• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ja teda frčím, už som unavená a ešte nemám toooľko vecí...

katka ostáva na Vianoce na SK s maminkou, snáď sa nenahnevá, že som to napísala, ale keď sa o ňu tak bojíte, tak ma hádam pochopí :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no tu to viazne, alicka a coze ste sa nezastavili na kavu, ked ste boli na brenneru :wink: :slight_smile: to ku mne uz bolo na skok

jej jaji sa tu ukazala, jaji pracujes?
Ja dostala do 24. volno tak neviem co od radosti...varim, peciem, riadim...
18. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: ja ešte len začínam miesiť a monička už frčí s pečením určite aspoň týžden...

my sme si dnes užili sneh v nedalekej jasenskej doline

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3632296&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

a zdravím toscany, príde zase medzi nás...
19. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
boci, už frčím mesiac :grinning:
19. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to mi je jasné...

ja dávam prednosť sexu pred pečením...hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
noo, taký sex na plechoch :grinning: :grinning: :grinning:
Preto máš tri deti a ja dve :grinning:
19. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: presne tak moni,....
som kuk anketu šporotovec roka a tvoj obľúbenec hamšík mal nejaké ocenenie a aj on aj jeho sestra čakajú v budúcom roku prírastky...

ale moni, ruku na srdce čo nie je može byť...stačí trochu šľahačky na mužskú hruď a na pečenie zabudneš a možno ti prihoria aj rožky v trúbe... :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj, Adri, aj som ťažký antiromantik.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: také veci, ako jahody, šampanské, lupienky ruží, šľahačka a podobné kraviny, to ma neberie.... fuj, :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hej, o hamšíkovi vieme, aj to, že má svoj vlastný parfém s názvom marek :grinning:
19. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaj dievcata ale ste to tu ozivili vcera vecer :grinning:
Moni no skus ....ani ja som nebola vobec romanticka,ale zmenila som sa :grinning: asi preto aj ja mam tri deti :grinning: :grinning:
tak som nevedela ze Marek ma parfem..neako to nesledujem...
kocky som pisala ze mame sneh :sweat_smile: uz sa pomaly roztopil vsetok ale drazal sa 2 dni..to boli dva dni radosti :slight_smile:
20. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile:

tak dnes sa môjmu bratovi narodila princeznička KIARA, sa veeľmi teším, je to ich prvé bábätko a decembrovča ako rominka a môj matejko...
bola som pri tom, priamo na sále som fotila, teda nie úplne, keďže rodila sekciou a zhodou okolností dnes slúžil aj môj svokor, takže by malo byť všetko ok...
zajtra budú fotosky, sama som zvedavá ako vyšli...
kráááááááásna, voňavučká, úžasnéééééééééééé
20. pro 2009 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj Boci gratulujem :sweat_smile:
zelam im vela ,vela zdravicka a nech su v poriadku.
tesim sa na fotky :wink: a pekne meno vybrali :grinning:
21. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Adri, gratulujeme aj my, a ozaj, krásne meno, že Jani :grinning: :grinning:
A prečo je s K? :confused: :confused: :confused:
21. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni aj ja mam kamosku na Sk a tiez maju Kiaru s K. :slight_smile:
Naozaj krasne meno viem o com hovorim :grinning: :grinning: :grinning:
Uz mas upratane???navarene,napecene?
Ja mam zajtra poradnu u gyn.tak som zvedava :confused:
21. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim kocky...to je straaasna kosa vsak? som tu v robote zababusena, aj som si teple papuce doniesla, ale nepomaha, ked clovek len sedi tak zima je riadna...nastastie su to posledne dni, do stredy a potom addio alebo arrivederci - este uvidime :slight_smile:

Jani ja mam dnes poradnu, tak sa tesim ze ho znovu uvidim...toto je nadherne obdobie, ked ho uz riadne citit...ked si pomyslim ze ma uz asi 35 cm!!!!

ja som vcera piekla druhy raz medovniky, tie prve uz taliani a aj my sme schalovali :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ozaj Jani, ty si ako na tom s pripravami na male...ale ty uz mas malu chiarku takze pre teba je to lahsie...uz kopu veci asi mas po nej...
ja zatial este nic nemam...len to co nam podarovali ako nejake vecicky, body, dupackove sety, ponozky, deku, zavinovacky...ale od januara ako som doma, sa do toho dam..vies poradit nejaky obchod tu v okoli??
21. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja mam zajtra poradnu...no som zvedava co mi povie lebo testy na glukozu mi vysli pozitivne :frowning2:
Ja mam veci po Chiare ale nie tak vela kedze som dost poziciala kamoske..a potom sa mi akosi nevratili :angry:
Takze som dost kupovala nove..teda vsetko mi kupila svokra...a vcera som si bola objednat kocik...kupili sme len do porodnice body,dupacky...deku a tak...chystala som sa na velky nakup ked budu vypredaje...ale mala sa narodi v marci a ako si si vsimla tu su tie zimne vecicky dost hrube a ked nahodou bude teplo????a aj take vacsie veci sa moc neoplati kupovat od 3 mesiacov vyssie..lebo su hrube a tu bude teplo v lete...
ty sa inak ako citis???ja chodim do chicca v Grandate,beneton mame tu u nas.A urcite dostaneme aj na vianoce nieco pre babo,potom ked sa narodi....
21. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
juuuj, babuľky sa veru tešíme, ďalšie decembrové bábätko v rodine, ja mám v decembri narodeného manželíka, syna a dcéru, ďalší syn v januári, ja,moja mama a svokra sme február....takže si nemá kto čo závidieť všetky darčeky v zime..
:slight_smile:
chiaru majú s "K" aby ju dobre volali, teda kiara...
:slight_smile: :slight_smile:

lyžiarska sezóna nám už začala, my sme prvý tréning prepásli, chalani začali dáko kašľať, tak sme absolvovali snowland vo valči včera na 2h v mínus 15stupňoch mi bohate stačili
ale kto chcete, tu je náš klub a prvý tréning na martinských holiach, z okna na ne vidíme, teda na martinky...

http://picasaweb.google.com/ski.team.martinky/PrvyTreningZima0910#

ale prišla som dnes od kaderníčky, mám konečne farbu aj melír, s new look-om môžem začať piecť
21. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: marcy, akurát máš čas začať pomaličky nakupovať pre bábätko...
21. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dievcata.
Boci, gratulujem ku krasnemu malickemu prirastku do rodinky ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
Chcem vam vsetkym zazelat krasne a pozehnane vianocne sviatky!!!! Ako uz pisala Monicka (dakujem moja :slight_smile:), travime Vianoce na Sk. Drahy uz je tu a do Italy sa vraciame po Novom roku.
Prajem pekny dnik :slight_smile:.
21. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: tosc....
už si nám tu chýbala...
nemal nám kto vypekať a posielať receptíky
a dávať dobré rady...
pozdravujeme aj drahého, nech sa mu na slovensku páči len mu nenaberaj kapustnicu,... :grinning:
aj nám včera dorazili známi z neapola, síce bývajú teraz v pise, ale budú tu až do januára...
majú malú dcérku 3ročnú Líviu, tak si možno skecnú s Rominkou...
bývajú u nás na sídlisku, teda majú tu byt...a už sa na nich tešíme, vierka je slovenka a rodolfo je ital, kombinácia vierka manželova spolužiačka bude mať 38r. a rodo je vek môjho svokra, teda okolo 60r a le úžasnýýýýýýýýý párik...
21. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
katka, nemáš začo... :dizzy_face: :dizzy_face:
A veru, nenaberaj mu kapustnicu :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dievcata nam uz od obeda snezi :slight_smile: okolo 16:30 som zobrala boby a isli sme s Chiarou do skoly pre Pippa.Mali ste vidiet tie udivene tvarte talianov ako na nas pozerali :confused: myslim ze niekoho videli prvy krat v zivote takto brazdit ulice na boboch..ale deti si to uzili :grinning: zajtra pravdepodobne bude koli snehu zavreta skola :wink:
21. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute,
tak my máme chlapcov posledný deň v škole a v škôlke, nastupujú asi ako všetci až 11.januára v pondelok, a manželíka mám oddnes doma na dovolenke a bude s nami celý celučičký prázdninový čas....

my sme včera korčuľovali večer u nás na pešej, teda maťko s markom až skoro do 19h a rominka zaspala ako v oleji až do rána ránečka, neuveriteľnéééééééééé

dnes chceme ísť do pôrodnice pozrieť našu babuľku, bráškovu kiaru, a sranda je narodená v decembri ako naša romy a matej a dokonca je aj strelec, to budú baby žúrovať o pár rokov spolu...hahaha

pekný deň všetkým vypekávačkám ...a kucháročkám ... a nakupujúcim...., verte neverte pečiem až oddnes
22. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj aj som dnes odniesla jarka do školy, mali tam nejaké posedenie, tak učiteľka chcela, aby som ho doniesla....
Aj ma vybozkávala pri odchode a po obede znova :grinning: :grinning:
My sme dnes dokúpili posledné veci, teraz išiel MM do Ba nakúpiť darčeky :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, už Ti prišla pohľadnica?
22. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte...
aj my sme od dnes doma.mame prazdiny.Ale do skoly nastupuju uz
a co kupujete ake darceky Moni?Este sa vam budia vase princezne v noci?Chiara sa mi budi..nevydrzi spat celu noc.
Moni este mi nic neprislo a tebe?
22. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Janka, ani mne.... Mojej mame už prišla včera, pretos a pýtam... ale ona je 70 km odtiaľto..
Chiara spí celú noc, ale kým zaspí... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Straší aj do polnoci, už jej mám plné zuby :confounded: :confounded:
22. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no ta moja nastastie chodi skoro spat najneskor o 20:30 ale zobudi sa mi ze chce pit....ale nastastie potom rychlo zaspi....a nespi ti dlho rano...alebo poobede?
ja moju nedavam poobede lebo potom mi tiez chodila spat okolo 23:00 :unamused: a je to super ked si mozem tu posediet alebo pozret neaky film v klude bez toho aby mi tu pobehovala....
ale kazdy je iny..napr.Pippo ten mi nezaspi skor ako o 23e:00 a to rano vstava do skoly..on uz od narodenie nechcel spat :grinning:
22. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, nedávam ju spať.... Ráno spí tak do deviatej, a tak sa ju snažím zabaviť, nech nezaspí, ale ona si tu ľahne na pohovku, a zaspí... :confounded: :confounded: aj dnes spala, od piatej do siedmej... ja som už unavená ako kôň, a ona si tu pozerá s tatinkom film.... ako keby mu rozumela.... nerozumiem ani ja, keďže je po rusky a na titulky nevidím :grinning:
22. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte...
Moni no nezavidim..ale mozno keby si ju skusila rano skor budit a potom by ti isla spat skor na obed a tym padom by isla spat aj skor vecer.Ale kazde dieta je ine...
my sme tu mali super pekny sniezik a vcera prsalo a dnes svieti slnko takze mame iba clapkanicu..skoda... :frowning2:
dnes som dobalila posledne darceky..a zajtra vyzdvihnem ten pre mileho a hotovo :grinning:
vy uz to mate za chvilku..my oslavujeme az 25.12 vianoce...
Boci ako ide pecenie????
23. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Janka, to nemá zmysel.... jej je jedno, či vstane o desiatej,a lebo o pol deviatej.... Spať nepôjde....
ja už mám uvarenú kapustnicu, a teraz sa mi varia zemiaky na šalát...
Tu bolo dnes teplo, tuším 5 stupňov a poobede dokonca aj slniečko.... :sunglasses:
23. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek