• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Mon,
ty bláho to je krásná kérka :dizzy_face: a to je fakt vypíchaný? a bolelo to? A jaks přišla na to co chceš?
Já si dala kérku jen namalovat, jsem srab. Ale spíš z toho důvodu, že kdyby se mi to přestalo líbit, tak co. A taky jsem si nedokázala vybrat. Já si dala malovat nad kotníkem a tam to prej pekelně bolí, neb je tam jen kůžička, tak jsem si uspokojila ego a nebolelo měto :grinning:
No kdyžs neviděla film Láska nebeská, tak to je pak těžký vysvětlovat koho jsme měla na mysli :grinning: :grinning: Jsem si myslela, že je to tak profláklej film, že ho viděl každej :grinning: :grinning: :grinning: . Asi romantickej je, ale žádná růžová knihovna. Prostě je to milej film a doporučila bych ti ho, spíš je to komedie bych ale řekla.
A já taky nesnáším Valentýna, a taky miluju TULIPÁNY!!!! Ale přiznávám, že jsem klukům a MM koupila milka bonboniery ve tvaru srdce, protože jsou moje lásky a taky dostanou tulipány. To proto, že MM mi určitě kytky přinese, a kluci budou nadávat, že o ni nic :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka,
tak to bylo pořádně napínavý vláčet se na úřad, a je fakt milý a nečekaný, že na tebe počkali. No nevim nevim, či by tady počkali, ale na druhou stranu když někam přijdu, tak jsou fakt milý. Já teda musím říct, že mám i kliku v čechách na úřadech, si fakt nemůžu stěžovat. A jednou, se přiznám dobrovolně, to jsem udělala naschvál, tak mě šíbovali ze sociálky na sociálku, tak jsem sebou vzala asi dvouletý kluky s sebou. Tak to pak bylo fakt bleskový vyřizování :grinning: :grinning: :grinning: Sice na mě zkusili, že co se přihodilo , že moje chyba, ale já mám školení asertivity a X kursů vyjednávání, takže u mě nepochodili a udělali co jsem chtěla a potřebovala :grinning: :grinning:
Jedinou nepříjemnost na "úřadě" bylo na hlavní poště v blavě, protože k okýnkám se s kočárem a tím spíš dvojčecím dostaneš dost těžko. Musí se tam úřednickým vchodem, vjezdem a projít vrátnicí, neb tam není těch milion schodů. Tam na mě naběhl vrátnej, že jako co tam chci, tak mu říkám, že když SK pošta porušuje zákon a není možnej přístup do veřejných prostor s kočárem, tak ať nekafrá a kouká mi pomoct vynést kočár těch 5 schodů :grinning: :grinning: :grinning: byl tak šokovanej, že to fakt udělal :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a díky za tip na šalvěj. Tohle jsem o ní nevěděla příště taky zakloktám, hlavně že si ji pěstuju, ale na jídlo :grinning: a určo příjemnější než slaná voda, která ale fakt funguje. A mám jí nějak spařit, nebo povařit?

poletucha,
moji prťousové, když byli pidi pidi a měli brát léky, a solnej roztok fakt hnus, tak mi dr. z poradny pro předčasně narozený řekla, že ať jim to osladím glukopurem z lékárny, to je hroznovej cukr v nejčistší formě, a ten že děti můžou. Píše to i ve svém pojednání o výživě kojenců. Tak možná že ta mlíka jsou doslazovaná hroznovým cukrem, ne řepným?
Jinak já lahvičkovala hodně, ale neřídila jsem se doporučení od kolika měsíců je, kupovala jsem prostě to, jaký složení prostě v tu dobu mohli. Dobrý joke byla třeba špenátová lahvička od 4 měsíců :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alicko, hej, poctivo "vypichané", dve a pol hodiny ma trápil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Vzor som si vyberala vyše roka, ja som najprv chcela vtáak Fénixa, MM má na chrbte, tak som chcela mať niečo rovnaké..
Najprv som chcela na kríže, a tam sa Fénix natlačiť nedal :grinning: :grinning: :grinning:
A tak som hľadala nejaké kvety, a toto na mňa vyskočilo z internetu, hneď sa mi tozbúchalo srdce, hneď som vedela, že je to ono.... Ale tiež sa to na kríže nedalo natlačiť, ale veľmi som to chcela, tak som rozmýšľala kam a tak mi jedna baba odtiaľto z koníka povedala, že ona si to vie predstaviť na boku, že to tam má Gaga :grinning: :grinning:
Týmto pozdravuejm srdečne janku 196, aj som to tetovanie nejako odkladala z toho dôvodu, že predsa len sa m it otrošku priečilo na krížoch, tam to má každá, a ja musím vytŕčať vždy z radu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, tak ja som dnes prvá
želám zaľúbený valentínsky deň...
niekto múdry povedal , že láska ide cez žalúdok, tak svojim polovičkám pripravte niečo mňamkovééé
:slight_smile: :slight_smile:
ja mám za sebou dosť blbé noci, prvú ma bolel zub, ktorý mi liečia už skoro polroka,nakoniec mi vybrali nervy, ale také som mala problémy, fuuuuuj zuby !!!, že mi ho včera večer naši zubári /majú ambulancie vo svojom dome, tak sme ich "navštívili v sobotu večer.."/ VYTRHLI...auuuuuuu, to je divná bolesť..

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moji chalani mali včera preteky v slalome, a matej má 4.miesto, tak ho to povzbudilo, že sa dnes bude isto snažiť, dnes ich čaká ešte obrovský slalom v lyžovaní...
ja asi do zimy nepôjdem kvôli zubu, keď mi ho napichávali, som skoro odpadla, museli ma na kresle prevracať nohami hore..
tak som si povedala, že pôrody a trhanie zubov už nieeeeeeeeeeeeeeeee
14. únor 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
4a- salvia je silne antibakterialna...ak mas aj ranu otvoernu, daj si na nu vyvar, pomaha..
Paci sami tvoje odhodlanie :grinning:

Bocmaka - mne mnuly mesiac tahaly nerv...zial ten zub ma zas boli..drzim palce aby u teba to bolo OK...ja ti rozumiem s tym zubom...ja tiez uz od novembra mam problem s tym jednym zubom...tiez mi to liecil a nakoniec vytiahol a uz som sa tesila ze mam pokoj a zial nemam...:frowning2:
ja som dnes upiekla tortu...tvalo mi to dva dni :grinning:...lebo jeden vecer ked mali spali som urobila marzipan navrch a druhy den som slahala sneh a robila cesto... :slight_smile:
14. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,
právě sedím s dobarvenou hlavou :grinning: :grinning: . ALe skučím jak pes, neb se mi něco šprajclo v krku a stráááášně mě bolí šlacha, vaz, jako by mě tam něco vadilo, tlačilo?? Už 3tí den, a voltaren nepomáhá :frowning2: .

Kluci budou mít zítra fasching, masopust, a úkol je přijít v legračním oblečení, ale žádný kostýmy tipu spiderman. Téma je Villa Kunterbunt, tam co bydlela Pipi dlouhá punčocha. Chtěla jsem, aby kluci šli jako holčičky, Alexík i hlasoval pro, ale MM byl proti :confused: , že stačí, když se při hudbě svlíkají :grinning: . A přitom by jim to tak slušelo, mám ještě růžový tyl a blejskavou látku, co jsem šila neteři kostým barové tanečnice...... . Tak jsem jim holt z firemních triček spíchla legrační kraťasy s kšandama a kapsama a nalepila na to ještě ty plastový míčky, jsem musela dávat pozor, aby se jim to po oblečení nedostalo k pohlaví :grinning: :grinning: a jako vrchol, našila na to opici. Takovou příšernou co piští. Jako že pan Wilson. Tak jsou kluci celí nadšení :grinning: :grinning: Zvažuju, či ještě upravit klukům MM košile, aby jim to všude čouhalo, ale mají ještě od babičky takový přitroublý, tak zvolim asi ty, aby měly aspoň jednou využití :zipper_mouth: . Jen dumám či něco na hlavu, přecejen mi zbyli rukávy od trika :grinning:

Holky, chtěla jsem se zeptat, kolik stojí v It. kilowathodina? u elektřiny?
15. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
alic , ja z teba skapem..
:grinning: :grinning: :grinning:
že opice a pán wilson...
ja som bola kedysi u deciek na karnevale pipi,
mala som vtedy dlhé vlasy, tak mi "copy stáli", dala som si tam drótiky, romy veru neviem kedy dáke vlasy narastú, jej nemám ani kde zapnúť sponky, nič jej nedrží,
neviete kto nám prenajme vlasy?...xixixix :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
boc, aj naša Chiara má také mrchavé vlasy.... teda ofinu už má dlhú. ale sponky nechce ani za svet... Ani sponky, ani gumičky, nič... ael keď ide s tatinkom do obchodu, a objaví sponky ,tak len tata, kúpiš mi copíky? už budem chcieť, prosííím... tak tata kúpi, Chiara doma vybalí, rozvláči po celej izbe a je po paráde..

Dnes sem boli u lekárky, tak máme obe deti na ATB, v Chiarinom prípade ide o premiéru, ta ksom zvedavá, ak oich bude užívať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kde je Janka? Dlh otu nebola ,Janka ,dúfam, že si v pohode...
15. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nejako odpravilo Italiu...som to vo forume ani nevedela nasjt... :cry:

Alic :grinning: :grinning: :grinning: vzdy sa skevol bavim pri tvojich prispevkoch...:slight_smile:

Bocmani - Ja ti dam Abertove....jeho vsetci beru ze je dievca. Na chalana ma tcy hvlasou prilis...ma kopec vlasou, som mu strihala uplne kratucku ofinku na Novy rok a uz mu to zas leze do oci :-/...mne by ani nevadilo ho strihat, keby mlady pan mal vacsiu trpezlivost...naopak Rudymu som este v zivote vlasy nestrihala, aj tak ich malo....

Moni - to chiara este v zivote nebrala ATB? tak to mas super...to moji mali premieru este ako niekolko mesacny... :fearful: Albert mal infekciu moc. ciest a rudy mal nejaky kasel na plucach... :unamused:

ja konecne zajtra idem k zubarovi, prvy krat v zivote som ratala dni kedy tam ide...zub ma nesmierne boli...sa mojim, ze mi zajtra da ATB...tam mam jasny zapal... :unamused: neuveritelne kolko problemov take nieco male, biele a mrtve dokaze narobit... :confounded: :confounded: len dufam, ze sa mi rano podari vast, kedze ponocujem poriadne...o 5 hodin mam byt v zubarskom kresle
16. únor 2010 ve 02:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata. Trosku to tu zanedbavam :pensive:.
Tak my sme boli na mori cez vikend, bolo fantasticke pocasie, slniecko a okolo 11C. Delfinov sme nevideli, ale kopec ryb a varili sa aj speciality, tak som sa naucila aj nejake receptiky :grinning:. V sobotu ideme este raz raz
:dizzy_face:.

Monicka, takze vy na ATB? :frowning2: Prajem, nech sa rychlo vyliecite .... nic prijemne mat celu rodinku choru.

Evka, tak drzim palce na zajtra rano, ty ale pekne ponocujes :grinning: :grinning:.

Alicka, studovala som nase faktury a vychadza to na 0,144€/kWh.
16. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz som spat...so zlymi spravami o mojom zube.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ked mi ten zub otvoril, normalne vy od bolesti vyhrkli slzy... :cry: :cry: :cry: taku bolest som necakala od mrtveho zubu...jejda...som bola ako male babo...som na neho vrhla pohlad typu SADISTA!...dalsi mesiac a pol liecenia...a najhorsie je, ze v marci mi ma este aj trhat zub mudrosti... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: co je iba napoly vobnku a ma velmi zle korene... :confused: bojim, bojim...nie je lepsie tym co maju tie zuby "vyndavaci" v salke na nocnom stoliku?
16. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka, viem ,ako sa cítiš... moje zuby sú katastrofa... a ešte k tomu mám neskutočný strach zo zubára... :sweat_smile:
Evka, hej Chiara má ATB prvý raz... ak teda nerátam tie, čo dostala z mojej krvi pri pôrode, mala som pozitívny nález na streptokoka vo výtere, tak som dostala ATB pol hodinu pred pôrodom...
16. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky to tu trosku zanedbavam. Vidim, ze tu vsichni valci se zubama, preju vam, at to rychle prejde a moc neboli, nas zatim netrapi, ale jak pise Eva, kdyz sou takove problemy, tak je fakt nekdy lepsi mit ty vyndavaci:slight_smile:)JInak nas sice netrapi zuby ale nejaka viroza. Maly uz asi 4 dny je takovy presly a pokaslava a dneska rano mel pres 38, tak sme sli radsi k doktorovi. Moni jak vy, uz se citite lepsi? To je fajn, ze mala ma antibiotika az ted, to je sikovna odolna holka, muj uz antibiotika jednou mel, ale tak nastesti nebyva moc casto nemocny. Mimochodem to tetovani mas moc pekne. Nechala sis ho delat uz pred detma nebo az po? Me by jen zajimalo, jestli se to treba nejak pohne nebo nezdeformuje po tehu. Ja teda tetovani nemam, ale stacilo mi co mi udelala dirka po piercingu na pupku:(
Toscany a kde jste byli na mori? A co to vubec bylo za vylet? No urcite ste se meli krasne.
Evi, copak podnikate o tomto vikendu? Ja sem si rikala, ze bysme se mohly videt, ale prva pockam, jak na tom bude maly, aby vas zbytecne nenakazil.
16. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pauli..
tetovanie som si dala po deťoch, v máji bude mať rok.... :grinning:
Ako sa máme? Jarko lepšie, Chiara tiež, manžel o kapánek lepšie a ja horšie.... v noci nemôžem spávať, ako kašlem, bolia ma priedušky, teraz mi krváca z nosa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monicka, tak teba to zkolilo poriadne :confounded: .... asi to treba len vylezat.
Pauli, boli sme na Tyrrhenskom mori, konkretne tu, vsetkym odporucam:
http://www.castiglionedellapescaia.biz/index.php

Dnes som bola dost vytocena, pretoze som si objednala knihy a som bola zvedava, ci mi to dorucia na cas a v poriadku, pretoze moc talianskym sluzbam nedoverujem. Dorucili mi obidve knihy, po otvoreni balika som vsak zistila, ze jedna je uplne od veci :angry:. Nic nove po slnkom ..... v podstate som to cakala. Nakoniec som to vytelefonovala, este dnes mi dorucia spravnu a tu "pomylenu" si mozem nechat. No uznajte, oni namiesto odbornej literatury mi poslu " Fare business con Facebook" ..... :zipper_mouth:.
16. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toscany - co si to pouzivala za firmu? Ja pouzivam uz roky http://www.libreriauniversitaria.it/ a nemozem sa stazovat...objednavam (ja som velky fanusik na knihy) skoro kazde dva mesaice...a maju dokonca ako jeden z mala obrovsky vyber anglickych knih...uplne uzasny...zatial vsetko co som nasla na americkom amazone mali aj oni...a ani nestresuju...iba raz za roky sastalo ze mi poslali jdnu knhu dvakrat po sebe...netusim preco... :confused:si asi mysleli, ze ked som si ju objednala, tak ma nadchla, ze som si povedala, tak tuto msim mat dvakrat (a to navyse bola kniha o vyzive deti, uplne vzruso citanie...:slight_smile:) ale v pohode mi vratili peniazky...
a moja polovicka zas pouziva http://www.ibs.it/ co je jeden z najvacsich v ITa, ale maju len taliasnke knihy no maju DVDcka a vcelku zaujimave zlavy pre tych co si tam objednavaju casto..osobne som si tam ale este nicneobjednala, tak neviem...my sme s polovickou velmi zatazeni na knihy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co si is objednala? niecozaujimave?
vyzera super to meisto kde ste boli...-D

Moni to je super, ze Chiara je tak odolna...vazne...:grinning: wow...

Pauli - neviem ci tento vikend budeme volny...zda sa, ze pride moja svagrina na vikend...to ona samozrejme - princezna zo saby okolo ktorej sa toci svet, lebo ona ma 3 deti a nikto ju nemoze pochopit - sa ale neunuva potvrdit svoju prichod do piatku...ona sa len smtelne urazi ak tu nie sme cakajuc a vitajuc ju s ovaciami. a potom sa jej a jej rozmaznanym faganom nevenujeme...takze vlastne neviem co robime tento vikend, lebo ma drzi takto zas v sachu ci sa jej uraci dovliect sem tu svoju kostnatu rit a zle odfarbene mrkvove vlasy, a otravit mi cely vikend svojimi lamentelami, alebo nie...neznasam...uz ako pocujem ze sa sem zas chysta sa mi dviha adrenalyn...tu otravovala na Vianoce (vdaka com som nemohla sit domov, lebo to by bola urazka na cti jej velicenstva...) tak som dufala, ze sa sem nejaku tu chvlu nepachne....
nanic tyzden..naprvzub a potom moja svagrina...to uz ani nemoze byt horsie... :angry:
16. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka, pouzila som www.hoepli.it, maju super zlavy. Ja kupujem len pre informatikov, teraz som si objednala web disign, informatika je moj vystudovany obor. A kedze su v taliancine, tak zabijem dve muchy jednou ranou :wink:.
To mi je luto, ze mas takuto svagrinu ..... ale asi nebude hodna peknych privlastkov podla tvojho opisu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
16. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka, mrzí ma, že sa k vám dotrepe švagriná.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja sa na návštevu tej svojej vždy teším... :dizzy_face: :dizzy_face:
Kati, veru, chytilo ma to... a vyležať? Pri tých mojich čertoch zvláštna predstava :grinning:
A Jarino mal autonehodu, nebojte sa, je v poriadku, auto je do šrotu...
16. únor 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ked sa dari tak sa dari ..... :zipper_mouth: :fearful:. Je mi to luto ...... a to bolo nove auto?
16. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tosc, nie, ta stará šunka ,čo sme na nej prišli na stretko ,to auto, o ktorom sme sa bavili nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: .... nevadi,ze bolo starsie .... aspon poistovna preplati nieco?
16. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko dievcata.
U nas je naaaadherne ...... azurova obloha a slniecko. Co dnes porabate a varite?
17. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni -aj mne je luto ze sa dotrepe... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mozno nepride...to do piatka vediet nebudeme.. :confused:

Toscany - to vobec nepoznam, tu stranku. POslem ju polovicke, on je informatik, sa mu to moze hodit...:grinning: my mame doma kopec knih s nazvom typu APS, Lotus ci JPS...my to nic nehovori...som tie divne pismena polozila do policky vedla knih ako Feng Suej, Prirodna medicina a Chvilka pre zdravie, aby tie nevrazive nazvy vyvazili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moj mali su dnes mrzuti...to zas bude den...Rudy od rana mrnci...sa zobudila velmi skoro a uz nechcu spat...
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, tak malemu uz je lepsi, tak snad to brzo prejde uplne, akorat mi nechce jist sirup proti kasli, vzdycky to vsechno vyblinka, vubec nevim, jak na nej:(
Toscany, to muselo byt krasne ten vylet, divala sem se na tu stranku a vypada to moc pekne. Jeste ze je tam i ta mapa, ja vubec nevedela, kde to je:slight_smile: Jinak s tema knizkama o informatice by si si rozumela s pritelem...on taky studoval informatiku a mame toho doma plnou knihovnu, plus milion vsech casopisu co o tom vychazi...pro me naprosto nepouzitelne ctivo:slight_smile:
Evi, tak to je mi lito s tou svagrovou, uz jsi myslim nekde psala, ze je to pekne krava. No budu drzet palce, at nakonec neprijedou. A to oni bydli u vas nebo u giorgiovy mamky? A jak stare ma vlastne deti? Jinak s tim vikendem uvidime, kdyz budete mit volno a my budem zdravi, tak muzem neco podniknout. NAvic bude duvod k male oslave, v sobotu budem mit 18 mesicu a vy 19:slight_smile:)
17. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka, rozosmiala si ma, že tie divné písmenká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pauli, tak ja dopredu zelam Davidkovi vsetko najlepsie k rocku a pol :dizzy_face: :dizzy_face: , nech vam robi samu radost!!

Ja dnes robim cokoladovu torticku .... uz je v rure.
17. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded:
čaute to je dnes des deň...
ráno nám prestala ísť z ničoho nič elektrika
a vyšlo z toho, že nás prišiel fyzicky vypnúť pán z elektrární, keďže sme mali u nich pohľadávku o ktorej sme ani nevedeli,
vzišla z toho suma okolo 19euro, hľadala som kde kade a obálka sa našla, s ročným vyúčtovaním a týmto nedoplatkom, alebo bola samozrejme medzi letákmi a neotvorená..
tak som volala na elektrárne, že ako je to možné, veď nám neprišlla ani pripomienka, alebo upomienka a rovno nás vypli ako dákych neplatičov !!!!, no vrchol
tak sa budem sťažovať, pretože nám nedoručili upozornenie, hoci pani "na dráte " tvrdila, že áno, a nie je ich starosť, oni keď niečo pošlú, npátrajú či to aj doručili prijímateľovi, nonsens...takže som ju uprosila, nech nás prídeu späť zapojiť,
po 2 hodinách, keď mi odmŕzala mraznička a chladnička došiel arogantný chlapí, odpečatil nám na chodbe merač s hodinami..
a vraj nám príde faktúra za ZNOVUzapojenie na skoro 60euro..tak to je v prdeli tento štát..
ich absolútne nezaujíma nič, ani fakt, že sme nikdy nemeškali s platbami, všetko ide trvalými príkazmi, nemáme niekoľkotisíceurovú pohľadávku a oni toto!!
no som vytočenáááááááááááááááá
17. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, no zbohom... :unamused: :unamused: :unamused:
Spoluobčania berú elektrinu načierno a nikto s tým nič nerobí a vás odpoja ako posledné špiny :angry:
Jarinovi raz prišiel nedoplatok na poistnom 3 centy.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak za šek som dala desať korún, oni dali za doporučený list skoro dvadsať korún a kvôli trom centom, hanbila som sa ako pes na pošte... ešte sa ma teta spýtala, či to mám dobre vyplnené, potom sa pozrela komu to posielame a pochopila...
17. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAtka, ako dopadla tortička?
Ja som minule piekla muffiny podľa receptu z jednej talianskej stránky, čo si sem dávala link, no úžasné boli.... mňam....
Len tu nepredávajú nikde gocce di cioccolatto, tak som si ich musela vyrobiť, rozpustila som si čokoládu a kvapkala som ju na alobal, nechala stuhnúť, potom som ich olúpala a dala do chladničky v dóze, no babrala som sa s tým asi hodinu, nesmejte sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek