• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Ahojte dievcata. Prajem pekny den :slight_smile:.
Moni, vobec sa ti nesmejem, si sikulka, ze sa takto vies vynajst! A kludne mi napis, ked budes chciet nejake speci recepty, ti pohladam :wink:.
Boci, chuda nase, najprv zub a teraz toto :frowning2: :unamused:.
18. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
no koukám tady je to jak v lazaretu, choroby řádí :unamused:
Já se přidávám, mě seklo v krku?? Prostě se mi něco natáhlo mezi koncem hlavy za uchem a točí se to až ke klíční kosti :frowning2: . Bolelo mě to tři dny a nic nepomáhalo ani voltarengel ani růžovky, tak jsem se odhodlala k dr. Se na mě koukl, změřil tlak a dal pilule na uvolnění svalů a proti bolesti silnější než můj oblíbený ibáč 400, a pilule na žaludek, aby mi ty proti bolesti nerozežrali žaludek. Tak si říkám, zkusím ještě homeopatii, a když nezafunguje, pustím se do alopatie. Tak jsem si šlehla homeo a po půlhodině bolest, že se snad počůrám. Ještě že jsem se držela volantu :zipper_mouth: . Pak to ale začalo povolovat a druhej den už dobrý. Jenže pak jsem udělala nějakej špatnej pohyb a zase, tak už pokorně zobu pilule od dr. Jssem napruzelá, neb jsem musela odříct pilates a i celej tejden jsem nebyla, neb to nešlo.

Jsem se teda místo toho vydala po nákupech.Jela jsem do Parndorfu, jako že si koupím cool zimní boty do sněhu, neb ty moje nějak vyrostli a už mi do nich teče. Jenže prd, tak jsem klukům koupila na jaro a podzim v Geoxu, ty mají kluci moc rádi a sobě ťapičky taky na jaro. Holt zimní si koupím na horách. Nějak mi to nakupování ani nechutnalo, blbě se jde kolem výloh, když se krk neotáčí :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
boc,
elektrika drsný, stalo se mi to taky, kvůli asi 200 kč. Oni vám oznámení o odpojení určitě nalepili na elektroměr, tak se to totiž praktikuje, takže pokud ho máš někde v řiti, je ti to oznámení hodně platný :grinning: :grinning: :grinning: To se totiž stalo mě, a někdo mi ho vtipně sundal :grinning: :grinning: Máš to ale dobrý, že ti to zapojí do 2 hodin. Já přišla tenkrát domů asi v 8 večer a tma. Volám zjiťuju, a poslali mě k šípku, že nejdřív zaplatit. Což jsem mohla druhý den až a s dokladem o zaplacení na energetiku a ti teprve objednávali montéy. Takže zafláklej půlden a pánové přišli zapojit až odpoledne. Ani nevím, či nějakej poplatek za znovuzapojení byl. Teď už si můžeš dodavatel energií i vybrat, tak se skus poohlédnout, třeba i ušetříš.
18. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa vobec nevyznam do pocasia, ktore ma prekvapuje kazdy den .... dnes doobeda bolo 15 C, teplo ako na jar.
Alicka, musim si rychlo "vyguglit" co znanema alopatia. Ty si tie homeopatika nasadzujes sama? Ja sa do tychto medicinskych vyrazov vobec nevyznam, tak poprosim o vysvetlenie :confounded:.
18. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi volala sestra celá nadšená, že vedľa svojej roboty objavial onchod s IT dobrotami a tam majú náš obľúbený čaj San Benedetto Verde, ta kboal ako v siedmom nebi :grinning:

Ali ,tie bolesti mávam aj ja ,dva dni trebárs nemôžem pohnúť rukou, lebo ja mám tie boelsti v lopatke, ael ako prídu ,tak odídu ,ale keď ich mám, tak nemôžem ani riad umyť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - a nemas este ten recept na tie muffiny? moja polovicka totiz po nich strarsne tusi...ich raz davno - prvy lrat jedol kedsme boli v Prahe (dovtedy ani nevedelco to je) a odvtedy po celej Ancone hlada slusne muffiny...clkom slusne, artigianale predava Coop, ale oni tam pridavaju E-cka a ja som na to hakliva, tak som mu ich zatrhla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ktora to bola stranka?
18. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi:
http://www.misya.info/index.php/muffin ja som robial ten predposledný Muffin al cioccolato
18. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alic - znakom ze homeopatia funguje, zena zaciatku anstane zhorsenie..to je velmi dobry znak... :grinning: aj ked sa to nezda..co presne si si dala? dufam,z e uz to prejde....inak liek, ktory aby si mohla zobrat musis dostat dalsi liek, je dost ze silna kava... :fearful:

Boc - to je hrozne s tou elektrinou..si viem predstavit, to fakt nepotesi...a tiez je to drsne, ze to cloveka takto hned odpoja... :confounded:

Toscany - alopaticke su klasicke lieky (od doktora) je to opak alternativnej mediciny :slight_smile:

Pauli - ja este stale cakam co sa bude diat tento vikend...mam polovicu chut sa zbalit a na vikend niekam vypadnut, ale zial niekto by sa mohol smrtelne urazit a potom by cely zvysok vikend stravil ohovaranim ma u svokry... :angry: :frowning2: som mrzutejsia s kazdym bliziacim sa dnom...som poprosila polivkcou aby svojej ctenej sestre dnes zavolal, ze ci vie ci pride alebo nie...nevynadala mu? Ze co si to dovoluje ju takto otravovat? ze ona ma 3deti a ze to ona nevie este ci pride...Boze niekdy mam pocit, ze isty ludia by si zasluzili vynimku z pravidla o nepouzivani fyzickeho nasilia v meziludzkych vztahoch... :angry: :angry: inak nie, ona u nas nespi...to by mi este chybalo...
neznasam ako maale vzdy drzi v sachu a ja si nemozem nic naplanovat, ked ona ohlasy svoj nalet...podla mna uz davno vie ci pride alebo nie, ale ju to bavi takto strpcovat inym zivot...
18. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka, nerozčuľuj sa, nič tým nevyriešiš.... Čakaj ,že príde a keď nepríde, tak budeš šťastná celé dni ,viem, o čom hovorám, ja sa vždy pripravuje mna tú horšiu alternatívu ,ak príde, neprekvapí ma to, ak nepríde, som šťastná....
18. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - to vizera uplne super tie muffiny..tusim to vecer spacham.... :grinning: aspon prekvapim polovickou...

ja viem, len obcas je tazke sa nerozculovat, ked ta arogancia istych ludi jednak riadne limituje (uz par rokov som nebolad oma na Vianoce, lebo ONA sa rozhodlasemrpsit) a jednak uraza....a tiez ona nie je len aroganta, ale je to prvortiedna sebecka mrcha, ktora mi uz niekolko ktra v minulosti riadne zakerne ublizila a tak ma dost vytaca, ze sa k nem mam spravat milo, ci dokonca robit jej ustupky...a vzdy ked ma prist a robi s tim take velke tajomstvo ako keby mala prist Paris Hilton osobne, tak mi to dost ze dviha mandle...este stastie, ze zije v Rime (tam aj skvelo zapadne) a nemam ju tu pricasto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka, ako si myslela to ,že do Ríma skvele zapadne?
a prečo sa jej prispôsobuješ? Nech si na Vianoce sedí doma, čo sa k vám pchá? Veď aj ty máš právo byť na Vianoce so svojimi rodičmi...
18. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - lebo ja mam s "rimanmi"iba tie najhrose skusensoti...ak to zhrniem - Su nevreli, arogantni, ak ti maju pomoct tak ich to otravuje (v tom lepsom pripade...raz mi jeden pan v bare vynadal, ked som sa spytala ze ci ten biely chleba je bez sunky....:-/ som myslela ze ma vyvedia von pred bar, postavi k muru a odbachne..:slight_smile:) v Rimesom bola viac krat a vzdy som sa stratla s velmi arogantnymi, uponahlanymi, nesympatickymi a nevrelymi ludmi...ked to zhrniem - cela moja svagrina :grinning: :grinning: takze tam zapadne...
aj ked ono to asi musi byt na nervy zit v meste co ma tolko obyvatelou ako cele Slovensko..vraj je to hrozne zit v Rime...moja polovicka tam dostal pracu v centrale telecomu a vydrzal tam 6 dni :grinning: :sunglasses: sa zbalil a vratil domov s tym ze Rim uz nikdy vice...

Ja sa jej musim prisposobit, lebo ked nie, tka je ohen na streche a potom neorbi ine ako ze vola mojej svagrine ze aka som ja, a ze ja toto a tamto a spini moje meno... :confounded: ona je taka dost zakerna...a potom ma to jednak mrzi kvoli svokre, a jednak to nie je bohvie co,ked niekto proti tebe zbroji a ohovara ta...
ona sa sem pcha, lebo tu, u mami ma full service...
18. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty mufinky sem vsechny shledla a vypadaji uzasne. Myslim se na ne taky o vikendu vrhnu, doufam, ze sezenu ty cokoladove kulicky, at to nemusim delat jak ty, Moni:slight_smile: Obdivuju, ze se ti s tim chtelo piplat. Jinak Moni, kdybys treba chtela privezt odsud nejake oblibene dobroty, klidne napis, ja bych ti to klidne pribalila do kufru, vsak sme od sebe kousek, tak by sis to pak u nas v hodonine vyzvedla.
Evi, to je fakt hruza s tou tvou svagrovou, budu drzet palce, at neprijde. Ja vzdycky mivala takove stavy s budouci tchyni, clovek jak je normalne velice klidny, tak se naraz dokaze tak vytocit....Ale souhlasim s monikou, nemela by ses tak prizpusobovat, normalne si dupni a udelej si to jak chces ty. Treba rekni, ze i kdyby dojeli na sobotu uz neco mate, tak se jim nemuzete venovat atd, o vanocich ani nemluve, ty bych s nima neprobirala vubec.
Boci, s tou elektrikou je to hruza, s tim ale nadelaji. Nam uz ji taky parkrat vypli, my sme hrozni bordelari se slozenkama, tak je to normalni:slight_smile: Ale teda u nas to funguje tak, ze ti nechaji nejaky minimalni provoz, treba ze muzes mit rozsvicene a lednicku atd, ale treba nemuzu prat nebo mit pustenou troubu nebo pocitac, to uz mi to pada vsechno. No a kdy to zaplatis, tak do 5 minut to mas zaple, takze fajn.
18. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pauli, ďakujem za ponuku, možno využijem :grinning:
Ja zase Evku z druhej strany chápem, je tam sama, cudzinka ,iste nechce, aby bola z nej svokra rozčarovaná, alebo si o nej myslela niečo zlé.... tak sa to snať Evka prežiť, nič viac Ti asi neporadím... :confounded:
18. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak sa vám musím teda posťažovať, zase ma bolí hrdlo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem si spraviť cestoviny s pestom a slaninkou, deťom som robila palacinky ,ja nemám doma tvaroh, tak nechcem :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata .... dnes bol veru krasny den.... som umyla vsetky okna :grinning:.
Fuuuha Evi, rozoberate dost neprijemnu temu :frowning2:. Myslim si, ze v kazdej rodine sa najde takyto exemplar, ktory zneprijemnuje ostatnym zivot. Mne ich je skutocne luto, pretoze tymto si riesia svoje vlastne komplexy. Treba ich uplne eliminovat, aj ked ta chapem, ze je to tazke, uz len kvoli svokre :unamused:.

Baby, chcela som sa spytat, ake mate ucty za plyn, ak vam to nevadi sem napisat. Mne sa zdaju tie faktury niekedy strasne prehnane.

Moni, ako robis pesto so slaninou .... to som este neskusala.
18. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, jednoducho: na panvici opražím slaninu, šľahnem tam pesto a cestoviny a hotovo... :grinning:
18. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby
:confounded: :confounded:
no, nám dnes dorazil ďalší nedoplatok na 1,83 eura za vodu...ktorý som mimochodom 0,83 platila v pondelok, ale bolo to medzi bankami, tak im nedorazil zrejme a dnes bol už o 1 euro vyšší..
ma fakt štvú s tými mizernými nedoplatkami, prečo si to nedajú do nasledujúcej faktúry, aby to stiahla banka???
aby mohli jeb...čestných ľudí...
:grinning: :grinning:
uvidíme čo prinesie zajtrajšok
mám narodeniny
tak aké prekvápko mi zase doručí poštárka???????

možno sa k nám nasťahuje..... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocmanka - VSETKO NAJLESPIE :grinning: AUGURI :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, segui le istruzioni: metti la mano destra sulla spalla sinistra, e la mano sinistra sulla spalla destra. Adesso stringi più forte che puoi. E' il mio abbraccio. Auguri per un felicissimo compleanno! .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, tak predem, Boci, taky se pripojuju ke vsem gratulacim a preju vsecko nej nej k narozeninam, hodne stesti, zdravi, lasky, spokojenosti, hodne deti a manzela a hodne energie k tomu tvemu aktivnimu zivotu...a at se ti splni vsechna tajna prani:slight_smile: a at ti uz nechodi zadne nedoplatky:slight_smile:)
Evi, tak jak ste na tom, co svagrova, dorazi? Kdyby ne, kdyztak bysme mohli neco vymyslet...treba bysme vas pozvali na obed do pomodoro rosso:slight_smile:) Jinak my tento vikend nebo tyden musime zvladnout 2 navstevy cerstvych miminek, jedna holcicka se narodila nasi zname o vikendu a druha giorgiove jedne zdravotni sestricce vcera...konecne nejake holky, uz sem myslela, ze budem mit v okoli jen same kamarady:slight_smile: Mimochodem ty muffiny si uz pekla? Je, ted sem si vsimla, ze tu mas jeste jeden prispevek pred tim mym....no ja nevim, jestli delas dobre, ze si nechas vsechno libit od te svagrove. Ono kdyz to tak nechas, tak to budes mit donekonecna. Ale kdyz ukazes, ze i ty si silna a nenechas si nic libit, tak se to treba zlepsi. Musis byt trosku sobec, no:slight_smile: Mne i trosku prijde, ze kdyz se sem pristehuje cizinka, tak ji tu berou, ze ona se proste musi vsemu prizpusobit....ja se prizpusobovala prvniho pul roku a az sem se otrkala, tak se ted prizpusobuji oni me:slight_smile: Tim myslim giorgia a jeho rodinu,takze ja sem spokojena:slight_smile: A jinak myslim, ze tvoje tchyne je snad chytra zenska a vi, jak to je, takze i kdyby te pred ni svagrova ocernovala, tak ji nebude verit.
Moni, tak kdybys neco chtela, urcite se ozvi, krom nejake te veprove nohy prosciutta ti dovezu vsechno:slight_smile: A co ta tvoje nemoc, uz to prechazi?
19. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, prajem Ti krásne narodeniny plné dobrých správ, a krásnych zážitkov..... Prajem veľa zdravia, šťastia a nekonečné množstvo lásky.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Katka, už dlho som vás nečítala so slovníkom v ruke.... :grinning: :grinning: ael potrebovala som ho len na prvú vetu.... ten zvyšok už bol hračka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko,
je to přesně tak jak píše evka, alopatie je klasická medicína.

Evka,
homeopatií se hodně zaobírá moje kámoška, zejména léčení dětských nemocí. Ona to má hooodně seštudovaný a i tady chodí s veškerejma nemocema a problémama jen k homeopatovi. (třeba i nervozitu její mladší dcery, která nemohla strašně dlouho rozdejchat školku) Ale zatím to nebylo nic podstatného, nicméně se hodně ptá i jí. A když se něco semele u nás, tak volám jí, či má zkušenost a co by poradila. Naštěstí my moc nemocní nejsme, takže řešíme spíš modřiny, rány, spáleniny, co dělat kdyby náhodou průjem,teploty, blití či něco podobného. Mám koupené různé kuličky právě na takový situace.

Diskutujeme i léčbu dětských nemocí, neb ani jedna z nás nejsme zastánci antibiotik. Jsme v souladu kromě jedné nemoci a to je spála, spálová angína a záškrt (ten se teda už nevyskytuje). Já tvrdím, že i homeopat jí k přípravku belladona, který tlumí doprovodné znaky a ulevuje dá antibiotika, ona že ne. Já se ptala dr. homeopata a ten mi to i potvrdil, ona se možná ptala a řekl jí to samé, jen nechce ustoupit :grinning: :grinning: a že i kdyby, antibiotika by dceři nedala . U nás ve školce totiž spála proběhla a proto ta diskuse, neb já ji ještě neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dětskejch nemocí se děsím, neb v mém věku jsem měla neštovice (ovčie kiahne) a fakt stačilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak existujou stránky, kde vlastně popisuješ symptomy a ono ti to nabízí co by se jako homeopatika hodilo.

Moji kluci ATB teda ještě neměli, jenom když se narodili. Náš doktor má v ambulanci přístroj na měření tuším CRP, takže nejdřív zkusí a podle výsledků dá či nedá ATB. Kámošky dcera trpěla a trpí exemama, a proto se na homeopatii vrhla. No osobně si myslím, že kdyby jí vyřadila lepek a bílou mouku, brambory a konzervované potraviny (kupují třeba balený chleba, buchty, salámy, dětský jogurty), tak má po nerváku. Takže jsem poučená byla, že přijde právě ta reakce na homeopatika, ale zaskočilo mě, jak strašná to byla bolest. Jako u teploty, tak po podání homeopatik ti taky nejdřív ještě víc vylítne, a pak spadne, ale fakt mě to zaskočilo. Takže jeden den jsem zkusila homeo ráno. Druhý den to bylo OK, ale pak jsem udělala špatnej pohyb a zase. A protože jsem si už druhou dávku homeo vzít nesměla, musela jsem to večer vyřešit jinak, protože to bylo ukrutný a já byla s klukama sama doma a chycená byla pravá strana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka,
mě napadlo, ale jak víš, že tě švagrová stejně nehaní ať děláš co děláš :sunglasses: Já s římany zkušenost mám jen jako turista, takže nedokážu odhadnout jak se chovají, jen si pamatuju, jak na mě v jednom obchodě vyhlášené značky prodavači prděli, neb kmitali kolem žaponců, co si nechali ukázat 150 kabelek a pak si vzali tu první co viděli :grinning: :grinning: Já věděla co chci, nic jinýho, byla jsem ready během 5ti minut. No přiznávám, že moje nohy měli dost po dni chození po římě v "žabkách" a okopaný a špinavý od kkuků :grinning: :grinning: :grinning:

Jak já jsem holky ráda že mám fajn švagrovou.

A taky se připojuji k přání k narozeninám!!! Boc, přeju zdraví, pohodu a legraci a málo doplatkovejch složenek :sunglasses: .
19. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alicka, aj ja mám fajn švagrinú.. len sa bohužiaľ vidíme veľmi málo, keďže žije v Londýne...
19. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alic, Moni . to budte radi..fakt staci jeden clovek co znechuti celu atmosferu v rodine

Pauli - zda sa, ze Svagrina nepride (mali by prisrt dnes vecer a este stale sa neunuva dat vediet)...unas je strasne pocasie...fuka a leje ako z krhli...
ako som ulozila Rudyho do postielky, zacal pokasliavat...dufam,z e to nic nie je... :unamused: uz mi len chyba aby nieco chytil...sme ani neboliv parku kvoli tomu vetru co je...ale iba park krat skaredo zakaslal ( sa na to zobudil) a potom zaspinkal..som ho bola uz 2x kontrolvaot, teplotu nema a uz nekaslal...uvidime co z toho bude az sa zobudi...mozno mu len zabehlo...takze ak bude vsetko OK, mozme sa stretnut, to by bolo fajn:grinning: este nic nelsubujem, uvidime...

Inak som tie muffiny nerobila lebo som nasla na tej stranke zaujimavy recept, z coho pootm bola vcerajsia vecera - take salne rozky...super stranka, Moni dakujem...uz som si ju studovala..taka paradne prakticke recepty ...ja si rada citam na Slovenksu recepty a potom polku veci neviem v ITA najst....:frowning2: pocnuc polohrubou mukou ci muckovym cukrom (ja viem ze zucchero a vela ale to je taky pidi sacok..si musim kupovat ten klasicky polo kristalovy a v mlinceku si ho potom meliem..ako riesite vy?) asi az dnes vecer sa pusti mdo tych muffinov, len nemam tie kosicky...:frowning2: ingrediencie mam vsetky (cokoladu tam nechcem davat, lebo potom to mali nebudu moct...oni nemozu cokoladu - maju zlu mamu a ta im to nedovoli....:-P)...dnes som chcela ist nakupit, ale v tomto pocasi...

Alic - co je to spala? ale mas pravdu, ti uplne ze zazrati homeopati neuznavaju ATB...Citala som pribeh muza, co mal rakovinu, a homeopat ho z nej ostal iba na zaklade homeopatie...a to teda ani nebudem pisat ze co mudal za liek a aku potenciu (ako silny)...to bolo fascinujuce....
Ina aj som proti ATB..mali kazdy mali uz raz ATB este ako malicki, no kedmozem tiez sa tomu vyhybam...aj ked homeopatika som im este nedavala...v meste je jeden pediater, homeoapt...ale samozrejme ze je plny...:frowning2: v tomto meste su vsetci co sa nieco stoja plny... :frowning2:
19. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka ,link na túto stránku mám od katky - Toscany, ale je ozaj super....
Ani ja ATB neuznávam, ale ja mám zase pediatričku, čo ATB predpíše len vtedy, ak je to ozaj nevyhnutné, a teraz to pre moje deti nevyhnutné bolo.... jarko má sedem a ATB berie teraz druhý raz a Chiara prvý.... Dávam im aj probiotiká...
A tvoji chlapci sú oza ješte malý an čokoládu...
Ja idem zarobiť cesto na osie hniezda....
Varila som dnes koložvársku kapustu, tak Chiara sa trošku pohrabkala a nechala tak... :rolling_eyes:
19. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslusne hlasim, ze muffiny su v rure :wink: :wink: som nemala tie kosicky, tak som ich vyrabala z aluminia...som aluminiovy papier natlacila do plastoveho pohara aby mal formu a bolo...na foto je 9 muffinov, som si hovorila, 9 poharikou - to zvladnes...15!!! porsim pekne...asi som mala vziat vacsi pohar ako model :grinning: dam vediet ake su..ale cesto sa zdalo dobre...
19. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka, ty si šikovná výmyselníčka.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek