• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Ahoj holky, dneska je maly nejaky plny energie a vubec se mu nechce spat...akorat ze me s tim soumerne te energie ubyva, zas budu vecer uplne vyplivnuta:slight_smile:
Moni a co vlastne dela manzel? Treba kdybyste se nestehovali nejak moc daleko, tak by slo aby dojizdel, ne?
Langkofel, zas to s tou praci tak neprehanej, trosku si i odpocin. A pres vanocni prazdniny u tebe byla i mamka nebo ste to zvladli samy?
Bocmanko, a jak delas ty tucnaky? Davidek zas miluje pingu, hledime na to od rana do vecera, tak ze bych mu taky neco upekla:slight_smile: A od kluku ste si aspon trosku odpocinuli, co. Oni jsou nejaci profesionalni lyzari, ze chodi tak casto trenovat? Jo a ja facebook mam, tak kdyztak napis, jak tam jsi a ja bych si te dala do pratel. Aspon bych se podivala na vic fotek tvych deti:slight_smile:
8. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny podvecer dievcata :slight_smile:.
Pauli, ty kde presne byvas? Mozno nie sme od seba az tak daleko :dizzy_face:. Ja tu mam jednu kamosku slovenku, byva nedaleko a je to super si pokecat po slovensky. A este jedna otazocka, ktoru letecku spolocnost vyuzivas na cestovanie domov? Ja som teraz vzdy chodila autom, uz dva krat aj sama a je to dost narocne. Musim to zacat kombinovat.
8. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: pauli, klasické lístkové cesto..a mám formičky tučniačiky..
vyvaľkám....povykrajujem
dám na plech s papierom na pečenie, potriem vajíčkom a každý plech robím inak..
s vegetou
so soľou a mandľami
s rascou
..s cesnakovým korením...
asi tak 8 plechov..hahaha
mužíček by už mal byť na ceste domov s chlapcami..ja som ešte u našich s malou, bola som nakúpiť..tak budeme mať zase doma vecí..my hovoríme , že é scoppiata la guerra...
neviem ako sa to píše správne gramaticky...už som fuori dagli studii..
8. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
Dnes sa zase celý deň sypalo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja druhý deň diétujem.... :grinning: :grinning: :grinning: o chvíľku si idem dať variť vajíčko, tak hádam nájdem aj tuniaka a budem mať večeru :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, boci sa pytala kde presne v dolomitoch zijem, som blizko Val Gardena, byva tu kazdorocne Svetovy pohar myslim v super G, tak by ti to mohlo daco povedat.
A hej mam 4 rocnu dcerku Leonie, som to dakde dozadu aj napisala, a nie nie som vydata a nemam ani partnera :wink: , zijem s malou sama.
A nezavidte si ten sneh, ja ho sice mam rada, ale ako som uz pisala, kvoli cestovaniu a dochadzaniu do prace ho teda nemusim, a Boci, hehe retaze som ani ja nevedela nahadzovat, kym som to nepotrebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale do prace je rozdiel v nadmorskej vyske asi dakych 600 mnm, takze ci chcem ci nechcem dakedy musim :rolling_eyes:
8. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dani, dodatočne všetko naj k meninám... :sweat_smile:
hej, sneh nezávidte, je to hnus.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Videli ste niektorá dilm Avatar? ja už trikrát, z toho raz v 3D, to bola pecka :dizzy_face: :dizzy_face:
A teraz len počúvam soundtrack, mám ho v MP3-ke a počúvam, pri umývaní riadu.... :dizzy_face: :grinning:
8. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toscany, ja sem v Civitanova Marche, ted presne nevim, jak to mame daleko od sebe, ale moc blizko to asi nebude:( Ja tady mam taky jednu Cesku, s tou se celkem vidavame, jak jsi psala, je to fajn pokecat si cesky i tady. Jinak tady je vic holek od nas, ale taky to vzdycky neni to prave, chapes. Jakoze kdyz uz nekoho potkas, tak neni samozrejmost, ze si sednete a budete nejlepsi kamaradky. A ja jeste kdyz mam male mimino, tak nikam treba nechodim parit a bavit se. No ale ja sem rada i za ty internetove pokecy:slight_smile: Co se tyce letani, tak kdyz jeste byval skyeurope, tak sem s nim letala z Rima do Bratislavy. Ted se da jet z Rima do Bratislavy i do Prahy s Wizzair. Pak taky leta treba z Pisy do Bratislavy Ryanair. No a ja ted pouzivam Danube Wings co letaji Bologna Bratislava, nebo Bolognu mam bliz nez Rim. A z Bologni se da dostat i do Prahy pres CSA. Ty jsi vlastne odkud ze Slovenska? Jinak my driv taky jen jezdivali autem, ale ted uz vubec, protoze se to neda. S malym je to abnormalne narocne a mne navic byva casto blbe:slight_smile: Jo a jeste se da dojet busem. Z Ceska jezdi spolecnosti Student Agency a Tourbus a berou vetsinou trasu Bologna-Firenze-Rim. Ze Slovenska urcite taky jezdi, ale ty neznam. No a pak je tu jeste vlak, ale tim jsem nikdy nejela, takze nemuzu poreferovat.
Bocmanka, tak diky za recept:slight_smile: Ja myslela, ze to nejak specialne tvarujes do te formy tucnaka:slight_smile: Vykrajovatko teda nemam, musim si ho nekde poridit. No a ty urcite jeste mimo studia nejsi:slight_smile: Ja italsky neumim psat vubec, jsem ostuda. Naucila sem se to tak od poslechu a nejsem schopna napsat ani slovicko. Ale porad si rikam, ze az mi maly pujde do skolky, tak se na to vrhnu a udelam si nejakou zkousku.
MOni, a ty dietujes? Jakto, divala sem se na fotky a myslim, ze to nemas potreba:slight_smile: Kazdopadne klobouk dolu, ja diety nesnasim, neumim si nic odeprit:slight_smile:
Langkofel, divala sem se, kde to presne zijes a ty jsi blizko Bolzana, ze? Ja jen, ze se mi tam pred nedavnem pristehovala moc fajn kamoska a vubec nikoho tam nezna. TEda a Leonie uz ma 4 roky, ja si to vubec neuvedomila, to uz je velka slecna, co:slight_smile:
8. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :dizzy_face: pauli, ty vyzeráš na fotkách hroozne mladučko, koľko máš rokov?...ak to nie je tajné..a ste inak veľmi sympatická rodinka..máš ip poštu, ak si na facebooku, tak si ma nájdi

langofel..leonie je krááásne meno, fakt..a klobúk dolu, sama sa starť o dcérku, o živobytie, kto ti pomáha ak náhodou ochorieš?...zrejme si tam kvôli práci, alebo sa mýlim?...nemáš nikde fotky, tak si ťa neviem predstaviť..

monk, náhodou, ja si vás viem predstaviť niekde pri mori, teba v hotelíku a manžela na recepcii :dizzy_face:
8. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri a prečo si nás takto predstavuješ? :grinning: :grinning: na recepcii skôr ja, mám skúsenosti :grinning: :grinning:
Pauli, ďakujem, to sú fotky z leta, teraz som sa vyžrala na 64 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty si veľká kočka, a perfektne vyzeráš.... :wink:
8. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, dekuju:slight_smile: Rikaji i mi 18, ale je mi uz 23:slight_smile: A diky za pochvalu, uz se tesim, az se kuknu na vase fotky na facebooku.
8. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
že už 23 :grinning:
8. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

hej Pauli do BZ mam asi 38km, coze kamoska tam nikoho nepozna? to sa cudujem, lebo tu je dost slovakov, a moja naj kamoska je ceska, byva tu kusok odomna.

Boci, dakujem za pochvalu mena malej, no som rada ze som si ho presadila, Leonkin tata chcel Heidi :grinning: :rolling_eyes: , a preco som tu? Pfuuuuuuu, tiez a niekedy cudujem :grinning: , no najskor som tu "len" pracovala, neskor som sa zalubila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth: , potom sa mi narodila mala a potom no to uz nechcem spominat, jednoducho sme zostali same....A teraz to je tak, ze keby som sa jednoducho zbalila aj s malou a odisla na SK, riskujem ze si ma pride vziat medzinarodna policia...jednoducho musime zit tu...ale ja sa ani nikam nechystam, mne je tu celkom fajn :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, hehe ze k meninam, ja som mala meniny? Ja som to fakt neoslavovala,(mozno ako decko, ale tusim mama to robila na danu, niekedy v aprili) lebo som bola na mojich rodicov nasr....ze mi dali meno Danka, proste som nevedela co som, ci Dana, Daniela, ci Danica a tak ked som bola vecsia jednoducho som im oznamila, ze nechcem ziadne meniny, a tu sa tiez neoslavuju tak mi to je v podstate jedno. Ale inac dakujem :grinning:
8. led 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, teraz mala meniny Daniela, začiatkom januára :grinning:
8. led 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic musim zalahnut, lebo rano nestanem do prace,dobru noc kocky :wink:
8. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak dik monkula, ja teda viem len kedy ma meniny Silvester :grinning: a este Mikulas :sunglasses:
8. led 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrú noc...
8. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: a ja pekné ránko všetkým

u nás total grc, nešli sme ani na lyže, pršíííííííííí ako z krhly, toto počasie neznášam, je zima tak čo má čo pršať a byť člapkanice??????????????????

fuuuuj !!!!!!!!!!!!!!!!
9. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievky :slight_smile:
U nas dnes neprsi :wink: je tak okolo 5 stupnov.Prave cakam navstevu.Pride kamoska donesie vianocne darceky pre deti lebo boli odcestovany tak sme sa este nevideli.
potom musim spravit obed.neviem ale vobec co???poradite?
9. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny den dievcata. U nas po cely tyzden prsi :angry:. Strasneee...
Jani, urcite sa tesis na navstevu. My mame dnes na veceri tiez priatelov, ktorych sme dlho nevideli. A kamoska je slovenka? A tvoji rodicia ta nepridu pozriet? Urcite ti museli chybat cez Vianoce. Inac, uz som si urobila menu na vecer a drahy chce vyskusat sformato di patate:
http://www.ricettariocucina.com/2009/10/sformato-di-patate.html
Vyzera to celkom chutne :grinning:.
9. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paulinka, sme od seba 230 km. Nie je to az take zle :sunglasses:.
9. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati nie je slovenka je talianka :slight_smile:
Uz odisli boli tu asi hodinku.Oni maju syna 1 rok ma a chodi poobede spat.Takze sa stretneme este poobede chceme ist pozriet do chicca.
Moji rodicia teraz nepridu :frowning2: mozno ked sa narodi mala.
recept som pozerala..spravim asi aj ja ale nie dnes lebo nemam tolko zemiakov.dnes spravim tagliatelle fresce con sugo al pomodoro,con basilico.taka rychlovka..kedze je uz dost hodin a deti hladne :slight_smile: a vecer mame pizzu.
9. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
My sme sa vrátili z mesta, no čo tam je, hnuuus :stuck_out_tongue_closed_eyes: po členky čľapkanica, ani sa mi nedalo prejsť kočíkom.... a zabudla som si nastriekať čižmy impregnačným sprejom, tak som mala totál mokré nohy... :rolling_eyes:
jani, ja dnes robím lasagne :sunglasses:
9. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sa pomaly chystame von.
aj u nas zacala prsat :angry:
mnam lasagne to ja mozem :grinning:
9. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre odpoledne holky, tak dneska mam zase pracovni den, od rana uklizim a varim a ted jeste vyzehlit a nachystat neco na zitra nebo mame pozvane zname na obed. Jeste ze je pekne a da se jit ven.
Langkofel a nemas tam kontakt na nejakou fajn cesku nebo slovenku, ze bych to dala te me kamosce? Ona tam nikoho nezna, protoze se tam prestehovali teprve pred nedavnem, jeste ani nemaji byt. Nahodou nevis o nejakem pronajmu v Bolzanu? Ona je tehotna, tak na to celkem spechaji. No a s tim jmenem, co chtel tvuj byvaly, si me pobavila. Ta Heidi by se do Dolomitu hodila jak ulita:slight_smile:
MOni, dekuju za pochvalu, ale zas tak zhave to neni:slight_smile: A tech tvych 64 neni zadna hruza, ja to mela jak dlouho, vsechno sem shodila az ted s malym.
Toscany, tak to neni zas az tak moc tech 230km, neco jak od nas do bologne, takze pres 2 hodky cesty. Ja myslela, ze jsi dal, az nekde u Pisy treba. A co nakonec vsechno chystas na vecer, krom toho receptu co si sem davala? Ze bych se treba inspirovala na zitra:slight_smile:
9. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dievcata.
Pauli, niekedy urcite dame stretko :wink:. Ja rada cestujem a v aute sa citim najlepsie. Takze nieco musime spiskat :grinning:.
Nase vecerne menu:
la zuppa di ceci con la bruschetta
gallo al forno con sformato di patate
insalata verde
la torta di mele

Moni, cim plnis lasagne?
9. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: čaute kočandy,
tak my napriek dažďu sme si to dnes užili, doobeda klasické upratovanie a varenie a naobed sme dali malú k mamine, tá ju nakŕmila uspala a my sme boli v žilinskom cine-max-e...na alvin a chipmunkovia 2, viem že ti už bežalo možno na hbo, ale
chalani sa pobavili,
v mc donalde vyfasovali detské menu aj s postavičkami chipmunkov a boli spokojní..
teray som u maminy, ich tu yase teray chvíľku nechám, pôjdem von s romy a večer uvidíme, máme dve pozvania od známych na biliard a bowling, tak uvidím, či nebudeme nakoniec relaxovať doma...
v pondelok už manželík začína po sviatkoch pracovať...uf::
ale zase bude normálnejší režim...
9. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kocky, pekny sobotny podvecer...:slight_smile:
tak znovu vypekate..vy ste sikulky...

Pauli ja som robila sprievodkynu par km od teba - v san benedette, grottamare, martinsicuro, ascoli piceno..krasna zona...:slight_smile: je tam vsetko, more, hory, jaskyne, historia, gastronomia...jami jami

Jani ako pokracuje tehotenstvo?? my sme sa boli vo stvrtok ukazat gynosovi, ktory nam spravl morfologicky..no pekne priberame, uz mame 2.1 kg...ty brdo, ze ak sa narodi na ten termin ktory mam tak by mal mat 3.7 kg...to tak ako ja, ja som mala 3.6kg ked som sa narodila a moj luka len 3.3kg...eheheheh...no uvidme, kedy sa bude pytat na svet...ale bol to nadherny moment, ked som ho videla, a videli sme nostek a ustocka na par sekund...a svokra zvyskla - mammamia che bello....
a vo stvrtok sa mi zacal aj predporodny kurz..mam velmi dobry pocit z ostetric, nabuduci tyzden zacneme s relaxaciou :slight_smile:
a dnes kurz sprievodkyne....konecne ze som doma, ale furt mam co robit...a hlavne ta pohodicka clovek si moze robit vsetko v pohode bez nahanania...:slight_smile: quasi quasi sa nevratim ani naspat do roboty..ihihiihih...
9. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
je marcy, ze 33 tyzden, ty brdo uz sa ti to krati :wink: , a ze 3 600 gr, no to by bol maly riadny chlapik..
.a teraz sa nesmejte, moja mala ked sa narodila tak mala 4 200 gr, mne ked ostetrica povedala, ze fu riadne velke dieta, a ja sa na nu pozeram, ze ved aka malicka, ale ked som ju potom videla na kojeneckej izbe s inymi babetkama, tak ona tam vyzerala ako obor, to bol riadny sok... :grinning:
9. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek