• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
ahoj mon,
jj, jsem psala že hlasuju za tvoje doporučení :slight_smile: A jak ti to u vás šlape, jaro v řiti, co :grinning: :grinning: :grinning: mě vylezli špičky tulipánů, ale zastavili se. Přes den je 1 st, ale večer -4 :confounded:
9. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, u nás svieti slnko ,ale je dosť chladno....
9. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ,ale partner sa niesol ako h.. na lopate, akú má doma kosť, čo ? :grinning:
9. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka,
smutná zpráva, jakmile chytne jeden z rodiny virus, projede to celou rodinou. Myslím že máte nějakýho rotaviruse. Dobrá zpráva je, že 1. se dá proti rotaviru očkovat, to bych ale nedělala, ale info potěší, a 2. každý další nakazení tímhle sajrajtem, člověk líp a líp snáší. Osobně bych ti ale doporučila skáknout za homeopatem, jsou na to homeopatika, který hodně dobře fungujou. A rychle.

No a my s MM máme spořící účet, kam si spoříme na Maledivy či Bora Bora a jen over water bungalow. My bychom jeli hned (už jsme byli 2x), ale prudí mě ten let. A taky dumáme co s klukama. Teď už možná ne, ale dřív by museli bejt fak uvázaný za nohu aby nemohli svévolně opustit dům, a taky permanentně mít křidýlka. To by nebyl asi problém, neb když jsme byli u moře, nechtěli si je sundat ani na oběd či večeři :grinning:
9. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mon,
člověče ani nevím, neb jsem koukala jen na ní. A teda nejen já se spadlou sánkou :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaj janka,
to naštve bejt těhu a bejt marodná :frowning2: Přeju ale rychlé uzdravení a krásný miminko :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo EEEEROS, tak to jsou moje úsměvné vzpomínky na mládí :grinning: :grinning: Jsem zrovna byla v Itálii jako študák s báglem, když vylítll nahoru :grinning: :grinning: A ještě teď nevím jak se píše, rocková ženská, Gianna Nanini? Jsem ji pak vyděla loni v bedně v IT, a teda drsná rašple, ale furt jí to zpívá. No jo, dyk to bylo dáááávno.

Jo Dianka.... tak tu jsem četla jak založila tému, další pohádkář mi přišlo. A smála jsem se, jak jim to Mon nadala, že najednou jsou jako medík, ty komentátorky.

Jů a nový miminka!!! Tak vám holky blahopřeju!!!! To je jako z pohádky o plaváčkovi, narodí se holčička a chlapeček a pak se vemou :dizzy_face: To by bylo super :slight_smile: Holky fakt vám moc blahopřeju, ať vám mimi dělají jen radost a na případné nepříjemnosti brzo zapomenete.
9. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka,
čtu zase spací masakr :frowning2: No ale zkus zapřemýšlet, jestli není doba na změnu uspávání. Jako že proč trčet s malejma než usnou. :zipper_mouth: Prostě je naučit usínat a spát sami. Těch technik je několik, mám na to i knížku něco jako co dělat když dítě nespí. Můžu ti ji poslat jestli chceš, já ji koupila, přečetla ale nepotřebovala. Jedna z technik je, že dáš dítě do postýlky, s jeho věcma, co má rádo. Přečíst pohádku, už na to kluci mají věk, a třeba pustit hrací hračku. My měli takovýho kašpárka co hrál Mozartovu ukolébavku. Dát pusu a odejít. Nechat otevřeno a světlo na chodbě. Jasně že dítě brečí, ale chodit za ním co 10 min. a jen mu říct, máma je tady a ty jsi moje láska, ale z postýlky už nebrat. Pak postupně intervaly prodlužovat. Za týden 10 dnů by to mělo dítě už pochopit a spát. Já to dělala hned od začátku, jsem nechtěla jako moje švagrová vysedávat s mimi než usne a nikdy jsme s tím problémy neměli. No zkus to, ale musíš vytrvat a nevyměknout.
9. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a palačinky,
já je dělala v IT na dovolený z tý nejběžnější mouky. Ani jsem tenkrát nevěděla, že se dělí na 0 a 00. Mě se teda netrhali, ale dávala jsem normální mlíko a taky možná se ti trhali, že jsi dala málo vajíček. Já dávám 1 na 5 lžic mouky. Jakmile je víc mouky, pak přišoupnu další vejce. Já jich tenkrát dělala asi 25 s marmeládou, kterou jsem si extra kvůli tomu vezla z AT neb pánové jedli pouze s meruňkovou od Omy. Teď se to změnilo, jeden s politou Nestlee čokopolevou a druhej s troškou marmošky a pocukrovaný. Včera jich Andýsek sežral 5 a ještě chtěl :confused: Alexík si vystačí s 3,5. Mě stačí 2. Kam to šoupou, nechápu.
9. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mon,
tak já miminka teda už nemusím. Nějak mě neberou. Asi je to tím, že kluci byli mimi tak dlouho. Teď jak jsme byli na horách, tak švagrový brácha tam měli asi 10m roztomilou ba přímo rozkošnou holčičku. Jako krásná fakt jo, ale já jsem ráda, že se s klukama už domluvim a můžeme spolu dělat spoustu věcí. A žádný mlíkování a lahvičkování..... a plíny.... a... no prostě děkuji stačilo :zipper_mouth:
Pro mě teda oddych je, když vařím a ostatní se starají o děti. To je moje ideální dovolená. To můžu :grinning:

Boc,
super lyžníky máš. Už se těšim až ti moji budou taky tak válet. Já se teda musím pochlubit, kluci letos nafasovali super Veronique ve skycampu, a opravdu obrovskej pokrok udělali. Sice jsem byla nejdřív pesimistická, podle toho co za cirkus předváděl první den při roztřiďování Andy, ale zvládnul to. A je dokonce lepší a rychlejší než jeho nadšenej bratr. Ten pak kafrával, že to trvá dlouho :grinning: a musí zase? :grinning: Andy jen mlčel a makal. Fakt zlatíčko. Jsem na ně moc pyšná. Příští rok už kupujeme permici sem do regionu a ve skyschule budou jen brousit styl. Teda druhej den i Andy prosil, ať já jsem cvičitel, ale nedala jsme se :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nechci kverulovat, ale balsamico ocet 500 ml za 1EUR..... no to je nějaké velmi podezřelé :stuck_out_tongue_closed_eyes: to spíš bude jen ten zbytek, co tím omejou kádě kde to kvasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To si radši skákni za hranice, kompou jsi tam raz dva a kup si nejlépe v Ja Naturlich, co 500 ml stojí opravdu dobrej asi 5 EUR. Fakt se ti to vyplatí, protože ho dáváš málo a má velmi dobrou chuť. Anebo v Hoferu mají 250 ml tuším za 4, a ten je už hoodně dobrej, je i takovej hutnější. Já dávám do salátu ten jednodušší, nebo na rajčata s mozzarelou, nebo pokapat maso ugrilované či opečené, ale to musí být už ten hutnější ocet, ten starší. A čím starší tím dražší. Anebo ten hodně hustej, anebo balsamico "omáčku" na zmrzlinu. Já si dřív kupovala jednu značku v Mercuru, ale už ho nemají a moje chuťové buňky po něm pláčou, takže testuju na co natrefim a ty co jsou 500 ml pod 4 EUR, fakt nebrat.
9. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemejšlím kolik toho napsat, abych si udělala privátní celou stránku :grinning: :grinning:

No jak jsem psala, jsme byli na horách. Počasí ideální, první 4 dny slunečno, 5tej se ochladilo a 6tej sněžilo. Byli jsme relativně vysoko 2tis. metrů, ale odpoledne na jižních svazích dole, fakt masakr. Jsem obdivovala kluky, jak to ujezděj. To moje tělo, resp. kolena měli co dělat. Jsem přemejšlela, jak jsem to dělala když jsem jezdila na klasicky dlouhejch lyžích??? Konstatovali jsme s MM, že lyžování je vlasntně děsně přiblblej sport. Furt jezdíš dolů, doprava a doleva, nahoru, a furt dokolečka :grinning: :grinning: A taky že je pěkně masochistickej :grinning: :grinning: Obout se do bot který tě tlačí než se ti otlačí do nohy....... spadneš na ledu, boule jak kráva či modřina :grinning: :grinning: :grinning: Já letos dala jen jednho sněžnýho tygříka, sníh až na břiše. Jak se mi to povedlo nechápu, jsem si přišlápla paty a hodila jsem tlamu na břicho. Sněžný pás mi pak zadržel sníh na břiše :grinning: :grinning: . Ale bylo to jen takové krátké, decentní. To zamlada to byly jiný atrakce. To jsem dokonce pak i u vleku vybírala, jaký držkopády se mi místy povedli :grinning: :grinning: Teď už jezdím jak říká MM jako paní profesorka :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci mají taky trošku pobitý kolena, ale jen něžně. I ty otlaky tam jsou, ale nenadávají :grinning: :grinning: nj. oni padají z malé výšky :grinning: :grinning: . Ale holky, jak jim po sundání lyžáků smrděj nohy..... no fakt strašný :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jak jsou z půjčovny a nožky dětí se v tom potí, i když to dycky usušíš.... no smrad. Jsem fusekle musela dát vyvětrat na balkon a pak namočit, aby nezasmrděli celý apartmán :grinning: :grinning: Teda i to se podařilo jen co se prošli v smradlákách aby se svlíkli :grinning: :grinning: . Úrazy ani žádný, jen MM se podařilo Andýskovi rozfláknout nos. To bylo tak, dáváme kluky ještě čůrat, když my jdeme spát. No a já byla v posteli a MM posadil ANdyho na záchod, ten se vyčůrat a šel do své postele. Vzal ty nejbližší svítící dveře a zalezl mi do postele. Ŕíkám MM, odnes Andyho, ten spí. No on ho postavil a odvedl na chodbičku, s tím že mu říká jak má jít, no a Andy to před ním narval na fest do futra dveří. No a MM z toho měl jundu, a Andy začal brečet a krve z nosu jak z vola. Celá koupelna byla krvavá, neb si andy nechtěl nechat chladit nos, natož zátylek. Dala jsem mu teda Arnica Montana, a bylo to za chvilku lepší, ale jak chudák plakal. Jsem MM myslela, že ho uškrtim. Já noční košili jako by mi uřízli hlavu, neb jsem Andyho popadla a nesla a on mi krvácel na rameno, Andy pyžámko taky jak po boji :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sranda je, že si nic z toho ráno Andy nepamatoval.Vůbec nic. Se ptal, proč má pyžámko od krve :confused: :confused: Tak mu to povídám, a on chtěl detaily a že jestli jako přišel o moc krvičky a tak.

Byli jsme i s bráchou a švagrovou a neteří. No a tu kluci milujou, jako všechny hezký holky. Ale hlavně se dobře pobratřili a neteř si zvykla, že jsou jak valící se voda. Nechápu, jak to ty děti dělají, ale kluci se budili kolem 7, pak si pokoukali pohádku, snídaně a v 10 začínali. Lyžovali do 12, pak hodina na oběd a pak zase do 15.15, pak si pohráli a šli řádit tak na hodinu do bazénu, kterej byl teplej. Do pelechu se dostali tak kolem 20.30-21. Teda zvadli během 5ti minut. Párkrát šli spát, to zejména na začátku v 22. Ale ustáli to.

Zato včera, po práci že nejdou tancovat, ale že se nají a jdou spát, že jsou unavený. A spali fakt 2,5 hodiny :grinning:
9. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsou celí nedočkaví, neb v sobotu narozky a objednali si rychlolodě a kolečkový brusle. No doufám, že to do tý doby přijde :grinning:
9. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne popoludnie kocky.
Aliiiic, dnes rano som na teba myslela .... tu vidim skoro celu stranku od teba :grinning: :grinning: .... no paraaada, mam co citat!
Kocky, dnes nam poriadne nasnezilo, musela som to odfotit :dizzy_face: :dizzy_face:.
http://sk.fotoalbum.eu/toscany
9. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, krásne.. síce sneh nemusím. ale na obrázku je to pekné.. :grinning: :grinning:
No ,keby tera zzačala snežiť u nás, tak padnem do hlbokej depresie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: kati presne som si písala teraz so známymi v pise, čo bývajú a že majú sneh, tak sú z toho naruby..
ale na veľkú noc idú do neapola, tak tam bude asi príjemne teplúúúčko..

alicka, privátna stránka..ty si založ faun-club na facebooku a rozdávaj rady, si úžasnáááá..

lang..a kočky, dajte mi link-y na nejaké dobré hotelíky, dobré jedlo a strava, kútik pre detičky , príp. wellness ale hlavne lyžovačka na týžden na veľkú noc..
ak už nie je neskoroooo...
chceme vypadnúť, lebo sa nám tu točia choroby a moja energia je ta tam...už ma to nebavííííííí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko,
na jak dlouho jedes na SK? Ja jedu do Prahy 26.-1.4. a pak jsme doma. A 22. jsem v blave, na nehty. Trefuju se? Bychom se zas mohly potkat jestli se nejak trefuju. Jedes autem ci letis?
9. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boc,
dej pokoj:slight_smile: jsem holt byla v lufte:slight_smile:) Na FB mi staci ze me spamujou spamy pratel mych pratel:slight_smile:). Ja jsem holt hodne sestudovala kvuli klukum jak byli nedomrli. A ptala se a taky jsem se chtela vyvarovat toho co nechci. Takze vyzkumem, pokusy a aplikci, jsem dosahla maxima kyzeneho:slight_smile:) jsem vsak verna spis evropskym metodam, teda krome letani mimin a plavani:slight_smile:)
9. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ja jsem na tebe Katrinko myslela uz i vcera. Ctu totiz knizku od Marlena de Balis 1000 dnu v toskansku. A to je o jejim zivote tam a ona je exsefkuchar, takze i z pohledu kulinarskeho. No tecou mi sliny kdyz to ctu. Rozhodne te v it zneuziju pri nakupu olivoveho domaciho oleje. Tam co jsme my, jsou tam obchody s tankama co se staci olej do lahvi, ale ja tomu prd rozumim co mi povidaji:slight_smile:) A pak na sazenice zuchini:slight_smile:) Zrov a jsem cetla jak smazi v testicku kvety dyni, (budu si pestovat:slight_smile:) a dalsi delikatesy.....
9. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som teraz zjedla šalát s tým balsamicom, Alička, možno je to bordel, ale ja som skromná a neskutočne mi to chutilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo Alic aj ja som ti uz davno chcela povedat, ze ta obdivujem za tvoje poznatky, nadhlad, humor...vseobecne zda sa mi ze musis byt uzasna zenska :wink:

A pobavila si ma tym poctom palaciniek, tak 3,5 a 5??? :astonished: , to ja sa tesim, ked moje dieta zje 0,5 palacinky, ale zase ja ich nemam moc rada, ked, tak na slano, a tak my ich moc nerobime, ani sa teda necudujem ze mi to neje a vlastne sa aj tesim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Inac ona slape na surovej zelenine, co mi je dost cudne, kalerab, paprika, uhorky, karfiol to su jej favoriti a najradsej by jedla aj zemiaky surove, ale to jej nechcem dovolit (ja ich jem potajomky ked ma nevidi :grinning: ), no dost ma to udivuje, lebo ako dietatko ja neviem tak do 2-2,5 roka mi zjedla uplne vsetko, teraz zacala byt dost vyberava a strasne slabo je, velmi malo sa mi zda... :pensive:
9. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vau, Alice tady chce trhnout rekord o nejdelsi prispevek myslim:slight_smile: Ale je to fajn, pomalu jak cist si nejakou zivotopisnou knizku:slight_smile: Souhlasim s Dankou, taky te obdivuju za nadhled a vtip!
Dani, dosla ti ta IP? Ja ti psala dalsi navrhny na vylety v Palme a okoli Santa POnsy, tak snad to k necemu bude:slight_smile: Mimochodem ted tam mam akorat kamaradku, bude tam az do kvetna. Rikala, ze meli kolem 20 stupnu, ale ted par dni se to pokazilo a je chladno. Ale to je asi vseobecne nejaka studena fronta po cele Evrope:slight_smile: Az pojedete vy, bude urcite moc pekne.
9. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky.
Pauli, mas IP :wink:.
Boc, tu som nasla velmi slusnu ponuku:
http://beautyfarmonline.blogspot.com/2010/02/speciale-sci-e-benessere-prendi-7-paghi.html
Takze za dnesny den napadlo 20 cm snehu, cesty boli v katastrofalnom stave a kvoli tomu su zajtra zatvorene skoly! Kvoli jednodnovemu snezeniu :astonished:.
Dani, vies ze ja tu marne mozem hladat kalerab? Vy ho bezne mate v obchode? Tu napriklad kalerab alebo petrzlen vobec nenajdes :rolling_eyes:.
9. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute ja este ponocujem a zurim, nejde mi mailova schranka, a ja pred 2 hodkami zaplatila hotel na letisku a teraz nemam ani ziadne potvrdenie, lebo mam daco so schrankou...tak hystericim...

Jo a Pauli, dakujem za ip dostala som, super, vsetko som si vytlacila, strasne sa tesim...

Tos, tu kalerab mame normalne, ale petrzlen tiez nie, mi pani vravela ze oni to tu nepouzivaju, len vnat, a preto to ani nepoznaju, mne obcas kamoska prinesie s Mnichova.
9. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, nemas nahodou Alice? Pretoze dnes vecer je s tym problem.
Pomozem ti :wink::
http://www.mail2web.com/
Napis si tam cely email aj s heslom, urcite sa ti posta otvori.
9. bře 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko toc je macher :wink:

Dakujem, veru ze mam Alice...Dnes rano to fungovalo uplne normal, tak nastastie....lebo ja frajerka som si riadne ani nepozrela u koho som to vlastne zabookovala, je to len prespatie na letisku.... tak som bola na seba potom nasr....Ale nastastie je vsetko ok.

A inac ako sa mavate kocky? U nas fuka hrozny severak, sneh nemame novy, ale kosu ako v Rusku. Ja mam dnes volno, tak sa pustam do Velkonocneho upratovania :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No idem lebo budem tu vykeciavat a zase nic nespravim :sweat_smile: , pekny den prajem vsetkym.
10. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute,

v hre MC Donald´s mame foto,

Marka

http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/442/

Mateja

http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/441/

a Romy

http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/434/

zahlasujteee, diky

..hlasovat sa moze kazdy den pocas celeho tyzdna
10. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Lang, Pauli, díky díky, autogramy na letišti :grinning: :grinning:

no tady nemáme větrno, ale zima. Je 1 st. Rozhodla jsem se, že bude jaro, tak jsem udělala na zahradě vaječník a doma vytasila jarní a velikonoční výzdobu.

Já se zase včera začetla do Marleny, která mimochodem píše o městečku (San Casciano dei Bagni) s termálními prameny jen 24 km od Katrinky!!!! A tam co jedeme my, tak to je jen 48 km!!!! Se tam vypravím, vím kam pro chleba, ovoce i maso :slight_smile:

Mon, na mý komentáře ohledně octa neber zřetel, hlavně že ti chutná! Má to jen jeden háček, asi už nekupuj jinej, protože by jsi pak ohrnovala nos nad starým :grinning: . Já právě furt pláču to tom mém.....

Boc,
jdu ti to odklikat.
10. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek