• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
dobré ránko...
Katka, veru, tie ceny máte otrasné.... ja som videla vilku, tuším nedostavanú, ale so 7 izbami a každá mala svoju kúpeľňu a cena že 25 mil. :astonished:
Ale neboj, aj tu na záhorí im z cien trošku šibká.... Chalúpka na stračej nôžke, že keby si buchla dverami ,tak sa celý rozpadne a pýtajú zaň 2 milióny.... :rolling_eyes:
17. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
staviame tu v Lainate...my sme teraz v podnajme...
A kupili sme pozemok a teraz sme konecne zacali stavat...vsak len 5 mesiacov sme cakali kym nam mesto schvalilo projekt :angry:
a ty cestujes :wink: a kolko budes prec?
17. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Im to tu trva neskutocne dlho, so vsetkym, maju cas :angry:. Moni, vy chcete tiez stavat?
Jani, budem asi tyzden nanajvys dva. Ja tam mam vela veci na zimu, musim si to vsetko doviezt tu :rolling_eyes:.
17. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Monicka, vy dnes oslavujete, ze? :grinning: :dizzy_face:
17. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
aj tu su neuveritelne ceny za domy...my mame este jeden byt v Nerviane...a nemozme ho predat :frowning2:
ludia nemaju peniaze..
Kati a na sk si byvala s rodicmi ci sama?
17. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Sama, ja tam mam bytik. Sice uz je zpolovice prazdny, lebo kopec veci sme si doviezli sem. Ale na dovolenky staci :wink:.
17. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: tak ja dnes niekoho roztrhnem ako noviny
moji traja chlapi sa šli prejsť na podstráne, je tam už sneh a zobrali si moje auto
a hádajte čo?????????????
:angry: :angry: :angry: :angry:

niekto do mňa v noci napálil zozadu...tak mám zadný kufor preliačený, oškrabaný lak...mňa asi šibne...... :fearful:
:fearful: to sú dnes ľudia
17. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No Boci, slak by ma trafil! :angry: :angry: :angry:
17. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
boci naozaj aj mna by porazilo :angry: :angry: :angry:
to naozaj potesi....
17. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Buonasera signorine.
Takze tu nebol nikto? Kde ste vsetky?
Moni, uz po oslave? :grinning: Alebo len zacinate :grinning:.
17. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
buonasera :grinning:
jaj Kati uz si pobalena?
Monca asi oslavuje.... :grinning:
co si dnes robila?bola si niekde?
17. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky
tak nejak casu malo.. :grinning: uz sme spat v it..
maly zacal z jaslami..no celkom fajn raz plakal ked som ho tam nehala :frowning2:
muz si nasiel novu pracu a ja este sedim doma tiez by som mala nieco hladat ale neviem co.....
17. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry vecer babule.normalne z vas nestiham,kolko ste tu toho popisali.ja chodim do skoly v pondelok mam prve skusky z manikury....ale poviem vam,myslela som si,ze to bude lahsia skola.normalne nestiham.kazducky den 5hodin v skole a potom sa este ucit,k tomu mala a psy....no vazne mam toho dost.a ani som nejako moc nezapadla do kolektivu,su tam same mlade zaby od 17r po nejakych 23-24 az na mna a nejakych par dalsich.a poviem vam mlade talianky su teda hrozne....
17. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
:zipper_mouth: nič nové pod slnkom lulka..mladé talianky sú asi ako mladé slovenky,...oničom až na výnimky, každá chce od chlapa od maximum a čo od života všeobecne...
a berú ťa ako staršiu či ako cudzinku?

tosc...šťastnú cestu želáme..

jajaalf, ako bolo na slovensku?

monk asi tancuje na stole a oslavujeeeeeeeeeeee doveselaaaaaaa...hoď ten šalátik s rezníkmi, by som si dala, my sme mali mozarella pomodoro a čerstvé basilico...mnam, ale už nejak vyhladlo, tak sa idem napiť...

pippo ako, už lepšie?
17. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
noo,neviem ani.asi aj ako starsiu a aj ako cudzinku.a cudziniek je nas dokopy 7,a predstavte si,ze je somnou v triede este jedna slovenka,ale uz 2tyzdne chyba a nemam na nu kontakt.proste sa citim mimo no.a tak som sa na tu skolu tesila,normalne sa mi tam niekedy ani nechce.o chlapoch to v skole pre kozmeticky moc nie je,aj ked vlastne akrem cudziniek sa mi zda,ze tie mlade su vlastne bez chlapov...vidis,to ma teda nenapadlo,ze by to mohlo nejako aj s tym suvisiet.mne sa skor zda,ze som moc pedantna a beriem vsetko nejako moc vazne....no co uz.
tu su teda ovela veselsie temy.deticky,varenie,pecenie,stretko!!!!!!!!!!!!!!budem sem za vami musiet chodit asi castejsie.nech mam lepsiu naladu
17. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
netancujem, som tuuu.... malý dostal autíčko na ovládanie od krstného, od nás dostal autodráhu Hotwheels, taks a s malou hrali a stavebnicu SEVA, pamätáte si ju? A sestra mu kúpila lunch hox a fľašu, tak s atešil.... :grinning:
a ešte mám prosbu... švagriná prihlásila našu chiaru do súťaže zlatíčko roka, dáte jej hlas? ja som o tom ani nevedela.... :sweat_smile:
http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&id=528
17. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: monk..to hádam ani nie je možné mať takéto oči....chiara je jak z iného sveta...
18. říj 2009 v 00:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko kocky. Tak ja uz vyrazam na cestu :grinning: :wink:.
Monicka, dala som hlas, Chiarka je kraaasna a musi vyhrat!!!
Boci, dufam, ze s autickom bude vsetko okey a neovplyvni to tvoju cestu :confounded:.
Ahooj Lulka, musis chodit castejsie, tu je urcite lepsia partia ako v skole :wink:.
18. říj 2009 v 06:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko,monkula odhlasovane.chiara je naozaj okana :confused: :slight_smile:
toscany ked sa mi podari,tak sa urcite ukazem castejsie :wink:
18. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
príjemnú nedeľu všetkým....tosc, ty si zrejme už na ceeste, tak stai attenta....

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3423120&vReferer=

u nás je toľkoto snehu, pod martinskými hoľami, 10min cesty autom od nás, a to bývame v centre..
18. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute kocky, hlasim sa z Blavy :grinning: :grinning:. Cesta bola super, rano skoro ziadna premavka, Rakusko bolo trosku tazsie prejazdne, sneh s dazdom, ale stastlivo som dosla. :wink:
Dufam, ze stretko stale plati :sunglasses:.
18. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ciao kocky...Kati super som stastna ze si dobre dosla...len skoda ze sa s vami nemozem stretnut :cry:
my sme dnes boli v cirkuse...Chiara vydrzala asi 15minut..potom sme boli vonku a chlapi boli vn utri.cez prestavku dosli za nami a uz potom nechcel ist ani Pippo naspat.a nonno sa tak tesil ze uvidi cirkus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: tosc, vitaj na slovensku...
18. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
super,Kati,tak si to tam uzi.babky ja mam dnes skusku z manikury...pomoc,uz teraz mam okno
19. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face:držíme palce na skúšku
19. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
juj,dik.som z toho nervozna:wink:
19. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
drzim ti palce aby si to zvladla a vela stastia :wink: :slight_smile: :sweat_smile:
19. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile:
dakujem babky,ste zlate.a to je len zaciatok,v piatok mam kozmetologiu a buduci tyzden anatomiu....pomooooc
19. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: toscany, monkula...tak ako vidíte tú blavu na stredu..?
ja mám jeden malý problémik, že manžel má meeting celý deň až do večera, a keď ma ráno zavezie do hotela, neviem ako sa odtiaľ dostanem napr. do avionu, auto si musí kvôli presunom zobrať on a aj keby mi ho nechal, sama šoférovať po blave si netrúfam...
alebo ma ráno vysadí v avione, a odtiaľ sa zase neviem ako poobede dostanem do hotela...
aké sú v blave taxíky, ...?....juj že taxíky, ale romina potrebuje sedačku...
no poraďte, okrem inéého romy potrebuje cez obed spinkať, a už dáávno nespala v kočíku, tak cez ten obed by sa mi aj zišlo byť v hoteli...uf!!!
lulka rieši skúšky a ja riešim blavu a presuny v nej..
19. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute kocky. Flakam sa s kamoskami :grinning:. Lulka, drzim palceky na skuskach.
Boci, taxiky maju v Blave vsetky sedacky. Ja som pripravena na stredu :wink:.
19. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek