• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
:slight_smile:
a akú máš svokru jani?...asi fajn, keď nakupujete darčeky... :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:
vsetkym pekne ranko :slight_smile:
u nas dnes konecne neprsi :grinning:
mam super svokrusu :sweat_smile: vcera som pozerala na skype a ty mas ukazane ze si vypnuta takze som nic neposielala.
17. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a ja som tam dala fotku :grinning: :grinning: :grinning:
je sice stara asi jeden rok ale nechapem ako mi isla...toto bolo fotene s mobilom asi tie su mansie ako s fotakom???
17. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: :sunglasses: ja chcem slnkoooooooo...
alebo už sneh :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jani, konečne ťa vidíme, zlaté máš detičky..aj ja som kuk cez skype, aj ty si bola vypnutá, tak je niekde chyba...
keď sme obe vypnuté, tak sa asi navzájom nemôžme pridať medzi kontakty... :confounded:
:unamused:
mňa bolí od rána hlava, snáď mi ružová tbl zaberie..
moji 3ja chlapi napriek sychravému počasiu šli do hôr, romina zaspala už teraz , ja neviem celú noc mi mrnčala, čo už nerobieva odkedy som ju odstavila a spala určite polovicu noci so mnou..
aháááááááá, zrejme preto ma bolí hlava, že som dolámaná...
sme chceli ísť do toho shopping centra európa čo je v b.bystrici, hrajú tam aj detské 3D kino len neviem či stále nie je tá chrípka...ževraj banskobystrický kraj je chrípkou doslova zamorený
17. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caves kocky.
U nas slniecko a vcera bolo na slnku 21C. No som nechapala, ani kabat som nepotrebovala :grinning:.
Jani, super super, ze sa ti podarili fotecky. Deticky mas naaadherne a Chiara je krasna blondata :dizzy_face: :dizzy_face:.
Boci, ja by som to s tym kinom neriskovala, u nas sa nepremieta vobec, aj ked chripka tu nastastie moc nevycinala :frowning2:.
17. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: toscy....tak ja idem k tebe....slniečkoooooooo

:dizzy_face: ja dováram obed, chlapi mi už volali, že idú domov, boli sa pozrieť na takej rarite chránenej eú, sú to také vodné kaskády smerom do kopca, v turč.štiavničke a že sú mokríííí

radosť!!!!

romy spinká od 11h, čo nezvykne, tak dnes bude všetko doposúvané, uvidíme čo vymyslíme deťom za program...

ani sa mi nechce veriť že dnes je už 20r od nežnej revolúcie...to som bola prváčka na gymnáziu
17. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Learning/Creative-Play/Sit-N-Draw-Creativity-Desk-Pink-and-Purple(0033315)

stolí už máme na ceste z uk, romy ho bude mať na vianoce , sa tešííím...

matej má pár dní po vianociach narodeninky, tak sme mu vyhliadli parádny bicykel..

tu je ten stolík, treba skopírovať odkaz

http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Learning/Creative-Play/Sit-N-Draw-Creativity-Desk-Pink-and-Purple(0033315)
17. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem dievcata.su sice dole hlavou tie fotky,ale aspon nieco som tam dala :grinning:
u nas nie je tak teplo je 12 stupnou ale neprsi... :slight_smile:
Boci neviem ani ja by som asi neisla.dufam,ze ta prestane boliet hlava.
Ja teraz pozeram s Chiarou NOC V MUZEU 2.sice z toho vela nemam lebo moja dcera stale roprava takze nepocujem,ale pozeram aspon obraz :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jani som ťa práve pozdravila na skype...
kde si???
17. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
Aj tu je teplo, normálne mi bolo horúco v zimnej bunde.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Janka, no vidíš, aká si šikovná.. a ja som Ti to už hovorila, že je Chiara krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Adri, ja som mala v čase revolúcie sedem rokov :grinning: :grinning: ja si to nepamätám... len si pamätám, že mama mala v peňaženke nálepku VPN :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, ten stolik je paradny :dizzy_face:, cena je uplne super. To sa veru oplati :slight_smile:.
Takze vy uz nakupujete darceky, ja som tiez uz zacala pomalicky, ale vacsinou len nejake oblecko mam. Musim to uz poriadne premysliet. Ja mam vzdy problem co kupit mamine a tatovi :unamused:.
Vy co kupujete rodicom?
17. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som zatial tiez nic take nekupila....dala som nakreslit svorovcom portret kde su s detmi...a dalal som urobit pohladnice magneticke s detmi.tiez neviem co kupit....u nas je to tazke lebo svokrovci maju vsetko..kupime asi nieco od Swarovski...a bratom kupujem vonavky.minuly rok som kupila adidas supravy a jednemu bola dlha druhemu velka v pase...tak som povedala ze to urcite vyuziju vonavku :slight_smile:nasim tiez neviem mame asi prsten..otcovi ????mozte dat inspiraciu. :sweat_smile:a detom Pippo chce hru na nintendo a chceme mu kupit televizor do izby....a Chiare hracky....a MAxovi to je problem lebo ja som vzdy spravila nieco sama ale tento rok ma nic nenapada....takze privytam vase napady :grinning: :grinning: :grinning:
:slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...
My sme sa boli prejsť, boli sme u nás v parku, teraz varím kuraciu polievočku.... zase nám tá reštika nevyšla, lebo deti sa tešii na Madagascar, tak teraz pozerajú.... hádam zajtra :grinning: :grinning:
janka, Chiara musí byť zlatá, keď tým detským hláskom šteboce po taliansky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
janka, darčeky, uff, no neviem.... nemám potuchy.. ale zas my učíme deti brať Vianoce také, aké majú byť... tešiť sa z toho, že sme spolu a nie čakať na darčeky... :wink: takže veľa toho nedávame, veĎ my im hocikedy kúpime, čo chcú... samozrejme v rámci toho, aby neboli rozmaznaní...
Tu bolo dnes krásne, mali sme 17 °C tak sme o Tebe Katka hovorili, že sa máme skoro ako ty.... len nemáme krásnu prírodu... :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fantazia Monicka, ze ste si spravili peknu prechadzku :dizzy_face:. Ja som si spravila velky nakup, bola sa som sa objednat u kadernika a teraz chystam cesto na sisky :grinning:. Dnes bolo fantasticky, v aute mi ukazovalo, ze je vonku 22 C. Ale len na slnku. Ma byt cely tyzden takyto, takze musim vymysliet nejaky pekny vylet :sunglasses:.
Co sa tyka darcekov, mojim rodicom sme sa vzdy snazili dat nejaky vacsi a potom este nejake drobnosti. Svokrovcom sme uz objednali novu klimatizaciu do domu, je to trosku financne narocnejsie, ale oni nam stale pomahaju a ja som doteraz nevidela faktury za elektrinu a plyn, takze to urcite platia oni :angry:. Takze si myslim, ze to bude este dost lacny darcek.
Mojej mamke sa vzdy zavdacim kvalitnym salom a kupila som jej kasmirovy dlhy sveter. Nedaleko je velky outlet, nieco podobne ako Parndorf, a je tam super butik na kasmirove svetre. Tatovi kupim novy cordless telefon :grinning:.
Moni, robite skvele, ze sa nezameriavate na materialne ponatie Vianoc. Uz aj tak zijeme dost konzumne :angry:.
17. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, aj ja si myslím... :wink: U nás sa Vianoce začínajú 24. novembra, keĎ začíname s pečením... Jarko sa vždy strašne teším, aj teraz odpočítava dni.. a melá, keĎ vidí reklamu an Heru, ako tam pečú medovníčky tak začne kričať, ež aj ona bude také variť :grinning: :grinning: Máme vianočné CD, sú tam staré pesničky, ako Driving home for Christmas, alebo od Presleyho, Lonely this christmas, milujem tú peničku, i keĎ má smutný text... :sweat_smile:
Potom ozdobujeme okná, a upratujem.. vždy sa na to teším... lebo všade všetko vonia, a je čistúčko, ako sa len pri deťoch dá... :grinning: :grinning:
Hmm, kašmírový sveter by potešil aj mňa :grinning: :grinning: minule tu ukazovali nejakú reportáž a že kašmírový sveter, 55.000 SK :astonished: :astonished: :astonished:
17. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Monicka, to bol asi cisty kasmir. Ja kupujem miesany s vlnou, ale aj tak nejakych 100 Eur musis ratat. Ale zase taky svetrik v satniku stoji za to :wink:.
Moni, ake medovnicky robis? Tie, co si nam davala recept?
17. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, áno, tie... sú hneď mäkkučké, a majú úžasnú chuť, také pikantno - sladké... :dizzy_face: :dizzy_face:
Aj ja mám dobrý recept na šišky, ale minule sa mi nevydarili, málo mi vykyslo cesto... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pridaj pridaj dobry receptik ....... :sweat_smile: :sweat_smile:.
17. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak ja vam zavidim to pocasie :sunglasses:
Moni ja si nepamatam tvoj recept na medovniky takze ho mozes sem este raz hodit?prosim :grinning:
ani ja sa akosi nezameriavam na hmotne darceky,preto sa vzdy snazim vymysliet nieco co spravime s Chiarou...minuly rok sme napr.kupili take drievka a namalovali odfotim a hodim to sem...
aj my pecieme spolu...potom to tu vyzera ako keby tu buchla bomba :grinning: :grinning: :grinning: ale co nespravime pre deti :grinning:
zajtra nam dojdu umyt okna hned rano o 8:30.tento rok sme zavolali firmu ktora upratuje v robote..sama to nezvladam kedze ma boli dost chrbat....a su total spinave a Chiara uz chce nalepit samolepky vianocne na okna...ona uz by chcela aj stromcek...v sobotu mame oslavu a potom asi aj ozdobime stromcek :grinning:
17. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja som uz dnes pripravila krabice so stromcekom a cez vikend zdobim :grinning: :grinning:. To musi byt super fantasticke piect s detickami :dizzy_face:. My sme pred tym, ako sme sa tu nastahovali, dali vyupratovat byt tiez jednej firme. Pouzivali tie parne cistice a bola som uplne uzasnuta. Podlaha je stale leskla a krasna. Takze nabuduce ich zavolame tiez.
17. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my máme upratovaciu firmu. Volá sa maminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
janka, píšem:
400 g hladkej múky
170 g práškového cukru
50 g masla
2 vajcia
1 PL rumu
3 PL medu
1 ČL sódy bikarbóny
1 PL medovníkového korenia
1 vajce na potretie
----------------------------------------------------------------------------------
Všetko spracujeme a necháme hodinu postáť v chladničke, potom vyvaľkáme, vykrojíme, potrieme a pečieme... sú fakt mňam, ja som ich robila min. rok....

Katka, hej, je to zábava,ale ja sa zabávam menej, keď to po nich upratujem.. a tento rok sa budú už aj hádať... :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: Moni, vyrok Archimeda v tvojom profile!!! Mam ho spomenuty aj v mojej diplomovej p. :dizzy_face: :slight_smile:.
17. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, to fakt? :dizzy_face:
Ja si ho dám asi napísať na tričko, lebo niektorí ľudia nevedia, čo je intímny priestor.... :rolling_eyes: mne osobne to veľmi vadí... neznášam, keĎ mi niekto v rade funí na krk... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: monk , ty si prípad, že funí na krk :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOni aj ja som upratovac ia firma :slight_smile: co uz,len naozaj tie okna teraz nezvladam :wink: davala som dole zaclony a normalne som sa bala ze spadnem z rebrika....
Moni ako hadat sa budu preco?kto viacej uprace???
recept si opisem a potom teda spravime...ja som robila jeden krat a boli ako kamen.ze si si mohla zuby vylomit... :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer kocky.
Sisky sa mi dnes nie celkom vydarili, malo mi vykyslo cesto :angry:. Ale zjedli sme :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
17. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati tak mozno snad nabuduce.hlavne ze sa zjedli :grinning:
17. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri - no, veru tak... stojím v banke a za mnou pán, smrdí mu z úst, cítiť z neho cigarety, ja krok dopredu, on dva... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Janka, nie, budú sa hádať, kto bude mať teraz vykrajovačku sneuliaka a neviem čoho ešte...
skús ich. sú perfektné..
Katka, aj Tebe sa stalo to, čo mne? :sweat_smile: :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciao babenky :slight_smile:
hlasim okna umyte,zaclony ciste a samolepky nalepene :grinning:
dnes este k doktorovi na kontrolu a dufam,ze vsetko prezijeme :slight_smile:
dnes nevarim svokra nam navarila a doniesla obed.
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek