• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Pekny den dievcata. U nas krasne slnecne, takze sa vyraza von :dizzy_face:.
Jani, pekne pokracujete s domcekom a rok a pol nie je az taka strasna doba.
Pauli, my chceme nieco tu nablizku, mame tu svokrovcov a nechceme ist daleko odtialto, predsa su uz dochodcovia, ale nastastie velmi aktivni a energicki :dizzy_face:. A bez ich pomoci by sme ani domcek dovolit nemohli.
Evicka, pekne pises. Vcera na dobru noc som si citala tvoje blogy ..... dakujem za zabavny vecer :grinning:. V mnohych situaciach sa urcite najdu vsetky kocky, ktore ziju v Italy. Este by ma zaujimalo, ake mas skusenosti s uradmi, pretoze ja nie moc najlepsie :angry:.
11. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásny deň zo Slovenska prajem...
U nás sneh, mokro, ale celkom príjemne, vietor nefúka... Chiara mi šupe do dekoračných nálepiek, čo máme na stene a keĎ ju napomeniem, tak sa tvári, že ich hladká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja dnes varím šošovicový prívarok, idem po Jarka do školy a potom si idem posedieť do čakárne k očnej, Jarka štípu oči a žmurká :confounded: :confounded: :confounded: Jaj, už sa "teším" taká nepríjemná sestrička tam je, že až... :confounded:
Adri, prišiel ti e- mail? A ja nenakreslím ani tie kruhy :grinning:
11. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,
teda vy mate ale vydrz, ja kdyz nejdu do 11 spat, tak rano nevstanu:slight_smile: Hlavne tebe Evi obdivuju, ze vydrzis tak dlouho. Muj maly sice spi celou noc bez jidla, ale sem tam si vzpomene a chce pohladit nebo podat dudlika...a kdyz ne maly, tak me vzbudi pritel co chrape:slight_smile:
Janka a jaky domek stavite? A to vam dela firma nebo i vy tam pomahate? Mne to tady prijde skoro nerealizovatelne postavit neco sveho. Pozemky tu nejsou a kdyz jsou, tak stoji, jak stary baraka atd atd. Zrovna vcera sem se divala na nejake inzeraty, ale je to proste moc. Vzdycky se to prepocitam na koruny a pak premyslim, jakou krasnou vilu bysme si za to mohli postavit u nas:slight_smile: JInak jak ses ptala na tu italstinu, tak ja na maleho mluvim vyhradne cesky. Pry se to tak ma, teda jako ze jeden mluvi jednim jazykem a druhy druhym, to dite to pry lip pochopi a nema v tom takovy zmatek. Ale musim zaklepat, ze maly chape oboje. Ale jeste nemluvi, slabikuje nebo umi delat ruzna zviratka a rikat citoslovce, ale to je vse. Proto bych ho taky chtela dat do te skolky...i kdyz me trochu odrazuje to, ze urcite bude 10x tolik nemocny...
Evi, no ty je do skolky urcite dej:slight_smile: aspon si trosku odpocines. Ja te hrozne obdivuju, ze to tak muzes zvladat. My mame jedno a mame co delat oba dva. A kdyz je to vzdycky spatne, tak rikam pritelovi...vidis, a ted si predstav, ze mame dve takove:slight_smile: Ale tak cim vetsi budou, tim lepsi to bude, protoze si uz pohrajou sami.
Toscany, ted sem se konecne podivala na mapu, kde to presne jsi. No ono to fakt neni tak daleko od nas. My navic jezdime do vnitrozemi k pritelovym rodicum, oni jsou z castelraimondo, taky celkem v horach. A jak je vlastne velke to vase mestecko. A chtela sem se zeptat, ty planujes, ze pujdes do prace? Ja jen, jake tam u vas mate moznosti.
Moni, at vam to u ocare dobre dopadne. Se sestrickou se nezaobirej, ty jsou vsude takove:slight_smile:
11. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocmanka - ja sa tiez neviem dostat do postele pred polnocou ... :confounded: hroza..navyse tu vcera boli nasi priatelia, tak sa to este pretiahlo..som isla spat o tretej... :astonished:
to mas teda vesele s dvoma kozorozcami...ti su aj dost tvrdohlavi zvycajne.. :angry: pomaha to nechat ich robit tolko sportov? porad.. aj ja chcem aby moji robili nejaky sport hned ako trochu podrastu. kedy ste zacli ucit ich nieco? moj isu mali ale pastelky im do ruk odmietam dat, lebo si viem predstvit ze to pouziju na nejaku destrukciu..
ze krasna zena... :grinning: :grinning:dakujem...si zlata...ja som skor zena, co sa tieto Vianoce rozhodla trhnut rekort v obzerstve...som roky nejedla panettone a tento rok som mala pocit, ze to musim dohnat, tak rovno tie cokoladove od Bauli anie neviem kokle zpratala :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocmanka - ja sa tiez neviem dostat do postele pred polnocou ... :confounded: hroza..navyse tu vcera boli nasi priatelia, tak sa to este pretiahlo..som isla spat o tretej... :astonished:
to mas teda vesele s dvoma kozorozcami...ti su aj dost tvrdohlavi zvycajne.. :angry: pomaha to nechat ich robit tolko sportov? porad.. aj ja chcem aby moji robili nejaky sport hned ako trochu podrastu. kedy ste zacli ucit ich nieco? moj isu mali ale pastelky im do ruk odmietam dat, lebo si viem predstvit ze to pouziju na nejaku destrukciu..
ze krasna zena... :grinning: :grinning:dakujem...si zlata...ja som skor zena, co sa tieto Vianoce rozhodla trhnut rekort v obzerstve...som roky nejedla panettone a tento rok som mala pocit, ze to musim dohnat, tak rovno tie cokoladove od Bauli anie neviem kokle zpratala :zipper_mouth: :zipper_mouth:
vy ste na slovensku? co je doma nove?
11. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
toscany - podla mna kto nepoznal taliansku byrokraciu nema predstavu o hlbke demencie a degradacie do akej sa uradnik dokaze ponorit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som napriklad prijala taliasnke obcianstvo, tak taliani mi zmenil naspat na rodne priezvysko a vymazali rocne cislo a ze mi poslu nove...Nic mi neprislo a tak ja vlastne neexistujem...a to uz od juna...chapes tu absenciu logicky? ale ja tio berie s humorom - pouzivam veselo tro stare neexistujuce, na ktore aj tak mesacne platim odvody...a aj danove urobim na to stare...v tom aj tak maju taky bordel, im este pridam aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: co vybavujes ze musis zabasit s byrokraciou?

pauly - u nas sa Rudy este v noci budi lebo chce jest...a inak maminky dvojiciek si hovoria - ako dobre ze nemam trojicky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: evi s tými trojičkami svätá pravda, ja som sa pri romine bála že budú dve a budem mať 4 deti, keďže manžel je z dvojičiek, ale našťastie bola "iba jedna", ale zato stačí až až...
v podstate človeku prejde hlavou všeličo a teraz by som napríklad úplne v pohode prijala pre ňu sparing-partnerku-sestričku, a už nemôžem, takže musí vyrastať medzi dvomi bodyguardami...
preto jej naj frázy sú "to je mojeeeeeeeeeeeee", alebo "robí mi zleeeeeeeeeeee" prípadne sa šupne o zem, čo ja vytrvalo ignorujem a zdá sa že celkom úspešne, predsa len ona je dievča, strelkyňa, ja vodnárka-hyperaktívna a chlapi kozorožci... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj kocky zavidim plany s domcekmi, ja sa tu zufalo snazim setrit aspon na daky bytik....a pritom ak by som bola doma tak na Sk, tam caka jeden domcek so zahradou prazdny a o druhy sa budem musiet sice delit s brachom, ale aj tak...ach jo....

No nic, a inac obdivujem dvoj- troj nasobne mamicky, ja som zufala s jedneho dietata...(no zufala mam dost)
Pridavam sa do klubu nekreslicov, ja tak este snehuliaka zvladnem, a mala kresli take vytvory ze tiez ziram, po kom to ma :grinning:

Evka si ma pobavila, lebo ani ja som pred porodom neexistovala :grinning: :grinning: :grinning: a po porode som vobec nemala povolenie k pobytu, lebo mi na questure stratili vsetky moje papiere :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ciao...
Tak, Jarko mal tie oči podráždené z alergie, dostal proti alergické kvapky, tak snáĎ sa to zlepší....
Ja akurát opekám slovenskú ku prívarku...
A dnes som zase stretla bývalú kolegyňu, ona bola vždy taká cica, veĎ aj teraz je, no a taká cica mi povedala, že v poslednom čase veľmi dobre vyzerám.. že som vždy upravená, namaľovaná, no povyrástla som o desať cenťákov, sestra mi ošmykala ofinu, tak ak sa mi podarí, hodím nové foto do pasu... :grinning:
11. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kocky..veru nadherny slnecny den :slight_smile: aj som sa opalovala na balkone na chvilku lebo sa mi nechcelo ist von, kedze mam tu doma kopu roboty..davam tu vsetko do poriadku a sa cudujem kolko miesta este dokazem najst v nasom mini bytiku eheheheh a vy tu o rodinnych domoch? teeda, to fakt neviem ako to dokazete upratat - ja mam dost s dvojizbovym, a v blizkej buducnosti sa nam dufam podari prejst do trojizboveho....

ozaj videli ste vcera ? v benevente sa narodili sestoricky...6 deti naraz to je sila...chudiatka akeboli mini, ze maju len 600-700g...ktovie kolko prezije :slight_smile:) drzim im palce...

pocuvam slovenske radio o tom strajku kamionistov, ze niekto vysypal hnoj pred uradom vlady..ahahahahahahahahah
11. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už tie šestorčatá ukazovali aj tu... :dizzy_face:
Dovolím si pridať recept na vynikajúce chilli con carne, odskúšané
http://adrianpetras.blog.sme.sk/c/134521/Chilli-con-carne.html
11. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer kocky. Dufam, ze aj zajtra bude pekny dnik. Dnes som pobehala obchody, su tu dost velke zlavy.
Pauli, do prace sa zatial nechystam, som si dala rok pauzu na jazyk a na "entrare nella vita degli italiani" :grinning:. Nase mestecko je zname turisticke miesto, nachadza sa tu archeologicke muzuem a nedaleko su aj termalne kupaliska. My byvame v historickom centre, prevazuju tu vacsinou starsi ludia. Svokrovci tu maju nedaleko hotel, takze moznost zamestnat sa tu existuje.
Moni, chudatko Jarko, ze pozdravujem :dizzy_face:. A na co ma alergiu?
Marcynka, len pekne oddychuj a moc neupratuj, este sa naupratujes dost :wink:.
11. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, Jarko má alergiu na plesne, perie, roztoče... To vieme už takmer rok, ale čo ho chytilo teraz, neviem... Ale tak dostal kvapky, tak sa konečne prestal škeriť a žmurkať :sweat_smile:
11. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim z uprseneho Dublinu - vsechno nam tu roztalo, tak se snad tenhle tyden aspon dostanu do prace - po vynucene tydenni dovolene :angry:

evka: taky jsem koukla na tvuj blog a precetla ten zatim posledni zapis...moc pekne pises, urcite proctu vic, mam takovy pocit, ze uz driv nebo pozdeji se mi to bude vic nez hodit...

jinak ja dny volna vyuzivala i k internetovemu hledani bytu...uz totiz vime, ze brezen je TEN mesic - konecne se stehujeme z Irska do Italie...a tak mame unor na osobni prozkoumani nabidky realit v okoli Milana...neni to uplne ruzove..zatim jsem nasla snad jen jeden byt, ktery by nam vyhovoval...zatim chceme jen pronajem, az se usadime v It, budem polehoucku hledat dum...a kdyz si pak ctu (a taky uz z vlastni zkusenosti tusim), jak vsechno vyrizovani v Italii "rychle" funguje, zacinam se docela bat...tak drzte pesti!
11. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, vy ste toho zase popsaly:slight_smile: Ja se sem pak nedostala, maly mi zas odpoledne moc nespal. Ale ted sel aspon driv, tak mam klid.
Bocmanka, no to uz je celkem sance, ze se narodi dvojcata, kdyz je manzel z dvojcat. Ale i kdyby se ti narodily dve, zvladla bys to, mas kolem sebe sikovne chlapi. Jak uz sem ti psala na facebooku, mas strasne peknou rodinku. Uvidime jak my, po svatbe asi taky zapracujem na dalsim prirustku do rodiny:slight_smile:
Langkofel, no vidis, slovensku mas zajistene bydleni kdyby neco. Ale pokud chces neco koupit tady, neslo by to na tom slovensku prodat a pouzit penize na byt tady?
Moni, no vidis, jaka si sikovna zenska, urcite sem hod novou fotku. Jarkovi preju brzke uzdraveni, ja se s alergii neco natrapila,kdyz sem byla mala.
Toscany, promin, ja vubec nevedela, ze to vase mestecko je zname turisticke, tu cast Italie uz moc neznam. Kazdopadne je fajn, ze tam pak mas prilezitost sehnat praci. A do kurzu italstiny jeste chodis, nebo uz se ucis jen doma?
11. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: monk receptík poznám, dosť často aj robím...má to pekne nafotené, chutí to už aj z obrázkov :dizzy_face:

nám dnes začala škola a škôlka, ešte ma čaká kopec prádla na požehlenie, tak len tak na skok, čo je nové..

yellow..z írska do milána tak to je super, uvidíš ako budeš milo prekvapená, ja miláno ako mesto môžem, ale neviem či by som tam dokázala žiť natrvalo...manželíkovi už dlhooo sľubujem, že si tam zaletíme a ja mu dám prednášku...hahaha

monk môžte sa pridať, spravíme si výletík slovensko-italy a späť, už sa ťa tu kočky pýtali, čo robí tvoj manželík?
11. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ten e-mail Ti prišiel? :slight_smile: :slight_smile: MM pracuje ako auditor kvality.
Aký výlet? Niečo mi ušlo? :grinning: :sweat_smile:
11. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer dievcata :grinning:
no ja som sa sem skor nedostala pri Chiare....dnes sme boli doma a liecila sa lebo uz aj ona ma upchaty nos :frowning2:
Kati domcek dobre pokracuje.uz aby bol hotovy.Pauly stavia nam firma.Naozaj ceny bytov aj pozemkov su tu hrozne vysoke.My sme len mestu za to ze nam schvalilo projekt museli platit nieco okolo 15 000euro.aj to bolo po znamosti.takze by sme platili viacej :angry:
V skolke nam povedali ze v sobotu mozme prist pozriet ze maju taky den otvorenych dveri..a od septembra ju zoberu teraz je uz plne.Inak minuly rok nam prisla pozvanka od mesta na zapis.
Moni takze Jarko je alergik...ale neako skoro to zacina nie?Lebo aj Pippo je ale jeho to chyti az okolo marca vsetko...nos,kasel....
Boci ja sa pridavam do kruzku nekreslicov :grinning: ja tiez nemam talent na to :zipper_mouth: ale musim sa priznat ze chiare sa moje vytvory pacia.
zajtra ma cakaju odbery takze pride nonna strazit chiaru.jaj ked si predstavim ze tam stravim pol dna :angry:
11. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocmanka: praveze my nechceme bydlet primo v Milane, oba jsme si uz bydleni ve meste uzili az az, chceme do nejakeho mensiho mestecka v okoli...kdyby bylo jen na me, ja bych to smerovala vic na sever do hor, ale musi to byt i na dojizdeni do Milana do prace, tak si nemuzu zas az tak vymyslet :confused:

toscany: ja to taky tak planovala - dat si cas na jazyk a hlavne zvykani na Italii jako takovou...no a ted mi do toho takhle pekne vysla materska, takze budu mit opravdu dost casu na "prizpusobovani"...uvidime, jak mi to pujde...v Irsku to byl ze zacatku docela zaber, hlavne na psychiku...tak se ted trochu bojim, aby se to neopakovalo...ale zas neodchazim z domu "od maminky a od tatinka", uz jsem se preci jen osamostatnila, ale ta zmena kultury bude asi stejne dost napor:slight_smile:
11. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: monk mailík došiel, len tá stránka sa nezobrazila, ale asi si myslela lyrics...že?
a výletík, myslela som že si s manželíkom začneme viac užívať, ked bude romina samostatnejšia, trbársk predlžený víkendík niekde, paríž, miláno, rím...že sa môžte s jarinom pridať..
a auditor kvality akože kde?

yellow a koľko si už v zahraničí ??...manžel je talian ak som správne pochopila a idete z írska do italy

jani super domčúrik je fajn vec pre detičky, si ho užijete..aj my sme sa preto dali na rekonštrukciu a už sme vo fáze, že začíname zariadovať....sa teším ako sa vybláznim..
11. led 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocmanka: v unoru to bude pet let, co jsem prisla do Irska, puvodne na rok :angry: a pak jsem tu potkala manzela a bylo vymalovano :grinning: uz pres dva roky "planujeme", ze odsud odejdeme - on je tu uz sedm let - ale teprve az s nasi lonskou svatbou zacaly plany nabirat konkretnejsi podobu a mimco je ted jeste o neco vic popohnalo...

jinak manzel je puvodne z Kalabrie, ale od studii zil v Milane, pak tam i pracoval, nez ho presunuli do Dublinu, ted se vraci v ramci te stejne firmy zase do puvodni kancelare.. to je velke plus...kdyby si mel hledat uplne novou praci, asi bych vic zkousela tlacit na CR :wink:
12. led 2010 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, áno, myslela som lyrics, nezobrazilo? :frowning2: :frowning2:
výletíky, mne by sa páčili, len nemám kam dať deti :unamused:
12. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,
Janka, no to jsou teda hrozne ceny, ani nepremyslim, kolik by to povoleni ke stavbe stalo bez znamosti. A ten pozemek ste rychle sehnali? My i kdybysme chteli stavet, tak tady vubec nic neni. A ta skolka, kam budes davat Chiaru je statni nebo soukroma? Ja jen kolik vas to pak vyjde mesicne. A budes ju tam davat na cely den nebo treba jen na rano?Jinak ja se do krouzku nekreslivcu nepridavam:slight_smile: kreslim celkem dobre a pritel kupodivu taky..na chlapa:slight_smile: Tak snad po nas maly neco podedi a bude taky sikovny:slight_smile: Janka a jake odbery te zitra cekaji?
Bocmanka, my si taky s pritelem planujem prodlouzene vikendy:slight_smile: Tedka v dubnu bude prvni zkouska, jedem na vikend do Beskyd, tak uvidime, jak to maly bude zvladat bez nas. No snad dobre, planujem ho totiz nechat s mojima rodicema i kdyz pojedem na svatebni cestu:slight_smile: A kde ty vlastne bydlis na Slovensku?
12. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky :slight_smile:.
Monicka, kde je tvoja fotecka, haaa??
Boc, tie predlzene vikendy sme s drahym realizovali dost casto, Skyeurope mal fantasticke akcie. To chcete podnikat aj s detmi??
yellow, drzim ti palce, aby "zabeh" v Italy bol jednoduchy a prijemny :dizzy_face:.
12. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tosc ...chceli by sme skúsiť bez detí, výletíky..

pauli, ja som z martina, mestečko v údolí, v strede slovenska...okolo nás samé hory, preto aj chalani lyžujú a hlavne ich treba zamestnať, lebo doba je zlá, mohli by sa nechať zviesť na zlé koníčky...
12. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata.
Tak ja sa hlasim ziva :grinning: rano sme isli na tie odbery..rano n :slight_smile: o o 9:00 na lacno a bola som tam az do 13:00 hladna ,smadna takze mala si urobila z brucha kolotoc....bola som na glukoze dali mi 100g bezne sa dava 50g ale tie mi dala minule a mala som hrozne vysoky cukor tak preto.zajtra budu vysledky.
Pauly pozemok sme kupili rychlo..to nebol problem kedze akurat sa rozpredavali parcely tak kde sme ho kupovali.Kupili sme ho aj so svokrovcami.
A co sa tyka skolky je statna..kolko bude stat este netusim...v sobotu maju den otvorenych dveri tak budem vediet viac.chcela by som davat najprv na 2-3 hodinky nech si zvykne.uvidime ci to pojde.
co dnes porabate?
12. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...
my dnes normálne, ráno škola, potom nákup, do školy, pre Jarka, variť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale kúpila som si v lekárni krém na celé telo, od firmy Doliva, z olív z Toskánska :grinning: :grinning: :grinning: , no ale aká som z neho nadšená... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ruky mám jemné ako Chiara, deti som hneď ponatierala a sú ako miminká :grinning: :grinning:
Asi si id nich ešte niečo kúpim a strašne krásne vonia, ako olivový olej, ten milujem... :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: aj ja by som chcela predlzeny vikend bez deti....alebo aj jeden den, hlavne nech je bez deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nemam ich komu nechat . Koniec koncov, kto so zdravym pudom zebazachovy by aj chcel dve male dvojcky ..ze ano :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bocmanka - to je super napad davat ich na sport uz od mala. plne suhalsim..

yellow - tiez drzim palce aby si si skoro zvykla na tento ich blazninec :sunglasses: :sunglasses: kde budes rodit? uz vies?

nam sa tu dnes triasla oapt zem...sa to tu v marche nejako casto trasie v poslednej dobe... :unamused:
12. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka, aj môj Jarko chodí an šport, už rok hrá za 4esko - slovenskú futbalovú akadémiu v prípravke.. jeho veľkým vzorom je Marek hamšík.... ale to už baby vedia, že ho žereme celá rodina :grinning: Aj Chiara ho už spozná v TV :grinning:
12. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: dekuju:slight_smile: kde budu rodit jeste nevim...to bude zalezet i na tom, kde se nakonec usadime...ted jak tam pojedeme, chceme pozjistova i doktory a dalsi moznosti...budou to docela perne tri tydny - manzel chce "na skok" i domu do Kalabrie, od lonskeho srpna jsme tam nebyli a pokud tam nezajedem ted, uz se tam az do srpna nedostanem

janka: drzim pesti, at vysledky dobre dopadnou!
12. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek