• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
ahojte

boli sme rano n aockovani dobre to zvladol iba trosku plackal... :wink:

adi teda tak takto vas nehaju bez doki? :angry: :angry: :angry: :angry:
10. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, hladam maminy a aj nemaminy v Lombardii....V Milane......
10. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj v Milane zijem ja...ty si kde?
10. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aj ostatne,ako sa tu mate? :slight_smile:
10. dub 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lulka ako sa mate?dlho ste sa neozvali

zuzana vitaj medzi nami v milane je par dievcat ako marcy a blizko je aj andrejka.. :wink: ja som trosku dalej :grinning:
ako si dlho v tal?ako si sa sem dostala^
dufam,ze sa este ozves :wink: :wink:
10. dub 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff...ok.....na stvrtykrat.....funguje to vobec?
pridat prispevok je dost tazke...vzdy ma to vyhodi....
10. dub 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
som tu skoro rok......
Hmm....opakujem tento prispevok uz asi na 10-tykrat, takze ma ospravedlnte pokial by sa vsetky moje prispevky zjavili naraz... no neviem ci toto pridavanie prispevku vobec funguje...

takze som tu uz skoro rok. maly mi tu chodi do skolky, zatial co ja hladam pracu....no zatial bez uspechu
10. dub 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,no to hej moc sa neozyvame :frowning2:
mala ma hroznu nadchu a ja uz tiez...
ale mate tu nejako ticho v poslednej dobe tusim,ze?idem si precitat co ste tu popisali :wink:
10. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak ako ste sa dnes mali?
10. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky. No tu je naozaj mrtvo :unamused: My sme konecne vsetci zdravi, nakoniec to chytil i Marek. Len maly nam zostal po nemoci troska orazenejsi :sunglasses:
Jaji boticky su krasne. Za mesiac uz tiez budem pozerat na nejake, ale to kuknem u nas. Na konci aprila pojdem asi na mesiac domov, pretoze mam problemy s klenbou, takze ponavstevujem lekarov, co hrozne nerada robim :unamused: Ale musim, dost to boli.
Tak to je naozaj sila, ze taliani takto kaslu na deti. Pritom su milovnikmi deti, nechapem.... Minule nam prave jeden ital vycital, ze preco som nerodila tu, ze potrebuju zdvihnut porodnost. Tak mu Marek povedal, ze taliani nerobia nic preto aby sa viacej rodilo, ziadne soc. vymozenosti, no proste nic, tak sa do toho nikto nezenie.
Martinka Ty vzdy das novu fotku a ja som vzdy zmatena :wink: Myslim si, ze niekto novy....
Ahoj Zuzka, no my byvame od Teba velmi daleko az v Padove. Ale na fotke vypadate skor ako surodenci, nez mami a syn :wink:
Majte krasny den. Tu teda prsi, takze nic moc :angry:
11. dub 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
mame za sebou zlu noc kiko plakal mal horucku asi z ockovania :frowning2: dnes je to o trosku lepsie ale necche nic papat...

zuzka a mali sa narodil tu?si vydata za tal?
11. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi!Vitaj!
Mati, nasa Marti ma tu ritku raz ok, potom, ked neustriehnem kakinu, tak zas zapalenu a tak dokolecka. Minule som ju nnechala po byte behat s holou ritkou, nech sa jej prevetra a urobila mlacku...esteze nie na koberec...moja zlata...ako take steniatko... :slight_smile:
Jaji, chuda Kiko, nech sa da rychlo do poriadku...
Andrejka, to je fakt dost odveci s tou dotorkou... a taliansky stat je naozaj len na vyrabanie problemov...nic neriesi... som rada, ze nemusim volit.
My ideme v pondelok na dovcu...huraaaaaaaaaaaaaaa, uz sa nevieme dockat! Konecne teplucko! Prec z tohto uprsaneho pocasia...!!!
11. dub 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za privitanie. Zatial vydata nie som. Viem, ze moj syn nevyzera ako moj syn..no co uz. Je to trochu dlhy pribeh. Maleho som mala s jednym juhoafricanom, ktory sa na nas potom pekne vykaslal. Chcel sa zenit aby dostal slovenske papiere, no kedze som sa vydavat nechcela a ani dieta k vydaju nedotlacilo, tak pekne zmizol.
Do tohto fora som dosla s nadejou, ze najdem nase "normalne" zienky, lebo tie talianske su niekedy postrachom..
Niekedy sa mi zastavuje mozog z talianiek a talianov.... ked som tu dosla pred rokom asi pol roka mi trvalo pokial som sa dostala z soku.
To Taliansko ako ho mozno pozname my uz davno neexistuje.....
No teraz musim precitat co ste tu popismenkovali, aby som vas tak trosku spoznala.....
11. dub 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

macik tak super že ste už zdravučkí :dizzy_face: :dizzy_face:

kati a neskúšali ste nejaký krémik alebo púder? :confused: ale s holou riťušou sa jej muselo dobre bežkať :sweat_smile: :slight_smile:

ahoj zuzi to bolo teda od toho chlapca dosť hnusné :confounded: ale isto si rada že máš synčeka :wink:

jaji ako je kikovi? :confounded: už dúfam lepšie

teda my sme sa dnes okúpali a malá sa mi nezdala tak aj ona mala zvýšenú teplôtku :frowning2: dala som jej aj čajíka napiť a zaspinkala hneď chúďatko :frowning2: asi to budú predsa len ďalšie zúbky nechce si dať ani prst strčiť do pusy ale sama si stále chytá vrchné ďasienko :confounded: tak uvidíme čo nám vybehne
11. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte je tu v poslednej dobe nejako mrtvo :confounded: dnes som napisala do striscia la notizia ohladom doktorky...aj sme tam volali,tak som zvedava kedy sa nam ozvu :unamused: a ci sa vlastne ozvu :angry: Marti a vy uz teraz na dovcu?A kam? Ivet sa kedy vrati?Jaja a ty v praci asi,ze?Ozaj ideme na 2 tyzdne cattolica to je blizko bellarie?Mozme sa stretnut a vybehnut niekam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marti a vy ako sa mate?Zuzka ja som z Milana a kde presne byvas v Milane?
11. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak zase sami :frowning2: sestricka vcera vecer odisla a muz v praci...ja teraz budem doma a neskor sa uvidi ak sa dovalia svokrovci tak asi radsej pojdem do prace ako byt s nimi 24hodin :sweat_smile:

zuzi tak to si mala smolu s tym priatelom ale mas krasneho synceka urcite si r :sweat_smile: da ze ho mas a si neni sama :wink:
a co sa tyka talianska pekne si to napisala uz neni take ako volakedy tak sme snivali ist sem a tak aspon ja ... :wink:

adi tak ty takto ze strisca notizia :grinning: :grinning: no som zvedava ci nebudes v telke :slight_smile:

my sa uz mame o nieco lepsie kiko ale spinkal s nami aspon sme sa vyspali..
12. dub 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ja len na skok danielka má celý deň teplotu :confounded: ale vyzerá byť oki len trošku nervózna tak čakám ten zúbok

adi a vyriešili ste niečo s tou škôlkou?
12. dub 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak didi ma horucku..juj nech rychlo zubok vylezie :wink:

my sme boli trosku vonku ..zacalo prsat tak sme sa vratili domov
12. dub 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak maličká teraz zaspinkala no som zvedavá čo ráno, dúfam že bude bez teplôtky
12. dub 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne kiko zaspinkal trosku placakal.. :frowning2:
12. dub 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som sa tak pekne zasmiala az my slzy isli :grinning: :grinning: :grinning: volala svokra bola smutna,ze prala a jej vytiekla voda z pracky a namocila muzovemu bratovy vsetky knihy a pocitac.. :frowning2: chudak..

ivet kedy sa nam vratis?urcite si to v cz uzivas..aspon sa odrelaxuj .. :wink:
12. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kde ste vsetky :frowning2: nudim sa sama doma :frowning2: :frowning2:
12. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute zienky!
Ja som este tu... ideme v pondelok...a v juni mame prenajaty apartamento v Milano marittima. Tiez to nie je daleko Rimini...To by bola sranda, keby sa nam podarilo stretnut sa...! :slight_smile:
Marti, tie zubky mozu byt na ceste, ale kym vijdu von to moze este aj potrvat...aspon u nasej Marti to tak je...niekedy aj par tyzdnov predtym ma uz priznaky...
Andrejka, tak striscia...to ste dobre spravili...
Zuzi...a co ta prilakalo do Talianska?
12. dub 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte baby. Tak zase mame hnusne pocasie :unamused: Chodime na prechadzky aj v dazdi, inak by sme doma zblbli.
Katka a kam valite na dovolenku?
My tento rok asi iba na chatu do Tatier :unamused:
13. dub 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak my sme dnes boli bez teplôtky :dizzy_face: boli sme vonku tu bolo nádherne aj teplo
kati tak si užite dovolenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kedy sa vrátite? :confused:
maci idete na slovensko na dovolnku? :dizzy_face:
13. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak som sa chcela pochváliť :dizzy_face: :dizzy_face: dnes malá krásne utekala štvornožky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: ahoj Martinka, no vidis aka je mala sikovna. To nas na styri nechce ani za zivot :unamused: Iba na dve...
My mame chatu v Podbanskom v Tatrach, nadherne tiche miesto, tak tam asi nejaku dobu stravime. A mozno este do Chorvatska, ale az po sezone. Je nemusim preplnene plaze. :sunglasses:
13. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

maci tak tam vám bude isto dobre :dizzy_face: ja tiež v poslednom čase nemusím miesta kde je plno ľudí :zipper_mouth: ale do chorvátska sa chystáme aj my :slight_smile: chalani si už vybavili dovolenky ideme 20. júna :stuck_out_tongue_closed_eyes: možno aj na 2 týždne uvidíme podľa toho ako to bude malá znášať :slight_smile: ideme autom čiže nebudeme na nikoho viazaní :slight_smile: a kam do chorvátska chcete ísť vy? :confused:

inak maci moja malá nechce na nôžkach stáť vôbec :confounded: keď ju držím za rúčky tak sa stále dáva do sedu a keď ju dáme do chodúlika po 3 minútkach začne kričať a pišťať ako sa jej tam nepáči :confounded: ale dnes som šťastná že mi začala loziť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teraz som vybalila uja aj s priateľkou malou tak sa šli prejsť :sunglasses: :sunglasses: toto je asi štvrtý krát čo som malú pustila vonku bezo mňa :sweat_smile: ale musím si zvykať aj ja a aj ona aby nebola moc na mňa naviazaná, asi si idem trošku požehliť a poriadiť kým sú preč :grinning: ak zase neostanem visieť tu :grinning:
13. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Jasne,Martinka, je dobre ked je mala naucena aj s inymi. Ja ked som u maminy tak maleho nechavam aj s nou spavat. Jej ako dobre, vzdy si oddychnem. Nejhorsie je ked sa dieta nechce pustit maminej sukne, to su potom vsetci otraveni. A ja nechcem aby bol maly taky hanblivy ako som bola ja :unamused:
Kazde dietatko je ine a mala ide podla pravidiel, prvej na 4 potom na 2. My to mame troska popletene, stava sa aj to, ze dieta ide na dve a potom chodi po 4 :slight_smile: Aaaaale, dolezite je ze sa maju k svetu a su zdravi.
Jej, tak to mi potom poreferujes ake to bolo v Chorvatsku a kde ste boli a ako to zvladala mala.
Ja ani neviem kam pojdeme, nechavame to na poslednu chvilu. Do chorvatska je najlepsie autom, mate slobodu.
13. dub 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, vidim, ze vsetky mate malicke deticky...hmm ktore maju problemiky so zubami a pod. Uff...ja som rada, ze to uz mam za sebou. Ale pamatam si velmi dobre ako som skoro plakala s malym ked mu isli zuby a maval vysoke teploty..niekedy az 38.7... Mne len tohto roku narastli zuby cislo 8 a tak som sa mohla opat vzit do koze maleho dietata...kedze ma tie zuby poriadne potrapili.
Ja aj napriek tomu, ze ma otec dietata opustil..nikdy som neolutovala, ze som sa rozhodla mat dieta. Asi ako kazda mama si myslim, ze mam krasne dieta a je s nim kopec srandy....
Moj priatel, s ktorym zijem v spolocnej domacnosti rok (pozname sa skoro 2 roky) je uzasny.Maleho si velmi oblubil a tak ma hreje pri srdci, ked ich vidim spolocne sa hrat alebo blaznit...lebo sa maju radi.

Inac v Milane byvam blizko "Porta Genova", linea verde.

Momentalne som chora....je to taky klon medzi chripkou a zapalom priedusiek. To ten super vzduch tu v Milane... Zisiel by sa dajaky ten pobyt pri mori...lebo po tom roku tu sa citim akoby som bola velmi tazkym fajciarom...pricom nefajcim.....to ten smog
13. dub 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek