• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Caute babule :grinning:.
Vidim, ze to tu vobec nezije :frowning2:. My zase zijeme polovnictvom a rybami :grinning: :grinning:. Svokor je vasnivy polovnik a rybar, teraz sa tu konaju spolocne vecere polovnickych rodin. Super zabava :dizzy_face:. Najblizsie mame v nedelu obedik v jednej restauracii, kde robia neuveritelne ryby.
Citam, ze rozmyslate kocky v cudzich jazykoch. Ste proste sikulky!
Boci, uz ste zdravi uplne?
13. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako vzdy kazdy tyzden jeden kolacik musi byt :dizzy_face: , tak pridavam jednoduchu torticku:
http://www.cavolettodibruxelles.it/2007/02/torta-al-cioccolato-e-mandarino
13. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, ja sem chodím pozerať, ale keď nikto nepíše, nebudem sama ešte aj tu....

Ja som si práve na seba vypočula zopár "hrejivých" slov a "milé" prídavné mená, tak nemám chuť ani žiť...
Až mi bude lepšie, ozvem sa.....
Pekný víkend.. a nerozoberajte to tu, prosím.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
13. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: Monicka, to od koho????? To je vlastne jedno, posielam velke a vrucne objatie moja, myslim na teba. Skoro napis :frowning2: :frowning2:.
13. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: monk, my sme s tebou.... :sunglasses: , dnes vyjde slniečo , uvidíš..
ja som mala včera deň!...romy som nemala kde dať, bola som objednaná u zubárky, tak som prehovorila bráchu, a ten ju držal na rukách a ja oproti nim v zubárskom kresle..
samozrejme mi zub nedorobila, no ťahať nervy si neviem predstaviť s dieťaťom oproti mne, tak ma preobjednala na zač. decembra.. :slight_smile:
:grinning:
a včera bolo poobedie fakt piatok trinásteho..
o tretej mi volali z družiny, že kde som, vraj je škola kvôli dnešným komunálnym voľbám zavretá od 15h a moje dieťa a susedine pod nami sú poslední....že či sme to nepočuli na rodičovskom..
no nepočuli !!!!...lebo boli na rodičovskom ockovia a tí čo nemusia nepovedia...hehehe
a tak si maťko zobral kamaráta suseda domov, marko si zobral kamoša zo škôlky a keď došli ešte mamy s mladšími sestričkami, tak tu bolo 7 detí
tak sme si švacli kbš-ko aby sme to tu s toľkými deťmi vydržali..
mladší chalani mali v spálni bunker, nechcite vedieť ako to tam vyzeralo..
starší mali autíčkové dráhy po celom byte a najmladšie tri baby, sa tu túlali ako zemegule a robili bordel v našom novom kútiku a kde kade...
ale super,
vyprázdnila som mrazničku, bola pizza, jednohubky, krupky, brumíky...ktorých vzorky máme po celom byte...
hehehehe
to je iné kafé...s istotou viem, že 7 detí nem v trojizbovom byte..
:unamused: a to ešte romy tesne pred kúpaním spadla a rozťala si spodnú peričku, to bolo krviiiii, ale už je zobudená a je okej, pera sa za noc zahojila...
pekný víkend..
tosc..na tie ryby by som sa dala nahovoriť..mňam...
14. lis 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teeeeeda Boci :grinning:, skolka doma, tak to teda musi byt!!! :grinning: :grinning: Chudatko, to upratovanie ti ale nezavidim.
Ako skola Bocinka? Kedy zacinas?
A tie ryby mozte kludne kedykolvek ochutnat, staci len prist :wink:.
My tu mame dnes otrasnu hmlu :frowning2:.
14. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata :slight_smile: zdravim vas po dlhej dobe :wink: akosi som nemala cas :sweat_smile:
citam ze tu je jedna nova Mirka..vitaj medzi nami :grinning: aj u nas je dnes pocasie skarede.prsi a to musim ist do obchodu :angry:
14. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: janka..?...tak pre mňa si tu nová aj ty..
kde žijete s rodinkou?
konečne vyšlo slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: sa teším...
pôjdeme na výletík, keď romina vstane..
moja chlapská posádka práve obeduje, každý čosi iné...
jeden má cuketkové cestovinky
druhý cestovinky s ragú a
ocko je verný mne, pečené rybičky so šalátikom a hranolky....tosc si ma inšpirovala..
uvidíme...čo si vyberie papať malá....ešte máme kapustničku, kto si dá????
14. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..
Adri, veď to je pippochiara :grinning:
Aj ja robím penne s ragu :grinning: :grinning: :grinning:
mňam, rybičky.... ja ich robievam mááálo, lebo okrem mňa ich nikto neje... Tatino tak maximálne na Vianoce, aj to tenučké.... :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci som to ja :grinning: som tu nepisala ze som si zmenila meno???????asi som zabudla :confused:
pippochiara su mena za moje detrusky a kedze su teraz tri nemozem tu v bruchu ukratit...a tri mena by uz boli privela na prezyvku :grinning: :grinning:
no my sme mali na obed cestoviny s brokolicou....mnam...
este musim zehlit ale vobec sa mi nechce v takomto pocasi...len by som spala...ale vsak zabudni pri Chiare :slight_smile:
:slight_smile:
14. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, ja som Ťa odhalila..... :grinning:
najprv som čumela, kto to je? :grinning: Ale potom som sa Ti pozrela do "pasu" a hneď som Ťa odhalila....
Aj ja by som mala žehliť.... trošku tu upracem, opláchnem riad a idem na to...
Akurát mi volal manžel, je na zápase našej reprezentácie, a že všetci stoja pol metra od neho tak mu hovorím, nech pozdravuje Hamšíka :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Marek Hamšík daroval Jarkovi autogram... Ten sa pokaká od radosti, keĎ mu ho tata večer odovzdá :grinning: :grinning:
Len dúfam, že teraz nebude chcieť rovnaký účes, ako má on.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni si super :grinning: :grinning: :grinning: mozes byt normalne deketiv :grinning:
tak Jarko bude mat radost....super som stastna aj za neho :wink: Inak som citala vcera ze Marek si ostrihal vlasy,ale neviem ako.A ze budu mat s frajerkou babatko :slight_smile:
14. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, ostrihal je ale slabé slovo... má vyholenú hlavu... myslela som si, že to horšie byť nemôže, ale keď som ho zbadala, veru môže :grinning: :grinning: ale to je jedno, ako futbalista je skvelý... a hlavne sa mi páči, že sa na výslnie dostal z obyčajného dedinského klubu.... :wink: :wink:
hej, čakajú bábo... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tuším na jar....
14. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
naozaj az tak sa ostrihal????ja som nevidela...myslim ze babo je zaciatkom roka :wink:
co porabate?ja som si psravila kavicku a potom to zehlenie.....
14. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, čo to trepem, chcela som napísať január :grinning:
aj ja si varím kávu a už tu mám aj dosku na žehlenie :grinning: :grinning: už mi píska konvička :grinning: :grinning:
pa večer.... :wink:
A idem pozerať pri žehlení film objekt mojej túžby, s jennifer anniston.... mám ju veľmi rada :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby. Vidim, ze talianske jedla su IN aj na Slovensku :grinning: :grinning:. My dnes gnocchi s paradajk. omackou. Gnocchi som robila ja, svokruska il sugo.
Ahoj Jani, dlho si tu nebola, ale videla som ta niekde v marcovkach :grinning:. Ako sa mate?
Moni, musim si nieco o tom Hamsikovi precitat, zatial ho nejako neregistrujem.
14. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, to fakt?
Marek hamšík hrá za futbalový klub SSC Napoli, je tam obrovská hviezda, dáva jeden gól za druhým, moderátori mu hovoria Marechiaro :grinning: :grinning:
Minulý rok ho okradli, ukradli mu hodinky, a nejaké peniaze a keď sa zlodeji dozvedeli z novín, koho okradli, všetko mu vrátili.... :grinning: :grinning:
Majú oňho záujem obrovské futbalové kluby, ako real madrid...
No, jedlá sú IN, lebo sú rýchlo uvarené a deti ich milujú :grinning:
14. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne sa apci Jennifer :slight_smile:
Kati a ty co si robila v marcovkach????????
ja uz ozehlene....ideme s tatom do PRENATAL...ked som si tam kupovala tehu.oblecko tak sme dostali zlavu 34,90euro a prepadne to tak to musime ist minut :wink:
Ani ja som nevedela kto je Hamsik...ale kedze Max pozera stale futbal som v obraze :grinning: on je za JUVENTUS a Pippo dosiel v stredu zo skoly ze sa mu paci INTER...no mali ste viediet aky bol Max ten pohlad
:angry: :angry: :angry:
no maju teda rpoblemy :slight_smile:
14. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej, uz viem Moni, dakujem. No vies ta skleroza :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
14. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic som nerobila v marcovkach, len ked pouzivas niekedy vyhladavac, tak ti vyhlada rozne temy a clovek si precita, co je normalne :grinning:.
14. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. dnes sme s manzelom zistili ze nie sme jedina slovenska rodina tu v Neapole: :dizzy_face: dokopy v nasom uplne blizkom okoli su este 4rodiny slovenske:slight_smile: dnes sme si hned dali take "mini" slovenske stretko.. ach ako je cloveku dobre ked sa ma s kym vykecat z oci do oci
14. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja ze sa k nam pridavas :grinning: :grinning: :grinning:
Moni tak ja mam dceru talianku a si zober ze zje vsetko ale zrovna cestoviny nemusi :confused: :confused:
Naozaj no snad sa to zmeni ked pojde do skolky :slight_smile:
Boci ty ako si znasala tretie tehotenstvo?????
14. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirka. Viem aka si stastna :dizzy_face: :dizzy_face: a tesim sa s tebou. Ja som prve mesiace bola strasne smutna, ze tu nikoho nemam. Preto som sa vlastne zaregistrovala aj na konika :slight_smile:. Ale kecanie "na zivo" je omnoho lepsie :grinning:.
14. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jani, tak si daj aspoň foto, nech viem kto si, ty moje inkognito.. :slight_smile:
inak pozerám, že ty máš už 11 ročného syna a teraz malú maria chiar-u, neviem či sa to skloňuje /ja som mala kamošku a volala sa maria grazia...sa mi to meno páčilo../ a teraz to tretie tehu no neviem ti to opísať..
mne príde, že som bola 7 rokov buď tehotná alebo som kojila...
takže...
ani neviem ako som sa cítila...ale chutilo mi ovocie....tony ovocia..
14. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boc, vraví sa, že pri chlapcoch je chuť na mäso a pri dievčatách na ovocie... mne to sedelo.... ja som zožrala toľko pomarančov pri Chiare, že som bola predzásobená vitamínom C na dva roky :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som raz pozerala niečo na rai Uno a tam spievalo dievčatko a tá sa volala Chiara Luna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A ešte sa mi páči talianske meno Cristiana.... :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: vidíš monk, tak máš inšpiráciu na ďalšie bábätko...

tosc..asi žúruje a kecia s rybami :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
daj pokoj Adrika.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

mňam, hneď by som si to s ňou vymenila.... ja namažem chleba, obložím paprikou, paradajkou a bude :grinning: :grinning:
A aj tak by som Cristianu mať nemohla, keĎ mám už Christine.... inak Tvoja malá používa obe mená? Moja sa predstavuje ako Chiara Kristínka :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: moja je Rominka a keď ma štve, tak je Téa...
14. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tam je dĺžeň? A odkiaľ si čerpala inšpiráciu na toto meno? Aj tu na MK je jedna, čo má Theu... krásne meno.... :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek