• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
:slight_smile: aj ja chcem doniesť domov obed od svokry... :grinning: :grinning:
moja ešte pracuje napriek dôchodkovému veku...a býva od nás 50km...

:slight_smile: ja hlásim, že máme slnečno , celkom teplo :sunglasses: :sunglasses:
a dnes budem musieť skočiť do poisťovne, kvôli ročnej poistke na moje auto, či mi ju neznížia, ja som šofér bez nehody...lebo im tam budem musieť nechať výpoveď a pôjdem inde :grinning: :grinning: :grinning:

janka, aká si ty šikuľka, aj my máme nejaké nálepky, len ich musím kuk...ale možno až do domu, teda ak ho stihneme do vianoc zariadiť, to by bol môj naj darček, aby sme si tam mohli zapáliť v krbe a kukať ako padajú snehové vločky, ale nechcem nechávať tri deti našim a ja sa túlať po nábytkoch s mužíčkom...uf
ako to vyriešiť????

ježiško ja si želááááááááám....katalóg a na čo ukážem prstom, ty donesieš, upraceš, poskladáš a zariadiš,
dobre??????????????????,
18. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ciao a tutte le donne :grinning:. Tak u nas dalsi krasny slnecny den za nami :dizzy_face:.
Boci, co sa deje s rocnou poistkou? :confused: Preco ju rusis? A to stihate zariadit dom do Vianoc? :confused:
Jani, super, ze mas cistucko a okna umyte, mozete uz zdobit stromcek :sunglasses:. Ja sa uz tesiiim :dizzy_face:.
18. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciao kocky.kde ste vsetky?????
vcera u doktora vsetko v poriadku... :grinning:
Stromcek este nie este robime oslavu v sobotu a potom...kupili sme ozdoby a balony..tak nech si to Chiara uzije :sunglasses:
19. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jani pozerám, že chiara má 2 roky a 11 mesiacov a moja romy 1 rok a 11 mesiacov, nie sú narodené obe v decembri???
ona je strelec.. :slight_smile: aj ja chcem pochystať oslavičku...

jani, mám lepšiu ponuku na cenu ročnej poistky, a moja pôvodná poisťovňa sa buď novej cene aspoň priblíži, aby som ostala ich klient, alebo teraz je presne 6 týždňov keď môžeš zmeniť poisťovňu...a ísť za lepšou cenou.. :dizzy_face: a inej poisťovne..
19. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne Boci, treba vyuzit :wink: a prejst k lepsej. No u nas je ako na jar. Teplucky vzduch a slniecko :dizzy_face:. Akoby ani november vobec nebol a to o mesiac su uz Vianoce!!
19. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, gratulujem, nech to takto pokracuje nadalej :dizzy_face: :dizzy_face:.
19. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..
Nám práve volali zo školy, že Jarko spadol na telesnej a má opuchnutú ruku... Tak jarino nasadol do auta a išiel preň do školy a potom rovno na chirurgiu... :frowning2:
akurát som ich teraz videla na križovatke.... takže ho vezie do nemocnice..
A akurát mi volal Jarino, že nie na telesnej, ale na hojdačke sa mu pošmykli nohy... :angry: :angry: Hneď mi to nesedelo, keď teraz majú mať hudobnú... asi ich učiteľka zobrala von, keĎ je tak krásne.... a naša lekárka je len do 12.00, vraj to má opuchnuté, ale hýbať rukou vie....
Dám vám vedieť, ako to dopadlo....
Porazí ma.... :unamused: :unamused:
19. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Moni, ty mas stale nejake prekvapko zo skoly... :frowning2:. Drzim palce, nech to nie je nieco vazne, ale ked s tym moze hybat, tak snad to bude okey :wink:. Ozvi sa.
19. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:fearful: mne takto volali zo školy monk, keď si matej zlomil tú kľúčnu kosť...
že sa im zdá, že plače a sťažuje sa na ruku, išli akurát s družinou na školský dvor...

držím palce...

tosc, aj tu vykukuje slniečko, človek sa hneď lepšie cíti.. :sunglasses: :sunglasses:

hodila som fotočky, sú robené len mobilom, ale ty poznáš monika telinku z koníka, tak ona je takáto šikovná...

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3548507&vReferer=
19. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenei tu nekdo z toscanska? nebo z firenze?
19. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už sú na RTG :unamused: :unamused:
Adri, pozerala som... asi ju poprosím, nech mi tiež uštrikuje.... :sweat_smile: :sweat_smile: Kupovala si jej vlnu?

Blackie, ja som na Slovensku... ale je tu jedna kočka z Toskánska... :wink:
19. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: vlnu som si kukla cez net, teli objednáva cez net a potom som zaplatila poštovné a prácu...robí nám všetky..
19. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, revem tu ako najatá..
jarko má zlomenú ruku a má posunutú zlomeninu, takže mu teraz idú naprávať ruku.... dúfam, že mu aspoň niečo dajú....
o pol hodiny ďaľší RTG, neviem čo potom, keď sa im to nepodarí posunúť..
Sk...ené hojdačky, včera som akurát známej hovorila, že sú tam akurát na oštaru... Už som videla od septembra na tých hojdačkách spadnúť 4 deti.... :angry: :angry: jeden si poriadne udrel hlavu a ďaľší ruky.... :angry: :angry:
ozvem sa, ak bude niečo nové...
19. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: moni drž saaaaaaaaaa.....
ja tiež nemám rada hojdačky a preliezačky, ale už aj zo šmýkačky sa mi malá strepala...
nešťastná náhoda...
nebooj, to sa mu zrastie, aj keď si vytrpí...
nám sa kľúčna kosť zrastala skoro 2 mesiace, ale už je ok...
rýchlo vymýšľaj na boľačku niečo dobré, keď príde domov..
19. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri vďaka....
A stále mi tu niekto vyzváňa s letákmi, ešte niekto a niekomu vynadám.... :angry: :angry: :angry:
19. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mám žabiaka doma..
Má viacnásobnú zlomeninu zápästia, a sadru až nad lakeť...
MM vravel, že ho držali piati, keď mu tú ruku naprávali...a el že ho pochválili, že je vojak, lebo aj cez tú bolesť im odpovedal, koľko je 4 plus 3..
Náš hrdina, ale doma plakal, že ho to bolelo..
aj teraz tu plače, že nebude vedieť piecť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už som si ho nakŕmila, varila som sviečkovú na smotane a strieskal 4 knedle a plno omáčky s mäsom...
Chiara mu trochu pomohla, boli na tej sedačke ako dve vtáčatká s otvorenými ústočkami... :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: paaaanecku, Monicka, drzim strasne palce. Len teraz som dosla domov a hned som skocilu tu, aby som zistila, ako sa mate :frowning2:. No skoda, ze je to takato zlomenina. Bohuzial. Ale maly je statocny chlapcek, urcite vsetko bude dobre :wink:.
Blackie, ja som z Toskanka, byvam 130 km od Florencie :slight_smile: .
19. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava, nespadol z hojdačky,ale z preleziačky, spadol rovno na ruku, a vraj cvičil ďalej mi vravela učiteľka, volala som jej.... Tak mu hneď obviazali ruku a znehybnili mu ju do trojrohej šatky, aby s ňou nehýbal....
Teraz spinká, teda dúfam, lebo sa konečne uložil, podložila som mu ruku vankúšmi a Chiara tam vbehla, a zobudila ho.... :angry:
Tak som jej vynadala, tak sa zavrela do izby a tam sa hrá, alebo trucuje.... :sweat_smile:
Už dokvitla a hádže previnilé pohľady krížené s nadutými.... :sweat_smile:
19. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:fearful: uf a ktorá ruka to je? monkul...?
tak vidíš hrdina športovec všetko vydržal..
mňa by museli uspať,aby mi mohli niečo naprávať.. :grinning: :grinning: :grinning:

že jarina pozdravujeme..
19. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
toscany odkud jsi? ja jsem z florencie
19. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :slight_smile:. Cele poobedie hladam nejaky jednoduchy recept na tortu, svokor ma buduci vikend narodeniny :dizzy_face:. Uz sa tesim. Nakupila som rozne ozdobky a sviecky na tortu, len ta torta mi chyba :grinning:.
Blackie, byvame v Chiusi (SI).
19. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babyparty.sk/

aj ja chystám oslavu malej a aha čo som našla..

a tortu neviem ani ja tosc..akurát brázdim po nete, že kto mi ju urobí.. :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde to presne je co je tam za vetsi misto my sme ve firenze primo
19. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Boci, si zlata, vsak aj ja nakoniec kupim nejaku torticku. Ale rada by som aj urobila sama :sweat_smile:.
19. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo uz sem koukala do firenze nejedete nikdy?ja mam 2 mesicni holcicku
19. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blackie, ja tu mam kamosku zo Slovenska, ona ma 6 mesacne dievcatko :dizzy_face:. Vo Florencii sme boli niekolkokrat. Ale videla som jednu kocku priamo z Firenze na Mojasvadba v teme Buduce talianky :grinning:.
19. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tosc..toto dali kočky dnes tip na varenie, zajtra idem skúsiť

:slight_smile:
úžasné jablkové palacinky/lievance
3dcl mlieka
3dcl hl. múka
1/2pr. do pečiva
vanilkový a škoricový cukor podľa chuti
nastrúhané jablká 3-5ks /na veľkom strúhadle/
zamiešať, vypražiť, zjesť, mňamka
19. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, si pokladik, ze na mna myslis s varenim :grinning: :grinning: :dizzy_face:. Ja to urcite vyskusam, zajtra mi napis, ci vam chutilo.
19. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek