• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
:slight_smile: jaja, z hlohovca si?
no ceny..uf, je to tu fakt drahéééééééééé
a vôbec nie sme buržoázia, ked nakupujeme radšej v poľsku či rakúsku, alebo si dávame veci posielať z londýna, lebo fakt, tam aspoň to oblečko a aj potraviny sú podstatne lacnejšie ako tu..
a potom, že podporujte domáci trh!!!!!!!!!!!!!!!!!
peknučký pondelok... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
boci nie som z hlohovca som z trnavy...
to som sa aj ja cudovala a neverila som ked mi o tom hovorili ale na vlasne oci som teraz videla :confounded:
rano som bola u zubara nastastie nemam nic len my vycistil kamen...
28. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky. Posledne dni sme mali kopec roboty. Prisli draheho kolegovia na vikend, ja som mala ukoncenie skoly, no unavena som na zomretie. ALe dnes uz odisli, mozem upratovat a prat :confounded:. Jaji, zelam pekny oddych domka, aj ja sa chystam na Sk, ale este neviem presne kedy.
Boci, dobre si to vymyslela s tymi nakupmi, pokial mozes nakupit lacnejsie, treba vyuzit.
28. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
z trnavy???..tam žije manželíkov brat...
tosc..poodychuj...a stretko na slovensku, ok?
28. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3334958&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

moje dieťa sa dnes takto šalelo v meste s kamoškou emou....plná nálady spí už druhú hodinu
28. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..
ja som bola bez netu a cez víkend som ležala v horúčkach...
A vy si tu dohovárate randezvous bezo mňa?
28. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky
musim napisat lebo uz sme uplne vzadu :grinning:
ako sa mate?hmmmm dufam ze aspon niektora odpisete :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale ozaj to tu flákate contesy
29. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne popoludnie kocky. Monicka moja, tak ty takto v horuckach cez vikend :frowning2:. Dufam ,ze sa mas uz lepsie. Ja tu chodim menej, je pravda, ze kazdy den nieco pride, co musim bud rychlo vybavit alebo sa niekam ide alebo svokrovci nieco potrebuju. A vecer potom padam od unavy rovno do postele.
Janulka, ako sa mate? deticky posluchaju? Nemas nejaky novy recept? Davno sme nic nevymysleli :grinning:.
Boci,Moni, ked budem vediet presne kedy pojdem do Ba, dam vam urcite kamosky moje vediet :slight_smile:.
29. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauteeeeee
:confounded:
ja dnes infarktová situácia, volali mi z matejovej školy, že mal úraz..až mi zle prišlo..
našla som ho na školskom dvore v kŕči od plaču..potkli sa o seba s jedným chlapcom, a náš maťo dopadol na ľavé rameno dooosť nešťastne..
zrovna nik doma, tak s rominou do školy, na úrazovku, na rontgen, a späť na úrazovku, do toho romina škriekajúca opica a matej od bolesti mi skoro odpadával..
diagnóza
máme zlomenú kľúčnu kosť..
môj hrdina sa bude liečiť 3-6 týždnov..
29. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:fearful: Boci, tak to snad nie! Panecku chuda male, ze zlomena klucna kost :frowning2:. Drzim palce, nech sa skoro maly uzdravi a nech sa mu to rychlo zrastie. Aj tebe Adri hlavne vela sil!
29. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby co nove v it? :slight_smile: mm chce aby sme isli byvat k nemu no neviem ako to tam je s materskou keby sa nam konecne zadarilo.ake mate skusenosti?
29. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci zelam skore uzdravenie..chudacik jaj to je hrozne....
Kati mame sa fajn.dnes sme boli Chiaru zapisat na tanecnu :wink: v piatok zaciname.uvidime ako bude..je to 3 mesacny kurz...Chiara chcela ist ked som sa jej pytala,tak uvidime ci bude chciet tancovat...
29. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, želáme skoré uzdravenie, chudáčik maličký, že posielame pofúkanie..... :frowning2: :frowning2:
29. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2:

baby ďakujem, fňuká chudáčik od bolesti, ale spinká,
spí skoro v polosede, má to zviazané cez chrbátik do osmičky, jednu ruku má v pyžamku a druhú zapnutú dnu, ale chudáčik....ľúto mi je ho, až ma srdce bolí...aj sa bojím ísť spať
29. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer kocky. Ja dnes po nakupoch :grinning:. U nas je stale pekne pocasie, dnes 28 C :dizzy_face: .
Boci, aka bola noc? Maly to ako zvlada?
30. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj KAti.
co pekneho si kupila?
Boci ako bolo?dufam,ze ste si pospali aspon trochu.
aj my tu mame teplo :grinning: a ja som uz skovala kratke nohavice detom ako tu bolo stale asi 2 tyzdne zima :unamused:
aj som dnes vytiahla Chiare saty..
30. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janulka. No ja tym, ze som pribrala, som si musela kupit aspon dvoje jeansov. Vsetky ma zacali tlacit. To z tej pasty tolko priberam :grinning:. Inac nasla som si uz kamosku, je slovenka a ma male babatko. Byva nedaleko od nas :dizzy_face:.
30. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...porazi ma vzdy ked dopisem a idem to poslat mi vypadne cely net :angry:
to je super Kati aspon mas kamosku...inak este si musis zaobstarat babo a mozte chodit kocikovat spolu :grinning:
Moni a ty si kde???
1. říj 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: kočky díky, díky..no my plačeme, že chceme do školy, ale matej má špeci úväz na chrbte do osmičky, takže má rúčky ako pingvín....lopatky a ramená mu to tlačí k sebe, aby sa mu to čo najmenej hýbalo..
v stredu ak bude všetko ok, by mu mohli dať ortézu, aby mohol chodiť do školy, lebo teraz nemôže používať žiadnu ruku..
spíme v polosede, napolohovaný vankúšmi, ale zvláda to statočne..
ocko mu kúpil mini notebook, tak so doňho aspoň ťuká..zlatúšik...
1. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci je mi to luto ...snad stou ortezou bude moct ist konecne medzi kamaratov...
dobry ocko aspon sa nenudi tolko..naozaj si to neviem predstavit....drzim palce aby sa co najskor uzdravil
1. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: pippo ani si nepredstavuj,ale zvládneme, však sme športovci...a to sa stáva, detské úrazy tak tie si nevyberajú..a vy čakáte dievčatko, jeeeeeeej až teraz som si všimla, sára je peknučké meno a krásne sa hodí ku chiare..
1. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...Boci ano dievcatko ale zatial iba na 80% :slight_smile: 29.19 ideme na ultrazvuk a uvidime snad uz na 100%...
ako sa mate dievcata?
2. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny den kocky. Jeeej, Jani, dievcatko :dizzy_face:. Peknucke mena mate vybrate, mne sa velmi paci Sara. Vybavujem si "residenza", no to je hotovy uzas. Uz treti den tam chodim a vzdy chcu odo mna nieco nove :angry: .
2. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: tosc..to sú talianske úrady..
2. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...
Kati a čo je tá residenza, prechodný pobyt? Ozaaaaj, jarko mi našiel taliansky slovník.... :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
2. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj ja uz to mam nastastie za sebou :grinning: mam uz vsetky papiere tu....
2. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No caute baby. Ano Monicka, prihlasila som sa k pobytu, ale keby som vedela co to obnasa, ani sa na to nedam. Dnes sme tam isli uz s drahym, to sa uz aj inac spravali ku mne :angry: . Vcera si ma ta pani stale zaradovala medzi Rumunov. Ja si myslim, ze chuda vobec nevedela, kde je Slovensko.
2. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati je to naozaj mozne ze nevedeli kde je slovensko...ani ked som si ja vybavovala papiere nevedeli kde to je...a potom prisli stym ze nie slovensko,ale ceskoslovensko :grinning: no mali v tom bordel...
2. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu na MK mám kamarátku, tá žije v Španielsku a hovorila mi, že pre Španielov je každý cudzinec Rumun.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale veď medzi nami leží "len" Rakúsko, tak nechápem, prečo nevedia, kde je Slovensko....
2. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek