• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
:unamused: aj v italy sa kradne??????????,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
monk..naši si kúpili new car...a dcérečke s manželíkom tú sadu ab-rocket na krásne bruško..
len musím byť fit, aby som mohla začať cvičiť...
je mi tak ako tak...
manželík ide zajtra do ba...dostal zoznam do ikey
chcem urobiť rominke hrací kútik , kedže máme big obývačka..
chalani ju stále sáčkujú z detskej von..
chúdatko...
tak bude mať svojeeeeeeeeee
4. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: zajtra musím variť sama..
:confounded:
4. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale dolezite je, ze sa mas lepsie :dizzy_face: .
A uz ste zacali zariadovat? Uz nakupujete tie nabytky?
4. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: si predstav že nábytky nám vyrobí kamoškin manželík...

áno, dá sa povedať, že mi je lepšie...
ale znášala som zle hlavne psychicky, že mi bolo zle...
a že romy som musela odstaviť...
a na cici si už ani nespomenie...
je to taký dôležitý moment...
kojila som 23 mesiacov...neviem či mi rozumiete...
4. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, naaaadeherne darceky pre Rominku si vybrala :dizzy_face:. To bude radosti!!!
4. lis 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: aj ja sa teším tosc...
a najviac na to, ako dnes peťo donesie nákup z ikey a urobíme jej ten kútik v obývačke....
5. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, tak ako idu pripravy Rominkinho kutiku :dizzy_face: ? Co ste kupili?
Baby, vy sa neobavate tej prasacej chripky? Tu z toho robia take halo :angry:.
5. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, trošku sa bojím... V Petržalke už zatvorili jednu školu, dvaja prváčikovia sa nakazili a včera zomrel ročný chlapček... :frowning2:
takže ak Jarko bude mať nejaké príznaky nádchy, ideme k lekárke... ja ich inak k lekárke zbytočne neťahám, lebo vždy sa mi v tej čakárni ešte viac nakazili, pokiaľ nemajú horúčky, iečim ich sama, rozprávala som sa o tom aj s lekárkou a tá mi to len schválila.... naša lekárka je taká, že ATB predpisuje len ak musí, inak by mi dala to isté, čo ja dám sama deťom... kvapky do nosa a niečo proti kašľu, a vitamín C :wink:
5. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face:
tosc, kútik sa mi už vezie domov....peťo je na ceste z ba..
uvidíme čo stihneme dnes zmontovať, v každom prípade prídu zajtra posily, ocino a brácho..
treba preniesť klavír z obývačky /kde bude kútik/ do spálne , teda klavír príde namiesto prebaľovacieho pultu, ktorý som darovala bráchovi..
ak si spomínate, teraz v decembri čakajú chiaru...
:dizzy_face:
a čo sa týka prasacej chrípky...
mne brali vzorky....
ešte nie sú výsledky,
ale v každom prípade ak náhodou..tak ja som ju už prekonala a mám protilátky a rovnako deti...
ale nemyslím si, lebo vyliečila som sa antibiotikami a dokonalým relaxom..
spala som a stále spím...
a je to stále lepšie...
:dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No parada Boci, takze zajtra nam ten kutik odfotis, ze?? :dizzy_face: :dizzy_face:
Baby, dnes mi cely den horel krb a ako som sa tak divala do ohnika, tak mi napadlo, ako sme kedysi davno ako decka na vylete davali zemiaciky do pahreby. Tak som ich tam hodila a mame na veceru pecene zemiaky :grinning: :grinning: :grinning:. Svokor zase vcera piekol gastany na ohni, mne ale moc nechutia.
5. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko....
Katka, ty si číslo, zemiaky v krbe :grinning: ale mňam.... dala by som si, také priamo z pahreby....
nabudúce zabaľ do alobalu aj rybu a máte kompletnú večeru :grinning:
Ani men nechutia gaštany, veď sme sa o tom bavili :wink:
Ja som prišla z mesta, zajtra konečne víkend, nemusím vstávať :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. nahodou tu najdem niekoho z Neapola alebo okolia?? .. a nahodne niekoho kto ma skusenosti s Clinicou Mediterranea ?
6. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: taaaaaaaaaak máme tu kopec krabíc, začíname skladať...huráááááááááááá
6. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute caute baby. Moni, boli suprove zemiaciky, urobim aj nabuduce :grinning: . Boci, vy ste kolko toho nakupili?? :grinning:
Miroslava, veru nikoho si tu z Neapola nepamatam a ani skusenosti s tou klinikou nemam. Ty si v Neapole? Ako sa ti paci v Italy?
6. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, tak veľa zdaru...
Včera mala sestra narodeniny a hádajte čo dostala od mamy? taliančinu pre samoukov :sweat_smile: :confused:
Tu je strašné počasie.... sychravo, mlhavo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my tu mame take pocasie. Ja som pod dekou :frowning2:. Moni, aj tvoja setra sa uci taliansky? Sikovne ste obidve.
6. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ja som povedala, že sa učím, tak aj ona :sweat_smile: :grinning:
ja idem uvariť sebe a Jarinovi uvariť kávu, už moju tretiu.... ja som strašný kávičkár... keĎ dievčatá v robote videli, aké "smrťáky" pijem, tak mi odmietali variť druhú poobede.... vraj ma nebudú mať na svedomí.... raz si náhodou kolegyňka odpila z mojej a behala ako veverička z rozprávky za plotom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sa budete ucit spolu :wink:. Ja by som si tiez rada dala kavicku kedy chcem, ale ja potom nemozem zaspat. Moni, ty uz chodis do prace?
6. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ozaj moni ty už pracuješ??
chiara bude mať kúsok po mojej Romine tri roky, my zatiaľ len dva a resne 1.decembra...
6. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, si è fatto tutto? :dizzy_face: :sunglasses:
6. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
toscany nevadi ale za opytanie to stalo ale dakujem :slight_smile:.. a som v Neapole cca tyzden ci dva.. a ani neviem ci sa mi tu paci... mam kludovy rezim pocas tehu tak som si to tu zatial velmi "neuzila"..
6. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirka, tak davaj na seba pozor a oddychuj :dizzy_face:, uzijes si taliansko "neskor" :grinning:. Co je to za kliniku ta mediterranea?
6. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to ze nic cele dni nerobim len oddychujem a zavadziam...
a neskor ked (snad) bude aj babatko tak si to budeme uzivat uz v3jici a to bude najkrajsie :dizzy_face:

tu nemocnicu mi spominal gyn. tu v tal. ze keby nieco podla neho je ta naj,... len ja som cchela pocut nazor "ludi"..
6. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drzim palceky Mirka. Preco pises ze "snad" ? Si na rizikovom?
Nasla som tot forum ohladom tej kliniky, spominaju tam este jednu:
http://forum.alfemminile.com/forum/f233/__f851_f233-Clinica-mediterranea-di-napoli.html
6. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem a aj za odkaz:slight_smile: idem prekladaT:sweat_smile:..

som na rizikovom preto pisem ze snad otehotnela som az prilis skoro po problemovom tehotenstve ktore skoncili v 19tt :cry:
6. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
hrací kútik pre romy je hotový...
sa teším, poslala som ip

ešte som neodolala na vianoce

http://direct.asda.com/george/kid-s-clothing/fancy-dress-costumes/girls/minnie-fancy-dress-costume/GEM25215,default,pd.html

http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Learning/Creative-Play/Sit-N-Draw-Creativity-Desk-Pink-and-Purple(0033315)

rodiny je kopec a každý niečo chce....tak som to objednala a rozdelím to... :grinning:

peknú nedeľu všetkým
8. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nič nejde to...asi to neviem
8. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek