• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
jaj Boci zajtra budem otravovat muzika nech nahodi foto...ja som antitalent na taketo veci neviem to :frowning2:
no pytala som sa lebo ja som total znicena...chrbat,nohy vsetko :angry:
no moja je Maria Chiara..Maria po Maxovej babke ktora zomrela tak Max ju mal velmi rad ze ci mozeme dat meno po nej...ale nepouzivame ho..volame ju Chiara alebo Biba...ano Pippo je uz velky chlap :grinning: :grinning: :grinning:
Moni pridaj sa k nam tri zvladnes :grinning:
14. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky, prajem krasnu nedelu. U nas je pekne az na ten silny vietor.
Boci, nekecala som s rybami :angry: , kecam az dnes na obed :grinning:.
Tak vy tu rozoberate mena :dizzy_face:, tak mne sa paci Valentina a draheho stara mama sa vola Nives, co sa mi tiez vcelku pozdava. Tak vy prehovarate Monicku na tretie? :grinning: :grinning: No Moni, maj sa na pozore :wink:.
15. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nech si prehovárajú.... mňa nezlomia :grinning:
Môj plyšový hadík sa volá Valentínka :grinning: A to Nives, to je krásne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
U nás je krásne, 13 °C, slnečno, bezvetrie.... :wink:
15. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ze plysovy hadik Valentinka, ja odpadnem Moni :grinning:. Zlata si. Co robkate dnes?
15. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute :slight_smile: ja teraz varim obed :wink: a potom naozaj neviem kedze prsi :frowning2:
Chiara ma dnes den ze som nervozna tak tu dupe ma nervy na vsetko :angry: :angry: :angry: no neviem ako prezijeme do vecera :fearful:
Moni nezlomime ta ?????tak aspon sa budeme snazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale vsak Katka sa kNam snad coskoro prida :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, dostala som ju ako darček na Valentína od jarina, asi na druhý, tak preto Valentínka.
Nerobíme nič.... tu nei je čo robiť.. a taaak yb som sa poprechádzala po krásnych kopcoch :dizzy_face:
Ozaaaj, Jarino sa včera v práci zoznámil s nejakým talianom, čo má pizzeriu vo vedľajšom mestečku, je niekde od neapola, ešte nižšie a pozýva nás na ppizzu a mňa na bruschetu :grinning: :grinning: :grinning:
Včera som si robila úlohy, no nejako sa mi nedarí s týmo della, dell´ delle :astonished:
15. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slubujem, ze sa pridam Jani :wink:. Tak u vas prsi? Dufam, ze to nepride aj ku nam.
Co dobreho vyvaras?
15. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monicka, tak ked pridem nabuduce do Ba, ideme spolu na bruschetu :grinning: :dizzy_face:. Netrap sa s tymi zlozenymi clenmi, chod dalej na casovanie slovies, aj tak sa s tymi clenmi budes stale stretavat, to sa vycibri casom :wink:.
15. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni naozaj si nerob s tym starosti...s tymi della,dell"....
ano prsi stale :frowning2:
kamoska mi poslala taky recept na maso s cibulou....Max ked zbadal ze pol kila cibule reakcia coooo????tolko cibule?ja budem iba hranolky na obed...uz je to hotove a povedal ze je to dobre :grinning: skusil by povedat nieco ine :grinning: :grinning: :grinning:
Co varite vy kocky????
15. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky. My sme sa vratili len teraz z obedika :grinning:, bolo fantasticky. Moj svokor pozval 25 ludi :grinning:. Na vecer spravim asi len minestrinu.
Jani, pridaj aj tu k nam nejaky dobry recept :slight_smile:.
15. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....
Katka, tak si mala zážitok...
ja akurát pozerám Primu, je tam program s Italem v kuchyni, akurát robí Emanuel lasagne, mňam...
A robil besciameli a nedal tam syr.... ja dávam... :sweat_smile: :sweat_smile:
15. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teraz robí ako dolci: Lingue di gatto.... robievate to?
15. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A som mu chudákovi doplietla meno... Emanuele... :grinning: :grinning:

janka, prihraj ten recept na mäsko s cibuľkou aj nám....
15. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý deň...
Som Monika a liečim sa tu zo samomluvy.

:grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer Moni :grinning:
tak ja vam ten recept napisem:
maso 500g kare
500g cibule
3 lyzice kecupu,2 lyzice sojovej omacky,olej,4 lyzice vody,sol,1 lyz.praskoveho cukru,2 lyzice bieleho vina.
rozpalit olej na panvici.maso vyklepat jemne a nakrajat na pasiky.oprazit.potom dat do misy a osolit.do vypeku vlozit cibulu,nakrajanu na kolieska a rozobrat tie kolieska v rukach....oprazit ked je taka do sklovita vlozit maso a podliat vinom.dusit asi tak 10 minut.potom si v miske rozmiesat cukor,kecup,soj.omacku,vodu a vyliat to na maso a podusit kym to nezhustne.najlepsie su k tomu hranolky :grinning:
bolo to dobre dobre... a ja som toho zjedla asi polovicu tak potom som cely den len stikutala a citila samu cibulu ako mi ide hore :wink:
nasi pozeraju telku ani neviem co? :sweat_smile: mna caka este riad a konecne veget :grinning:
15. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám už riad umytý... :grinning:
dík za recept... :wink:
15. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face:
no čaute, monika netrp samomluvou, aj ja som práve došla..
a nevarím...
a nerobím nič...dnes sme výletovali a nakupovali na vianoce...a zase výletovali a bicyklovali....a kolobežkovali keďže bolo teplúčko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dopiekla bábovku.. a povinne pozerám Superstar :stuck_out_tongue_closed_eyes: deti sa idú za tým potentovať... mne stačí Chodúr a padám :grinning:
15. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj aj ja uz umyte :grinning:
boci super den nam tu cely den prsalo tak sme boli doma...
ja este nemam nic kupene na vianoce a ani nemam predstavu ze co kupit.
dajte inspiraciu??????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, kde sú tie fotky? Haaaa? cez ten skicár si skúšala zmenšovať?
15. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj Moni vsak som to dnes skusala kedze moj manzelik nemal cas,cely den robil fakture:unamused:
ale stale mi to vypisuje ze mam velky format fotky a neviem kde sa to zmensi..... :confused:
ja vam kazdemu kto chcete poslem fotku cez mail,skype tam mi to v pohode ide :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka, mne si posielala cez skype iba deti, teda ich fotky... ale seba nie...
15. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok poslem ti moju fotecku :grinning:
15. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: aj ja ťa chcem janka vidieeeeeeeť....
15. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: no o nic neprichadzas boci :grinning:
ok posli mi adresu alebo skype a poslem....
nam tu dnes zase prsi :frowning2:
Kati poznas Checco Zalone?????
16. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...
Janka je kočka.... :wink: o chvíľku odchádzame k lekárke, jarko ide na kontrolu, tu je tak zaujímavo... ani neprší, ani nič... včera sme tu mali asi hodinový blackout celé mesto bolo v tme... :grinning:
16. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
oòòòòò diky Moni :grinning:
u nas teraz konecne neprsi,ale je zamracene a vsetko mokre....
sme doma a pojdeme poobede trochu von :wink:
dnes robim gnocchi :wink: kupila som uz hotove plnene mozzarelou a paradajkami ...hodim len do vody a potom omacku par.takze super taka rychlovka :slight_smile:
Moni dufam,ze vsetko dobre dopadne u doktorky :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby.
Moni, pekny pobyt u doktorky :grinning:. Vcera prisla kamoska aj s malickou na navstevu, boli na dovolenke v Genove, tak sme sa dlho nevideli.
Janka, tak nech ti baby pozmensuju fotky a pridaj ich aj sem. Aj my ta chceme vidiet, aj deticky :dizzy_face:. Poznam Checco Zalone :wink:.
16. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
V prvom rade chcem pochváliť recept od Janky, dnes som ho varila a veľmi mi chutil...

Lekárka: Mala som ísť len na kontrolu, no prišla som a čakáreň plná.. Naša lekárka dovolenkuje, takže ju niekto zastupoval, a mali sme poradové číslo 42 a vnútri bolo číslo 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V čakárni tie deti len kašlali, kýchali a smrkali, samozrejme, ruka pred ústami, načo? tak som po 15-tich minútach deti obliekla a išli sme preč... Jarko sa konečne uzdravil a kým by sme prišli na radu, tak by boli obaja napadnutí nejakým vírusom....
Znie to asi nezodpovedne, že som na tú kontrolu nešla, ale nemám chuť budúci pondelok zase chodiť s chorými deťmi po lekároch... a lekárka mi sama povedala, že ak mu bude fajn, nemusíme ani chodiť na KO? ale ja som chcela počuť, že je všetko v poriadku, ale takto?
my sme dnes chceli skočiť na pizzu k tomu talianovi,a le tak sme sa prežrali, že sme ani nešli... možno zajtra...
16. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...dakujem Moni som rada ze vam chutilo ale nie je to z mojej hlavy. :wink:
vobec to nebolo od teba nezodpovedne ze si necakala.ja by som tiez odisla...u nas sa musime objednat telefonicky vzdy a az potom mozme prist na urcitu hodinu.
ja som dnes bola pozriet so svokrou v obchode neake darceky :grinning:
16. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek