• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
:slight_smile: Ahoj Zuzka. Ked ma zena dieta je to to najkrajsie co ju v tom nasom kratkom zivote moze stretnut. :dizzy_face: Takze naozaj nieje co lutovat. Iba sa tesit ako nam dietatko pred ocami rastie.Ja sa tiez velmi rada pozeram ako sa moj priatel santi s nasim synom, je to velmi prijemny pocit.
Takze Tvoj priatel je talian, ked teraz byvate tu. A maly chodi do skolky alebo je s Tebou doma?
Inak maly mal minule pri zubkoch 39,5 horucky. Ale zvladal to docela hrdinsky, to my sme skor boli na prasky :sweat_smile:
13. dub 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zienky mam jeden dotaz. Od 4 mesiaca po porode mi zacali vypadavat vlasy a to dost :cry: Ja viem, ze to je normalne ale vypadavaju mi stale. Vsade su iba moje vlasy. Vy ste tu uz ako doma a mozno mi poradite nejaky pripravok co si mozem kupit tu. Za chvilu mi vypadanu vsetky :confounded:
13. dub 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
maci aj mne zo zaciatku vypadavali vlasy,ale ppomaly sa to straca a nedava som si nic na ne..tak neviem ti poradit mozno samo alebo nejake vitaminy :wink:

my mame za sebou dalsiu hroznu noc zaspinkal vcera pekne o 21h.ale uz o 1hod.bol hore a plakal ...budil sa kazde 2 hodiny :frowning2: neviem ci to nebudu aj zubky lebo sliny mu idu prudom :unamused:

katka tak milano maritima :wink: tam chodia sami vip :grinning:
adka ta ide do catolici :slight_smile: blizko mozno sa stretneme horsie je ze ja budem robit :confounded: ..ale neco by sa vymyslelo :dizzy_face:
13. dub 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka na fotke fakt vypadate ako surodenci..taka mlada :slight_smile: asi mas malo rokov?vhod nejake foto do albumu :wink:
13. dub 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff...hej...vyzeram mlado.... Mam 24, syn 5....
13. dub 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tym vlasom......myslim, ze kazdej zene po porode..cca po tuch 4 - 6 mesiacoch zacnu poriadne padat vlasy. Mne padali tiez az som z toho bola chora, lebo som ich zberala vsade. Ja som sa dala vtedy ostrihat dohola...a mala som po probleme.

Inac.....hej, priatel je talian. Maly je tu so mnou....nikdy by som ho nenechala...
Chodi tu v Milane do skolky. Adaptoval sa dobre. Za ten skoro rok co sme tu sa naucil aj taliansky.....
13. dub 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiha zuzka teda ze dohola to by som asi nespravila nikdy :sweat_smile:

maly je sikulka ked sa tak rychlo naucil po tal.. :dizzy_face:
13. dub 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitam vas modre zenky tak jsem dnes priletela a bylo to v cz super..ale tesila jsem se na manzela..
Berusce vyrostli 2zuby stolicky tak byla v noci protivna ale jinak byla hodna a i s nasima si hrala..
Vidim ze je tu nova zenka Zuzka tak te vitam musim si vas precist ale nevim co driv..
13. dub 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my sme sa dokúpkali malá už nemá teplôtku zatiaľ :dizzy_face:

maci ani ja nechcem aby bola malá taká že sa bude hanbiť a len mňa držať ale zatiaľ taká neni je ale tiež si vyberá ku komu pôjde ale ak sa jej pozdáva aj cudzí človek tak ide :slight_smile: takže vy len po dvoch a po štyroch nič? :slight_smile: to je zaujímavé ale naozaj je každé drobča iné
inak my sa chystáme do Puly tak potom poviem ako bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: len to je ešte ďaleko :slight_smile: a veru má pravdu autom je to najlepšie
inak na tie vlasy mne strašne vypadávali jedného času keď som používala kondicioér SUNSILK a pomohla mi schauma aj šampón aj kondicionér a od nivea taká vlasová kúra s peelingom :wink: inak viac neviem poradiť :sweat_smile:

ivetkaaaaaaaaaaa ahojky tak bolo dobručko? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a super že 2 stoličky už máte za sebou aj ste teplotkovali? :confused: a užili ste si výletík :dizzy_face:

zuzi tebe skoré uzdravenie :wink:

jaji aj vám idú asi zúbky? :confounded:
13. dub 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ivet sa nam vratila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: urcite bolo super v cz a muz chybal len dokedy :sweat_smile: :sweat_smile:
marti sama neviem myslela som ze to je ockovani je strasne protivny..nechce jest veceru som mu dala no hroza skoro ako 3 svetova vojna :grinning: :grinning: :grinning: kasa bola vsade a to som ho klamala z piskotou :unamused:

boli sme pozriet kamosa on ma 3 roky a rodicia mu kupili vespu taku decku motorku..a ze odvezie kika ten ako ju zbadal spustil taky plac :cry: asi sa bal..zacina sa nejak moc bat aj zvukov alebo veci :frowning2:

aj u nas to je len po 2 po 4 neliezol kiko a ani nechce ..a ked ho dam do postielky si pekne sadka a zacne sa stverat hore a potom sa hodi dozadu..skoro som odpadla este dobre ze si hlavicku nebuchol,aj ked ho prebalujem alebo prezliekam tak sa hadze dozadu :angry: :angry: :angry: :angry:

baby ako vy strihate nechty na rukach?ja mu ich striham asi kazdy den a stale sa doskrabe pri ockach pritom uz neviem ako by som mu ich mala ostrihat ved ich ma uplne kratucke :frowning2:

marti tak uz sa mate dobre?a este zubok nevidiet?kolko ma dida zubkou?
13. dub 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,k tomu padaniu vlasov mne moja gynokologicka nie,ze odporucala,ale priam prikazala brat pocas celeho kojenia multicentrum materna a vlasy mi nepadali a nepadaju...
zuzka,ja byvam 5minut od s.babila,blizsie ku tebe zije moja sestra.
vidim,ze vsetkych trapia zubky.vy nedavate detom na to nic :astonished: ja davam malej gengigel a to jej velmi pomaha.ja inak zuby mudrosti este stale nemam
13. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

jaji možno to ozaj budú zúbky my máme stále tie dva ale hore jej už cítiť ďalší :slight_smile: ale len takú štipku

lulka dlho si sa neukázala ako sa máte?
13. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lulka mne segricka priniesla z sk nejaky gel na zubky akurat ze neviem ktory mu ide tak mu to natieram cele dasna..

marti dida spi?mne kiko zaspinkal o 20.30 :fearful: som zvedava aka bude noc :frowning2:
13. dub 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
super,ja tamten gel pouzivam a neviem si ho vynachvalit.ja tiez mazem kade-tade.kde si to mala necha namazat,ale nastastie sa jej to paci :slight_smile:
13. dub 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sa tyka gynekologicky kazda je ina ja som napr.sa pytala na antikoncepciu a povedala,ze dokym kojim nemozem brat a pritom viem ze u nas na sk beru ...aj som na nu nadavala,ked ma v tehu posielala na vseliake vysetrenia az do bologne ale teraz som rada ze zistila teda objavila ten kikov problem z oblickami a to uz v 5.mesiaci tehotenstva..keby nebolo jej mozno by to ani nezistili :frowning2:
13. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jasmin kolko ma zubkou?uz ty beha?
13. dub 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja hej malá už spinká
13. dub 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aani mne nedala antikoncepciu a ani ju uz nechcem.kupujem si na slovensku spermicidny krem :wink: no vidis,bud rada,ze mas taku doktorku.a kiko ti zle spava?
mala ma 10zubkov a ano,uz lieta ako sarkan.
13. dub 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poslednom case zaspi skoro v postielke teda skoro :grinning: 0 21h..niekedy zaspaval o 23-24hod..a sa budi v noci a uz sa mi ho nepodari uspat ale akonahle je u mna tak zaspi hned :wink:
13. dub 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
spermicidny krem o tom so nepocula musim sa info.. :wink:
13. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a tebe dida prespi celu noc?
13. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,no nasa este spi s nami.teda prvu cast noci do tej 3hod je v postielke a potom u nas.
to hej informuj sa-vola sa pharmatex ten krem :wink:
13. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
az funguje dobre tak skusim :grinning:
13. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
funguje vyborne.skus.podla mna sa to oplati...
13. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem spat net my zacina blbnut..
chcela som pockat muza ale az pride ako vcera o 1h :angry: tak to sa nacakam .... :sweat_smile:
13. dub 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
tak uz tradicky vas tu vitam takhle brzo.. :dizzy_face:
nejak jeste nestiham ale uz jsem si vas trochu precetla..
Marti tak ty uz budes behat za malou to si uzijes..
Jaji ty uz kupujes rovnou boticky tak pak se na ne podivam.Ja v cz koupila troje.jedny tenisky pak sandalky a backurky..no ja tam kupovala jen na Berusku veci..
Maci ty jsi si uzila s malym kdyz mel tu hnacku co?To moje jeste nemela tak si to neumim predstavit.
Marcy se jeste sluni na dovce a tady prsi i kdyz v cz bylo hezceji nez tady..
Vcera jsme sly spat po osmy hodine a spinkala se mnou v posteli uz si tak zvykla z cz tak to nema ani cenu ucit ji zas do postylky..
hodim pak nejakou fotku
14. dub 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Caute zienky.
Vitaj Ivet. Dufam, ze ste si vyletik uzili a teraz si Vas bude uzivat mangelik :sunglasses: Urcite aj jemu bolo smutno :frowning2:

Lulka, ale ja som brala maternu, pocas tehotenstva (to sa mi aj porodna sestra smiala, ze preto mam tak velkeho chlapca) a aj pocas kojenia. Ked som prestala kojit zacala som brat calibrum. Nic mi nepomaha, vlasy su vsade, len nie na hlave :frowning2: Docela mam z toho depku,pretoze ich naozaj nemam vela.

Jaji, ja som si dala predpisat antikoncepciu, ktora sa uziva pocas kojenia. A je stale v nocnom stoliku, nerozbalena :wink: Tak neviem co s nou. Plati do roku 2009, potom ju vyhodim. Takze keby ste vedeli o nejakej maminke, ktora potrebuje.....

No ja tiez davam malemu ten gel, ale nemozem povedat, ze by to nejak pomahala. Ale jemu to chuti, je to take vetrove, a to on miluje :wink: Ale je pravda, ze nejake velke problemy so zubkami nemame. Raz mal tu vysoku teplotu, ale ani moc neplakal. Len my sme boli hotovi, lebo horel ako ohen :sunglasses:

Jaji, malemu tiez striham casto nechty a stale sa niecim doskriabe aj ked si myslim, ze tam nic nema. Oni maju vemi jemnu kozu, tak staci malo a je tam skriabanec.

Prajem Vam krasny den, konecne je slnecno :dizzy_face:
14. dub 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci,tak potom budes musiet skocit do lekarne a kupit http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=1198&idSezioneRif=385 mne toto pomohlo.mala som aj sampon a balzam tejto znacky a este toto http://www.medavita.it/ITA/home.html
aj moja mala ma velmi rada ten gel na zubky,je to ako zubna pasta...pouziva sa to aj po chirurgickych zakrokom,znecitlivie to dasno...
s tymi nechtami mate pravdu,ja striham ked sa mi podari,lebo bambulka to nema rada a tiez sa casto poskriabe a hlavne na tvaricke :frowning2:
14. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Dakujem Lulka. Musim pockat na draheho, prelozi mi to. Lebo ja tupec, neviem taliansky a asi v zivote vediet nebudem :frowning2:
14. dub 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vazne :astonished:
a kolko si tu v italy?doma ako rozpravate?
14. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek