• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Monka - chiara ma 3 roky, to este asi tak uplne nechape ze co tam teta Gaga predvadza :grinning: inak moja kamoska to ma tiez rada, ale nikdy nevidela videoklip a ako spravna talianka po anglicky nerozumie ani slovo :grinning:
kde mas tetovanie?

4a - dakujem, si mila. Som rada, ked sa ludom pacia oje blogy a nieco im to dava...
inak viac z Talianskeh ozivoa asi najdes na mojom starom blogu ...to je tu cucurachi.blog.sme.sk
inak o mojej praci som raz pisala tu - http://cucurachi.blog.sme.sk/c/53300/Ako-sa-mi-pracuje-v-kancelarii-v-Taliansku.html

odkial je tvoj MM? Taliani tu maju vela takych nelogickych veci...ja som vlastne nerobila uctovnictvo...ja som robila cenove ponuky a projekty v CADe. A robila som (teda este robim :grinning:) pre jedn miestu firmu co zariaduje podniky, bary a restauracie...to bolo celkom kreativne. A kedze moj sef ktory nechape nic z PC povedal -ze ty sa v tych pocitacoch vyznas a asi jedina som vo veciach mala system, hodil m na krk kontrolu faktur...:-/
22. led 2010 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka, na boku... Gage sa to tiahne na kríže a mne viac hore, posledná stonka končí asi 5 cm pod prsiami :wink: :wink:
22. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mam dnes volno a prave som precitala par blog -ov od evky :grinning: :grinning: :grinning:

Evka naramne som sa pobavila na blogu s tou perinou,( ja som tak asi spala v talianskej posteli 1x ako tvoj svokor v slovenskej) ja tie talianske tiez nemusim a my tu take ani nemame, ale viem ze niekedy si taliani tu v hoteloch take ziadaju a vtedy maju zase problem tunajsie chyzne :grinning: :grinning: :grinning: Dobre som sa nasmiala, dakujem :wink:
22. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka jůůůů, jdu si počíst :slight_smile:
můj MM je rakušák jak vyšitej, ale už otuženej zahraničím :sunglasses:
22. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jsem se chtěla zeptat, na italským blogu píšeš, že ses přesunula tam, neb tě z SK blogu "vytěsnili". Co se stalo? Jo a učůrávala jsem jak tvůj zdatný kolega vystříhal obrázky produktů a nalepil je k nabídce, aby nabídka byla barevnější :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
tak sa hlasim ale ste tu toho popisali...
ja som dnes bola v nemocke pre ten stoj co mi mera cukor...meriam 4 krat denne pichnem do prsta troska krvi a odmeram..zatial fajn...
pojdem si aj ja nieco precitat od Evky...
Moni aj ja dodatocne zelam Chiare VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM :sweat_smile: aj si piekla tortu?
22. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, ďakujeme aj Tebe.... Tortu som nepiekla, Chiara narodeniny bojkotuje, vraj su zlé a hnusné a nechce ani tornado (tortu) :grinning: :sweat_smile: :pensive:

Evka, aj som Tvoje blogy čítala, keď vychádzali na poslednej strane SME, veľmi sa mi páčili, pamätám sa, ako si opisovala, ako Tvoj manžel vníma náš veľkonočný zvyk mlátiť ženy :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer kocky.
Nejako to tu nestiham :grinning:. Mame vela prace, inac v poslednom mesiaci k nasmu hotelu pribudli aj 3 nove apartmany (ale v inej oblasti), takze kocky ak chcete dovolenkovat v Toskansku nech sa paci :dizzy_face: :dizzy_face::
http://www.tuscany-villas.it/vacation_rentals/8036/propgallery.php
Moni, Chiara uz v troch rokoch bojkotuje narodky ..... no zlata baba :grinning: :grinning:.
22. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, už si aj uberá roky, Jarino jej ukázal, že už má tri a ona, že nieeee,toľkooo a ukáže dva :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
až ma srdce bolí, to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten výhľad... nepotrebuješ správcu? :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Moni, ked budeme potrebovat niekoho, dat ti urcite vediet :wink:.
Evi, aj mna by zaujimalo, co sa dialo na smeblogu?
22. led 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mňa to zaujíma :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile:
jarkovi dnes večer vypadol horný zub..... Aký je smiešny :sweat_smile: :grinning:
22. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
monka - a co mas vytetovane?

Longi - ja mam s tou ich perinou stale problem...neznasat to stlat..:-/

4a - mne sa sme blog nepacil ako bol stavany..navyse ma admin dost ze vydieral, ked som sa ohradila, ze sa mi nezda spravne ked vydavamoje clanky s upravou do ktorej nemam pravo nijako zasiahnut a raz mi vydal clanok a uplne ho zmenil a otocil naopak. Ludia sa na mna nahnevalia pritom ja som to tak nenapisal. Ked som sa ohradila, admin mi doslova napsial, ze ked s tym mam problem, moze mi slubit ze uz mi nic nevyda, a moj broblem sa vyriesi...tak som si povedala, ze totalizmus uz padol, a ja nie som nutena take to zaobchadzanie trpiet...
Inak moja mama neskutocne miluje Rakusko (aj tam zila a chodi tam za znammi skoro kazdy tyzden) a vzdy tajne dufala, ze si zoberiem nejakeho "tirolaka"...tak nic, nevyslo :grinning:

toscany - vy mate hotel? to bol vzdy moj velky sen - mat svoj hotelik :grinning: jejda uplna nadhera tie foto. Ten vyhlad...nadherne.

Inak moj MM ma dnes narodky a vcera som obvolala jeho kamosou, ze mu urobime prekvapenie a veceru. A nenapisal mu jeden kamos - Auguri, uvidime sa vecer !!! :angry: :angry: :angry: :angry:
23. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata.
Evi, hotel patri svokrovcom. Viem o com hovorite s tymi perinami :grinning: :grinning:. My sme sa dohodli, ze v zime budeme pouzivat nase slovenske a na leto budem davat talianske. A je vybavene :grinning:. Inac, s tym blogom si ma teda riadne prekvapila :angry:, "sme" sa prezentuje ako nestranny a objektivny dennik a pouzivaju taketo metody. No pekne!
23. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak toto tady uz asi nedozenu, jste se nejak rozepsaly:slight_smile: Ja ted moc nestihala, tento tyden byl cely takovy hekticky a navic se naplno poustime do zarizovani te svatby, tak jen sedim u pocitace a vybiram kytky a ucesy a liceni a takove ruzne kravinky...je toho hrozne moc na zarizeni.
4a, my se myslim jeste nezname:slight_smile: Takze...tesi me:slight_smile: Vy zijete v Rakousku, ze jsi psala, ze mas manzela RAkusaka?
Moni, taky blahopreju opozdene Chiare k narozeninam. To je zvlastni, ze to tak bojkotuje, clovek by rekl, ze deti maji narozeniny rady uz jen pro ty darky:slight_smile: To ani nechce zadny darek?
Toscany, no krasne apartmany mate, treba toho nekdy vyuzijeme a prijedeme na vylet. Jak to je vlastne daleko od florencie ty apartmany?
A bavili ste se tu o perinach...no ja uz si na ty italske zvykla, ale nesnasim preslekani posteli, to delam jedine s pritelovou pomoci. I kdyz teda prvni rok byl krusny...ve stylu pretahovani se o perinu, nebo kdyz kazdy spi na opacnem konci, tak tam tahne atd. Navic tady se to zastrkuje pod postel a to je pomalu jak ve spacaku...no ale co nadelam...pritel tvrdi, ze nase periny sou hrozne kratke a trci mu z nich nohy:slight_smile:
Evi, teda ty mas ale uspech s tim blogem:slight_smile: Za chvilku z toho muzes vydat nejakou knizku:slight_smile: Jinak preju, at se vam dneska vydari narozeninova oslava a ze prejem manzelovi vsecko nej. A dej vedet, co s tim zitrkem...abych kdyztak upekla nejakou buchtu:slight_smile:)
23. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne popoludnie dievcata. U nas je taka zima, ze prenika az do kosti ....brrrr. Najlepsie pri cajiku a krbe :dizzy_face:.
Pauli, viem si predstavit tie zariadovacky so svadbou :confounded:, aj my sme sa minule bavili, ze kde si spravime svadbu a ja jednoznacne ze na Sk. Aj ked s ubytovanim hosti by to tu bolo najjednoduchsie, ale zase talianska rodina je uplne mini, takze tych zopar ludi zvlatne let na Sk. A kde mate svadbu? Mas aj website?
Dakujem pekne za pochvalu apartmanov, no uvidime ako to pojde, pretoze agroturizmus je tu velmi vyhladavany a hotely az tak nejdu. Ale leto je nastastie vzdy plne. Ked budete mat chut prist, kludne mi napis, kocky z Modreho konika maju specialnu zlavu!! :wink: :wink: :wink: Od Florencie su vzdialene presne 110 km.
23. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer dievcata,

Tos ozaj pekny hotelik a chcela som vediet ake su u vas podmienky na cyklistiku?

No dnes bola aj tu riadna kosa, mala mala zase skikurz a chuda potom mi revala v aute, ze ma omrzle nozicky :confounded: , ale aj mne bola dnes riadna kosa.

Pauli tak pripravy na svadbu su uz v plnom prude :wink: , super.

Evka muzovi vsetko naj...a potom napis ako to dopadlo.

Nic idem hodit teroristu do vane a potom do postele, mozno sa potom este ukazem.
23. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata.
tak aj u nas bola dnes hrozna zima brrrrr :unamused:
Kati naozaj nadherne..kazdy rok chodime na Dolomiti,ale tento rok mozno zmenime zvyk :sweat_smile: vsak ked uz je ta zlava :grinning:
pauli a kedy mate svadbu? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile:
peknú sobotku kočky, tak ja som sa tu dostala až teraz, my klasika celý víkend na lyžiach, z energie ktorých potom fungujem celý týždeň...
evi, žiaľ na slovensku je to presne tak ako si napísala, aj aj som mala niekoľko článkov, a tiež môj posledný zneužili v istom mesačníku tak, že pod iným menom uverejnili skorokópiu toho môjho, takže zatiaľ mám všetko v pc ale raz určite vydám knižku z mojich putovaní kade-tade, a zvlášť život au-pair..by bol na lajstre siahodlhé..
:slight_smile:
písala som ti evi na fb, že aj mňa prekvapil môj manželík rovnako ako ty dnes večer "pre-kva-pu-ješ" toho svojho, na moju 33-ku sme šli na bežnú večeru vo štvorici /vtedy sme mali iba chlapcov../ a prišli sme do tmavej reštaurácie, kde sa mojím vstupom všetko rozsvietilo a zrazu tam boli všetci naši priatelia a rodina z celého slovenska a čiech...bolo to neskutočnééééééééééé
a dodnes nechápem ako sa im to podarilo utajiť, takže nech si to polovička dnes užije..
lang...ty si prípad, že terorista.. :grinning:
jani..môj ocino má cukrovku a cukor si meria a furt by ho meral aj mne, že poď veď to nič nie je, čo ja vytrvale bojkotujem..
tosc...žeby som nahovorila manželíka na jar v toskánsku?...nádhera.. :dizzy_face:
23. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata.
Lang, je tu super cyklotrasa dlha asi 60 km priamo od nas a smeruje do Arezza:
http://www.piste-ciclabili.com/itinerari/157-sentiero-della-bonifica-v-fossombroni
Boci, taketo krasne prekvapko si spravila manzelikovi .... super super. Ste ma inspirovali :grinning: :grinning:.
Buduci vikend si chcem odskocit na Sk a som kukla lety :angry: :zipper_mouth: ...... ach boze, skoda zlateho Skyeurope. Dokonca som zistila, ze Wizz Air zrusil lety do Ba. To uz tu fakt ostava len auto alebo vlak.
23. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer, tak hlasim, ze u nas dnes taky byla pekna zima. Nastesti sem nemusela ven, s malym sel jen pritel a ja uklizela a pekla. Toscany a vy taky planujete svatbu nebo jste se o tom bavili jen tak? My to prave mame naopak, pritelova rodina je silene velka, tak by to bylo tezke s presunem. ale ja uprimne stejne chtela svatbu tady, je tu vic hezcich mist, bude to vetsi romantika:slight_smile: JInak svatbu mame v jednom agriturismu. Majitel je uzasny chlap, takze nam toho hodne zaridil, i oddavajiciho, co nas odda primo tam v altanku:slight_smile: A zadnou internetovou stranku o tom nemam, ja na to moc nemam cas:slight_smile: Ale par fotek mam v albumu na beremese, tak kdyztak muzes kuknout tam. A dekuju za nabidku s tema apartmanama, urcite ji nekdy vyuzijem:slight_smile:
Langkofel, a jak sel dnes male kurz? Libilo se ji to vic nez posledne? teda az na ty omrzle nozicky:slight_smile:)
Janka, svatbu mame 26.6, tento rok:slight_smile:
Bocmanka, a vy jezdite kazdy vikend lyzovat? Ja se priznam, ze v zivote sem na lyzich ani nestala...ja ani nevim, jak vypadaji poradne:slight_smile: No doufam, ze maleho chytne nejaky jiny sport, treba hokej:slight_smile: a ty mas taky nejaky blog? Ze bysme si pocetly i tvoje zazitky. HLavne ty z doby aupair by me zajimaly:slight_smile:
23. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja tu este strasim :grinning: ,

Tos no mozno by sme sa mohli na jar vybrat do vasich koncin :wink: , uvidime, teraz ale planujeme na april cosi, tak uvidim co zorganizujeme.
Inac u nas je mestecko Chuisa.

Boci aj my sme boli dnes na lyziach, bolo nadherne, ani oblacika, len ta kosa :confounded: .
No Pauli, krpci si to dnes palili 1.x na vleku a mala po dnesku zahlasila, ze uz chce chodit kazdy den :grinning: :grinning: :grinning: , ja som cely kurz trpla, kedy sa skotula, ale nastastie z toho nespadla a vobec ani jeden s tych krpcov :wink:

No nic idem spat, dobru noc.
24. led 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..
My sme s Chiarou samé, tatino nám práve odišiel s Jarkom, malý má futbalový turnaj v Holíči. Taks a nám vrátia asi až okolo šiestej večer :unamused: :unamused:
Tak ideme dorobiť tortu, uvariť krém a potom potiahnuť, držte mi palce, nech sa vydarí, minule som to dodžubala, vyhodila som to do koša, ale ja sa nevzdávam :grinning:
24. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne nedelne popoludnie kocky :slight_smile:.
Moni, si sikulka!!!..... kludne sa mozes zivit vyrabanim torticiek pre deti :dizzy_face: :dizzy_face:. Idete robit doma velkuoslavu?
Lang, kludne dojdite, napis mi ked budete chciet a dohodneme sa. Aj ostatne baby mozu prist, zorganizujeme aj vyjazd po okoli :dizzy_face: :sunglasses:.
Pauli, kukla som do tvojho albumu svadobnych priprav, budes velmi pekna nevesticka a mate to vo velmi peknom prostredi.
24. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tosc....to nie je, to evka urobila prekvápko manželovi a mne ho zas na 33-ku pripravil môj manželík..
to bola vtedy iná romantika.. :slight_smile: :slight_smile:
monk...chiarka mala krásnu tortičku, po únavnom víkende na lyžiach by som si aj kúsok dala... :dizzy_face:
pauli, kde máš albumík príprav, jeeeeeeeej veď tu budú o chvíľu samé nevestičky...ty, za tebou určite hneď tosc...
pauli..u nás je víkend asi tak, že vstávame o šiestej, moji rodičia prídu na 6.45, romy ešte spí asi do 8h,
a my už 7.45 lyžujeme na svahu až do jedenástej, hodinka pauza a zase do druhej...
my sme lyžovanie zvolili preto, že je to komplexný šport,
jeseň a jar príprava, 1x v týždni kolieskové korčule, potom atletika, bicykel, v nedeľu turistika
leto asi dve sústredenia na týždnik, kde je aj plávanie k tomu všetkému..
a zima samozrejme hlavná sezóna, cez týždeň 2x lyže potom telocvičňa, a víkend lyže..a potom predĺžené víkendíky príp. týžden v alpách, dolomitoch...a preteky
tak neviem ja som uťahaná ako kôň....
24. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, tak nam tady pracovni tyden zacina destem, to je otrava:( ale aspon uz neni takova zima, minuly tyden to byla hruza. Tak jak jste se vsechny mely o vikendu?
Langkofel, to sem rada, ze se male to lyzovani tak libi. A obdivuju, ze na tom vleku nikdo nespadl:slight_smile: Ja bych si teda netroufla:slight_smile: A co planujete na duben za dovolenku?
Monkula, sikovna cukrarka jsi, dort je moc pekny. Ja si s tim taky rada vyhraju kdyz uz neco pecu. Tak maly mel turnaj v HOlici? To uz je fakt za rohem od nas:slight_smile: Priste se stavte, jestli budu zrovna doma:slight_smile:
Toscany, co vy, vyletovali jste zase o vikendu? Jo a dekuju za pochvalu, snad se ta svatba vydari jak ma:slight_smile:
Bocmanka, ten album mam na beremese, na facebook si nic davat nemuzu, to by to hned videl pritel:slight_smile: Teda a jak jsi popisovala ten vas vikend...vy ste ale silene aktivni:slight_smile: Samozrejme v dobrem slova smyslu:slight_smile: Nas aby nekdo vytahl v 6 z postele...to uz musi byt hodne vazna vec. No ale ste sikovni, ze to tak zvladate, ten program je fakt nabity. A kluci to maji radi, nevadi jim treba, ze pak nemaji moc volneho casu? Me prave prijde, ze kdyz uz se da dite na nejaky sport, ze to vsichni hned berou vazne a musi chodit porad na treninky a soustredeni atd atd. Jakoze pokud to chce nekdo delat jen tak pro radost treba 2x do tydne, tak to moc nejde. Nebo teda aspon u nas v hodonine to tak je. Ja mam 10ti letou segru a mamka ju taky chtela nekam dat, jenze vsude sou treninky kazdy den a to je otrava a i skrz skolu to neni moc dobre.
25. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte italky :slight_smile:
tak a jsem stylová, jdu si číst italy a baštím k tomu špágy s gorgonzolou. No snad to přežiju, neb gorgonzola vypadala že za pár dnů asi odejde z lednice :grinning:

paulina,
jsem si s dovolením taky prohlídla fotky na BRMS, a teda když je tělo, tak se fakt musí ukázat :dizzy_face: Se nedivím, že si tě přítel žene do svatby, si tě přece nemůže nechat ujít :zipper_mouth: :slight_smile:
MM je rakušák jak vyčitej, z horních rakous. Ale tyroláka by ti fakt nedoporučoval, vyřiď mamince. Jsou to hooodně studení horský lidi. Přátelství s přišedšíma, a mám na mysli i rakušákama, navazují hodně těžko a spíš ne. Prostě mezi sebe neberou cizí. Jsou i hodně hrubí slovem nejen k sobě, ale i k druhejm. Osobní zkušenost :confounded: Jsem v Innsbrucku jela s klukama ještě s kočárem, dvojčecím, po chodníku a zrovna tam probíhal nějakej běh pro něco. No a já širokej kočár, za mnou běžkyně. Tak zastavím, aby hezky proběhla, ale ona aby náhodou nepřišla do těsnějšího kontaktu (což taky nemusí) to vzala koza půl chodník půl silnice a samo si krapet zvrtla nohu. Takový nic tragickýho, jen trochu klopýtneš. Jak mi ale nadávala potom.... jako dlaždič vedle ní diplomat. Něco ve smyslu ty k.... co se tady voprc.... s tou kraksnou plnou hajzl..... . No zarazilo to i MM, jak byla hrubá a nezmohl se na slovo. Přitom trasu měli vyznačenou po silnici a já jí ještě zastavila, aby se nelekla mého pohybu. MM tam studoval, takže místní mentalitu dobře zná a on sám říká, že měl fakt problém, ač je extrovert. Jakž takž se srovnal po 2 letech, kdy hrál za místní fotbalový team a pak zapadli do hospy. ALe kamaráda z těch dob má jen jednoho místního, jinak ostatní byli studenti původem taky odjinud. Moje jedna kámoška má za manžela taky insbručana a jeho slova povrzuje, a i její manžel. On takový není, neb v 18ti letech utekl studovat jinam, ale co povídají zážitky s rodiči..... Maso :grinning: Ale kromě tyroláků a vidláků z burgenland, je jinak rakouskej SW fakt dobrej :grinning: :grinning: Jo a ještě vídeňáci jsoiu kapitolka sama pro sebe :zipper_mouth:

Italskou svatbu ti moc přeju, taky bych ji brala. Mám ji naposlouchanou :grinning: . Jak jsme měli loni rentnutý dům, tak někde v kopci pod náma, rozptyl takových 50 km2 byl taky agroturistico a o víkendech svatby. Zažili jsme 2 do 6ti rána. No nic proti, jen se fakt nedalo spát, a kapala jela repertoár 3x za tu dobu :grinning: :grinning: Jo a pak vlastně svatbu v Orvietu v dómu. Ta loňská nevěsta byla ale děsně zpruzelá, což se ale nedivím po 1,5 hodinovém obřadu v malé kapli dómu plném lilií :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko,
no se mnou na cyklotrasu plnou táhlejch kopců nepočítej :grinning: . A jen tip pro tchánovce, jelikož jsem zvyklá vyhledávat bydlení atd. tak na mě je tam málo fotek apartmánů. Mají být 3, ale nepochopila jsem, jak jsou uspořádaný, jestli vedle sebe, jak jsou vchody a jaká je to budova. jeden apartmán má tuším jen 2 fotky. Když je to apartmán, tak chci vědět jaká je tam kuchyně, resp. možnost vaření a pak samo konzumace jídla :grinning: . Jak jsou vybavený atd. Protože pak může bejt bydlení fakt super, ale jak to nevidím rychle hned, tak jdu dál :confused:

mon,
šikovná pekařka, už je snědýno? :slight_smile: Já onehdy dělala sachrovku, i origoš polevu, rakušáci se oblizovali, i když byl rybízový džem, ale americká část rodiny nedojedla ani ten 2 cm dílek z dortu o průměru 23 cm :confounded: I když teda musím říct, že ta holčina má asi fakt poruchu příjmu potravy, když jsem viděla jak jí. Jako lžička polívky, špička rohlíku a konec. Oběd v podobném duchu, snídaně vůbec. No je jako tintítko, to jo, ale co pak z toho života má, když se furt tak hlídá????
25. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka,......
ty tak krásně píšeš o své druhé polovičce...... fakt, tak rásně s láskou, tak něžně..... to jsem fakt ještě nikdy nečetla. Prosím víc, je to takový pohlazení po duši, že takoví lidé ještě existujou.
Někdy jsi jako křehký motýl a jindy .... si říkám, ty bláho, taková křehká duše a šlápla do ho..... rozebírajíc na SK blogu blaváky a slováky. Ti diskutující ...... mazec.
Jen jednu prosbu bych měla. Je to vidět u blogů který jsou nový, resp. čím dýl jsi pryč, tím je to víc znát. Máš opravdu krásný texty, na zamyšlení ale i pro legraci :slight_smile: , odkrýváš v nich svoje nitro. Kdybys to mohla nejdřív přejít ve spellingu, protože chyba a hrubka bohužel ten krásnej text shodí a diskutující si pak na tobě úplně blbě zgustnou jen proto, že nemají nic jiného jak ti ublížit neb sami takový krásy, vtipu a inteligence nedosáhnou.

tak jdu pro mládence a jdeme tančit :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek