• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Kati len si to uzi :grinning:
19. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem,ze ste na mna mysleli. :wink: vsetko ok,spravila som na vybornu.v pioatok mam dalsiu z kozmetologie...mala sa mi tu hraje so skolskymi vecami a ja sa musim ucit :-O
19. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka, blahoželám..... :dizzy_face: :dizzy_face:
adri, u mňa stretko tiež platí, v stredu okolo 14.00 v Ikei? A kde presne? nech sa tam zbytočne nenaháňame.... :grinning:
19. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja na stretko nedôjdem, s katkou som teraz telefonovala, ona príde určite a ešte sa pýtala, či príde aj alicka..
ja prídem do blavy radšej budúci utorok a stredu, to bude mať na mňa čas aj manželík, takže si môžem nakúpiť aj pre seba jesenné veci, obehneme tie nábytky..
a zabudla som, že zajtra má matej kontrolu na ortopédii kvôli tej kľúčnej kosti a romina kožné....
uf ale je mi to ľúto, potom napíšte ako bolo, a pridajte zopár fotosiek..
20. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky.
Adri, nevadi, stretneme sa nabuduce :wink:.
Monicka, Alicka, napiste mi ci urcite dojdete.
Prajem pekny dnicek :dizzy_face:.
20. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahpj Katuška...
U nás to zatiaľ platí... Píšem zatiaľ, lebo Jarino by mal ísť robiť, ale povedal, že si to kvôli nám vybaví.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Adri, juuj, škoda, tešila som sa na Teba principessa naša... :frowning2:
Ale veď do BA to nemám daleko....

Alicka, ty prídeš s dvojčencami? :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
tak si to zajtra kočky užite...
budem na vás myslieť...
a foťteeeeeeeeeeeee
20. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ja nemám čím... pokazil sa nám fotoaparát... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak možno katka bude mať..
a máš mobil, néééééééééééééé?????????????
20. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám, dokonca dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ako matejko a jeho kľúčna kosť?
20. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar italky :slight_smile:
Mon, plán je ohrožen, neb Andýsek dneska dostal hnačku ale dost fest. Lítala z něj už jen voda :frowning2: . Uvidím jak na tom bude. O víkendu to lítalo z ALexíka a dneska přišel i senior, že trůnil na wecku přes den :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No snad to neschytám i já. Já jsem si to snad vyžrala v sobotu, neb jsem se otrávila jídlem z rakouský restaurace!!!!!!!! A nejhorší bylo že to nešlo ani vyzvracet, to se mi povedlo asi až 4 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: už o pár stretkujete.....teším sa na infošky a pikošky..
4a, včera som na teba myslela, ked som šlapala na bežiacom páse vo fitku, si spomínala, že aj ty chodíš cvičiť...
a otrávená jedlom z rakúskej reštaurácie..to čo ste jedli?..morské ryby? či huby?
21. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko babulky :sunglasses:.
Boci, takze manzelik uz naklad vezie k tebe domkov :grinning:. Vcera sme sa mali super baby, ze???? :grinning: :grinning: My sme boli s Alickou az do siedmej. Ja som este po ceste domov schytala pokutu :frowning2:, moja vina, lebo tam bol zakaz odbocenia vlavo a ja som si ho nevsimla, takze to bolo urcite na vodicak. :rolling_eyes: Policajti boli mladi chalani, takze som to ukecala na 20 euracov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tá pokuta ma Katka mrzí.... :frowning2:
A teda musím povedať, že stretko bolo super, katka je úžasná osôbka... A Alicka, je tak krásne bláznivá..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Katka, ja som si dnes kúpila už zošit, slovníček na slovíčka a perá.. a taaak sa teším na učenie...... dúfam, že to zvládnem.... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

A dnes sa jarko zase v škole pobil...... už ho mám dosť... včera sme s Katkou v Ikei kupovali črepník, lebo včera jeden rozbil, keď hodil spolužiakov peračníka dnes poznámka v slovníčku, že udrel spolužiaka a ten mu to vrátil... má modrinu na koreni nosa pri vnútornom viečku... :rolling_eyes:
Asi už ani nepôjdem do školy.... lebo sa vždy vrátim so slzami na krajíčku... veď katka včera videla, aké tie moje deti sú... Mrzí ma to Katka.... :pensive:
22. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: katúšik naozaj veľká vďaka, mám u nás niečo mňam, nejaký obedík..
a škoda, že sme sa nevideli..nabudúce...
22. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak jak jde život :grinning:
Boc, no já a Oma si jsme si dali jelítkové rosti se zelím.... a žaludek to nerozdejchal v noci. Bolel mě žaludek tak, že jsem se nemohla ani převalit z boku na bok a ležet se dalo jen na zádech. Nejhorší bylo, že jsem to nemohla ani vyzvracet, až když jsem usínala nad záchodem jsem si musela chlemtnout blažné vody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i tak mě všechno neopustilo, troška zůstala :grinning: :grinning: . Omě bylo taky blbě a to snědla celý jídlo, ale nezvracela, zato měla druhý den navečer teplotu. No ufffff.

Katrinka, tak to je pecháček. Nj, aspoň že to tak levně dopadlo. Mohlo bejt hůř.

Mon, vzhůru do lavic :grinning: není nad školní pomůcky :grinning: :grinning: :grinning: No já jsem zvědavá, jak na tom budou moji mládenci ve škole. V práci jsou prý jak andílci, ani utržené rány nevrací, neb to mají zakázaný, jen to prásknoou :grinning: , ale doma...... oblíbená hra je jeden zalehne na druhýho, ten je na břiše a ten horní ho drží celým tělem. Ten spodní děsně ječí a ten horní se jen potutelně směje a jako že se ho to netýká. Osazenstvo se střídá :grinning: :grinning: Dneska to taky prováděli, tak jsem šla věšet prádlo. A najednou ticho. Pak mě hledali a volali po baráku, a domlouvali se mezi sebou, jako: hele, kde je máma? to jsme tu sami? mamiiiiii mamiiii. Ona tu není...... kde je? asi jela na dovolenou :grinning: :grinning: :grinning: no cvrnkala jsem si do kalhot :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nič, ja len že mám za sebou prechľastanú noc..
teda kombinácia borovičky, s valetolom a ibalginom..
poobede ma chytila teplota, myslela som, že začínajúca viróza tak som zaspala, a ono sa z toho vykľul boľavý zub, skoro som umrela, aj pol ksichtu mi začalo odumierať...
vydržala som do rána..
a moja zubárka ma zobrala už skoro ráno, tak som mala "orgazmus" v zubárskom kresle, lebo piatkové ráno si viem aj inak predstaviť!!!
dala mi nejakú anestetickú vložku, ale ono hold mi to začína ožívať, tak neviem či jej mám ešte volať, nech nie som naliata aj celý víkend..
akurát že ona dnes robí aj svoje a aj manželove objednávky, majú v dome dva ambulancie, a hore bývajú, akurát že aj jej manželík v noci hýril ako ja, ale on mal spoločnosť, zapíjali totiž kamošovho syna....ja som pila od bolesti... :confounded:
mala som tam nejaký hnisavý váčok....uf!!!!!!!
23. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, nezávidím.....

alicko, život ide dobre.... :grinning: :grinning: Malá včera celý deň štebotala len o Alexovi :grinning: :grinning: a na Andyho meno si nevedela spomenúť.... tak povedala bábo Alex a dululý (druhý) Alex... :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ako čítam, tak ste si to užili..ja idem do ba tento týždeň, na stredu a štvrtok...
24. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, no neviem, či sa podarí stretko.... Jarino je ešte vyčerpaný po strede..... :grinning: :grinning: :grinning: Ž štyri a pol hodiny, pomoc... :grinning:
24. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
vidim ze si uzivate nedelu.ked tu nik nieje.. :grinning:
uplne sme zabudli ze sa meni cas :confused: a spali sme do 9hod.co sa nam veru nestava muz siel do prace na 8.30 novy cas tak styhal :grinning: :grinning:
ake mate pocasie?nam tu lialo aj ja jaj..dnes celkom fajn..
25. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :grinning:
ja sa dnes citim uplne pod psa...mam teplotu a boli ma hlava,hrdlo....
ale dalo sa to cakat kedze aj deti su chore :frowning2:
meme tu super 21stupnov svieti slnko.
vcera sme mali oslavu v McDonalde :slight_smile: uz sa to nedalo odvolat..takze asi ani to mi nepomohlo so zdravim :frowning2:
aspon si uzivam ze ma muzik obskakuje :sweat_smile:
25. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
caues kocky..tak vidim ze tu boli nejake stretka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jani kedy sa uvidime???

citam z si chora? aj ja som bola pred 10 dnami - isla som v momente k doktorke lebo ja veru cakat nebudem ze to same pominie a hlavne dolezite je si to vylezat...mala som mierny kasel, dala mi sobrepin - taky sirup a pomohli mi velmi velmi naparovania nad sodou bikarbonou...to je vsetko...teda plus ovocie a tekutiny...tak ti prajem skore uzdravenie a nechaj sa pekne obsluhovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja sa mam ok, v piatok sme boli na morfologickom snimku, jaj ake je to krasne vidiet male...teda maleho...je to iste - je to chlapec - jedina vec co som jasne videla na tom sone..ehehehhehe..mame sa fajn, 426 gramov, vsetko v poriadku tak ako ma byt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vcera som zas bola v centre na gire lebo sme z toho kurzu isli na prehliadku dvoch kostolov a navigli - no strasne kolko sme sa nachodili, a hlavne vsetko z rychlika...som rada ze dnes som doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda aj doma mam toho vela na robote ako napriklad som uparila 5 kilov feniklu - drahy ho zboznuje a vcera bol na nakup, ze ci mu ho mozem spravit naraz a potom ho zamrazime eeheheheh....feniklov kral :grinning: :grinning: :grinning:

Jaji uz si doma z sk?
25. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne nechavam sa obsluhovat..plne to vyuzivam :grinning:
ako si robila fenikel?ja som ho prvy krat jedla tu na sk nikdy a velmi sa mi pacil..mnam...
25. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani aj ja som ho po prvy krat jedla tu...fajnovyyyy....najprv ho dam do parica aby zmakol na 10-15 minut a potom na panvicu s trochou masla a soli aby chytil pekne do tmava do prihorena - to je na tom najlepsie.potom som ho este robila v trube s parmezanom...ale receptou je milion - myslim ze tieto su najlepsie..pekny den
26. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy dakujem hned ako mi bude lepsie nie...dnes poslem muzika do obchodu aby mi ho kupil a potom ho spravim... :grinning:
babenky kde ste vsetky ostatne? :fearful:
aj ja vam zelam pekny den :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky.
Zdravim Vas znova z Blavy, uzila som si kraaasny vikend na Orave s maminou a tatinom. Super bolo. Zajtra alebo pozajtra by som vsak chcela vyrazit do Italy, uz mi chyba moja druha rodinka :grinning:.
Monicka, musime znova zopakovat nase stretko :grinning:, mas velmi zlate a chytre deticky, mala Chiarka sa v zivote urcite nestrati :grinning:. Samozrejme musi prist aj nasa Alicka s krasnymi blondavymi chlapcami. Su proste na zjedenie, napriklad boli na ihrisku a vzdy jeden z nich krical na mamicku " Si moja laska? " :grinning: :grinning: :grinning:.
Zelam pekny pondelok a skoro a ozvem :wink:.
26. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, zopakujeme, u Teba v IT :sweat_smile: :grinning:

alicka, to vínko je skvelé.... ja teda biele nemusím, ale robila som si bruschetu a nechcela som otvárať červené, tak som otvorila to od Teba a po jednom poháriku sa mi síce motala hlava :grinning: :grinning: , ale je skvelé.... chválim uja Bucharta :grinning:
26. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky..
:unamused: tak my máme doma maróda, matej má vysoké teploty, dnes sme boli u dr. má zapálené hrdlo, a uvidí sa zajtra či mu nedá antibiotiká, ale už vidím, že áno...nedávno bol doma kvôli tej kľúčnej kosti a teraz zase vymeškáva ..ešteže sú od štvrtka jesenné prázdniny, akurát že sme chceli ísť ku švagrinej do ostravy, tak asi nepôjdeme..
romine brali trojvýtery, z nosa, z krku a pre istotu aj z konečníka, či nemá nejakého bacila, robia sa jej okolo pusy také drobné začervenané miesta, a môže to byť znak aj niečoho kožného, tak uvidíme...
dnes som sa jej pýtala "chlapci majú vtáčika a ty máš čo..?" lebo stále chce cikať postojačky ako chlapci a ona "že papagája..", sme sa skoro s mužíčkom pocikali...
teraz je manželík najmladší medzi starými mamami v škôlke, marko majú tvorivé dielne so starými rodičmi, ale moja svokra neuveríte si 12 dní predĺžila na 17, takže budú s priateľom v egypte teda riadne dlhý čas..a moja mamča je ešte pn, tak som im z kartónu vystrihla šarkana, podlepili to drevenými paličkami a budú ho zdobiť prírodninami...som zvedavá ako to zvládnu...
u nás v mt je dnes ako večer celý deň, otras počasie...
dnes som zháňala tekvicu na tie tvorivé dielne, tak som bola v baumaxe, a za tekvicu mi naúčtovali 16 eur...skoro ma porazilo, pokladníčka mi povedala, že to už ju predsa budem mať navždy, no za 16 eur, no ďakujem!!!! tak som ju stornovala....chápete?????????
:grinning:
monika, takže asi blava tento tt asi nebude...
:slight_smile: :slight_smile: tosc....každý večer myslíme na teba...
keď papáme syrček s olivkami a sušenými paradajkami...mnamkaaaaaaa, si pokladík
26. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa až červenám ale nikdy som nejedla olivy.... :sweat_smile: teda v chladničke ich mám, ale neviem s ším ich jesť a nemám odvahu.... :sweat_smile:
olivový olej milujem, aj vôňu oleja, ale na olivy som asi ešte nedorástla.... :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek