• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Ahoj dievcata. Boli sme u svokrovcov na veceru, ale dnes mi nejak nechutilo .... svokra mala dnes nejaky divny den a podarilo sa jej vsetko patricne osolit :angry:.
Moni, paaaanecku, vsak Jarko je uz poriadny chlap .... teeda, to uteka :fearful:. Ale pozorujem, ze ma coraz viac tvoje crty :dizzy_face: . Posielam obidvom deturencom baci :dizzy_face:.
Ajka, priatel je talian, telom aj dusou (ci ako sa to hovori :grinning:), proste uzasny chlap, pre ktoreho som sa vzdala svojej kariery a teraz je zo mna "domaca pani", obcas strapata a neupravena,ale najdolezitejsie je ze stastna :grinning: :grinning:.
20. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: katka kráásne si to napísala...s tým chlapom a domácou pani...a kariérou...
ešte bábätko, a realizuješ sa naplno, tomu ver.. :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooj, dakujem Adri, si zlata ... veru veru, asi pomaly dam na tvoje slova :grinning: :grinning:.
20. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky!!!! Jak se vám vede, už je slunceeee hurrrááááá.
Jůůůůů a koukám že přibyli nové kočky :slight_smile: a když říkám kočky, tak fakt kočky :slight_smile: !!!! Onehdy dávali v bedně, jako že soutěž český versus slovenský misky. Bylo to děsně trapný, dalo se na to koukat tak 20 sec., ale jednoznačně vyhráli slovenky, dost brutálně fakt převálcovali češky :sunglasses:
Hlásim, že já znám Brixen, ale jen že tam byl v exilu Karel Havlíček Borovský :grinning: :grinning:
A já taky němčinu nemusim :grinning: :grinning: :grinning:

Ajka, a co se pokouknout po "kámošce" taky cizince? Mám na mysli jinou národnost než italskou.....

Jinak hlásim, že kluci už mi trapně jezdí na kole bez přídavných koleček. Což je mazec, neb zase nabrali na rychlosti a jsou z toho celí odvázaní. Už jsme podnikli i výlet, 4 km, do vedlejší vesnice s heuriger. No rodiče se krapet vodvázali a v tom slunci to byla teda fakt lahůdka :grinning: ALe kluci chytli disciplínu a už jsme i na hřiště jeli všichni na kolech. Jsem jim rozdělila funkce a vzájemně se korigovali :grinning: :grinning: Kolo bez přídavnejch jsme zkoušeli už před měsícem a půl, ale ANdy zkonstatoval, že je to blbej nápad a že nechce. Trénoval 10 minut a šlus. A teď když dostali chrániče na kolena lokty a ruce, aby mohli jezdit na kolečkovejch bruslích a vyzkoušeli si pády, tak povídám, že zkusíme i kola. Alexík sedl na kolo a odjel :confused: :confused: a ANdy, že bude jezdit jako na laufrad, kolo bez šlapek. Tak mu povídám, že ho budu vzadu držet. No rozpálil to a já ho nestíhala, takže říkám, že teda fakt nestíhám a funim, že ať jezdí sám. A Andy povídá: tak jo a odjel :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Takže já si honim triko a oni si pak odfrnknou. A teď by všde na kole. Ještě že se v klidu vejdou do auta :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, jee, tady se to opravdu pekne rozbehlo. Predem bych taky moc chtela privitat ajkacovi (prosimte, jak se jmenujes, nebo tu prezdivku urcite budu komolit:slight_smile: Je mi lito, ze se tu necitis moc dobre. Ja to mela zezacatku taky tak. V Italii sem ctvrtym rokem, z toho vlastne uplne stejnou dobu s pritelem, takze mam aspon jeho, ale s kamaradkama to bylo hodne pomale. Asi po roce sem tu poznala jednu cesku a ted nedavno jednu Slovenku, tot vse. A to nerikam, ze tu treba nejsou, ale ono neznamena, ze kdyz uz je nekdo Ceska, tak si s ni budes rozumet. Ja sem teda celkem introvertni typ, moc lidi kolem sebe nepotrebuju, ale je fakt, ze clovek si nekdy rad povyklada. Ja uz sem rada i za takoveto chaty, kde aspon potkas nekoho, kdo je na tom podobne. Ale tak zkus aspon chodit vic ven, ono i pekna prochazka umi trosku pomoct. A v parku si treba nenavazala nejaky kontakt s jinyma maminkama? Skoda, ze tu nevedou nejake ty materske centra, jak je to u nas:( Jinak s tim styskanim po domove te plne chapu....ja kazdy navrat z Ceska vylozene obrecim. Hlavne ted, kdyz mam maleho, tak si uvedomuju, jak ho ochuzuju o prarodice a vubec vsechno v Cesku. My teda celkem uvazujem, ze bysme se k nam prestehovali, ale to vsechno bude zalezet na pritelove praci. Co vlastne dela tvuj pritel..nebo manzel? Ted sem nepostrehla, jestli jsi uz vdana nebo ne. A on nema nejake zname, co maji fajn manzelky, treba i s detma? Ja se tak pres pritele seznamila s par fajn Italkama. Jo a mimochodem ja z italstiny taky nejsem buhvijak odvazana:slight_smile: S pritelem porad mluvime spanelsky:slight_smile:
Moni, a do jakych koutu zeme se divas na web kamere? Ja ani nevedela, ze deti by jeste kolem 2 let meli jist jidla bez soli, ja uz od jednoho roku solim vsechno. Jo a vy se vlastne letos chystate na dovolenku do Italie?
Taleia, urcite nejsi divna, kdyz chces zustat s detma doma. U tebe to snad musi pochopit i Italove, prece nebudes davat 3 deti do skolky, za prve je to zbytecne a za druhe by ses nedoplatila. A navic tady v te skolce se o ne stejne buhvijak nestaraji, mam pocit, ze v Cesku se detem venuji vic. Ja planuju zustat doma co nejdyl, taky bych chtela nekdy v blizsi budoucnosti druhe mimco, takze do prace se nezenu:slight_smile: No ale mas pravdu, ze v Italii je normalni dat dite klidne uz od 4 mesicu do skolky, hruza. Tak ty se chystas ve ctvrtek do Bratislavy, na jak dlouho? A jak vlastne letas s 3 detma, vzdyt to ani neni proveditelne, ne? NEbo jedete i s manzelem?
Mirketta, uvidis, ze Nicolasovi se u more bude libit. Muj maly si taky ve vane ani nesedne, jak ma strach a u more se z toho muze zblaznit:slight_smile: A manzel delava denni i nocni smeny, nebo jen denni? Tak ono mit 3 dny volna neni zle, takovy prodlouzeny vikend. Akorat asi kdyz pracuje, tak jsi na maleho sama, co. No ono vsechno ma sve plusy a minusy.
Toscany, me se moc libi, jak jsi takova aktivni:slight_smile: Ja kdyz nemela maleho, tak sem byla hrozne lina a cely den sem v podstate nic nedelala. Je to fajn, kdyz mas tolik zalib a aktivit. A co mimco nebo svatba, neuvazujete o necem? Doufam, ze nevadi, ze se ptam, ono je to celkem osobni, co:slight_smile:
21. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ruku na srdce,
kdo byl od začátku v cizí zemy šťastný nejšťasnější a na kono nepřišla depka? :grinning: I kdž měl zázemí a lásku? Asi si tím projde každý, tipuju dříve či později :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím cestováním jsou u nás momentálně hnacím motorem kluci, neb ti by furt cestovali :grinning: . Jak teď už nebydlíme i v Blavě, tak jim ty cesty prostě chybí a jak jsme doma delší dobu, tak se ptají kdy už zase někam pocestujem :grinning: :grinning: No a když bydlíme v hotelu, tak jsou z toho celí hyn, neb mívají zpravidla svůj pokoj, teda spojenej s náma, ale připadají si děsně důležití :grinning:

Taleia, dvojky a ještě jedno dítě, tak fakt jsi frajerka. Já když mi bylo ouvej, tak jsem si říkala že klika, že jsou jen dvě :grinning: :grinning: ty si říkáš asi klika že jsou jen 3 :grinning: :grinning: Ale jak ještě trošku podrostou a bude s nima lepší komunikace a jsou samostatnější, tak je člověk rád za to svoje družstvo, i když jsem občas na nervy jak se mydlí a pošťuchujou. Ale pak když je sleduju jak si říkají, hele jdeme spolu za ruku do třídy, hele držím ti flek, jak se muckujou a pusinkujou :confused: :grinning: atd...... tak je to super.

My si dneska zase šlehnem Maerchenpark, teda když se nerozprší. A já ještě krapet pomičurinuju, neb jsem koupila růže a jedna plazivá má být modrofialová. Ale je italská, tak bůh ví jaká barva z toho vyroste :grinning: :grinning: Nicméně byllo určitě komický, jak jsem do cpala do auta, neb měří už cca 2 metry :grinning: :grinning: doufám že se neobjevím na youtube jako blondýna co šteluje kytky do auta :grinning: :grinning: :grinning: To taky byla scénka v zahradnictví., Jsem si vzala vozejk, pečlivě vybírala rostliny a růže a pak jsem zkoumala další odrůdy a vozík už s sebou netahám. No a přijdu a vozejk fuč. Tak vypadám jak pošuk, který bloudí a hledá a okoukává vozíky. Nejdřív mě teda naštvalo, že jsem si pečlivě vytipovala a vybrala rostliny a někdo mi je vzal, neb jsem si vybrala určo ty nejlepší. Tak jsem se naštvala a šla hledat a našla za dvěma rohy, asi o 50 metrů jinde můj vozejk!!! A jsem se těšila, jak to někomu nandám, když se ozve :grinning: A prd. Nikdo se neozval. Měl kliku, byla jsem vytočená. Ale chápete to??? Já když zbalím cizí vozejk tak ho vrátím tam kde jsem ho omylem vzala......
21. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinka,
a my si v létě taky vykecáme díry do hlavy, jo? :grinning: Já jsem tě chtěa zaúkolovat, protože Marlena de Blasi co napsala knížku i o Toskánsku, tak měla rentlej dům asi 25 km od vás. A tam píše,že volně v krajině kde žila byly teplý termální prameny, kde si i na podzim cachtali nohy. Tak jsem tě chtěla prosit prozkoumat, abychom potom šli najisto :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocmanka spoznali sme sa tu v taliansku, ked som to uz s muzmi tu vzdala tak si ma nasiel tento moj :slight_smile: maloval hotel v ktorom som robila vtedy.. no romantika velka :D ani ja som inak nemcinu nemohla predtym ale ako som sa ju tu zacala ucit tak sa mi veelmi zapacila ale tu je aj iny dialekt ktory s nemcinou vela spolocne uz nema :D
21. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, no Jarko je moja kópia... Hlavne teda povahovo... :grinning:
21. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajka :grinning: tě můžu ubezpečit, že co v AT kraj, ba i region, to jiný dialekt :grinning: :grinning: A jak se sejdou MM kamarádi z různých částí AT, tak prostě vypínám, se nechytám :grinning: :grinning: .
Je to v Itálii taky tak?
21. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedka si spolu trosku hraji, tak jsem nakoukla, co noveho.
Ajka, jak pise a4, je to normalni, ze na cloveka prichazeji tyhle stavy...Co se tyce kamaradek, tak na tom taky nejsem nic moc. A nekdy je to fakt potreba treba si jen tak pokecat, nekam zajit. Mam par spis znamych, manzelky od kolegu draheho. Vylozene nejakou blizkou kamosku tu taky nemam. Pak znam jeste dve fajn holky, maji taky male deti, tak v tom k sobe mame blizko, ale bydli daleko, jedna kousek od tchanu a druha kousek od Novary. Takze se moc nevidame. A Cesku ci Slovenku tady neznam, tak je aspon super, ze je tohle forum a muzem aspon tady trochu komunikovat. Treba se nam nekdy podari nekde se sejit:slight_smile: Vlastne jednu jsem tu potkala, poznala jsem ji nahodou skrze jednoho opravare, ale pak se to pokazilo. Psala jsem, ze se mi tu libi, snazim se, aby to tak bylo, protoze jen tak se to asi nezmeni. Jinak jsem se divala, ze tva holcicka je uplne stejne stara jako moji malosi. Kdy se narodila? Moji 6. kvetna.
a4, srdecne jsem se zasmala nad tvymi prispevky, sympaticky smysl pro humor. Nekdy se te urcite zeptam na nejake zkusenosti s dvojcaty, to je super, ze je nas vic. Jeste jsem se divala, ze bocmanka ma 3 deti a Janca.
Jinak moje letadlo by melo odletet, dnes jsem se odbavila on-line, tak doufam, ze bude vse v pohode. Pak musim jeste z Bratislavy do Brna, tak snad to nebude mit zpozdeni. Tentokrat jedu jen ja s Emou, protoze bych vic deti nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: V lete pak prijedem vsichni. Jinak se jmenuji Terezka. To je pravda, ze ta vlastni jmena tu jsou celkem zahadou:slight_smile: Tak snad se je postupne nejak naucime.
Tak vas prozatim moc zdravim, musim jit rozresit mensi konflikt, jsou sice celkem mali, ale dost zivi.
21. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajka, ja mám pocit, že robíš presne to isté, čo ja...
Hnusíš si miesto, kde bývaš.... Hľadáš len chyby a to pozitívne nevidíš...

Katka vie, ako sa tu cítim, ako to tu nemám rada.. Ale ak by som si každý deň vravela, že je to tu nanič, tak by som žila len v čiernote... Hľadaj aj pozitívum, nie len to zlé...
21. dub 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni ja to az tak cierno tu nevidim :slight_smile: tu mame kam chodit cez vikendy, kava je tu najlepsia na svete, zmrzka je tiez super :slight_smile: az take zle to neni len niekto blizky mi chyba lebo priatel je v robote a jemu aj tak vsetko zavesit na nos nechcem sak by si ma nezobral :D pred troma rokmi ma opustila najlepsia kamaratka a to ma znicilo odvtedy neviem nadviazat nejaky kontakt s babami ani s domacimi to je jedno odkial clovek pochadza.. no uvidime, nevzdam to tu tak rychlo :slight_smile:
taleia jee ani som si nevsimla ze kedy su tvoji krpci narodeni :slight_smile: no tak moja sa narodila 5.5. takze je o den starsia hi hi :slight_smile: no by sme sa mohli stretnut aspon by sa deti zahrali spolu :slight_smile: a kde to si ty?
21. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pozri, ja som na SK a tiež tu nemám kamarátky... takýe to nie je tým, kde žiješ...
A tu naozaj nie je cez víkendy kde chodiť, zmrzlina je grc :grinning: , káva sa dá... :grinning:

idem so synátorom na futbal...
21. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
4a jasne aj tu je to tak co dedina to iny dialekt, je to zaujimave stale sa snazit tym inym rozumiet. :slight_smile: tu je aj ladina ako jazyk a tomu nerozumeju ani domaci tak o to sa ani nesnazim. a vies s tymi babami cudzinkami to tu tiez neni bohvie co lebo bud su to domace, moslimky alebo albanky :slight_smile: alebo slovenky .. cesku tu poznam len jednu a s nou som robila ale sme si vobec nerozumeli.. niekedy si pripadam ako clovek z inej planety.. no jeden nikdy nevie
Paulinka a kde si v It? ja som tu piaty rok.. volam sa Andrea inak a prezyvka je ajka a covi je priezvisko priatelove a kedze sa chceme buduci rok brat tak som si ho sem dala :D vsak aj ja placem zakazdym ked som u rodicov na SK ze nechcem ist naspat lebo viem ako som tu sama.. ja som zase extrovert :slight_smile: s kazdym mozem aj cele dni sa bavit, prechadzat.. no mam rada spolocnost. ale uz si aj zvykam na samotu a casto si vravim: do kelu co kasli na to sak mas krasnu dceru a ta ta aj tak najviac na svete potrebuje no proste sme jeden tym, rodina a to mi dava silu.. :slight_smile:
21. dub 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni a kde su tie pozitiva teda ?? :D dojdi pozvem ta na zmrzku, robi moja sefka :D teda ex sefka uz som oficialne nezamestnana kua
21. dub 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozitíva? je tu práca.... :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buonasera ragazze.
Alic, no jasnacka ze sa keca :grinning: :grinning: .... a s tym "ukolem" ti skusim pomoct, musim to vsak prebrat s drahym, lebo ja som o tom este nepocula. Ty mas na mysli termalne pramene volne v prirode, pokial som dobre pochopila?

Terezka, prajem stastnu cestu a prijemny pobyt :dizzy_face:. Pobyty s rodinou su skvele, mna vzdy mrzi, ze sme tak daleko.

Aji, dnes uz pises o trosicku pozitivnejsie :sunglasses:. Neboj, bude dobre, ked zacnes skolu, uvidis kolko kamaratiek budes mat :wink:.
A myslim si, ze sa mozes kludne vyrozpravat aj priatelovi .... ja toho mojho povazujem aj okrem ineho aj za najlepsieho priatela, jemu vzdy vsetko poviem ako prvemu (samozrejme okrem nakupov :grinning:), mam v nom velku oporu a doveru, co je vlastne v cudzine velmi dolezite.

Paulina, nechces nahodou vymyslat otazky do Milionara? Tvoje prispevky su plne otazok :grinning: :grinning: :grinning:.
21. dub 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pauli, ja som prehhliadla vek dieťaťa, jasné, od roka sa môže jemne soliť... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Pauli, takže španielsky? To je podobné, nie? :grinning:
22. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: pauli tak to je paráda, malý bude vedieť odmalička hneď tri jazyky, taliansky, česky a španielsky..
super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás dnes taaaak fúka, bože nech sa už ustáli to počko..
22. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, Moni, vidim, ze si dala novou fotku, moc ti to tam slusi. No a spanelstina je italstine dost podobna....ale je mnohem hezci:slight_smile:) Nejak mi prirostla vic k srdci.
Terezko, tak preju prijemnou cestu domu. A kdyz jedes jen s jednim ditetem, kdo se stara o dalsi? Manzel?
Ajka, je fajn, ze uz to beres pozitivneji, ja myslim, ze driv nebo pozdeji nejaka ta kamaradka taky prijde. A jak rikaly i ostatni holky, pritelovi se vypovidej. Vzdyt kdo jiny by ti mel rozumet lip nez on. Myslim, ze vsechny sme se sem prestehovali kvuli chlapum, tak nas prece musi i moralne podporovat:slight_smile: Jinak s tou rodinou si to taky rikam, mne vlastne tak nejvic nabiji energii maly, potom se mi i ta samota snasi lip. Jinak ja sem z Civitanova Marche, to je od tebe opravdu hodne daleko, skoda, vsechny ste nekde na severu.
Toscany, :slight_smile:)) ja sem hodne zvedava, vis, proto se porad na neco vyptavam:slight_smile: A taky po case dost zapominam, tak se pak musim vyptavat znovu:slight_smile: Copak varis dneska na obed? Ze by si nam dala zas nejakou dobrou inspiraci:slight_smile:
Jo, jeste sem si vzpomnela....pro nove holky...zkuste se podivat na cznet.it nebo na facebook na skupinu Cesi v Italii, treba tam od vas nekoho objevite, je tam zaregistrovana spousta lidi.
22. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak napisala som dlhokansky prispevok a nejak som ho zmazala ma poraziiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tu je dnes skaredo asi aj prsat ide ,fuuka ako na aljaske a aj zima je,no netrvalo to dlho to pekne pocasie.Dnes som sama ,manzel kdesi so svokrom nakupuje volaky material bo svokrovci prerabaju dom a maly nicolas je so svokrou,bo dnes u susedy su robotnici a trieskaju a vrtaju a to by mi maly ani oka nezazmuril tak je u nonni :slight_smile: :slight_smile:
Vcera sme uspesne absolvovali shopping day,kupili sme malemu botasky,kratasy a tricka .Ja som si balerinky sice biele chcela som cierne ,ale nemali moje cislo,ale tak leto ide tak budu dobre aj biele.
Vcera moj manzelik prvy krat zasikoval maleho k holicovy a napodiv neplakal pekne sedel v kresle a dal sa ostrihat,teraz vyzera ako taky dvojrocny chalanisko uz to nie je babatko s kucierkami :slight_smile: :slight_smile: Az mi do placu bolo ked som ho videla,juj ako nam rastu tie dietky nase.
Dnes som upratovala,zehlila ,vesala pradlo a este mam 7 kosiel na zehlenie ale uz sa mi nechce.Vecerom ideme na kontrolu s malym k pediatrovy ,tak si teraz trosku oddychnem.
Bocmanka ,moje meno je Mirka-Mira-miroslava ale tu ma vsetci volaju Mirketta!! :slight_smile: :slight_smile:
Toscany ty si sikulka tolko aktivit uz len ako baby povedali treba dake babatko :slight_smile: :slight_smile:
Pauli no ja dufam ze maly sa nebude bat pri mori,minuly rok ale to bol este malicky sa nebal a cvachtal sa ,ale ved uvidime pri najhorsom piesok ,kyblik,lopatka..... :slight_smile: :slight_smile:
Monika aj ja ta chvalim,pekna fotocka,kocka si!! :slight_smile:
Ajka hlavu hore,sup sup medzi ludi teraz pride aj leto takze urcite nejake kamosky najdes a to riesenie ze by si ostala na Sk a priatel by ta chodil navstevovat ,tak ja by som na take asi nemyslela to by ste sa urcite po case rozisli a mysli na babatko aj ono by to asi tazko znasalo.A kde si ty presne v It nejak som prehliadla???
22. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko,
klidně se ptej. Ráda poradim osobní zkušenost. Já sem původně vlezla kvůli dvojkám, jak na ně. Bohužel v té době byli moje tady nejstarší a jen občas se objevila jedna maminka, a její rady jsem fakt využila. Zejména ohledně jídla. Protože jak začali jíst sami...... jsem fakt zaplakala jaká byla dycky spoušť :grinning: Teď je to teda lepší , ale...... :grinning: :grinning: :grinning: Andyho jediná starost je, jestli nemá špinavou pusu, ale že má kolem sebe a pod sebou naděláno, to ho netankuje :grinning: :grinning:
A já zas přišla o kamarádku v česku, s ní mi bylo moc fajn, ale co se stalo dodnes nevím. Prostě přestala komunikovat. Ona je sice komplikovaná povaha, ale je moc fajn a co se stalo fakt nechápu. či jsem něco blbě řekla, udělala.... prostě nevim. A druhou v česku, ale to nebyla tak echt kámoška, tak tu jsem vytěsnila zas já? Co se stalo u vás? Víš to aspoň? Já si našla kámošku slovenku a z Kazachstánu na hřišti. Pak se začali nabalovat další, ale to jsou spíš už známý. A pak na cvíku. Zrovna jsme po cvíku skákli na kávku a řešili, jak jsem dostala pokutu za nevyhozenej blink na kruháku a jak proti tomu :grinning: :grinning:
A taky jsem nadávala jak špaček jak tu senioři jezdí. Nějaký pravidla silničního provozu pro ně neexistuje. AspoŃ hlavní a vedlejší silnici by mohli chápat, o vyhazování blinkrů si můžu nechat asi zdát. Dneska mi tam soudruh najel z vedlejší i když tam měl ceduli jak kráva, dej přednost v jízdě, a vůbec chechápal co se děje když jsem mu divoce gestikulovala, neb jsem ubrzdila 10 cm před jeho bokem. Šílený. To budu muset naše jezdění na kolech fakt přehodnotit. Jsme holt lázeňský město kam se starouši přestěhujou na dožití a bydlíme v tý nejlepší části :confounded:
22. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem zvědvavá či Ajka doletěla, neb včera hlásili v rádiu, že Bratislava nepříjímá lety, teda žádný od Ryanair, že až od dneška :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ještě mě napadlo když teskníte, mě třeba pomáhá i česká a SK telka. Takže vím co se děje a jsem domovu blíž. ALe už se mi neteskní, jen po Praze, tam je mi vždy blaze :grinning: :grinning: A Blavu mám na skok a jsem tam každej měsíc na nechty a koupit časáky a pokrafat se sestřenkou či na balet atd.

Byli jsme zas včera v Maerchen parku, ty opičky nahoře ve věžích jsou kluci :grinning: Jak já jim záviděla, ale prostě bych se tam neprotáhla. Bála bych se že se šprajcnu a nedostanu ani sem ani tam :grinning: :grinning: Tak jen v přízemí jsem lozila. :grinning:
22. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: alic a vieš aj o nejakom hotelíku blízko marchenlandu
ja už to mám v letnom pláne, len nie naa otočku...
22. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondiačikovia sú skvelí, úplne neskutočnííí
pripadajú mi ako z iného sveta..
ja proste chlapčekov milujem a tie moje dva exempláre zvlášť..
22. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci,
kouknu se, ale spíš budou penziony. A vemte si kola, a plavky. Neb je to u Neusiedlersee a cyklistické trasy a víno a brettl jauze.....
22. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no veď však vieš aká sme my family...
penziony sú good..
a bicykle , korčule a plavky my ťaháme aj keď ideme zapaľovať sviečky na cintorín pomaly..
rodina šibnutích...
ozaj, viem že monika nie ale ste niektoré na facebook-u?..teda paulinka a evička áno..
22. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci,
http://www.st-margarethen.at/privatzimmer.php?category_id=6 tady jsou privaty a hostince a hotel v sankt margarethen. Park je asi 1km odtud. Anebo můžete bydlet kolem jezera.
22. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek