• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
boci,
kluci se taky děsně prsí, že mají staršího bráchu. Ale když Alexíkovi řeknu, že Andy je jeho brácha, tak rozhodně řekne že ne. Neuspěju ani když řeknu, že je jeho mladší brácha a Marco jeho starší. A když se zeptám a kdo je teda Andy, tak řekne: no Andy!! A to samozřejmě platí naopak. Prostě se vůbec neberou jako bráchové, ale cizí si nejsou.

moni, boci
a taky se připojuju se svým přáním. Ať se mají dobře!!!
27. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
alic, akého staršieho brata Marca? :confused: :confused: :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM má z prvního manželství dceru a syna, 24 a 23 let. Možná je jim víc, ale já ztrácím přehled :grinning: Jsou prostě dospěláci, já si pamatuju jejich oslavu 21 a 22 a to už je dávno :sunglasses:
27. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaa..
Jeho syn má krásne meno.... Aj my sme chceli... Ale nehodilo sa k priezvisku... :unamused:
27. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni aj ja sa pripajam a zelam Jarkovi vsetko najlepsie k meninam :slight_smile:
27. dub 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujeme...
Ja som Jarinovi kúpila chladiace zariadenie na NTB aj s polohovaním, to je supeeer... som si to tu nahla a je to tak pohodlné... :grinning:
27. dub 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny podvecer dievcata.
Monicka, aj zelam obidvom Jarkom vseeeetko len najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Kupila si super darcek, aj ja som uz nad tym rozmyslala :wink:. Si mi dala dobru inspiraciu :grinning:.
27. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
monk pošli link, kde si to kúpila, kúpim aj ja drahému na meninky..
27. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer kocky :slight_smile:
my sme dnesny den stravili doma nakolko prsalo..a piekli sme kolaciky,ale len take suche a zlepene z lekvarom...no asi posledny krat...sme zvyknute s Chiarou takto piect aj tri hodinky sa hraje z cestom a dnes....Alessandra stale plakala takze som ju musela mat na rukach a Chiara stale nieco chcela podat ,zdvihnut...no hroza..
Ja neviem je to mozne ze nepotrebuje vobec spat....aj teraz je hore a urcite nezaspi skor ako o 23:30...
Idem ja do sprchy apojdeme pozerat nieco v telke....
27. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ja som to kupovala v normálnom PC obchode,ale máme tento:
http://www.hama.sk/Pictures.aspx?id=4FK0000101&categ=QS30000101&path= a aj cena ma milo prekvapila, čakala som tak od 30 €, lebo keď sme to raz hľadali cez net, vybiehali mi len v tej cenovej relácii..
Mali tam ešte jeden, taký strieborný, aj s podsvietením, no dizajnovo krásny.. ale nemal to polohovanie, tak som nakoniec zobrala tento.. keby som to kupovala pre seba, tak beriem ten strieborný.... :grinning:
Kočky, uvažujem, že si spravím vodičák, ale mám veľký strach z jazdenia... čo vy nato?
28. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, predem bych vam moc chtela podekovat za prani k narozeninam:slight_smile: Alice, ja ani nevedela, ze mas taky, to ti preju opozdene taky vsechno nej! a taky Jarkovi ke svatku:slight_smile: A pekne ste to oslavili, luxusni restauraci a veceri o 7 chodech bych taky brala:slight_smile: Mne vcera oslavu prichystal pritel, na obed sme sli do restaurace, kde budem mit svatbu a vecer mi pak prinesl dort, darecky a oslavovali sme v kruhu rodinnem:slight_smile:
Moni, ja mam taky strach z jezdeni, vsak uz sem to tu kdysi psala, ze ridicak sice mam, ale nepouzivam ho. No ale ja myslim, ze bys to v klidu zvladla. Ono samotna autoskola neni tezka...ja ji dala za 2 tydny, jizdy sem mela kazdy den a bylo to fajn, aspon sem z toho nevypadla. A urcite je to velke plus...nejsi pak tak zavisla na manzelovi, aby te porad nekam vozil atd.
28. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ciao ciao :slight_smile:.
Dnes je krasne slnecno, radost zit :grinning:.
Moni, supeeer napad s vodicakom. Velmi ti to schvalujem a odporucam, uvidis ako ti to da pocit slobody a nezavislosti. A urcite si ho sprav v Blave, ja som si robila vodicak tam a este dokonca aj v zime. Kedy chces zacat?
28. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, veď tá sloboda ma láka.... nakupovať sama ,k rodičom kedykoľvek... jarino by mi aj nejaké malé autíčko kúpil, takže by sme mali kažý svoje.... no ale ten strach ma bždy premôže....
V bratislave Katka ale asi nie.... To by som musela dochádzať.. Aj tu v MA je dosť autoškôl. ale zase to ich vodičské "umenie" :confounded:
No neviem, musím si to všetko premyslieť..

Aj tu je dnes krásne, akurát som naložial kuracie prsia do môjho vymysleného cestíčka, spravím uhorkový šalátik, a potom rýchlo pre Jarka do školy, potom dorobím zemiakovú kašu a obed mám hotový... Dnes musím s jarko maj na tréning, Jarino je celý deň v práci.... ale sa mi tam nechce.. ale asi si zoberiem zo sebou zošit z taliančiny a bude msa tam učiť, pekne pod stromami, aspoň ma nebude nikt ootravovať nezáživnými kecami... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: monika choď do toho, aj my máme dve autá, a život bez neho si neviem ani predstaviť..

nám dnes došel obrovský balík vecičiek pre decká, aj tie minnie tenisky, sa tu vytešujem..

len romy zle zaspávala, sa jej dnes v meste ľudia sami od seba prihovárali, obzerali ju, no neviem či nemá dáku vnútornú traumu, budem ju musieť omyť čistcom keď vstane..
ja som dnes zrušila ráno kaderníčku, lebo som ju nemala kde nechať, a som taká nervózna z vlasov, dlhé, nič mi nedrží, farba vyblednutá...
28. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...
Chiarka dnes v noci spala prvý raz bez plienky... a zobudila sa suchá....
Adri, ty sa zdrž komentárov, že Romy už dááávno neplienkuje :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Moni urcite si ho sprav.Ja tiez nemam .A chystam sa robit,ale az ked Alessandra bude trochu vacsia..teda ked zacne jest aj nieco ine ako moje mlieko.Kedze ona nechce ani flasu ani dudlik takze ju musim mat pri sebe ked bude hladna....Ale potom urcite idem na to...aj ked neviem preco som si ho nespravila skor...A Moni do BA by si to mala fakt od ruky.
Boci jej super ja som spracovala muzika a objednam si tiez z tej stranky,lebo tu v tom obchode nemaju vsetky tie veci co boli na int.len musim pozriet co stoji postovne.
No ja som dnes nastvana...Mala nam nespava ani cez den,stale krici musim ju mat na rukach..vcera mala zachvat placu asi od 16:00 asi hodinu...a potom aj vecer no hroza.a je nervozna ale strasne.Tak sme sa s mm dohodli ze pojdeme k dr.a zavolali sme a on ze dnes nie ze uz ma plno.tu sa musi objednat na vysetrenie.ok chapem,ale Alessandra je malicka este a mohol by ju pozriet vsak ako mozem vediet cio ju napr.neboli hrdlo?a ako nieco take ze poradna kazdy mesiac tu nehrozi...my sme boli iba v nemocnici na kontrole po 3 a 5 dnoch ked sme isli domov z porodnice a potom nic.
29. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jani to robia detičky..
plačú v tom istom čase každý deň..
chalani mi napr.začínali o 17 a skončili o 19 a mohla som im aj pašie spievať, prešlo to potom spontánne..asi po 6 mesiacoch :confounded:
29. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci, tak to mali asi koliky... leb ovtedy detičky plačú každý deň v tom istom čase, najmä večer...
29. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby ja som si to myslela ale pouzivame kvapky na koliku,aj rektarnu rurku tym si da von vzduch co ma v brusku...
ja pijem caj feniklovy....a nic..ja som to pri prvych dvoch nepoznala.
jaaaaj ze 6 mesiacov....to si si potom dobre uzila Boci...
som si objednala manduca a mam ju tam uz asi hodinku a spi....aspon mam volne ruky :slight_smile: a venujem sa Chiare :wink:
ale aspon mame pekne pocasie a pojdeme po obede von :sunglasses:
29. dub 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, teda vlastne uz poledne, my dnes nejak pozde vstavali, tak to mame posunute:slight_smile: Vcera sme byli na navsteve u Evy a dojeli sme celkem pozde domu. NAvic sme vsichni nejaci nachcipani, to je hruza, takove pekne pocasi a jeste budem nemocni.
Jani, preju,aby mala byla hodnejsi a tolik neplakala. Maly na ty koliky moc netrpel, ale kdyz uz, tak sem davala ty nahrate tresnove pecky a pak sme meli jeste nejake kapky od doktorky. Jo a ty ses tu ptala na tu dovolenku. Ja sem ti chtela napsat, my byli loni ve Spanelsku, v Tossa de Mar a byl to uzasny hotel pro rodiny s detma. Vlastne to byli spis apartmany, takze si mela i svou kuchyni, coz se s malymi detmi oceni:slight_smile: Areal byl u lesa, uzavreny, 3 bazeny, detske koutky a piskoviste, fakt super. Jedine minus bylo to, ze strava byla orientova na anglicany..tj.hranollky k snidani, obedu i veceri:slight_smile: Kdyztak na to kukni na netu, jmenoval se Aparthotel San Eloy.
29. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
áno monik, mali koliky..
a rúrku a rôzne kvapky proti na nadýmaniu, tak tých sa teda najedli na kvantá..
ale romy plakávala tiež a koliky nemala..

nám dnes dovezú tú ikea kuchynu sa tešííííííííííííím, oddnes skladáme
potom elektrikár, vodár všetko spustiaaaaaaaa
a môžeme sťahovať :slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj dievcata. Kde ste vsetky?
Ja som od rana do vecera pri jazere, vcera sme napriklad so svokrom natierali cln, je tu uuuplne nadherne, 26C, poriadne sme sa opalili a dnes som utekala do lekarne kupit kremy, vobec som necakala, ze bude tak krasne.
Boci, super super, vzdy ti zabudnem napisat, ze mate velmi peknu kuchynu. A preco sa stahujete? Uplne sa presuvate do domu?
Moni, tak ako si sa rozhodla? Drzim palce, aby si premohla strach a coskoro sa nam pochvalila novym vodicakom :dizzy_face:.
30. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ahoooj...
Ale Ti je v tom IT dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uži si to...
katka, tak stále som na vážkach, ale už sa viac prikláňam k názoru, že áno, idem do toho...
30. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Moni, keby si vedela, ako som ja vahala :fearful: .. nakoniec som bola prinutena celou mojou rodinou a teraz som stastna.
A co to vidim??? Preco bojujes s vahou? Myslim si, ze nemusis mat ziadne obavy a trapenie :confused: :confused:. Vyzeras super!
30. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ja som teraz trošku väčšia, než keď sme sa naposledy stretli, mám 65 kg... cítim sa hrozne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: že väčšia monika, to si nevidela mňa...
tie drbnuté hormóny štítnej žľazy robia nepredvídateľné divy...
otras...

:slight_smile: čautee
ja len na skok doma,
drieme na dome, pomoooooooooc, okná..dlážky, nábytok...
fuuj, to mi nikto nepovedal..
ruky mám jaj grrrc na víne..
vlasy tiež, ešte aj krámy som dostala..
musím sa objednať na tento tt ku kaderníčke, lebo budem v depke...
ksicht mám vyhádzaný..
ja neviem...
ale to nevadí, hlavne nech sme už presťahovaní, tu tento tt začínajú s komplet prerábkou paneláku, od zatepľovanie, cez strechy, balkóny, no bude tu sveta žiť, tak musíme zdúchnuť na dzedzinu na dom..
zatiaľ sa majkajte...
večer sa možno poprečitujeme
2. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ciao ragazze! No kde ste vsetky zase? :confused:
Ako ste vikendovali? Ja som si tento vikend potrebovala dospat, lebo to bolo dost narocne :grinning:. Tito Taliani teda :grinning: sa nezstavia nikdy. v sobotu bol rodinny piknik pri jazere, so svokrou sme pripravovali od rana jedlo, potom sme sa presunuli k vode a bolo fantasticky, krasne pocasie a teplucko.
V nedelu som sa zucastnila krstin nasich znamych, zacalo sa jest o 13 a skoncilo o 17 :astonished:. Dievcata, ledva som sa postavila, jedlo mali fantasticke, ale podla mna to trosku prehanaju.
Adri, tak vy uz do noveho domceka odchadzate :dizzy_face: .... prajem pokojne a stastne byvanie :dizzy_face: :dizzy_face:.
3. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tosc mne chýba práve to ich jedlo...
aj hovorím manželíkovi, že ke´d budeme v dome, necháme tam starkých s deťmi
a my si s manželíkom zaletíme na predĺžený víkend do italy..
tosc...nezabúdaj sem hádzať dobré receptíky...
vždy ma inšpiruješ...
3. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky :slight_smile:
Boci no mate toho teda dost teraz.,ale predstav si ake to bude krasne ked to bude hotove:- :slight_smile: ) A baby no keby ste videli mna teraz :confounded: tiez by sami zisla dieta...aj kadernik.
Kati takze ste sa mali super :slight_smile: nam sa pokazilo pocasie.vcera prsalo a dnes fuka vietor.
A Boci jedlo no to je fakt dobre
:wink:
3. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buona sera...
Ja mám pončo hotové, už len dorobím roláčik a budem mať hotovo...
a potom sa vrhám na bekovku, nech má komplet... :sunglasses:
Aj Jarko chce nejakú čiapku, tak mu hádam dáku Iglesiasovku zbúcham :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek