• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
:slight_smile: jani,
už som po-koncertovaná
a poviem vám eros ramazzotti je legenda, ten inak pečie, celé 2h naživo, s kapelou, aj s gitarou, aj sám aj s klavírom
aj pecka vypaľováky, a džezovo ladené, aj komorne
no úžasná dramaturgia, scéna, vymakané
ešte teraz som total hotová a hrdlo vyspievanééé
to sa nedalo ani na stoličkách sedieť

inak monk..iná téma dianka versus poprava, to je napísanie blog-u, evka kukni na to, to je jednoznačne pecka modrého koníka, a že je to martinčanka, si si moni všimla???
28. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boc - so mrada, ze si si Erosa takto uzila :grinning:

normalne som sa mrknalan tu diskusiu...a neodolala som neragovat... :zipper_mouth: ...je to vobec mozne aby niekto nieco take odveci pisal ako ona? Az mi rpislo luto tych dovercivych ludi co jej veria a co sa kvoli nej interesuju... :cry: mne z toho vychadza ze ma jedneho syna privela volneho casu...

Inak dnes som isla spat az o siedmej rano...lebo moji dvaja maly hokejisti nespali..opat raz...Rudy zas v noci vracal...ja to nechapem..on vracia, potom je 24- 30 hodin OK..a potom zas vracia a zas je ok...to uz treti krat. takto... :frowning2:
28. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=127090&vOffset=360&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

evička, tak toto nemá chybu...
fakt by to stálo za blog,
len tak pre zaujímavosť..
mne to už prišlo až smiešne, ale vyprovokuje to...až mi to prišlo také, že to niekto zvonka si urobil riadnu srandu, aby rozvíril hladinu, do akých krajností je až schopná diskusia zájsť
ale každopádne si to vystihla úplne jednoznačne...

a dianka určite odpíše, lebo je za hviezdu a neuvedomí si absolútne nič..
28. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Jej Boci som rada ze si si uzila koncert a ze sa ti pacil.On je naozaj spevak s velkym S :sweat_smile:
Som sa bola pozriet na tu Dianku.
Ja som teda o nej predtym nepocula..vlastne necitala nic od nej ale chudatko dievca asi to teda nema v hlave naozaj v poriadku.
28. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, je tu niektora z vas z okolia Benatok? Cakame babetko a neviem sa rozhodnut kam ist rodit, mate niektora z vas nejaku skusenost z porodnice v okoli?

Grazie :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObry vecer dievcata.
Evi, fuuha ..... chlapci ti daju zabrat :frowning2: :frowning2: .... nech ste skoro zdravi, drzim palceky ja na nohach!
Boc, no parada, ja som na nom bola niekolko rokov do zadu a este teraz mi behaju zimomriavky :grinning:. Super zazitok.
No ak tej "dianke" .... tak ja taketo temy moc nemusim, ale toto som si precitala, ked uz Adrika hodila aj link :wink:. Bohuzial, tu na koniku je strasne velka vzorka zien, ktora ma neuveritelne komplexy a potom dalsia "skupina", ktora marni drahocenny cas vymyslanim svojho tazkeho zivotneho udelu, pricom sa na tom nesmierne zabava .... nemam slov a neda sa mi to ani komentovat :zipper_mouth: .... cista ubohost.
28. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: tosc a ty žiadne novinky???
28. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka a kam si zaradila v tej skupine mňa? Ja som sa tam tiež angažovala.... Lebo mne bolo hneĎ jasné, že klame... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My ideme o chvíľku s Chiarou na trojročnú prehliadku a potrebujem moč.... A Chiara sa rozhodla, že ona do skúmavky cikať nebude... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny slnecny a horuci den prajem :dizzy_face:.
Bocmanka, nerozumiem otazke :confused: ... to akoze sem musim prist len s novinkami???

Monicka, ja vzdy zabudnem napisat, ze sa strasne tesim, ze Jarko spravil take uspechy a nemusi ist k logopedovi!!! Super, tesim sa s vami.
A ty nepatris ani do jednej skupiny :fearful: !!! Ty len patris tu ku nam :grinning: :grinning:.
1. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile:

tosc, jasné že nie s novinkami, ale keď ty napíšeš vždy to stojí za to!..kde ste boli, aké zážitky, sa mi to veľmi páči ako si to tam užívaš..
proste rada teba a aj všetky ostatné kočky tu čítam, lebo sme jednak každá odinakiaľ a úplne odlišný spôsob života žijeme..

monk, jasné ty si bola jednička číslo jeden v diskusii , ktorú už uzamkli, ve´d sa ani nedivím :confounded:
1. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, ďakujem ,zahrialo ma pri srdiečku.... :dizzy_face: :dizzy_face: ja najradšej chodím sem k vám... tu je dobre, žiadne hádky, len super zážitky, inteligentná a veselá diskusia, slintanie nad receptíkmi.... :grinning: :grinning: :grinning:
A ešte rada chodím ku svojim príšerkám, preto mám takú fotku ako mám v pase... spravili sme si recesiu, všetky príšerky máme v pase nejakú takúto príšerku :grinning: :grinning: :grinning: mne tá moja pripomína jarka :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

Chiara zase kričí Katka :grinning: :grinning: Moč sa mi nepodarilo odobrať, sedela nakoniec na nočníku ,že to potom prelejeme, tak spom tam sedela asi 5 minút, potom som našla zmeškaný hovor od klienta z rakúska, tak som mu išla volať, samorejme mi to nedvihol, a medzitým mi Chiara utiekla na záchod a tam sa vycikala :rolling_eyes: :rolling_eyes: potom sa jej nechcelo... :rolling_eyes:
tak je Chiara šikovná, len sa doktorke zdala bledá, tak ideme budúcu stredu na krv... Vraj by sa čudovala ,keby nebola chudokrvná... :fearful: :fearful:
zajtra idem k našim, tak tam nebudem mať net.... ale asi si aktivujem wap, tak vás budem aspoň čítať..
No, idem navariť a vyžehliť a upratať, nech má jarino čisté veci, a čistý byt...
1. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte s vám idem priznať, že som si myslela, že čakáme bábo.... MS nikde.... ale dnešný test mi ukázal len jednu čiarku...
1. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tejto fotke mi Jarko pripomína toho švába, čo mám v pase..
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2051818&vReferer=%2Fphotos%2Fmonkula
1. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: monk, že švába.. :grinning:
1. bře 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ciao kocky.
V prvom rade vas chcem oznamit ze Marcy.it sa stala vcera vecer maminou :slight_smile: Narodil sa jej syn Dominik vecer o 20:34.S merami 3650g a 52,5cm.Takze blahozelam a prajem vela zdravicka a mamine mliecka.
Monk ze svab :grinning: jaj si ma potesila ze tretie babo..a nic z toho.
my mame posledne dni super pocasie ako na jar.Len deti aj ja sme este stale soplavy takze to moc nevyuzivame.No ale zajtra by malo prsat tak dnes vybehneme von :slight_smile: Inak klasika zehlit,varit upratat....
2. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prišla so ms s vami ešte rozlúčiť a tu ma čaká taká nádherná správa...
Marcelka, srdečne blahoželám..... A na narodeniniy Dominika nezabudnem ,lebo má narodeniny aj moja švagriná :grinning:
Tak sa mi tu majte
2. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy gratulujemee,krásne miery..veľa mliečka mamine a dominikovi ten najslniečkový príchod na svet
2. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujem :grinning:
2. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: baby , čo je tu zase za útlm?
janka ty hádam ešte nerodíš???
ja som total chorá, už neviem ako sa kurírovať, bolí ma hrdlo a všetko, mám teplotu a kašeľ,
fuuj a v sobotu máme ples, ja neviem ako to mám prekurírovať!!!
3. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mate kto nove? ja hlasim, ze Albert stale nespi...a uz sme boli aj u psychologa a bolo mi to na nic...to dieta nespi a ja uz nechapem co ma...vcera som ho uspavala 3 hodiny a potom som ho zobrala k nam do postele od zufalstva...prisam fakt, ze ak saneumudri, tak ho nabuduce dam do postele a necham ho tam plakat kym nezaspi...vyjde to asi nastejno, kedze uspat ho trva od 2- 3 hodin..tak radsej si budem citat knihu a pocuvat ako reve, nez stale byt s nim v izbe a budovat "materske puto" ked ma uz poraza od unavy a hnevu :angry: :angry: ...pediatricka mi dala nejake kvapky na spanie, tak uz tyzden je na nic a nula bodov, nai tacchirinove cipky nepomohli...a neviem co to ma za blbe obdobie... :frowning2:

inak dnes nam volali z cestovky, ze sa imuvolnili miesta na vyletnej lodi kde sme sa chystali :grinning: tak sa tesim...parada...koncom maja ideme..aspon nieco pozitivne...sa tesim... :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam technicku otazku :wink: :wink: robil iste niektora tu v ITA palacinky? ja ich teda nemusim, ale napadlo ma ich pre malych spravit a to prvy krat a nedopadlo to dobre...strasne ale strasne sa trhali a lepili...ak ste ich robili, aku ste pouzili muku?
4. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: baby kde steeeeee??????
5. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny a slnecnu sobotu prajem dievcata.
Fuuha ... tak tu sa to nejako zastavilo :frowning2:.
Monicka, sice uz neskoro pisem, ale zelam pekny a prijemy pobyt u rodicov. Ja sa uz tiez tesim za maminou, kedy pojdem na Sk :dizzy_face:.

Marcynke srdecne gratulujem k malemu uzlicku, nech ste spolu zdravi a stastni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.

Boc, dakujem za vysvetlenie otazky, si zlata :slight_smile: :slight_smile:.

Evka, veru este som nerobila palacinky, ale je to super napad vyskusat. Ja co mam recept od maminy, tak tam ide hladka muka, takze by som tam dala farina 00 a potom este viem, ze palacinky sa trhaju, ak pouzijes tvanlive mlieko. Najlepsie je cerstve. Drzim palckey na druhy pokus :wink:. A kam sa chystate na dovolenku? Ten vylet vyletnou lodou znie fantasticky, ja by som hned isla :grinning:. Moj drahy uz dovolenku naplanoval, zorganizoval a mna len informoval o datume odchodu :dizzy_face:.
6. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepacte ze sa vam sem votriem.. ale gratulujem Janke /mojej sesternici/ a malej Alessandre... nech ste obe zdravucke... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co? Ak som to pochopila dobre, Janka ma uz Alexandru???

Tak blahozelam, prajem vela zdravicka obom kockam.

Maznacik dakujeme za info.
6. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej a citam zameskane a teda blahozelam aj Marcy k Dominikovi a tiez prajem len to najlepsie.

To su spravy, tyzden som na SK a aha ako sa to tu rozrasta. Inac caute kocky, tak sme spat, konecne...

Aaaaaaa citam ze sa tu uz dovolenky preberaju, no sup piste kto kam idete nech si tu trosku zasnivame :sunglasses:
6. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciao baby :wink:
tak sa hlasim ze vcera sme prisli domov z nemocnice.Alessandra sa narodila 3.3.2010 o 20:45.3700g a 54cm.
prva noc doma bola trochu tazka.potom vas docitam,lebo akosi nestiham :grinning:
7. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, srdečne blahoželám.....
Alessandre želám veľa zdravíčka.... a tebe samozrejme tiež...
A narodila sa na výročie našej svatby, tak na ňu určite nikdy nezabudnem... :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej, Janka gratulujeme k malickej Alessandre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... je aj poriadny valibuk :grinning: .... zelam vela zdravicka!!!
7. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek