• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
ivet ja fajcila aj predtym a moj muz tiez fajci..akurat sme povedali ,ze ked sa maly narodi ze prestane a neprestal..mozno keby on prestal ja by som ani nezacala :frowning2:
tak sa pojdete vozit na kole? :slight_smile: len aby bolo pekne pocasie :wink:

luckia tak chystate svadbu?joj to je teda papierovaciek my museli az do romy :frowning2: a svadbu sme mali na comune jeho rodicia a jeho bratia ako svedkovi...moji nedosli lebo som ani nikoho nevolala ..muz hovoril ze to je taka svadba iba papierovacka a ze neskor spravime normalnu a do teraz sme nespravili a ani nespravime :angry: :angry: :angry: akurat ze nemam zadne foto na pamiatku a svadobne saty juj to bol moj sen :grinning:
15. dub 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli sme aj u pediatri co s tym kikom je a povedala ze toto 3ockovanie je dost silne... :frowning2:
15. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Jaji, krasne svadobne saty je sen asi kazdej z nas. Tak to musis manzilkovi pripomenut, ze treba robit svadbu :dizzy_face:
15. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mna uz to aj preslo :grinning: a hlavne tolko penez to stoji :frowning2:
15. dub 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky ako sa máte?
15. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti...si tu este my sa stale nejak obchadzame :sweat_smile:
15. dub 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaji som tu len si idem zmyť vlasy lebo som sa farbila a prešvihla som limit už mi horí asi celý hlava :sweat_smile:
15. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sama si sa farbila?a aku farbu si si dala?
15. dub 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci si sikulka aj ten plagat si spravila ty oko nema chybu :wink: :wink: :wink:
15. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kúpila som si ak vieš také palete predávajú a jedne su také extrémne červené a jedne také skoro biele tak tú bielu ako vždy
15. dub 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha takze ziadna zmena myslela som ze menis farbu
15. dub 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
tak my meli dobrou noc sice usnula az v 9.30 protoze mi pres den spala 3hodiny(to se teda nestalo aspon rok)a uspala jsem ji v postylce ale s krikem a vzbudila se az ve 4h a hned zas spala do 6.30..
Dnes ma byt krasne tak si to uzijem venku..
Preju hezky den jo a Marti proc uz nedavas fotecky?
16. dub 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,
my zase meli pro zmenu hroznou noc, vzbudil se snad 100x, ted jeste spi, zato ja jsem jak prastena.
tady to taky vypada na lepsi pocasi, asi pojedu na mercato. Uz jsem dlouho nikde nebyla.
Ivet a kolik jste meli na svatbe lidi? My kdyby jsme meli svatbu v Italii, tak by jich bylo asi 120, v Cechach asi 20.
Jaji, chlapy toho naslibujou. Ja kdyz neco potrebuju, tak mi odpovi vzdycky ZITRA. :confounded:
16. dub 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEE, Ivet, mas super kolo, a od kolika se tam muzou deti davat do te sedacky? ja bych potrebovala uz taky jezdit na kole, jenze Marco jeste nesedi. :grinning:
16. dub 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no aj my sme mali taku hroznu noc.mala sa tiez po tej 3hod stale budila...idem si spravit kavu,lebo ju surne potrebujem.bambulka mi uz lieta po byte ako sarkan.kde beru deti tu energiu :astonished:
aj tu bude dnes asi pekny den,tak zmizneme von ,nech sa unavi a poobede mame plavanie,na co sa uz tesim :slight_smile:
16. dub 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky, tak vidim, ze ste vsetky mali veselu noc. No my ju mame kazdu noc. Maly je cez den zlaty, spinka 3x no a v noci sa budime, lenze sa napije, ale mu dam cumel a spi dalej. Takze on vlastne spi, len ma kontroluje ci som s nim :grinning:
Lulka, plavanie Ti zavidim, isla by som tiez. Ale aj ja by som si rada zaplavala, potrebovala by som pretiahnut chrbticu.
Lucko, to si este pockas az budes moct vozit maleho na takej sedacke. Este si to pekne uzivaj :sunglasses:
Marti, bolo by fajn, keby si dala nejake fotky. Teraz kukam, ze mas tmavsiu farbu, ale pises ze mas nejaku do biela :unamused: Tak som zmatena...
Ja si tiez farbim vlasy sama, aj sa sama striham. Vsak co uz mi na tych troch chlpoch nastrihali. Ale akukolvek si dam farbu, chytne mi na tmavo. Ale jeden cas mi ruplo a bola som blondyna :grinning:
Tak tu je slniecko, tak snad vydrzi cely den. Majte krasny den :dizzy_face:
16. dub 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci,na slovensku sa ten pripravok proti vypadavaniu vlasov vola revalid.vazne to pomaha.no aj ja sa na plavanie tesim,to si vzdy uzijeme zabavy s malou.ona nejako moc v noci nevymisla,ale kedze spi s nami a vrti sa po celej posteli je to tazke takto spat.
16. dub 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Jaj, tak to mas pravdu. No nam Marek nechal velku postel a spi v detskej izbe. Maly spi v pohode v postielke ale ked sme mali tu virozu, tak som nebola schopna ani stat pri postielke a drzat flasu. Potom sme sa chceli prestahovat, ale Marek povedal, ze nie, ze takto to mame lepsie, ze nemusim vstavat.I ked mne by nejaky pohyb len prospel :sweat_smile:
Revalid, viem o co ide. Kupim si ho, ked pojdem za tyzden domov. Uvidime ci sa to konecne zastavi.
16. dub 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme tu virozu mali dvakrat ,to bolo hrozne,ale nastastie to rychlo prejde.maci,vy sa mate,ze uz je maly prestahovany.o tom ja mozem zatial asi len snivat,ale ked drahy ju chce stale pre sebe.ten revalid si kup,uvidis,ze budes spokojna
16. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Lulka a ako to manzel zvlada cely den v robote ked sa nevyspite. Alebo ma tolko energie, nejaku by som potrebovala :sunglasses:
16. dub 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jemu to nejako nevadi,ale asi aj preto,ze on bekoji,ze? :wink: j babky a vy ostatne ako to zvladate?nie ste unavene?
16. dub 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nekoji, ale sa vzdy prebudi ked mala papa, nie? Alebo ma taky tvrdy spanok, co je teda stastny clovek :sweat_smile:
16. dub 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze bekoji :grinning: len teraz som si to po sebe precitala...no hej on sa moc teda nebudi,ale asi preto,ze je moc unaveny,kedze pracuje iba on zatial...
16. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
aj u nas je krasne slniecko boli sme sa prejst najprv do banky vybrat sek vyplatny a potom na mercato :slight_smile: ...
my sme mali celkom fajn noc kiko zaspinkal do polnoci a potom mrncal ale hned zaspal asi hladal dudlik a spal do 5.30 :fearful: a potom asi polhodiny hore tak som mu ohriala mliecko a spal dalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

maci tak maly uz je vo svojem izbe?ja som ho tiez uz chcela prestahovat odkedy nekojime ale stale mame niekoho tu tak by to bolo len prehadzovanie..a odkedy sa my stavia v postielke a hadze dozadu tak sa aj bojim ho nehat sameho..raz uz som ho nestihla zachytit a uddrel si hlavicku :confused:
16. dub 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka a ti sa do prace nechystas?muz tusim tiez robi v hoteli?az si dobre pamatam? :wink: ak robi ako ten moj od rana do vecera to fakt je ustaty a ani sa nezbudi ked sa mala zobudi ako u nas len sa otoci na druhu stranu :grinning:
16. dub 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:unamused:Zienky vy to hovorite, ako keby ste si doma valali sunky. Vy snad cely den nepracujete? Vy ste naozaj na materskej "dovolenke"?
Kocky vy ste ma zle pochopili, maly je vo svojej izbicke, ale ja tam spim s nim. On by nemal problem spat sam, ale ja by som sa nalietala ako kozenka. Zo spalne do detskej...... V noci este pijeme mliecko, cajik a nemozem najst cumel :angry:
16. dub 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa,takze ste sa prestahovali spyolu..to by moj muz psychicky nezvladol,keby sme ho takto opustili :grinning:
nie,ze sa nechystam do prace...ale ja pracujem uz davno,sice len 2xtyzdenne na 4hodky poobede,ako barmanka,ale zatial mi to uplne staci.no ano aj moj manzel pracuje v hotely,ale on sa moc teda nenalieta,skor vykeca(kedze je direttore commerciale)tak je stale na telefone a potom chce mat uz len ticho a klud...a tak doma kecam ja a mala :wink:
16. dub 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Vsak by to bolo iba o izbu dalej. Ale je pekne,ze Vas chce mat pri sebe. Lenze nas tatinko dost chrape :sweat_smile: takze maly by bol asi stale hore.
16. dub 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka, to mas super s tou praci.
Me se teda vubec nechce do prace. Pak bude hlidat tchyne. dneska me zase nastvala, strcila Marcovi cucavej bonbon do pusy, jeste ze jsem to zahlidla. ona snad nema rozum. :angry:
16. dub 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jem se zase po nekolika mesicich prisla na vas mrknout.tak uz jsem porodila mam 3 mesicni holcicku.jsme stale v cesku ale za mesic se uz vracime do italie uz se nemuzu dockat.potrebuju poradit s prikrmovanim .jak mam naucit malou na sunar?nechce mi to pit a ja musim prikrmovat
16. dub 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek