• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ale veĎ ja v dobrom Adrika..... :wink: :wink:
Veru, to by bolo rehotu :grinning: a Vôbec, viete si predstaviť, že by sme sa postretávali všetky? Ja, Adri, Katka, Janka, Alicka by dobehla z rakúska..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A kto je ten Mauro? :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: mauro je cugino di toscany...e cognato di pippo...xixixi
neviem veru drahá...kto je mauro...mauro bude niekto tajomný..ako bývalá televízia vtv...
10. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri,,, ty záhadná deva..... :grinning: :grinning:
ja som upratala kúpeľňu, no neviem ako vy, ale ja by som toho, kto postavil kúpeľne z umakartu asi zastrelila..... :angry: :angry: tak sa na ňom drží a množí pleseň..... :sweat_smile: :sweat_smile: a nemyslite si, že neupratujem.... ale klasická kúpelka bytovková, kde sa dvaja nezmestia a bez okna.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: až budem mať svoju kúpeľňu, tak bude ako izba a celá kachličková :grinning: :grinning: :grinning: aká som skromná....
10. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: monk, možno ti ten mauro pošle rovno kľúče do nového domu, čo ty vieš????
preto ťa oslovil...
baby prídite aj na facebook...
celkom sa tam narehoceme...
10. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: io sono la donna magica...e ti prometto, che mauro .....é proprio il tuo marito....xixixixi
10. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na FB nechodím Adri....a ani nebudem.... :wink: :wink:
AAle ten Mauro naháňa fanúšikov..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: inak baby tie pečené buchty sú excelentné..pohľadám link na cesto, to zvládneš monk...
10. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cesto zvládam.... len to následné pečenie je nanič.... takže asi mám rúru na nič.... :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tu sa vypeka. Mnam buchty, Boci pridem ochutnat :grinning:. Prave som dosla z nasho babskeho posedenia, taka burka bola, ze som musela zastavit na kraji cesty. Uz davno som taku prietrz mracien nezazila :fearful:. Este stale mi bije srdce. Asi si nalej pohar vina :grinning:. Kto si da?
10. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja, ďakujem, ale len ak máš červené....
Prehrali sme so slovincami.... sedela som tu ako obarená....
10. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prehrali sme? :unamused: Ja to nesludujem. My len cervene vinko, biele otvaram len k rybam :wink:. Na zdravicko :dizzy_face:.
10. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, prehrali...
to bude zas mio marito senza umore....
na zdravie...
10. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: monk..super, tak to zachrániš hádam iba ty osobne,,teda tú prehru...
10. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte ide von.... tam sa odreaguje.... :grinning: :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: upršanú nedeľu, fúúúú, to zase bude vymyslieť program, aby sa decká zabavili.. :grinning:
11. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...ja vsetkym slnecnu nedelu :sunglasses:
My dnes ideme do Milana je tam vystava vola sa BIMBINFIERA...
Boci neznasam ked prsi lebo naozaj clovek nevie co robit...
11. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
peknú zamračenú nedeľu.... :grinning:
11. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buona giornata :slight_smile:.
Jeej Jani, ta vystava musi byt fantasticka :dizzy_face:. Aj ja by som hned isla. Potom napis, ako bolo. A mozno stretnes Marcynku. Ozaj, uz ste mali stretko?
11. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co robite na obed?Kati vy urcite idete k svokrovcom :grinning:
Neviem ja som tehotna a mam sklerozu :sweat_smile: kto je Marcynka?
11. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano Jani, ideme na obedik tam :grinning:. Dnes by sme mali grilovat. Marcynka je Marcy_it. :slight_smile:
11. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: aha :grinning: nie nedali sme stretko,ale dufam ze sa coskoro stretneme
11. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty co varis Jani na obed?
11. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my mame hranolky..konecne mi doniesli nasu slovensku tatarsku...
mnam neviem sa dockat :grinning: a k tomu detom syr a nam rezne...
skusala som tam davat fotku ale vsak ja to neviem jedna sa mi podarila...no budem ju musiet zmenit.
to za mnou nie je bordel,lebo to tak vyzera :confused: to su plysaky CHiarine
11. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: nám konečne došiel ocko po troch dňoch, romy zaspala, ja dováram obedík..
poobede idem do fitka potiť krv...
a vy ste tam kočky všetky vydaté, teda v itálii, alebo máte niektorá aj manžela slováka a žijete v taliansku?...
juuuj, fiere milujem
11. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.....
My sme dnes boli u našich.... skúšali sme púšťať šarkana, ale stratili sme jednu paličku :grinning: :grinning: a kým otec vystrúhal druhú a sestra draka opravila, tak aj spŕchlo a aj vietor ustal :grinning: :grinning: :grinning:
Janka, koonečne Ťa vidím.... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zeny vy ste to tu riadne roztocili....
ej veru dobry kolektiv sa tu zbieha, len keby sme mali jedno miesto blizko na stretko

Janka si uz ani nepamata na mna :cry: aj ked Katka - este mi nikto nepovedal Marcynka ahahahahah...neviem ci vies, Marcy je od Marcela ahahahahah

no ale baby, ja mam za sebou un weekend impegnativo....v sobotu cely den do 17 kurz, a v nedelu pulizie a pulizie, ale soddisfazione je velka ked to das vsetko do poriadku...navyse som si aj uzila draheho, ktory mi krasne pomohol tym ze navaril tri jedla aj na tyzden....
a dnes do roboty, uf....uz aby tu bol vecer, kedy budeme spolu :slight_smile:

Moni, tak z teba bude missfitnesska..no super, potom podavaj fotky na net
Boci, ty do kolkej robis v skole? to mas dobre...to je dobry job, mas poobede volno a potom cele prazdniny :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: marcy...ja som ešte doma s dcérkou rominou, má 22mesiacov, ale inak učím na 1.stupni, končím okolo jednej a máš pravdu poobede a cez prázdniny si užívam...xixix
12. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelka, podávam... aj pred, aj po... Mám stránku na mySpace, tak tam to potom švacnem.... :grinning:
Adri, ty si pani učiteľka? A učíš len prváčikov? Môj jarko je teraz prváčik, má ľahkú formu dysgrafie a učiteľka, čo ho mala, písala som to Katke, mu nadávala, že hnusne píše a mne povedala, že keĎ nechcem, aby mu v druhom ročníku dala z písania štvorku, mám si priniesť potvrdenie od psychologočky, že má poruchu grafomotoriky....
No a pred dvomi týždňami dostali novú pani učiteľku, ja som jej ani nestihla povedať o Jarkovom "probléme" a ona si ma an druhý deň počkala, že jarko má ľahšiu formu dysgrafie, ale nebojte sa, JA S NÍM SEDÍM V LAVICI A VENUJEM SA MU..... vyvalila som na ňu oči že áno, má... a ona že, ja som špeciálny pedagóg a učím už 35 rokov, tak to poznám, nebojte sa, aj môj syn mal dysgrafiu, presne ako váš jarko a teraz je z neho Ing. a stále tie deti hladká, je na ne milá, vľúdna.... :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavne má s nimi trpezlivosť... je taký typ, že keĎ ju vidíte, máte chuť sa jej schúliť do náručia..... viete, ako to myslím....
nemala by som to hovoriť, keĎže poredchádzajúca učiteľka odišla, lebo jej mamička mala mozgovú príhodu a teda nechcem, aby to vyznelo zle, ale dúfam, že sa už tá ochechula komunistická nevráti.... :sweat_smile: :sweat_smile:
12. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babky. Marcy, prislo mi to mile ta takto oslovit :dizzy_face:. Musim pochvalit tvoje fotecky, si velmi sympaticka maminka :sunglasses:.
Pred chvilkou tu bola taka otrasna burka :confounded:. My uz mame chladno v byte, tak som si zazala ohnik v krbe a spravila si teply cajik. Skoda, ze uz leto a teplucke dni skoncili.
Jani, ake bola vystava?
Moni, super nedela!! Nabuduce budu uz palcky na sarkana hotove :grinning:.
Boci, tvoj manzel dochadza daleko za pracou?
12. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelka, fakt, pekné fotky.... bola si krásna nevesta.... :dizzy_face: A Tvoj marito, typický talian... ešte Katka nám neukázala svojho Mattea :grinning: :grinning: Môjho marita mám v albume, aj s Chiarkou.... Krásny protiklad... a napriek tomu každý vraví, že sa obe deti podobajú na tatina.... :wink:
Ozaj, Katka, v Toskánsku asi už nesneží, že? :sweat_smile: :sweat_smile:
12. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek