• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Ahojte...som tu chvilu nebola, stale nam blbne modem a ked sa mam kazde 3 minuty opatovne pripajat, tak toradsej nechavam tak... :angry: :angry: kam az bude sobota a polovicka to sprovozni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pauli - to je super ze v nedelu tu budete! My nic dolezite nemame, takze kludne povedz ked a kde a budeme tam....alebo este lepsie, aksuhlasite, mozno by ste mohli prist k nam - pre zmenu
Toscany- PRIIIIIIIIIIIIIIIIIIID!!!!!!! :grinning: a vlastne ktokolvek kto ma v nedelu chut cestovat :grinning:

Ja mam inak uplne naic tyzden..v pondelok padol Rudy z pohovky (stal na nej) ale nastastie sa velmi nebuchol, no hned vracal.. :confounded:tak som volala pohovotovost cio mam prist...v utorok mali hodili na zem banan a ja som sa na nom smykla, rozbila si moju milovanu salku :frowning2:, mam kopu modrin na chrbte a zadbu (lebo som vletele do dveri) a super sa porezala ako som zbierala crepy....stredu sme prezili bez padu (a to som sa triasla, lebo som bola v meste s autom a musela startovat do kopca na alde niekolko krat), no a vcera vecer zas Albert behal po byte, a padol a zletel hlavou - celom na hranu :confounded: co ma dost videsilo...som v noci nespala, lebo som ho kazde dve hodiny chodila budit a kontrolovat...Nastastie sa zda ze je vsekto v poriadku...takze nanic tyzden...
5. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super ze planujete dovolenky (svadobre cesty :slight_smile:)...v tejto zime to je take prijemna cinnost...
tusim nadhodim temu polovicke :grinning:

ozaj co ste boli na Avater..ake to je? zvazujem ze pojdeme tuto sobotu s polovickou
5. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky.
Pauli, mas IP :wink:.
Evka, myslim, ze bude najlepsie, ked sa dohodnete na mieste stretnutia s Paulinkou. Predsa vy mate deticky a ja sa vam dokazem prisposobit lahsie. A buduce stretko bude u nas!!!
My sme s drahym boli na Avatar .... uzasny film, urcite si nenechajte ujst 3D. Je to zaroven aj romanticky pribeh, takze sobotnajsi vecer s polovickou bude stat zato :wink:.
5. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa tesiiiiiim :slight_smile: konecne nieco dobre sa deje tento tyzden...

Toscany - ako prides? Autom, vlakom? bola si uz predtym v Ancone? ak chces, posli aj mne tvoj telefon a dohodneme sa...

Pauly - o kolkej budete v Ancone? ozaj co je otvroene v nedelu? kam presne idete? teraz som ti poslal mail a zabudla sa ta spytat na detaily... :astonished:
5. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, pridem urcite autom. Kedze som nebola este v Ancone, beriem navigacny. Pisem ti IP a ked sa dohodnete s Paulinkou, napis mi aj adresu prosiim.
5. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pritel dneska prisel domu uz o pul treti, takze mame pekne volny den, ted sli s malym do hracek a ja budu uklizet:slight_smile: Jee, tak my budem mit v nedeli sraz, to je fajn. Toscany, zadna ip mi nedosla, odeslalo se ti to? S tim mistem nevim. Ja prave puvodne chtela jit kupovat malemu ty boty, jenze mi nedoslo, ze v nedeli to asi bude zavrene. Tak jak to vymyslime? My muzem v podstate od te 13 hodiny bych rekla, do tech 20 plus minus, pak uz je maly otravny. Evi, jak tobe ted mali spi, abysme vas nebudili? Toscany a kdy ty vyrazis na cestu a kudy vlastne pojedes. Jako jestli to vezmes pres anconu nebo pres nas? Mohly sme dat klidne nekde obed. Jee, to bude fajn:slight_smile:
5. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pauli. No to je divne, nasla som ju v odoslanych a tebe nedosla :confused: .... nevadi, poslala som ti este raz tel. cislo. No s tym obedikom suhlasim, ja by som vyrazila okolo 10 a na tu jednu by som tam mohla byt, aj ked drahy povedal, ze to nie je daleko, ale horsie je, ze je tam zla cesta. Takze zdrzim sa dve - tri hodky a taham naspat :rolling_eyes:.
5. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky super si to na stretku užite...

:slight_smile: tak marko dnes úspešne zavŕšil škôlkársky lyžiarsky výcvik, aj som ho musela brať domov autom, lebo chytil nostalgiu, že on nejde s deťmi do busu, tak sa aj najedol s rominou naobed, aj išiel povinne spať a
spali sme nakoniec všetci traja...
:slight_smile:
ja som romy obula lyžiarky a chcela ju ťahať na lyžiach, ale dnes asi nemala svoj deň, len mraučala ako mača, že nieeeeeeeee....
marko nevyhral, ja neviem či jazdil naschvál zle, pluhoval jak šiši, to zas bude manžel zúriť,že na lyžiarskom ho cvičia štýl a tu musel pluhovať....
:slight_smile:
dnes dôjde po 3 dňoch domov, mám aj dosť..!!!!
v stredu tréning v telocvični, včera večerné lyžovanie...a všade len ja..
a keďže sú plus 3 stupne, sneh je ťažký, dnes mali na svahu v jasenskej tri úrazy, jedna gymnazistka spadla veľmi nešťastne, musela prísť záchranka, na nosítkach mala normálne šok, chúďa..
a markov spolužiak zo škôlky pri poslednej jazde spadol tak nešťastne, že je v nemocnici, musia ho uspať a napraviť mu nožičku a dať do sádry...uf!!!!!
samá smola....
takže evi asi viacerí nemajú dobrý týždeň..
ber to tak , že ešte bude kopec pádov, ale aj ja ich desím....
5. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer, nestraste s tyzdnom padov, my mame zajtra lyziarsky :confused: ...

Jej babulky super ze idete mat stretko, no ja som daleko, to by sme nedali...

A ozaj Pauli ty si sa pytala kedy sme boli 1x bez deti dlhsie, alebo teda deti bez nas...Moja mala bola ako 2,5 rocna na prazdninach na SK sama bezomna 6 tyzdnov (zacala som pracovat a inac sa nedalo...) No zo zaciatku to bolo pre mna brutal...som plakala kazdy vecer, lebo mi bolo smutno...Ale zase na druhej strane som vedela ze je u mojej mami, ze jej tam nic nechyba, ze ona to ani tak nepreziva ako ja... Ale zase vy budete prec par dni, budete na svadobke, neboj to nebude take zle...Ja ti mozem poradit, ak budes s mamou v kontakte, nechci maleho k telefonu,(teda neviem nepoznam tvoje dieta, ale moja sa vraj vacsinou po rozhovore so mnou rozlutostila a bola smutna, inac vraj bolo vsetko ok..) radsej sa porozpravaj len s mamou ako co prebieha. Ja myslim, ze to v pohode zvladnes.
5. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocmanka - to ma mrzi...:frowning2:ja som ale optimista, bude urcite lepsie...

Pauli, Toscany - to je dobry napad s tym obedom...mozem nieco pripravit ja...alebo sa mozme najest v meste. V Ancone je viacero prijemnych pizzerii a restauracii. Ako to vidite?
6. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,
toscany+evi, k tomu srazu bysme mohly teda nekam na ten obed. Nejlepsi mozna bude, kdyz si dame sraz primo v nejake restauraci v Ancone (Evi, vyber nejakou, kde maji hodne detskych stolicek a hodne mista na honeni deti:slight_smile: My to tam moc nezname, pravidelne sme chodili jen do Giardina na Passettu, ale tam je chodi silene moc lidi, takze to neni moc dobry napad. No ale horsi to bude s casem. Ja doufam, ze na tu 13 max 13.30 bysme to mohly my zvladnout. Teda bud dam maleho predtim jeste spat, nebo ho nechame prospat v aute po ceste, uvidime. Evi, jak to mas ty s malyma, kdy ti spavaji? A jeste sem premyslela...kdyz my vlastne prijdem s nasima protejskama, nechces vzit Toscany i toho sveho? Ja myslim, ze by se snad nenudil:slight_smile: Se 3 detma urcite ne:slight_smile: No a kudy teda pojedes? JA jen, ze kdybys to vzala pres nas (Civitanovu), do Ancony bysme mohly jet jen nasim autem, abysme zbytecne nejezdili 2, i kvuli parkovani. Vubec si ted neuvedomuju, jak to mas nejkratsi...kazdopadne horskym serpentinam se nevyhnes, co. No ale ty jsi sikovna ridicka:slight_smile:
Langkofel, dekuju za za podporu, to si me uklidnila s tema tvyma zkusenostma. Malemu sice budou v te dobe necele dva roky, ale tak snad to zvladne. Vis, sem tam mam z toho trosku strach, protoze, je na me celkem fixovany, taky je cely den jen se mnou, ale tak to jsi mela i ty, ze. No snad to bude v poradku i u nas. Pak zas napis zazitky z lyzarskeho kurzu:slight_smile: Jo a jeste sem si vzpomnela, k tem turistickym zonam na mallorce....kdyztak se podivej i na San Augustin (to je taky primo v Palme, nad tou Cala Mayor, jen trosku vic v kopci), nebo Portals Nous ( to je od palmy kousek a jsou tam pekne plaze) a nebo Palmanova (to je od Palmy tak 15km, a je to takove zivejsi stredisko, jezdi tam hodne anglicanu, ale myslim, ze jsou dobre vybaveni pro deti). No vsak o vyletech ti pak napisu nejakou IP:slight_smile:
6. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata.
Pauli, pridem sama, drahy nemoze, pretoze je na sluzobke a tym, ze som sama, tak vyuzijem nedelu na "babske klabosenie". Dufam, ze to az taky problem nie je.....
S tou restauraciou suhlasim, napiste mi potom adresu. Uz som si pozrela cestu, pojdem asi priamo do Ancony a stretneme sa vsetci tam a suhlasim aj s casom 13.30.
6. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pauli - Giardino je super...tiez tam radi chodine, akurat ze fakt treba dlho cakat na miesto... :unamused: a tiez neviem cije to otvorene v nedelu na obed...

:grinning: Mna napada pri Auchne- zona Baracola je nove kino (ako je kruhovy objazd). Vola sa multiplex giometti cinema..ak som to dobre nasla na webe, toto je adresa - Via Filonzi ... (http://maps.google.it/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&ie=UTF8&q=multiplex+giometti+cinema&fb=1&gl=it&hq=multiplex+giometti+cinema&hnear=Osimo+AN&hl=it&view=map&cid=12338917833403684666&iwloc=A&ved=0CBgQpQY&sa=X&ei=xl9tS_y8NsOg_gaDlbDRBA)
a v nom su dve vcelku fajn, priestorne a dostatocne attrezzate stolickami restauracie. Jedna je pizzeria Pomodoro rosso (kde maju pravu neapolsku pizzu. fakt dobre varia a je tam dost priestoru...akurat ze tam maju dost arogantnu veducu, ktora nema v laske deti a psa) a potom Old wild west, kde mi sme peceni vareni tusim uz kazdy tyzden :grinning: kde je to vcelku pekne a maju aj dost stoliciek, akurat ze velmi na behanie to tam nie je (ale par metrov pred je to dost volne...) robia tam hlavne masso (kura a steaky a tak) takze neviem ci niekto z vas neje masso (ako napriaklad ja :grinning: ale maju v menu a 1 jedine jedlo ze bez massa)...

v podstate sa mozme rozhodnut na meiste aj podla toho kde je kolko ludi...oni su jedna vedla druhej
hlavne je to vcelku lahko dostupne autom, maju tam aj velku podzemnu garaz...co vy na to?
6. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toscany, v pohode, vsak si vystacime i bez pritele:slight_smile: Jinak s tim casem to muzem nechat na tech 13.30. My kdybysme dojeli driv, tak se cournem nekde po ikei nebo toys. Evi, s tou restauraci...brala bych spis tu prvni, giorgio je vegetarian, takze by asi masove menu moc neocenil:slight_smile: My tam jeste nikdy nebyli takze nemuzu rict, jake to tam je. Kazdopadne kdyby to tam nahodou bylo nejake blbe, presunem se jinam, vsak v te zone industriale je hodne restauraci. Takze dame sraz 13.30 pred giometti cinema??
6. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer dievcata.
Moj prichod na zajtrajsie stretko zatial nie je 100%, necitim sa najlepsie a pridala sa k tomu nadcha. Rano vas budem o mojom prichode informovat :wink:.
Ake je vlastne pocasie u vas? U nas je velmi sychravo a cely den prsi ..... to znamena cely den doma pod dekou :angry:.
6. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pauli - kusok odtial je aj bruscetteria, a dalsia pizzeria tak ak sa nebude pacit, mozme ist tam..takze je to asi najlepsia oblast...a tiez to mate po ceste...
som ti zabudla napisat s tym spanim...no to ja este neviem ako budu moji spat..vcera istli spat uz o 11tej, dnes az o 15tej.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale skusim ich dat spat okolo 11tej, nech su o tej 13tej vyspatni...ked nie, mozme hoskusit dat spat ked budete u nas (ak mojich neuspim o tej 11tej, tak to potom aj oni pojdu spat az okolo tej tretej...)..sice nemam tretiu postielku, ale nieco vymyslime...
tosom nevedela ze tvoj Giorgio je vegetarian..to je sympaticke...:grinning: A maly je masso?

Toscany - zial aj u nas je sychravo...to ma mrzi ze na teba nieco lezie...ale neboj sa, aj keby nie zajtra, myslim ze s Paulinkou sa stretneme aj ine vikendy (aspon dufam, Pauli :slight_smile: ) takze o nic neprides...ak by si sa nemala citit dobre, je lepsie to prelozit...(kvoli tebe, lebo cestovat ked niekomu nie je dobre nie je velke potesenie...a aj preto, ze by to nebolo maximum, ak by mali nieco chytili...im staci aj nadcha a uz je to s nimi peklo a su mrzuti...)

inak ten AVATAR je nadherny...velmi pekny film, na to ze to robili americania je dokonca aj hodne hlboky...
6. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, toscany, tak jak to s tebou vypada, nachlazena nebo ok?
Evi, s tim jidlem urcite neni problem, neco vymyslime. Skoda,ze v ikei tak hrozne vari, mohly sme jit tam, aspon tam je zabava pro deti. Snad to nejak vyjde s tim spanim. Davidek dneska vstaval uz o pul 8, takze ho dam o pul 11 spat a pekne to stihnem. No a on uz pak asi spat nebude, takze treti postylku nemusis resit, on se pak prospi v aute pri zpatecni ceste k nam. Tak jo, kdyby neco, vsak si napisem.
7. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata.
Takze do posledneho momentu som rozmyslala :confounded:. Uzite si stretko a my sa stretneme niekedy nabuduce. Predsa je lepsie prist zdravy ako s nadchou.
Prajem vsetkym peknu nedelu.
7. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, tak to je skoda. Tak se brzo uzdrav a priste urcite prijedes, vsak my se s Evou urcite jeste uvidime:slight_smile: Taky preju peknou nedeli:slight_smile:
7. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mamrzi Kati.. :frowning2: Zelam skore uzdravenie a neboj, mi to dozenieme niekedy nabuduce :grinning:
7. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj italky,
tam my měli týden prázdniny a už se já i kluci těšíme na práci :grinning: :grinning: Nevděčníci mrňavý :angry: To jsme chodili sáňkovat, lyžovat, i nemocnici jsme zažili, a kluci se naučili bruslit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už bruslí sami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já jsem tak happy a kluci teda taky, že už je nepoučuju :grinning: :grinning:

Prvních 45 minut na kluzišti bylo teda krušnejch, mi tekl čůrek potu až mezi půlky, protože jsem držela balanc Alexe nebo Andyho a hlavně svůj :grinning: . No a pak jsem je vzala oba najednou a jezdili jsme a já střídavě držela balanc. A najednou cejtím, že se o mě moc neopírají a pustila jsem je a nakecala jim, že je vlastně brzdím při bruslení a že jim to kazím, tak se rozjeli sami. Hlavní bylo, že se naučili sami si stoupnout na brusle. A taky si myslim, že nám pomohli sušenky Manner, který jsme měli o pauze a taky před kluzištěm byl vyskládanej sních a klulci na něm na bruslích blbli a "bruslili" a chytli balanc a cit co brusle může. Se musím pochválit, že jsem hodila jen jednu na čumec, ale udržela jsem to rukama. To jsem jela pozadu a tahala ANdyho a on zakopl a já na něj. Zachytili mě kolena, au au au a ruce :grinning: :grinning:

S lyžováním to bylo horší. Alexík teda v poho, ale Andy na to klasicky dlabal. Mu snad nefungujou nohy či čo. Nějak nechce nebo nemůže pochopit jak odsunout nohu na pluh. Furt si přešlápne, což není od věci později, ale tím ztratí balanc a slítne. A že by šlapal do kopce?? právě ani u toho nechce nebo neumí zarazit hrany lyží. Jsem se kousala do jazyka abych nenadávala ale chválila ho za sebemenší snahu, jinak bych o něj přerazila hůlku :grinning: :grinning:

Teda vy si teda užíváte na stretku :slight_smile: :slight_smile: Tak ať máte taky vykecaný díry do hlav :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati (toscany) ako sa dnes dari? uz lepsie? preslo ti to nachladnurtie? dufam,z e si sa vylezala aby si bola coskoro fit a mohla psrit sa nami :grinning:
8. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky.
Evi, dakujem za opytanie, mam sa vcelku dobre az na nadchu .... v noci sa budim na plny nos, ale uz je to lespie. Aspon ma uz neboli hlava. Ako ste sa mali na stretku? Boli ste v restauracii?
Alicka, no ty si sikulka .... :grinning:, mozes kludne robit profesionalneho trenera. Vidim, ze blondaci maju siroky obzor zaujmov :grinning:. Zlate deticky :dizzy_face:.
8. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky,

:grinning:
ja mám dnes modrý pondelok, po víkende som totálne rozbitá, vstávame o 6h kvôli lyžiarskym tréningom, musíme malú zaviezť k našim a cesta na martinky, reťaze, tak to ma doslova ničí...
dnes by som pokojne prespala celý deň keby mi niekto navrhol, že sa na deň ujme detí...
hahaha
ale večer ideme na lord of the dance, som veľmi zvedavá na írske tance naživo, len aby nás cesta do žiliny zase čímsi neprekvapila...
8. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je posledni dobou nejak mrtvo, copak porad vsechny delate?:slight_smile:
Toscany, doufam,ze je ti uz dobre, musime naplanovat dalsi (vlastne spis prvni) setkani. JInak my se s Evou meli dobre, sli sme na obed, maly se vyblbli, protoze tam bylo hodne mista a pak sme byli u Evi doma. Priste se musis pridat i ty, jo:slight_smile:
Bocmanka, rekni mi, kde ty na to vsechno beres silu:slight_smile: Ja uz bych asi padla unavou delat to, co delas kazdy den ty. A to mam jedno dite a sme v podstate cely den doma. Ale tak aspon se nenudis. A jake bylo lord of the dance? Toto se hrozne libi pritelovi, mame s tim i par dvd. Ja to teda moc nemusim:slight_smile:
4a, vy ste take pekne aktivni, ale mas moc sikovne kluky, budou umet fakt vsechno.
Jinak my byli vcera v jedne soukrome skolce a bylo to tam moc fajn. NAvic neni problem tam dat maleho kdykoliv, zadne prihlasky nevedou. A dela se to bude mesicne nebo narazove, mesicne sli ceny od 150 nahoru a narazove byla hodina za 3 euro, coz je fajn. HLAvne maji max 18 deti, a vevnitr se mi to moc libilo, takove male, utulne, zdi a zem z gumy, aby si nic neudelali...No uvidime, ted spis ale hledame nekoho domu, tak snad neco najdem.
9. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pauli :grinning:
zdi z gumy :grinning: :grinning: :grinning: , vytrženo z kontextu je to super :grinning: :grinning: Já si jen myslím, že děti nejsou tak blbý aby to potřebovali :grinning: :grinning: . ALe pravdou je, že to uklidní maminky, že se dětem v jejich nepřítomnosti nemůže nic stát. Oni si děti najdou lepší věci jak se zmasakrovat :grinning: :grinning:

Katrinko,
my finišujem s výběrem místa. Vypadá to, že budem tam co loni, MM se tomu naklání víc a víc i nám snížili cenu. Jsem nějak nepochopila, že je krize, lidi nevyhazujou moc prachy, ale italové pronájem domu, kterej se podařilo loni pronajmout na 3 měsíce, zvedli cenu :confused: :confused: :confused: Pak je zajímavej jeden dům 7 km od vás, ale ten nemá moc dobrej bazén anebo potom se mi moc zamlouvají dva 80 km od Firenze. Jenže tam se blběji kupujou letenky dle našeho požadavku, ale uvidíme. Na druhou stranu je blízko moře. Přinejhorším budem jen 60 km od tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už jsem natrénovala i dort pro Opu, pomerančovej, tak vím co si vzít s sebou :grinning: :grinning:

A propos, jak byl tvůj tchán spokojen se Sachrovkou? Já ji dělala před 14ti dny a rakouská část rodiny se oblizovala, i když tam byla rybízová marmoška a ta nověpřivdaná emeričanka, ohrnovala nos. Teda ona má dost evidentní problém s jídlem jsme zkonstatovali všichni. Aby si udržela taili. Je teda droboučká křehoučká panenka, ale jí tak třetinu co malý dítě. Opravdu. Dostala sběračky polévky, snědla 3 lžíce a konec. Pak si řekla teda o 1,5 cm plátku sachrovky a snědla ani ne 1/4. Její manžel, to je z rakouský části rodiny, tak je docela hromotluk. Ona měla na svatbě fakt krásný šaty a jsem se ptala, co s nima udělala. Či jako byly půjčený :grinning: Ona že ne, že to se u nich nedělá, že je má koupený u Christina Herrera, a že je má už uložený v hedvábném papíře, a že je má skovaný pro svoji dceru. Jen kostatovala, že doufá, že dcera bude fyziognomicky po ní, a ne po manželovi :grinning: :grinning: . Já povídám, no že pokud po manželovi dcera a po ní syn, tak teda pech :grinning: :grinning: :grinning: Mi srala s tím svým snobismem :grinning: :grinning: (těch gagů bylo více) Ale myslela jsem si, že spíš je otázka jestli vůbec otěhotní a jestli případná dcera bude po tátovi, tak chudák dítě, jak ho máme bude peskovat kvůli jídlu, protože prostě bude fyziognomicky jinak než je představa maminky. Taky jsem byla zvědavá na fotky ze svatby, šířilo se, že jako děsná snobárna :zipper_mouth: No nic moc vám teda povím. Co koukám na fotny na beremku, tak to spousta holek má krásněji a dokonaleji a dotaženěji zorganizovaný a fotky, to je kapitola sama o sobě :sunglasses: Jako že je fotil jejich známej, fotograf, co dělá módní fotky. Jako že fotí módu. No podle fotek jsem si myslela že asi do katalogů s oblečením typu Quelle či Neckerman. :zipper_mouth: :zipper_mouth: Jako kompozice strašná, třeba nechal lidi, slečny, stát se zkříženejma nohama, špičkama k sobě a patama od sebe, tak jak si někteří rádi hoví. Přitom to byly aranžovaný fotky. Asi tak 80% mi přišlo fakt neostrejch, nuda a šeď. To když prohlížím co mají holky na webu, tak opravdu často fotostory, nádherný propracovaný, dokonalý a hlavně s nápadem. Jsem zas zabředla někam jinam
9. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, som späť... Nemali sme inernet... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak sa len hlásim, že sme v poriadku, až budem mať viac času, popíšeme, my sme chorí, kompletne celá rodina....
9. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer dievcata.
Moni, ahoooooj, super ze si sa "vratila" .......skore uzdravenie zelam, ja som tiez nachladnuta. Neviem sa z toho nejako dostat. Myslim si, ze by ale stacilo slniecko a trosku teplejsie dni a vsetko by bolo okey :sweat_smile:.

Alicka,ten recept na Sacherku mam starostlivo uschovany (ja som vedela, ze sa mozem na teba spolahnut :dizzy_face: ), a podla svokra bola torta uuuuuzasna. Aj svokra si pochvalovala, musim ju zase niekedy spravit :wink:.
No som sa zasmiala na tej Americanke :grinning:. Ona chudatko musi tak malo jest, aby si medzi tlstymi "amikmi" udrzala stihlu liniu. Ja som moju sestru po studiu v Amerike nespoznala, chudatko za rok nabrala 15 kg ani nevedela ako. Ani neviem ci ti mam k nej gratulovat alebo popriat pevne nervy :grinning:.
:dizzy_face: :dizzy_face: uz sa na vas tesim, ze sa opat stretneme. Vyber prosim co najblizsie domcek, aby sme to nemali od seba daleko :grinning:.
9. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Mon, kde jsi se flákala? :slight_smile:
Hlavně se uzdravte, tydle angíny a nachlazení co teď lítají jdou bohužel na ledviny a srdce :unamused: , teda pokud se nedoléčí.

Na slunko to teda zatím u nás nevypadá, a je legrační slyšet volání po slunci italky :grinning: . Já žiju v domění, že Itálie je slunečná země a nic jinýho než slunce a azzuro si s Itoškou nespojuju, tak mi to nekazte. :slight_smile:

My ještě dneska stihli koupit boby s brzdou a volantem a šli jsme bobovat, tam co jsme onehdá značkovali. ALe jak pršelo a mrzne, tak je to tam cool ledový, takže to dost svištělo i když jsme jezdili jen z půlky kopce. No se sánkama by nebyla šance, a záchytná sít, no nevim nevim či by stačila. Ale boby se jakž takž ubrzdit dali, nicméně jsme pak zvolili ještě menší část kopce a kluci, zejména Andy se naučit super brzdit a zatáčet dobrzdit do lesa. Chválim je za to, protože fakt dokázali zkoordinovat obě ruce, protože jedna musí v tom fofru brzdit, zatahovat brzdu, a druhou musí kroutit volant, aby nevlítli do stromu, autobusový zastávky, či pomníku :zipper_mouth: Takže mám plus přes celý záda, že jsem jim koupila boby. Skončili jsme u kámošky na čaji, co bydlí kousíček a klkuci si užili zvířátka, neb mají králíka, normálního, a kocoura. Takže se kluci i dost fest pomazlili a králíka vykrmili sušenkama :angry:. Nakonec kámoška pustila vánoční světýlka, takový ti blikací řetězy a že kluci budou tancovat. Říkám že no problem, jen upozorňuju, že po 4 minutách tancování, se jeden nebo druhej začne svlíkat. No a taky že jo, jen to bylo po dvou minutách divokýho tance se už chtěl Andy svlíkat :grinning:. No zarazila jsem to, neb končí fakt jen ve spoďárách a to se na návštěvě přece nehodí :grinning: :grinning:

Katrinka,
já zkusila na sachrovku i tu polevu z receptu, a taky to bylo dobrý a dobře se s tím pracovalo. S tou amerikou, tak moje kámoška taky říkala, že jak tam byla studovat rok, tak taky děsně stloustla, no aspoň 10 kg. A že to bylo tou stravou. Že místo oběda chipsy, neb nějak na něco jinýho nepřišlo atd. Ale že to pak během dalšího roku doma, při normálním stravování šlo dolů. No mě zas tak ten náš novej přírůstek do rodiny žíly netrhá, jen rodiče ženicha (MM bratranec, oni jsou původem z AT a do USA se odstěhovali před 30ti lety? nebo nějak tak) z nevěsty nějak nejsou odvázaný, že z celý rodiny, že jsou jako snobi či čo. A že svatba snobárna na n-tou. No, nevim, ale fakt, podle fotek jsou ty svatby co tu vidím, tak každá druhá o třídu výš, než ta zmiňovaná emerická :sunglasses:. Jo, měla 4 družičky ve stejnech šatech, z toho jedna byla těhu, asi v 5tým měsíci, ale všichni si mysleli že je to jiná, jak měli neslušivě ušitý šaty :zipper_mouth:. A mě osobně by vadilo, že ve svatebním fotoalbu, kterej je ženicha a nevěsty, je většina fotek lidí a příbuznejch ze strany ženicha, a že dokonce ženichovo švagr není v albu vůbec. Prostě rodinné foto, kde je úplně celá ženichovo rodina, tak v albu není a jeho vlastní synovec je tam jen jednou :unamused:. Chlapeček ma trošku handicapovaný nožičky, to jo, ale nemít ho na fotkách??? A mít tam tetky manželky z x-tého kolena 100x to jo??? Ženichovo rodina je hodně sportovní, původně strejda začínal jako lyžařský instruktor a zkončil jako profesor geografie na universitě. No a strejda říkal, že na úpravu hostů bylo pozvanejch 5 vizážistů, a že tam zmalovali všechny ženský a učesali, a že to co k němu přišlo s označením že jako jeho žena, tak to nepoznal :grinning: :grinning:. Že jako kdo to má bejt :grinning: :grinning:, že tu paní nezná :grinning: :grinning:

Jsem zvědavá, či do Evropy ještě madam nevěsta přijede, protože byla v německy mluvících zemích a rodinách, a neumí německy. Ty pocity asi znáte, jste v "cizí" rodině a neumíte jazykem ani kváknout :grinning: :grinning: Se jen usmíváte :grinning: :grinning: :grinning: no a jelikož rodina v Evropě je obsáhlá..... sice kromě 3 starých tetiček neumí fluently english, ale myslím že musela valit bulvy na to, že zbytek cca 60ti členné famílie angličtinu mrská.
On totiž Martin (ženich) pracuje pro organizaci/nadaci zabývající se léčbou AIDS, a konference se odehrávají mimo USA. Teda od 1.1. 2010 by už mohli v USA, ale už je to tak za ty roky zaběhaný co se v USA nesmělo, že se to přesouvat nebude.

Katrinko, vyberu vyberu domeček a to si pak vykecáme díry do hlavy :grinning: :grinning: Jen se obávám, že kluci budou zas dokonalej antikoncepční prostředek, protože před mladejma hezkejma holkama, se děsně předvádějí, a zejména v otravnosti :grinning: :grinning: Musím připomenout MM, aby mi zaplatil to, že můžu jezdit půjčeným autem a budu zdrhat :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..
Katka, ako Ti je? Mne hrozne.... strašne ma bolí hrdlo, v noci som nemohla spať, lozila som po skrini a hľadala Tantum verde o druhej ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek