• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Ahojte vy jste se zas rozjely :wink:
tak jizda na kole byla super jen nam trochu prselo a bea ma prujem a zrovna jsem predevcirem tady psala ze to jeste nemela..
Lucko my meli na svatbe 22lidi a to jen z me strany.bylo to super oni by se stejne z jeho rodiny nezabavili protoze jejich svatby jsou jen o jidle a my tam meli i diskosku a pak ruzny tradicni scenky jako vybirani za tanecek atd..
Jo a ta sedacka je od 1,5roku ptala jsem se na to pediatry odkdy se muze vozit dite v sedacce..
Lulka tak s tim padanim vlasu ma problem po porodu spis manzel :grinning:
16. dub 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Anico my sa este nepozname.... A mala ti nechce pit z flasky, alebo iba sunar?
16. dub 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: No vidis ako ste to super zvladli na kole. A nema mala tu virozu co jsme meli my? Maly mel taky prujem, dokonce i jednou zvracel :unamused:
16. dub 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, o te svatbe si to myslim taky, cim min lidi, tim lepsi a vetsi zabava. Ja jsem v Itali byla na 3 svatbach, ale vetsi nudu jsem nezazila. Pro ne je fakt nejdulezitejsi jidlo, zadna zabava a pak te jeste pomlouvaji.
S tou sedackou si jeste pockam, ja myslela, ze az bude umet sedet, tak muzu vyrazit a ono nic :fearful:
Tady byl taky pekny slejvak s bourkou, jeste ze jsme byli doma.
Maci, jak se ti povedla vecere ? Knedla? :grinning:

ahoj anico, ja ti neporadim ohledne sunaru. A kde bydlis v Italii?
16. dub 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahoj Lucko. Veceri mame dnes. Knedla mi chutna trochu jako guma :sunglasses: ale segedin je bozsky (taky ho varil Marek :dizzy_face: ) Nic jineho jim nezbyde nez jist moji super knedlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mozna ze po dnesku uz nikdy nepridou.
Ozvala se mi jedna slovenka, bydli v Scorze, to je na tu stranu k Tobe, ne?
16. dub 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechce pit sunar.bydlim ve vicenzi a vy
16. dub 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
scorze u martelaga?ja jsem pred 7 lety zila v martelagu
16. dub 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pokud nechce pit sunar, tak kup jinou znacku, ja jsem prikrmovala Nutrilonem a nemela jsem problem. Anebo mi chces rict, ze nechce pit vubec zadne sus.mleka???
Ja bydlim v Padove.
16. dub 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci zatim jiny priznaky nema jen je ted protivna asi ospala ale chci ji dat spat az pozdeji aby mi spala i pres noc..
Anico taky nevim moje totiz nemela problemy..Gratuluju k holcicce jak sel porod?
16. dub 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano zadne susene mlekov v padove tak to budeme od sebe koousek.jak jsi ji to naucila pit?
16. dub 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivet ja to chytila od maleho a taky jsem mela jen prujem a Marek taky. A co vim je toho ted hrozne moc tady v Italii ale i u nas...
Anico, muj maly nemel vubec zadny problem, pije a ji vsechno co mu dam :grinning: Takze nevim co by malicke pomohlo... A odkud jsi z Cech?
16. dub 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych si dala segedin a rajskou s knedlikama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
scorze je ode me kousek, ja bydlim v Piombino Dese, blizko Castelfranca a Camposampiero :slight_smile:
do Vicenzi to je 30 km, jedu tam tento patek na masaz zad, to mam jeste bolesti od porodu. :unamused:

chudacek Bea, Marco zas ma zacpu ( ja to zase prehnala s cokoladou) :sweat_smile:
16. dub 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se Vás na něco zeptat? Moje kamarádka strašně pořád básní o jednom kočárku. Chtěla jsem se na něj kouknout na netu, ale asi to neumím pořádně napsat. Říká Vám něco tortollino? Nebo nějak tak? Vím,že se do ČR nedováží, ale jsem jen zvědavá, jak vypadá. Tak bych chtěla vědět, jak se to přesně píše. :sweat_smile: Moc děkuju. :slight_smile:
16. dub 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hanulik, nic mi to nerika, ale se muzu kouknout.

mam nove fotky v albumu, konecne. :slight_smile:
je zajimavy, ze jsem tam chtela taky poslat do toho albumu, ale vsechny fotky, kde jsem s Markem, tak mi pisou, ze jsou moc velky. :grinning: :grinning: :grinning: Ani v albumu me nechtej. Musim trosku zhubnout, pak se tam snad vejdu. :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ja jsem si myslela, ze to bude kousek od Tebe. Rekla jsem ji, ze az bude hezky tak se stavim pro ni a pojedem Te navstivit anebo nekam podivat. Ona je porad doma, jeste nema dite a hleda praci.Zatim marne :unamused:
Tak priste pozveme Vas, ale ten Tvuj by nas hnal. Knedliky oni nemusi.
Hanulik ja jsem tu kratce a neumim italsky, takze rada bych poradila ale.... Koukala jsem na it.net na kocarky ale nic s takovym podobnym nazvem jsem nenasla. Ale jsou tu kocky, ktera jsou tu dlouha tak Ti snad pomuzou.Pekny den. :dizzy_face:
16. dub 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci, to by bylo super, tak az budes chtit, tak se sejdeme. A taky jsi mi slibila, ze nekdy pojedeme do Ipercity do Padove. Jenze furt se nedari. Bud jsi pryc, nebo nemocna nebo hnusny pocasi. :grinning:
Uz se tesim.
16. dub 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak prijed zitra, nebo v patek do Padovy,nechas si auto v Ikea a ja Te tam vyzvednu. Anebo prijed kdy se ti to hodi, staci mi vecer napsat. 25.4. odjizdim na Moravu na mesic, takze mame na to uz jen par dni :unamused:
:grinning: Tak si je trosku zmensi a nemusis vubec hubnout...
16. dub 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Maly je nadherny!!!!! Ale hodne na tatinka, ze?
16. dub 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuju, já jsem nad tím dneska strávila celý odpoledne a stejně bez výsledku. Je to nějaký kočárek asi za 40 tisíc, no více méně s ním vydírá manžela, on druhý dítě chce, ona ne. Tak moc děkuju. Ať vám prcci krásně rostou. :wink:
16. dub 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz ja je zmensit neumim, tak musim zhubnout. :confused:
tak vezmeme i tu tvoji kamaradku, ja ji vyzvednu v Scorze a muzeme vyrazit v patek. co rikas? Mas cas?
16. dub 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
v cesku bydlim v ostrrave.a v italii uplne presne v thiene.je to 27 km od vicenzi
16. dub 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
anico, tak to jsi sousedka Maci :slight_smile:
16. dub 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,vratili sme sa z plavania.krasne sme sa vyblaznili :grinning:
ale sa nam to tu rozrasta...
k tomu mliecku skuste melin 1,alebo nipiol,tie su ,zevraj nejlepsie,ale to viem len od pediatricky,pretoze osobne skusenosti nemam.nasa mala je len kojena..idem varit,tak zatial ciao :wink:
16. dub 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ja jsem z Karvine.
Lucko napisu Te kocce, jmenuje sa Marcela a nejak to zitra dohodnem. Kdyby nemohla, pujdem sami.
16. dub 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, nebydlite nahodou nektera v Rime? Manzel totiz pojede na sluzebku a ja s Filipkem s nim, tak jsem si rikala, ze by bylo fajn seznamit se tam s nejakou mamcou :wink: budeme tam tyden ... kdyby jo, bylo by to supeer :slight_smile:
16. dub 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a maci je odkud?jake plenky pouzivate?
16. dub 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anico, ja jsem z Karvine. Ja pouzivala Hagis, potom jednu domu pampersky, ale pak jsem si zacala kupovat v Lidli a pokracujem aj tu a som velmi spokojna. Lacne a dobre :wink:
16. dub 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pouzivame pampers 4.
MACI, zitra se tedy domluvime. hezky vecer vsem
16. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my pouzivame tie z Lidlu,nedam na ne dopustit a huggies litle walkers,velmi lahko sa obliekaju.
tak vy budete mat stretko?to je super :slight_smile:
16. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby chystate stretko?super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

terkaz tusim ani jedna sme neni v rime :frowning2:

o tom kocari som ani nepocula..

lucka mas nove foto musim kuk aj my pouzivame pampers4 a ked sme boli doma som kupila v tescu..z lidlu som este neskusala.. :wink:

ivet tak bolo super na kole?mohla si aj k svokre dobehnut :grinning: :grinning:
16. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek