• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Heryna,
mi ti tu poradíme, jen musíš specifikovat požadavek přesněji. Ono totiž celé Toskánsko je krásné. Ať pojedeš kamkoli. Specifikuj, či jedeš autem, či let plus pronájem auta. Či dům, nebo apartmán nebo hotel. či s bazénem či u moře.... jak starý dítě, počet lidí a co bys tam chtěla provádět. Vždy si můžeš zadat do googlu agrituristika v toskánksku a vyleze ti milion možností.
Žejo holky :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pauli,
jezdit na kole nezapomeneš, to je jako s bruslením či lyžováním. Jakmile to jednou umíš, lehká zkouška tě rychle vrátí do znalostí. :dizzy_face: Dneska kluci dostanou nový kola 18ti palcový, tak jsem zvědavá jak to půjde. Teď totiž jezdí na 14´´.
26. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: žejo holky...
som si dnes alic spomenula na teba..
26. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes mala čudný zážitok, stretla som pani, čo kedysi bývali u našich v paneláku, a adpotovali si pred 21 rokmi, ešte za tvrdej totality chlapčeka-bábätko, jeho sestru, keďže boli dvojičky rozdelili zas k inej rodine, nedali sa vtedajšie úrady ani podplatiť...a čo je strašné, chlapec o tom ani nevie, teda myslím, že vie, že je adoptovaný, ale ani len detuší, že má sestru-dvojča...a tak sa pani rozhodla, že mu to s manželom povedia, a skúsia ju nájsť..
až mám husiu kožu keď to píšem, môj manžel je sám z dvojičiek a má sestru...

neviem si predstaviť, že ich niekto porodí, dá na adopciu a oni ich ešte rozdelia tak aby sa o tom nedozvedeli kde sa ktoré z dvojčiat nachádza...
tak si neviem predstaviť, ako bude "ich syn" reagovať a aj na to, že mu to tak dlho tajili.. :astonished: :astonished: :astonished:
26. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: a aby som nezabudla, zajtra má paulinka narodeniny..koľké nevieme, snáď osemnáste??? :grinning:
tak všetko naaaaaaaaaaj
a ďalšie poslušné bábätkááááááá :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alice, dekuju za ty stranky, urcite se na to podivam, je to fajn, ze od Bratislavy je to takovy kousek, my bysme jeli asi z tama. A s tim kolem si nejsem jista...ja na tom popravde sedela 2x v zivote, kdyz mi byli asi 4 roky, to sem spadla a rekla si, ze na to v zivote nesednu. A pak asi v 9 a to sem ujela asi 3 metry a nelibilo se mi to, tak sem na to uz nesedla:slight_smile:) Ja sem hrozny antisportovni pripad:slight_smile: Ale ted s malym by mi to bodlo, no musim nekdy jet s pritelem, aby me zezacatku pridrzoval:slight_smile:))
Boci, dekuji:slight_smile:) A 18 teda uz dlouho ne:slight_smile:) Uz 24:slight_smile: Ty dalsi poslusne miminka bych brala, nejlip holcicky:slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci,
tak ty dvojčata, tak to jako Mengele :angry: brrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Myslím že když se se setrou potká, že si budou rozumět. Většinou popisujou, že jakoby o sobě tušili a měli svého duševního skrytého kamaráda. Nicméně takový experimenty byly naposledy v 60.tých letech a pak to zakázali, jako nelidské týrání :rolling_eyes: Aspoň v těch studiích co jsem si hledala.

Pauli, krásný věk :dizzy_face: :dizzy_face:
Dobrý by bylo teda kolo ještě potrénovat a spíš jezdit s přívěsem pro malýho. Já mám ještě co jezdili kluci, no nevim jestli se do toho ještě vejdou, ale užili jsme si to moc. Já mám teda echt drahej, jde používat jako kočárek a krásně se dá složit do placata a nalkožit do auta, ale prodávají vozejky na jedno dítě snad 70 EUR stál v Hoferu. Já jezdila jednou s jednim na nosiči v sedačce ,ale pro mě strašnej strach, že mi to podklouzne a vyfláknu se. No přežila jsem,ale zpocená :grinning: :grinning: zato dítě za zády vysmátý a ještě si hrál na kočího :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som už v lete,
a
nádhernom mieste v italy, volá sa to costa amalfitana

http://www.renttuscany.com/property_details.aspx?sid=4ef1f4da6e86479d9aba33af...

http://www.renttuscany.com/property_details.aspx?sid=4ef1f4da6e86479d9aba33af...

aj toto , jeeeeeej

alic, ty sem vbehneš a dáš mi chrobáka do hlavy, no nádhera.....už som si to uložila.. :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: positano, pompeje...ešte sa tam chcem vrátiť..
26. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci :grinning: :grinning:
dyk říkám, chtít radu kam jet a nic nespecifikovat to nejde. Ta země má tolik krásnejch míst a to jíííídlo :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer kocky.
Chcem zablahozelat Alicke a Paulinke ... Vsetko najlepsie k narodeninam dievcata :dizzy_face: :dizzy_face: .... Tanti auguri!!! :dizzy_face:

Adri, ja tam ziadnu piatu kuchynu v poradi nevidim .... je tam len jedna :frowning2:.
26. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaj, uz som na to prisla :angry: :rolling_eyes: .
26. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: a páči sa?
26. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alicka a Paulinka, všetko najlepšie k narodeninkám... :dizzy_face:
27. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne ranko kocky.
Aj ja Vam Alicka A Paulinka zelam VSETKO NAJLEPSIE :slight_smile:
Juj riesite tu dovolenky?JA som sa rozhodla ze tento rok chcem aby sme isli k moru..
27. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este enviem presne kam ale niekde kde bude super hlavne detom :wink:
27. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji děkuji dámy :slight_smile:

já se teď vzpamatovávám z té slavnostní večeře. Byla vynikající, 7 chodů a k tomu vína, nejlepší kuchař v rakousku, ale je mi teď těěěžko. 4 hodiny to trvalo. Ale nejvíc mě dostal černej toaletní papír na záchodě :grinning: :grinning: :grinning: Taky tam byly 3 drhy mýdla, tomatový, mrkvový a lilkový. Sice jsem původně nevědela ani do jakých dveří se vydat, neb na jedněch byla čárka jako i a na druhých kolečko., Zapojila jsem mozkové závity a zkonstatoval, že budiž i je jako pimptík, tudíž kolečko bude .... holky. A trefila jsem se :grinning:
27. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alicka... :grinning: :grinning:
že čárka a kolečko :grinning:
27. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny slnecny den dievcata.
Aliiiic, paraaada. Ja si pamatam, ze pred niekolkymi rokmi bol v hoteloch celosvetovy modny trend cierny toaletny papier. My sme v tom obdobi boli v Parizi a toaletak bol atrakcia :grinning: :grinning:. Takze 7 chodov na veceru? Please, co bolo ako sladke? :sweat_smile:

Jani, to chce prenajat maly domcek pri plazi a mate kraaasnu dovolenku :dizzy_face:. Pridte do Toskanska :wink:.
27. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj, čierny toaleťák... :grinning:
nejako nás to dievčence zaujalo... :grinning:
27. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
viď Moni :grinning:
dyk ani kvalita hovna na něm nebude vidět :grinning: :grinning:

Já mám s černým právě první zkušenost. U Opy je oblíbený se sudkoku, vyluští a utře :grinning:
27. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako sladký bylo nějak upečená čokoláda, píchla jsi do toho a vylila se ti bitter čoko a okolo byly sorbety. A pak ještě nějaký sladký bifikundace malinký, ale já jim už nerozuměla. Těšila jsem se až vypadnu a rozepnu si kalhotyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko,
chtěla jsem se zeptat, jak máš umístěnoiu bazalku, teda jestli ji máš venku. Je na slunci celej den nebo jak. Mám italský sazenice, tak abych jim dopřála.
27. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě, jedu do Ljublane, nějaký tipy? Na delikatesy apod.
27. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ze kvalitu ho...na!! Ja z teba umrem.
Ak tak vyzerali vsetky chody ako to sladke Alic, tak klobuk dole .... musela to byt superska papanicka.
Bazalku mam na terase, kde doobeda svieti slniecko a poobede je tien. Minuly tyzden som ju zasadila a dnes som ju kontrolovala a musela som ju poobtrhavat, aby mala kam rast :grinning:. A poradim, ze ma rada vlhku zeminu a polievat nie zvrchu, najlepsie do misky :wink:.
27. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak ji budu muset dát jinam. Jsem ji chtěla dát dopředu do záhonu, ale tam je ráno ne stín, ale nesvítí slunko. To je tam až odpoledne. Tak holt bude u okrasnejch a u růží. Já ji mívám na okně, ale tam mi moc nevydrží, resp. se nerozroste, tak jí chci dopřát.
27. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jídlo fakt bylo dobrý, snědli jsme asi 4 chody, ještě než jsme se dostali k tomu 7mi bodovému menu. Takový malý porcičky, i šneci tam byli, na medvědím česneku :grinning: :grinning: Ty jsem teda váhala, neb jsem dopoledne zrovna dva šneky hodila do louky, tak mi vrtalo jestli náhodou nedolezli a oni je chytli a uvařili :grinning: :grinning: No blbbý asociace. Ale už je jíst nebudu, fakt nejsou můj šálek kávy. Pak byli husí jatýrka (pečienka) tak tu teplou, tak tu dělají líp v Grobu, ve studené formě to byla delikatesa, to si pohledám a vyrobim. Jsem nafasovala i kuchařku s věnováním :dizzy_face: :dizzy_face: Ale je to ta hoch kuchyně a ještě v němčině, takže to předpokládá základy a tím si nejsem jistá. No uvidíme. A taky mě dostali ryba a celerový široký nudle. Ne že jako těsto, ale celer byl tak tenounce nakrájenej jako nudle a povařený a na to nějaká vínovo něco pěna. Jako všecko byly vynikající, kromě teda těch šneků, ale co bylo kolem nich dookola tak mňamka, jen jak se to v žaludku pomíchalo, tak těžko mi bylo v noci. Ani takový ty sorbetový zklidňovače nepomohli. Jo a jedno víno mi nechutnalo . 11 let starý tuším ryzlink to byl. Vonělo to jako olej do šicích strojů i to tak chutnalo, fakt že jo. Jsem mu dala ještě jednu šanci, jako že zapít tím jídlo, co k tomu patřilo, ale furt stejný. Pro mě jasný, starý bílý neee.
27. dub 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
právě jsem domíchala tuhle pomazánku http://www.apetitonline.cz/recepty/4789-tvarohova-pomazanka-se-sardinkami.html jen místo sardinek tuňák a místo tvarohu gerve a philadelfia. MŇAM.
27. dub 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnaaaaaaaam...vyskúšam..

ja teraz úplne odveci..
týžden som rominu učila že "mám dvoch veľkých bratov..a tak pozor!!!! "
a dnes to úspešne použila na pieskovisku, keď jej chcel jeden chlapček dať kýbľom po hlave...

:slight_smile: monička, jarkom dnes všetko naaaj k meninkám.. :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, ďakujeme... :slight_smile: :slight_smile:

A ja dodatočne markovi... :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek