• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Ahoj dievcata.
Danka, fuuuuha, drzim palce nech to nebude to co pisala Monicka ... normalne ma zamrazilo, ked som si vas precitala :confounded:. Daj nam potom vediet, ako to s Leonkou pokracuje, chudatko male, snad to vyriesite.
Mon, ty tiez mozes kludne pisat knihu, mas vela skusenosti a asi si riesila nejeden lahky problem. Mas moj obdiv.
U nas je strasna zima, dnes zase trosku snezilo .... chcela som si nalozit drevo do krbu a tak som sa paraaadne posmykla, ze som skoncila na zemi a s odretymi kolenami :rolling_eyes: .... no totalna nesika.
11. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, ježiši ,odreté kolená? To so mmala naposledy asi na základnej..
Katka, nemyslím si, že by som si zaslúžila obdiv.... I keď, máš pravdu, veľa ráz sme sa vyhrabávali zo dna....
Nechcem to písať verejne, možno, keď budeme mať súkromnú skupinu, tak sa otvorím viac, takto nie..
11. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dolezite je Moni, ze ste sa vzdy pozbierali a idete uspesne dalej :wink:.
Kedze si pridala super roladu, ja pridam nieco podobne, ale je to torticka. Je fakt dobra:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=451
11. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, presne tak, pozbierali sme sa a sme tam, kde sme... :wink:
11. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee holky, koukám na bednu a tam jeden obličej mi připomněl, že jsem u něj v amatérském filmu hrála prostitutku :grinning: Byl to kluk děsně zažranej do filmu, už jako "malej" a furt něco vymejšlel a točil, a představte si, že dostal českýho lva za film Protektor!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Svět je fakt malej. Jmenuje se Marek Najbrt. tak to jsem vám dneska chtěla říct. Jééé to byly tenkrát časy.....
11. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
boc,
úplně přesně jak ti píše mon, co se týče MP3. Ale to platí v případě, že máš v PC stažené pěsničky ve formátu MP3. Pokud ne, musíš mít konvertor (tak se tomu říká?) kterej ti převede písničky do formátu MP3. Já používám iTune na hudbu z CD, a když stahuju z youtube, používám free you tube converet (ke stažení zde) http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm
11. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko
chudáčku, rozbitý kolena. Já z toho mám fóbii. Děsím se rozbitých kolen :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Když jsem začínala jezdit, tak jen v kalhotech, neb jsem měla utkvělou představu, že kdybych se nabourala, tak si odřu kolena a to by byla katastrofa :grinning: :grinning: :grinning:

evka,
nejdřív se asi prospi a pak si zase kráfnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě toho máš plný kecky. Kdybych mohla nějak pomoct, pomůžu.
11. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko zo zasneženého Záhoria....
Ale bolo celkom teplo, keď som išla s Jarkom do školy...
Ali, ale kolená si môžeš odrieť aj cez nohavice :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mon,
to je mi jasný, dokonce si při bouračce můžu uříznout hlavu, ale to mě tak netrápilo jako ty kolena :grinning: :grinning:

U nás slunečno, do práce odneseny oba dorty. Andýsek však prohlásil, že dort jíst nebude, čímž mě namích :angry: , že bude jíst ten co dostane v Sunnybunny hotelu :angry: :angry: A Alexík na to, to neva, já si ten svůj jíst budu :grinning:
12. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

chcela by som sa opytat ci su nejake mamicky v okoli Varese, Milana... Mali by sme sa tam stahovat s muzom a dcerkou...tak testujem ci je niekto v okoli :slight_smile:
Pekny den
12. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronika, nedaleko Milana býva naša Janka, ale teraz sa sem nedostane tak často ,keďže má doma pár dňové bábo.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A ty si teraz v IT? :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem Monkula, my sme teraz uz par rokov v Polsku, ale som z Bratislavy povodne. Jej pardnove babo, mna to caka za chvilu, v maji cakame druhe :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, tak to blahoželám....
A kde v Poľsku bývate? Ja tam mám rodinu, keďže MM je polovičný Poliak...
12. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
byvame vo Varsave, a Ty si kde v Taliansku?
12. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veri, ja som na Slovensku, ja som len vtírka :grinning:
Warszawa je krásna.... prechádzali sme tade... naši bývajú v Plocku, poznáš?
12. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej co by som za to dala byt na SLovensku.... varsava je ok, pekne parky... o Plock som iba pocula... Musim ist s malou teraz von, tak niekedy nabuduce papa
12. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj dievcata.
Alicka, aku torticku urobili blondaci???? A kde planujete zajtrajsiu oslavu? Ma zaujalo co si pisala o tych zadnych polohovatelnych sedadlach v aute ... normalne som nad tym uvazovala, ze je to super, aj pri dlhsom cestovani. Uz som to skusala aj v mojom, ale mi to neslo :grinning:. Co mate za auto?
No s tymi kolenami je hrooza ... boli to hlavne pri obliekani. Ja som spadla s plne nalozenou prepravkou dreva, takze pad otrasny!
Veronika23, vitaj medzi nami. Este je tu z Milana Marcy, ta tiez ma malicke babatko a potom ak si dobre pamatam, aj Lulka, ale ta tu uz dlhsiu dobu nebola :frowning2:.
12. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pauli, vy asi dnes cestujete, ze?? Vcera som videla v spravach, ze je vyhlaseni strajk dopravcov .... dufam, ze cesta bude okey a v pohode sa dostanete domov. Zelam stastnu cestu!
12. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: aj ja vás zdravím maminy,
u nás je dnes slnečno a mám dobrú správu pre moničku, že sneh sa už začína topiť..
alic..ja som českého leva nepozerala, práve si sťahujem ten konv...či čo to je a nepotrebujem vysokú školu čo s tým ďalej?...keby dačo ozvem sa..ste zlaté, že mi takto virtuálne radíte..
ja som zahájaila na "rotane" prvé pokusy o zoštíhlenie,
ozvali sa mi z hotelíka, že majú od 4.4. voľno, tak ešte počkám na manželíka z práce a zabookujeme to..
juuuj takže budeme v taliansku per la pasqua..
kto príde????
lang..ty vieš presne kde je ten hotelík, či to mestečko?
12. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gli impianti sciistici più vicini si trovano nella Val Senales, oppure a Solda oppure al Watles presso Burgusio/Malles. Distano ca. 45 minuti con la propria macchina. È anche possibile raggiungere gli impianti con mezzi pubblici e servizi skibus (non direttamente dall’hotel) – in questo caso però dovrete calcolare ca. 1,5 ore per l’andata.

www.ortlerskiarena.com/it

Il nostro paese si trova all’entrata della Val Martello dove troverete piste per sci da fondo, piste per slittino, itinerari per passeggiate invernali…. (distano solo ca. 8 km)

www.laces-martello.it

toto mi napísali ohľadne lyžovania, hovorí vám to čosi???
12. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko,
kluci si míchali a šlehali těsta a krémy na svoje dorty. Já je pak dopatlala a dozdobila. Jeden si objednal čokoládovou s čokoládou a druhej krémovou. Korpus je mandlovej a uvnitř meruňky a krém. Hodím foto do alba. Jen z nich nemám ani drobek, oba se nesli do práce a asi to i sní. K čokoládovýmu nafasovali i šlehačkovou lahev se dvěma šlehačkama :grinning: :grinning:

No já mám Peugeot 807 a tam jsou "samostatné" sedačky. každá jde vyndat. Takže i v druhé řadě nemám lavici, ale 3 vyndavatelný sedačky. Jdou i sklopit dopředu, takže kluci majjí vezi sebou stoleček. Takže jaždá ta sedačka se dá polohovat - záda, tak jako u předních sedaček, či jako v letadle :slight_smile: Já to tak chtěla, právě aby byla pohodlná jízda i v zadu. A taky je to výhoda u autosedaček vel. III, které mají polohovatlná záda, nejsou fixní. Protože u autosedačky vel. II, při spaní klukům padala hlava dopředu i když měli autosedačku polohovatelnou, ale i tak to bylo málo. Takže teď jim sklopim mírně záda a krásně chrupkají a hlava jim nepřepadává.

Na oslavu jedem do dětského hotelu s termálním koupalištěm. Je to zaměřený na děti a fakt si to užíváme. Je to blízko maďarskej chranic, od nás je to 45 minut, z Blavy taky tak :grinning: Jukni sem http://www.sonnentherme.at/ my tam jedem na víkend už asi po 8mé, máme to tam moc rádi a jak kluci rostou, víc a víc si to užívají. Je tam super cool herna, aktivity pro děti různého věkku, super kuchyně a já tam objevila zatím moje favourite víno :grinning:. Jezdíme do toho hlavního hotelu, ale okolo jsou další hotely, některé připojené rovnou k termálnímu koupališti a taky spousta penzionů nebo privátů. Je to tam suprové v zimě, v létě jsme tam nebyli, ale taky to bude fajn. Jen musím zvážit výběr plavek, neb je mi jasný, že dostanou na toboganu opět zabrat :grinning: :grinning: :grinning: Je to ovocnářký kraj, takže tam prodávají jak víno, tak i mošty a šťávy a pálenky :grinning: :grinning: K dispozici jsou tam i kola, šlapací drožky, v zimě kluziště.... je tam i golfový hřiště, to asi až za pár let :grinning: . Therme je rozděleno, že je to pro rodiče a děti od snad měsíce a pak část, kam chodí jen dospěláci. Je tam tak teplá voda, že je příjemný válet se v ní celej den. Fakt doporučuju. A ta čistota!!!!!! Já se tam dycky nechám zušlechtit, protože je tam suprová kosmetička. I masáže a pedikura na ty se těším. Opravdu relaxace. Jako Senec tomu nesahá ani po kotníky a prej ten aquapark v Popradě tak ke kolenům. Já v Popradě nebyla, ale MM to říkal a kluci taky.
12. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronika,
ještě tuším se někam k Milánu má přistěhovat z Irska?? jedna maminka. A bude taky rodit, tuším v květnu/máji. Já jsem ale slabá na jména, tak mě prosím omluv, že nevím jak se jmenuje :zipper_mouth:
12. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
boc,
tak to je super. Potom postupuj přesně jak ti radila Mon. Když máš konv. program, tak si můžeš přehodit svojí oblíbenou hudbu, co máš na CD. Tak si ho užij. Já nejdřív taky nechápala využítí MP3, ale teď napojená s tím lyžuju i vařím :grinning: a i chodím na hřiště a poslouchám. Mám tam nahraný i hry Cimmermana, takže se směju a vypadám jak ..... neb jdu a směju se, sluchátka nejsou vidět :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda italsky nevládnu, ale tam ti píšou, jak daleko jsou sjezdovky, a u toho prvního, že i pendluje skibus??
12. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alicka, peknucke torticky :dizzy_face: ... juuuj, z tej cokoladovej by som si hned dala!
Tie polohovatlne sedacky su super, ono by sa nam to strasne hodilo, potom by sme kludne mohli cestovat na Sk aj so svokrovcami.
O tych termalnych som uz pocula dlhsie, ze je tam fantasticky. Mozno raz tam vybehneme :wink:. Pekne si to uzite, videla som na fotkach, ze si chlapcov dala ostrihat :dizzy_face: :dizzy_face: .... uz sa z nich pomaly stavaju lamaci zenskych srdc!!!
12. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

som K.O., dnes som tu mala kamaratky aj s detmi, na cca.60 m2 tu bolo 5 mamiciek a 7 deti, no riadny zabijak.

Alic, dakujem za IP a dnes som trosku hodila rec s kamaratkou...dufam ze to dako pozitivne pre vsetkych vyriesime. Zajtra sa chysta na nejaky seminar o vychove :confused:
A ozaj, tvoji kluci maju zajtra narodeniny? No sice si mi to napisala v IP, ale ja to dako neregistrovala, lebo aj ja :grinning: , hihi. Inak krasne torticky. Tak vsetko najlepsie, ak by som sa zajtra neukazala.

Boc viem kde je ta oblast kam idete, bola som tam par krat, ale lyzovat nie. Je to prakticky druha strana Südtirol, uz som pisala je to asi na dve hodky od nas, blizko svajciarskych hranic.
12. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: a myslíš lang, že tá oblasť stojí za to vidieť.???
12. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boc boli ste uz v Südtirol/Alto Adige?

Ja som do tohto kraju zamilovana, aj si myslim, cele Südtirol stoji za to vidiet, mne osobne sa tu velmi paci a tesim sa ze byvam tam, kam iny chodia na dovolenku, uprimne povedane, ja som tu radsej ako dakde pri mori.
Este posondujem tu u domacich co hovoria o Vinschgau (tam kam mate ist) a hodim potom referencie. Pozriem si tie lyz. oblasti a popytam sa zajtra co na to hovoria. Dam potom vediet.
12. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny slnecny den kocky zelam.

Tantissimi auguri di buon compleanno a Alex e Andy!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani, aj ja si myslim, ze byvas uplne v krasnej oblasti. My sme sa tiez s drahym minule rozpravali, ze keby sme nechceli zit v Toskansku, urcite ideme do hor, niekde tam ku vam :wink:.
13. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alicka, Alexovi a Andymu prajeme všetko najlepšie....

Dani, veru ,am kde bývaš, je krásne.. ale ja by som tam bývať nemohla, stále sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek