• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Ahojky Moni.
Kludne ju pozvi, pokial budem vediet pomoct, rada pomozem .... :wink:. Aspon do Toskanska bude prichadzat viac Slovakov :grinning:. Doteraz sme v hoteli nemali ani jedneho :angry:.
26. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, Katka, keď už sme pri hoteli, pošleš mi prosím zase link? Ja ťava som to vymazala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Takého chrobáčika si mi nasadila do hlavy s tým koláčikom :sweat_smile:
26. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
S ktorym kolacikom Moni? S tortou alebo Panforte?
Hotelik: http://www.albergolasfinge.it/
26. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
S Panforte :grinning:
Ďakujem za link... :wink:
26. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam korpus na Sachrku hotovu...... jedna pohaaadka......krasny, vysoky, prave som ho trosku zvrchu zrezala a ochutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:. ALicka este raz dakujem za pomoc!!!
26. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko, rádo se stalo :slight_smile:
ALe já tomu oříškovýmu koláči říkám Pantofle, nevadí :sunglasses:

Já zas upekla piškot mojí expotenciální tchyně. Dělala nám ho dycky když jsme jeli na hory či výlet a já se po něm mohla utlouct a teď jsem našla recept, jak jsem hledala origoš Sachra :grinning: Ale ještě nenašla, ale vytrvej, naděje umírá poslední. MM tam jde zítra na oběd, tak dostal za úkol přinést malou domů (mám na mysli dort) abych se ujistila, že ty druhý čokodorty jsou fakt chutnější :zipper_mouth: Polila jsem to máslem s rumem a pocukrovala, takže kluci budou zítra na hudebce a v práci líp zpívat:grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny den zienky. Kde ste vsetky? U nas prsiiiiii :frowning2:. Alicka, chces vyskusat spravit Pantofle? :grinning: :grinning:
Ja dnes finisujem torticku, bola som este kupit cerstvu slahacku a darcek pre svokra :sunglasses:.
Moni, co porabate? Deticky posluchaju?
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katka...
Ja som dnes robila gnocchi so syrovou omáčkou. Ale jedla som si to sama :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Čo pekné si svokrovi kúpila?
27. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preco si to jedla sama? Rodinke to nechuti?? :frowning2: Aspon budem vediet, ze vam to nepripravim, ked pridete na navstevu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Svoktrovi som kupila tri pary ponoziek tych na polovacky (strasne velke a hrube :fearful:) a potom krasnu knihu " La grande storia della seconda guerra mondiale".
27. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie, nechutí....
A Jarino Ti odkazuje, že keď mu spravíš lasagne ,bude najspokojnejší na svete.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: plati Moni, urobim lasagne con ragu ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
27. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky.
Aj u nas dnes prsalo.My sme si s rodinkou spravili vylet do Svajciarska.Teda papà isiel do banky a potom sme tam ostali v meste.Mne sa tam strasne paci..je tam pesie zona takze tam nie su auta a take tie male obchodiky..a vonku stanky a gastany..tak som sa najedla pecenych gastanov..mnam :grinning:
Kati tak dufam ze svokrovi bude teplucko v ponozkach :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, vy máte blízko SUI, však?
Moje deti hrajú človeče, teda hrajú sa s nimi na vojakov :grinning:
Dnes som si objednala dve tričká, chcete vidieť? :grinning: :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babule.
Jani, no dufam, ze mu bude teplucko :grinning:. Dnes mam cely den nadchu, dufam, ze z toho nic viac nebude :rolling_eyes:.
Moni, jasne ze ukaz :dizzy_face:.
27. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, rýchlo si uvar zázvorový čaj, pomôže :wink:
tu je jedno tričko:
http://www.mandmdirect.com/products-Levi's-Womens-34-Sleeve-Tie-Waist-T-Shirt-Chalk-White_LV394.htm
27. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, peknucke! Ty uz nakupujes na dovolenku? .... :confused: :grinning: :grinning:.
27. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, keď je to v akcii :grinning: a pod bundou je jedno, čo mám :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojte kočky, tento týždeň som to tu flákala, bola som úplne sama na deti, skoro ráno manželík odišiel do prácičky a vracal sa až keď som ukladala deti.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mala som na návšteve kamošku, strávila so mnou jeden deň a rozdýchavala to vraj ďalšie tri.. :grinning: :grinning:

no môžem za to, že vyfasovala akurát deň keď chodíme na výtvarnú na opačný koniec mesta a máme lyžiarsky kondičkný tréning v telocvični???

my máme tento víkend oslavičku rominkiných 2 rôčkov, dnes-zajtra...

akurát šiel manželík po tortu, som na ňu zvedavá..

ja som dopísala zoznam italy menu, budú aj bruschette moni..potom pofotím, pekný víkend
28. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile:
Boci Rominke prajem vsetko najlepsie k narodeninam :sweat_smile: vela,vela zdravicka stasticka :sweat_smile:
co dnes varite kocky ja spravim fusilli s ragu di carne...ale take integrale.a na to syr.
vecer mame pizzu :wink:
zajtra robime stromcek.jaj neviem sa dockat.dnes poobede chceme ist dokupit este neake drobnosti na stromcek.
28. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
katka, dúfam, že Ťa neskolila choroba, keĎ si sa tu dnes neobjavila... ale vy tuším dnes oslavujete, však? pozdravujeme svokra a prajeme všetko naj...

Dievčatá, pošlite mi do IP adresy, dnes som vám kúpila pohľadnice na Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: kočky ahoj, ja len tak z rýchlika, ďakujem jani za gratulácie pre romy...
:grinning: :grinning: odovzdám...aj keď narodeniny má až v utorok..

dnes sme naplnili chladničkuuuuu a predpripravila som si kopec vecí na raut, bude to poobede a a výlučne talianske vecičky...

monk..kvôli nim som si aj kúpila knižku / :grinning: odporúčam.. :grinning: /, od jamie olivera..jamie po taliansky a už sa teším na ich prípravu

a špeci pre teba tosc...
niektorí z najlepších výrobcov olivového oleja v toskánsku stále platia svojich robotníkov olivovým olejom, nie peniazmi, môže to byť až 6 litrov oleja denne a získajú tak olej pre svoju rodinu na celý rok...

a ešte taliani vzhľadom na svoju stravu sú v dlhovekosti hneď po japoncoch a islanďanoch tretí v poradí...
28. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, aj som po nej poškuľovala, ale asi mi bude nanič, keĎže moja konzervatívna rodinka nič z toho do úst nedá a pre seba variť nebudem....
Už nevarím z radosti, ale z povinnosti
28. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3579283&vReferer=

prvá cvičná fotoska...

bože a moja perepúť sa na to tak tešííííí, ešte rozmýšľam aj o lasagnach..
28. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Cauky :slight_smile:
Boci fotky su pekne :wink: a aj torticka..mnam dala by som si :sweat_smile: knizku Jamieho aj ja vrelo odporucam.Ja mam vsetky diely a dokonca som teraz aj tu v It.objavila novu, ktoru by som chcela na vianoce.Povedala som to svokruse,a uz ju mam u nej odlozenu :grinning:
Moni no skoda ze ti to nezjedia..ale nie si v tom sama.Ani u nas doma myslim teraz na Sk sa taketo jedla nejedia...
U nas dnes strasne prsi :frowning2: Tak sme poupratovali a muzik si privrel do suflika prsty takze mu pomaly modraju :unamused:
Poobede chceme ist spravit stromcek :slight_smile:
Prijemnu nedelu :grinning:
29. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....
Mne sa dnes zadarila vynikajúca ryža, mňam.... Chiara nechala na tanieri mäso strieskala ryžu, ešte aj Jarkovi ukradla z taniera :grinning: :grinning: :grinning:
A ešte som aj koláč upiekla, Šalamúnove rezy :grinning: :grinning:
Ešte umyjem riad, vyvesím prádlo, dám prať druhú a budem mať pokoj... :sunglasses:
A budem pozerať saxanu :grinning:
29. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kocky, pekny zaciatok tyzdna...

no vy ste teda sikulky...ze uz aj stromcek robite?? ja az na ambroza tak ako tu je zvykom...ale vcera som uz vylozila nadherny medovnikovy kosik co mi raz dala mamina, este stale vonia po neviemkolkych rokoch...:slight_smile:))

ja som vcera spravila babovku, zapekane zemiaky fajnove a minestrone...uz sa neviem dockat kedy budem doma, aby som vypekala o 106 v klude....

auguri Rominke!!!

vy uz mate nakupene darceky? ja este nic nic....co mate pre vase polovicky???
30. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, 4a je alica?
No to je jedno, len mi skoro oci vypadli ked som videla jej adventne venceky, krasne :dizzy_face: , kam sa hrabem ja s tym mojim obyckom :grinning:
30. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciao babenky.kde sa vsetrky flakate???? :confused:
my sme boli vcera so svokrusou na nakupe...b oli sme kupit veci per babo :sweat_smile: nakupili sme teda dost...ale musim sa pochvalit ze platila ona vsetko oblecko ja iba kozmetiku :wink: sa mi paci ze ona vzdy povie ze kupila pre Chiaru kupi aj teraz pre babo. :wink:
Vcera Chiara zdobila stromcek..takze uz mame hotovy.taka bola stastna.
Dnes nam konecne svieti slnko.vcera,vlastne cely vikend prsalo.
1. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek