohate staci. Ja uz mam tych roznych certifikatov totizto uz plnu zbierku zo Slovenska, takze ja uz ani neviem, do akej skoly by som isla :grinning:, ale na druhej strane sa treba cely zivot vzdelavat. Teraz mam plnu hlavu nasho noveho obchodiku :grinning: :dizzy_face:. Musim sa pochvalit, ze svokor s mojim chlapom kupili maly obchodik blizko hotela. Zatial len zvazujem, co by sme tam ponukli :rolling_eyes: .
22. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to som ani ja nevedela ze sa u nas robia geox..ja ich kupujem malemu nakolko sa mu nohy potia..

toscany tak ta pekne prekvapili s tym obchodikom aspon mas o robotu postarane :wink: :wink:
22. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute :wink: ja som vedela ze geox robia naq Sk,ale zevraj su tam strasne drahe...neviem.
Kati uz ta napadlo co budes ponukat v obchodiku?
Marcy a ten obchod to je v Milane?rada by so mtam zbehla...
22. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky. Janulka, my len teraz rozmyslame. Aj tak ono to tu trosku tie vybavovacky v Italy trvaju :angry: . Byvame v centro storico, takze vacsinou su tu starsi ludia. Mna napadlo bud vino alebo nejake domace potreby.
Vy by ste si co otvorili?
22. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: niečo medzinárodné...napr. aj nejaké slovenské vecičky...
23. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..
toscany ja veru neviem co by si tam mohla predavat zalezi co je na blizku a co nie...mozno ze aj nejake decke vecicky :wink: a co tam bolo predtym?
muz dnes posledny den v praci a mozme vyrazit na sk..ale mame tu este na navsteve muzovho brata tak dufam,ze cim skor pojde domou aby sme mohli mi ist :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer talianky :slight_smile:. Dakujem Boci a Jaji za napady, ale slovenske veci nechcem predavat, lebo tu ziju vacsinou starsi ludia, velmi malo mladych :frowning2:. Takze si myslim, ze by mi to nekupovali. Detske veci by som chcela strasne, ale zase je tu otazka, kto to kupi, ak mlade rodiny su vo vacsich mestach. My ale nieco vymyslime :wink:.
23. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
toscany veru musis sama dobre porozmyslat co by bolo dobre...ale hlavne aby sa ty tam aj pacilo..mozno nejaku tabakerku otvorit :grinning: stary by chodili stavkovat a kupovat cigarety....
23. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata...neako to tu viazne..malo piseme :unamused: ako sa mate?
24. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak babenky my asi dnes vecer alebo zajtra rano vyrazame..az sa mi podari napisat z sk tak sa ozvem ked nie ozvem sa ked sa vratime..paaaaaaa
24. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :slight_smile:. Jaji, stastnu cestu na Sk :dizzy_face: :dizzy_face:.
24. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky...Jaji stastnu cestu a uzi si to tam :wink:
24. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky. Tak zajtra posledny den v skole :slight_smile:. Kdes ste vsetky??? Janulka, co porabate? Ako ste zacali skolsky rok?
Moni, kde si?? Nevidela som ta tu dlhu dobu :angry:.
Boci, kedy prides do Ba? Ja by som chcela ist zaciatkom oktobra, keby sa nam podarilo najst vhodny termin, mozeme dat stretko :grinning:.
25. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky tak my uz sme doma...
cesta bola celkom fajn vyrazili sme o 20HOD.neskor si muz zdriemol a domov sme prisli o 9.30..
trosku sme pospali a teraz sa pojde na navstevu
25. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face:jaji no super,tak si to na slovensku uzitee,odkiaľ inak si? tosc..môžme sa na ba dohodnúť,stačí cez ip termín,kedy tam cestuješ..ja akosi nestíhačky,manželík a marko majú akútne nádchy,ja som buď s romy von ab.ešte posledné zásoby dopľňam,cviklu som napr.robila..cez net nakupujem deckám jesenno-zimné oblečko,kamoška mi posiela next objedn.z londýna,pre 3deti nákup za 154€ super,nie? monk..a ty sa kde túlaš?
25. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky...my sme dnes boli viacmenej vonku cely den..mame krasne teple pocasie.Kati posledny den?aspon si idete potom niekam sadnut ako rozluckove?ja idem chystat veceru detom...boci to super kupujes..ja som pozerala na mimibazare next oblecko..maju pekne kusky,ale tu u nas som ho este nevidela predavat..ja skor chodim do chicca pre Chiaru a Pippo ten je skor sportovy tip...nike,adidas....
25. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: my už dnes máme za sebou preteky, v meste sme mali športový deň a chalani pretekali na kolieskových korčuliach, zlatí boli..matej aj spadol, ale môj hrdina sa postavil a išiel o 106 vpred..
pippo...ja si to vyhliadnem na next stránkach a pošlem kamoške link-y a ona mi to objedná, príde to k nej domov a potom už len zohnať niekoho, kto mi to dovezie domov...
26. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky kde ste????????????????
26. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak na sk mame super pocasicko co som vobec necakala..
boli sme na jarmoku v hlohovci ale nic moc...som uplne prekvapena z tych cien to som tomu vobec neveríla ,ze je to tu drahsie ako v it..
chystame sa do zoo do blavy,len vybrat den a hlavne pocasicko aby bolo super...
27. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek