• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Jaaj Dani, no pekne, takze marod je z teba .... dufam, ze ti vysetrenie dopadne dobre a skoro sa da koleno do poriadku!
Monicka, na Zahori pestuju super bielu sparglu. Pridavam receptik na jednoduchu sparglovu polievku:
http://www.cipollinainagrodolce.com/blog/?p=108
15. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: jeej špargľa, my keď je sezóna, tak jeme špargľu na tisíc spôsoboc..
presne pestuje sa na záhorí, odkiaľ je monk..
a zjeme jej aspon 7kg za sezónu, len ja a manželík..
deti špargľu nemusia a sme zoštíhlení, lebo špargľa krásne odvodňuje..
a presne :slight_smile: :slight_smile: tosc...úžasnááá foto,
taký slovensko-taliansky štýl ženy,to robia tie okuliare..a sex apíl..

lang..no držte sa...koleno nie je sranda, mne zase bočne vyskakuje..som mala pád zo schodov, a mala by som športovať s mierou a s ortézou, no dá sa to v našej rodine????????
nedááááááááááááááá

evi, no ako, zvládaš??
15. bře 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak já už mám pětiletý kluky, to je mazec :grinning: Děkuju ještě jednou všem za přání :dizzy_face: :dizzy_face: Kluci se tím děsně vytahujou. Pánové si to užili s králíkem, musím říct, že to je asi snové povolání pedofila být Sunny Bunny :grinning: :grinning: :grinning:, děti ho furt voblejzaj, ošahávají, tulí a mazlí.... :grinning: :grinning: .
No a dneska mě Andýsek sepsul, jakto že nemá dort, co nesl v pátek do práce a kterej sežrali a ani drobeček mi nenechali!!!! Když mu říkám, že je snědenej, tak se rozčiloval, že přece on chce.....!!!! Dostali lodě na dállkový ovládání, ale takový echt velký a rychlý pro děti od 14ti let. To v popisu nebylo, když jsem je studovala na amazonu :sunglasses:, no jsou z nich celý hyn. Prudí od soboty, kdy je budou pouštět. Tak jsme dneska šli, foukalo, metelenice, ale byli fakt happy, a furt říkali: mami to je cool, to jsem vždycky chtěl, a ty jsi tak hodná. A to jsme se rafli předtím, protože měli ještě taneční a to že oni nejdou, že jdou pouštět loď. ALe krásně ťukali nožičkama na taneční :grinning: Naštěstí ta vnitřní baterka vydrží asi půl hodiny, takže jsem tu chumelenici i nějak zvládla. Ale kluci i když neměli rukavice, tak drželi a rejdili :grinning: :grinning:

Jinak já se hlásím do klubu jak kupovačů kabelek, tak do klubu kupovačů bot :dizzy_face: Oboje drží i když se mění váha :grinning: :grinning: :grinning: . Ještě že nebydlím v Itálii, to by byla moje botičková smrt. A Evka, jak mi řekli že budu mít dvojčata, tak jsem jen zaplakala a když jsem se trošku s tím smířila, pořídila jsem si luxusní baťoh. Ten jsme nosila snad 3 roky, teď ho už beru, jen když někam letíme :grinning: Jo a vyřiď manželovi, že ty děti jsou i jeho a ať si kouká tu dovolenou na pár dnů vzít jinak bude sekec mazec :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teda otec.... no římské právo praví: matka je vždy jistá :sunglasses: :sunglasses: Jo a koukám, že máš kluky už dost velký na to, abys je mámo naučila spát bez kolejbání v náručí. :zipper_mouth: Fakt, moc si zjednodušíš život. Třeba je i rušíš a proto nespí?

Katrinka,
krásná fotka v krásném kraji :slight_smile: . Dočetla jsem Marlenu a už se těším na toskánsko zas o něco víc :dizzy_face: :dizzy_face: Koukala jsem u nás začali taky prodávat chřest, ale přijde mi divný ho kupovat, když sněží :confused: Až příští týden, to už má být nad 10 st., já ho taky miluju jen tak povařenej s máselkem nebo holandskou gomáčkou. Nebijte mě, ale tu z krabičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Čtu že choroby a úrazy zas řádí :unamused: Držím palce v co nejhladší průběh. Já jdu zítra na pohovor k lékaři, dělali mi globální vyšetření, tak jsem zvědavá jak na tom jsem. Jestli mi nějak pomůžou s tím že otýkám a hodně piju. První rada byla, abych tolik nepila. Já že mám žízeň. Tak ať prej tolik nesolim. Nesolim, vařim pro děti a odvykla jsem si. Teda jen vodu na brambory a těstoviny řádně osolim, jinak moc ne. Tak že prej to prozkoumáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: zdravim vespolek :slight_smile:
u nás teď prší, tak to nepůjdeme pouštět lodě :unamused: To zas budou kluci remcat :rolling_eyes: Ale ráno sněhánkovalo a při tom sněhánkování jsem na cestě do SCS viděla DUHU!!!!!

Byla jsem si pro výsledky u Dr. Tak mi z něj vylítl tlak :grinning: , protože jsem ho při minulém měření měla zase děsně nízkej. Dělali mi kardiogram, takže mám po těle fajnové cucflíčky. Jsem to postřehla až v kabině, když jsem si pro útěchu zkoušela košili. Ještě že srdcenení v krku, to by byla junda, cucfleky na krku jsem měla naposledy v minulém století :grinning: . Pan dr. zkonstatoval, že kromě hraničního cukru a nějakýho dobrýho cholesterinu, to musím ještě nastudovat, jsem jak ryba a doporučil mi se víc hejbat a míň sladkýho. S tím sladkým mě teda dost zaskočil, neb mu nějak neholduju a jak půjdu do mínusu??? asi si holt nebudu sladit kafe tou půlkou cukru. :sweat_smile: Své cukrářské výtvory pouze ochutnámám, ale neláduju. Takže jsem volala MM, a on že teda musíme víc sexovat. Já že jo, že teda ať domluví toho tenisového trenéra :grinning: :grinning: :grinning: . Mám v plánu zase playit tenis od jara, v hale mě to těžce deprimuje. Tak si budou plácat jak já tak kluci. A jestli mi do konce léta fakt ten špek na pupku nesleze, tak si ho definitivně nechám uříznout. Katrinka bude hodnotitel, chachááááá. I při cvičení o něj drhnu. Tak jsem se jela uklidnit okouknutím koženejch bundiček. Byla jedna taková vnadná na letáku z P&C. Jsem ji okoukla, vyzkoušela jen kdyby byla tmavěji nebo světleji hnědá :rolling_eyes: Ale takovou jednu tam měli krásňoučkou, že už je moje. Do pasu, skoro jako motorkářská, neb má takový polstrování na zádech co jsou kříže a na ramenou. A ta kůžička jemňoučká. Řekla jsem si, bratru, koži jsem nemělla dobrých 15 let, jdu do ní. Takže jaro, koukej dovalit :sunglasses: A kdyby se mi ještě v Římě podařilo koupit kabelku co po ní toužím..... tak by to bylo dokonalý. Teda ještě ten pupek dolů.... :grinning: :grinning: Ale svět je stejně báječný místo pro život :slight_smile: :dizzy_face:

Na zahradě my už vylezli vršky tulipánů, začal kvést žlutý jasmín, ale vaječník furt nic. Chce to prostě víc slunce. Pošlete mi pleas!!!!
16. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej, dievcata, dakujem krasne za komplinety .... ste velmi zlate, ale myslim si, ze vsetky slovenky (a cesky ) su krasne, takze dievcata, patrime vsetky do jednej skupiny :sunglasses: :grinning: :wink: :dizzy_face: .
Alic, poprosim tie lode doniest aj do Italie :grinning:, mne sa hracky na dialkove ovladanie hrozne pacia. A nedaleko mame jazero, takze mame kopec miesta na hranie :grinning: :grinning:. No s tou kozenou bundickou neprovokuj, ja uz mam tiez jednu vyhliadnutu, peknu ciernu do pasa .... uz sa na nu chystam dlhsiu dobu :wink:. Kabelky mozme okuknut aj spolu, keby este dobehla aj Moni s rodinkou a kocky v okoli Ancony sa pridali k nam, tak to by bol iny shopping :grinning: .... ja strasne dufam, ze sa nam raz podari veeelke trtko.
16. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boooze, ja som si to az teraz precitala :astonished: .... namiesto "trtko" ma byt stretko! Scusa!!
16. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No, neviem, či sa v lete stretneme ,lebo pravdepodobne, skôr určite pôjdeme v lete zase na
16. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prečo sa mi to odoslalo? :rolling_eyes:
Takže v lete pôjdeme zase na Bibione..... :sweat_smile:
Ale najprv potrebujeme auto, keďže tamto je rozbité... :rolling_eyes:
16. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...:grinning: Kati krasny preklep... :grinning: Nezorganizujeme nieco? uz zacina byt aj teplo..napriakdl April by mohol byt slusnym mesiacom :grinning: Navrhujem stretne talianko, niede pri Mori, nejake pekne, starodavne mestecko s pristavom... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale muzeme se potkat v Blave?
S tema lodema bych to nevidela, jsou dlouhy 80 cm a vu ezit na ne jeden dalsi kufr.... I tak bude vyjedna ani jaky hracky , dvd a knizky si vemou. A to jeste dostanou od omy a opy udice:slight_smile:)
16. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky.
Evka, suhlasim s tym aprilovym stretkom, ale az koncom aprila :wink:. Dohodneme nejake pekne miestecko ako si pisala.
ALicka, nevadi ked sa nezmestia. Inac svokor robi v lete vzdy kurzy malych rybarov, ma kazdy rok asi desat malych chlapcov a uci ich rybarcit, on je do rybarcenia blazon .... my so svokrou potom pripravujeme velku kopu chlebikov s nutelou :grinning: :grinning:.
Moni, nevadi, ze nepridete tento rok, ale buduce leto urcite!!! Kavicka stale plati :wink:
16. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, ja na kávičku nezabudnem....
Máš ešte konvičku? :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Moni, ruzova konvicka ma svoje miestecko a pouzivam ju stale!!!
16. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, aj na mňa myslievaš, keď beháš po terase? Ja si vždy spomeniem, ako sme sa smiali, že je škaredá až je pekná... :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasneee ze myslievam, taku konvicku tu nema nikto :grinning: :grinning:, aspon mame peknu spomienku na stretko!
16. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne vždy zdvihne náladu...

Nechcete niekto moje deti? Požičiam... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala som do albumu nové fotky, až tri...
Jarko so sadrou, Chiara spiaca na gauči a Jarko prváčik, je to len odfotené mobilom, no ale teraz ma napadlo, že som to mohla oskenovaťm že... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeeda Mon,
to jsou modroočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Oba dva. Po kom? jsem ani nepostřehla jakou máš barvu očí, žiju v domění, že hnědé :zipper_mouth:
Mon, a mohla bys mi dát recept na hnízda co pekáváš?

Katrinko,
MM kamarád je prezident místního rybářskýho klubu a občas ho jdeme při lovu navštívit. On chodí se svými syny a kluci jsou z toho celí hyn, neb toho mladšího mají moc rádi. A taky nám ryby nosí. To kvůli němu kluci "děsně nutně potřebujou" udice :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsme se byli kouknout na rybářských závodech co každý rok organizujou, ale tohlel prostě není můj sport. Já se tam zašila s knížkou :sunglasses: Takže já ty úlovky následně zpracuju, hezky je s klukama prozkoumáme ošaháme, koušeme se těma tlamičkama. Teda já s klukama, MM na ryby nesahá, bojí se jich :grinning: :grinning: Kluk od jezera...... :grinning: :grinning:

evko,
a co kdybychom se dovalili někam kolem vás, máte tam moře jestli si dobře pamatuju :confused: A vychytaný restaurace asi taky. My jezdili na kulinářský orgie někam k Grado. V jednom místním hotelu jsme se tak zmazali při tom svěžím jarním sluníčku, že jsme se celá partička naházeli do bazénu.... Jezdili jsme kolem 26. dubna celá partička 7 lidí, protože já a ještě jeden kamarád máme ve stejný den naroozky. Jéééé to byly spářky. No už jsou chaloši odrostlí, bychom mohli pokračovat, jen jedna dvojka má teď rok starý baby a jsou dost neflexibilní, ale zkusím navrhnout. Si pamatuju že v jedný restauraci byl gril velkej jako celá místnost a domácí prosecco. Při jedné návštěvě jsme po sobě házeli dezerty.... to bylo hustýýýý. Ale sranda. :grinning:
16. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, hnedé oči nemám, iba ak v tajných snoch.... :grinning:
Neviem, akú mám farbu očí, modré nie sú, zelené nie sú.... také sivé? :confused:
MM má hnedé... :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny den zelam dievcata.
Monicka, kraaaaasne deticky .... a Chiarka ake ma uz dlhe vlasky .... hotovy anjelik :dizzy_face: :dizzy_face:.
Alicka, a preco ste po sebe hadzali tie torty? :grinning: :grinning: :grinning: To musis tento pribeh napisat!!!
Dnes je krasne slnecno, vyupratovala som cely bytik. Este musism umyt okna, ale to az po Velkej noci. Pokial este cez ne vidime, tak je to v pohode :grinning: :grinning:.
17. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko,
no už ani přesně nevím. Ale pamatuju si, že za tím bylo x litrů vypitého prosseca, výtečné jídlo z grilu všeho druhu, vášnivá diskuse o politice (byly tenkrát v AT volby) a zklamání kamaráda Ruperta, že neslavíme moje 25 narozeniny :grinning: :grinning: On se totiž ptal kolik mi teda je, když jsme přišli do restaurace a já že 25. Tak jíme, pijeme radujeme se a asi po 4 hodinách se profláklo, že mi není těch 25, tak byl z toho mírně řečeno rozmrzelej, že jakto?? Tak povídám, hele dej si teda na uklidněnou dezert. Přinesli nám všechny varianty dezertů co měli od panna coty, přes tiramisu, profiterols až po ... prostě asi 10 druhů. A Rupert povídá, tak sem teda jeden hoď, no a já jsem teda hodila směr pusa :sunglasses: No a pak se to tam nějak rozlítalo :grinning: :grinning: Nicméně jsme všechny deserty ochutnaly, byly báječné :grinning: :grinning: . No a Rupert..., to je takovej moc prima kluk, ale podivín. Ve svých 45 je stále svobodný, v mazáku má naskládanejch asi 365 pizz (teda ty co už snědl od začátku roku musíš odečíst) a špagety carbonara :grinning: :grinning: Nikdo nevíme či má nebo nemá jednu ze dvou přítelkyň. A či má nebo nemá dítě :grinning: :grinning: . On tvrdí že jo, ale je očividné, že ne :grinning: :grinning: :grinning: . Ale neskazí žádnou srandu. Má báječnej suchej anglickej humor, kterej miluju. Je poloviční brit :grinning:
17. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, vďaka.... Hej, narástli jej, už má mikádo, ako ty.... :grinning: :grinning:
Ale ofinku má dlhú, a nechce ani sponky, ani ostrihať...

ja jej akurát háčkujem čiapku... :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím úklidem, no to abych sundala ty vánoční obrázky z oken, aby se dali lépěji umýt a než se mi zapečou.... :confused: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...vcera som sem radsej anine pisala..bolel ma zub...straaasne..zubar mi to otvoril a dal mi taky drot nech si to tym cistim po kazdom jedle...hadate spravne, vela tuhej stravy som radsej ani nejedla...hroza :unamused: ale dnesma to uz boi menej..ATB zabrali..aky peh ja sa vyhybam ATb ako mozem a potom taka hovadina ako zub a dostanem ich...strasny peh...no ale je to lepsie

Dnes idem prvy krat von s detmi a nasou novou babysitterkou...:grinning: sa tesim...normalne budeme mat niekoho kto sa bude starat o malych .-D teda prve mesaice sme sa dohodi, ze aby si mali na nu zvykli tak tam budem aj ja s nimi...ale obcas staci, ze niekto zabava malych aja si mozem ist varit, citat, pisat alebo spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: samozrejme ze sapt ist nemozem, lebo hned ako sa hodim do psotele, maly su hned v spalni (vedia dokonca otvorit dvere a kluc je zaseknuty)

Alic- pridete!!! ja nie som velky gurman a -toto ta nepotesi- navyse nejem masso takze toho vela nepoznam, no Ancona je zname pre rybacie speciality a polovicka tu par restik kde ich robia -vraj dobe-pozna ...:grinning: navrhnit to a pridte...
17. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka,
hurrraaaaa vidina odpocinku se bliziiiiii. Super. At si kluci rychle zvyknou na operku, ze jim to vzkazuju:slight_smile:
A ted jdu googlit kde a co je Ancona. No ja maso sice jim, ale neni to moje dominanta. Ja jsem na testoviny, ryby a salaty. Ale jsem gurman, priznam se bez muceni. Vyhledavam dobre jidlo:slight_smile:(
17. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: tak čaute kočky v novej verzii...
19. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: tak čaute kočky v novej verzii...
19. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojte kocky :slight_smile: :slight_smile: .
Adrika nas uz privitala v novej verzii a ja sa k nej pripajam :wink: . Fuuuha, dost veci sa tu zmenilo. Dufam, ze si skoro vsetky zvykneme :grinning:.
20. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babulky,

no to nam toho kona ale vynovili a je daju sa pridavat fotky a nemusia sa zmensovat? skusam, mozem? :grinning: :grinning: :grinning:

no nacitava to.....a je to... je tam? uvidime :grinning:
20. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sranda, to je fajn...

A ako zijete?
No Evka pise ze ma pomoc, to je fajn...
My sme v pohode, mala uz je zdrava ja idem vo stvrtok na vysetrenie s tym kolenom, tak som zvedava... Inac vsetko po starom u nas, tusim sa pomaly prebudza jar, comu sa ja ohromne tesim...
Ja podobne ako Alic, vianocnu vyzdobu som oskriabala, ale okna sa mi umyvat nechce...ved este vidiet von...

No nic ficim, majte sa pekne, peknu nedelu, ja zajtra musim do prace, tak idem spat.
20. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky..
Ja mám za sebou ťažký víkend, včera sme boli na oslave kamarátových narodenín, mal tridsať, tak prišla sestra strážiť deti, a my sme s jarinom išli oslavovať...
Baby, čo to bolo, no dovidenia, aj dopočutia.... Teraz si o mne asi niečo pomyslíte, ale bola som ako sme hovorili, na šrot..
teda pamätám si všetko, síce miestami mám výpadky, ale to som len sedela a pozerala pred seba a dokonca som aj tancovala, JA... Po piatom poháriku Jägermaistera som to prestala počítať....
Domov sme prišli o pol štvrtej ráno, a o jednej mal Jarko futbalový turnaj.... Tie údery loptou o steny to bolo ako vybuchovanie bomby.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Domov sme prišli až okolo pol šiestej, išli sme pešo 2,5 km tam a späť...
Takže sa teším na spánok :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek