• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
katka, tak my už Marca mať nebudeme..... tak ak budeš mať syna a bude sa volať Marco, tak si na mňa občas pomysli.... :wink:
16. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: fakt monk..ty si rabótala v kuchyni?
odpadnem...
16. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: a prečo monk..vy už neplánujete tretie ani omylom???
16. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, nepracovala som v kuchyni....
myslím v mojej kuchyni.... :grinning: :grinning: už mám niečo odvarené a odpečené... :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ty si urcite super kucharka, ja som to hned vedela :grinning: :sweat_smile:.
Dalsie uz nechcete?
16. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, jedine omylom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a mať doma jarka a marca :grinning: :grinning:
Inak sa mi raz snívalo, ež som čakala dvojičky, párik a mali sme pre ne aj mená.... Marco e Bianca... :dizzy_face: :dizzy_face:
Bianca je tiež krásne meno.... mala som ho pre jarka, ale nevyšlo.. ani pohlavie a ni jarinovi s anepáčilo... :grinning:
16. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj, kopnite ma niektorá do zadku, nech padám do tej kuchyne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
monk a ako si prišla na dcérine meno?

aké máš priezvisko
16. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: bianku sme mali aj my...
mali by sme bb iniziály
16. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, ja som raz pozerala film asi ako 13 ročná s barbarou de Rossi... a ona tam hrala lekárku, ktorá veľmi chcela dieťa a vždy oň prišla... a potom si obľúbial jedno týrané dievčatko a starala sa o ňu... a Volala sa Chiara...
Bola silná, cieľavedomá, milá a krásna.... tak som si povedala, že aj ja chcem takú dcérku... aby bola silná a ničoho sa nezťakla a meno sa mi zapáčilo....
A môjmu Jarinovi sa zase páčilo meno Kristínka... tak sme urobili kompromis a máme Chiaru Christine....
a vy ako? Teda tú Rominu si vysvetľovala... a Tea?
Priezvisko v IP
16. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.aktuality.sk/clanok/147940/lyziarska-sezona-zacina/

sem ideme zajtra...

kopnite aj mňa, ja sa dnes asi spráskam z jedného piva...xixixix, som pri kojení nepila, ani v tehu...vyše dva roky..
16. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: davaj pozor Boci, jedno pivo pre tych co nepiju moze byt nebezpecne :grinning:.
Krasne meno ste dali Monicka, ja som tiez za dve mena.
16. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: to som chcela akurát napísať tosc...
dali sme dve mená, aby si neskôr mohla vybrať...
niekto ju volá tea a alebo teuška...
ja romy, rominka....
ale reaguje na obe...
aj tak sa predstavuje ako "doktorka".... :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: doktorka? Chce by malicka dottoressa?
16. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, priezviskom? :grinning:
Naša tiež reaguje na obe mená... dokonca sa sama predstavuje raz ako Chiarka a raz ako kristínka... a zásadne s priezviskom... :grinning:

No a ešte sa mi veľmi páči meno Luca a Nino... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale Nino vyslovovené tvrdo.... nie mäkko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ako sa voláš?....

doktorka, znie jej odpoveď.

lebo dedo č.1 je doktor, dedo č.2 je doktor, babka č.1 je doktorka, ocko č.1 je doktor, veterinár...xixixix
16. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, ocko c. 1? Ona ma kolko otcov? :confused:
16. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatá....
berieš ju na stretko? :wink:
oozaj idem pochváliť Chiaru už tretí deň je bez plienky, iba na noc ju má.. a ani kakať už nechce do plienky, al len do nočníka.... :dizzy_face: :dizzy_face: a stále nám ukazuje cikuľku.... :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlata Chiarka :grinning:. Moni, chystas sa ju dat do skolky? Alebo budes mamicka v domacnosti aj po materskej?
16. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tosc...to bola iba sranda...
ocka máme jediného, a nadovšetko ho ľúbime...
ale svokry mám tri, keďže svokor má tretiu manželku....
takže aj babky máme štyri...
monk...a to nie je nejak neskoro bez plienky?
romina je bez plienok do 20mesiacov...v noci má pre istotu, ale pýta sa raz v noci cikať...
16. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, chcela by som od septembra, ale momentálne je na SK katastrofálny stav v škôlkach, sú preplnené, tento rok odmietli takmer 50 detí... prednostne berú predškolákov, keďže je predškolská dochádzka povinná...
Tak uvidíme, ako o bude...
16. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: monk a čo si keď si....?
teda lavoro...
16. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, to bola sranda :grinning: :wink: . Ja viem, ze mate jedneho tatinka, ale styri svokry ako ta moja by som chcela :sunglasses:.
16. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ja som ani jedno dieťa nenútila na nočník.... ja som toho názoru, že dieťa samé vie, kedy je na nočník pripravené.... Aj ja som skúšala pred druhým rokom, no neúspešne... tak načo ju stresovať?

Čo som? Pracovala som na recepcii v Pepsi Cole, bavilo ma to.... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no jasné...žiadny stres,
len som sa pýtala monk...
romy sa začala pýtať sama...sama si sadla na nočníka a začala sa vyzliekať,
tak sme to skúsili a bolo...
ale teraz už len na záchodík..vidí chlapcov , tak aj ona

tosc...takže máš dobrú svokru...

tak super džob monk...a vrátiš sa tam?
16. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svokrusa je zlata, byvala ucitelka v skolke :grinning:. Vydala niekolko knih rozpravok pre deticky :dizzy_face:.
16. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buona notte stelle :slight_smile:.
16. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, nevrátim.... nerobila som tam dlho.. žiadna recepčná tam nerobí dlho..... ako by som to..
Nedáš, odídeš... chápeme sa?
ale takáto robota by ma bavila... ja veeeľmi rada vypisujem papiere a tam som objednávala hotely, letenky, pripravovala som miestnosť na meetingy, objednávala som jedlá, samozrejme, vždy jednu veľkú obloženú misu navyše, pre nás na personálnom... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Buona notte katarínka...
17. říj 2009 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
neviem preco stale mi to tu vecer vypadava..aj vcera pisala som poslala a vypadlo vsetko asi tri krat.
co mate dnes v plane kocky?my klasika upratat,dat prat zehlit,varit....
a poobede ked papà pride z roboty chceme ist pozret do prenatal neaku bundu pre mna...neaku gigante bundu pre mna...vsak ked sa len rozsirujem :grinning: :grinning: :grinning:
inak vyzera ze tu budeme mat dnes pekne :sunglasses:
Kati konecne sme zacali stavat dom :wink: stavat este len vykopali robotnici jamu...
17. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsetkym.
JAni, super, budete mat domcek :dizzy_face: :dizzy_face:. A kde? Joj, aj my stale hladame nieco male z velkou zahradou, ale tie ceny su neuveritelne :rolling_eyes: .
Ja dnes balim, pretoze zajtra skoro rano vyrazam do Blavy :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:.
17. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek