• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Moni si velmi sikovna :slight_smile:
potom mozes dat foto?nech as pokochame aka sikovna.Super :wink:
4. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAnka, ďakujem...
zatiaľ len foto bez roláku
4. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej nadherne Moni :slight_smile:
Si naozaj sikulka...
4. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: jani krásnučké pončo, šikuľkaaaaa
4. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ale to som robila ja...
Si sa nadýchala výparov, čo? :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: chcela som napísať monika...
ale prečítala som si hore, že aj janka ťa chválila...xixixix
mooc dobrá foto monk, neviem či som ti ju už chválila
ja idem zajtra konečneeeeeeeee ku kaderníčke, tak aj ja zmením foto
na jarnúúúúúúú
nám dnes zapájajú a zamontovávajú spotrebiče, tak už možno večer bude kuchyňa hotová

:slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna asi otec zabije,
včera mi na záhrade poctivo nazbieral púpavy, ale ja som bola večer taká zdochnutá, že som nevládala
a do rána vyzerali hlavičky otrasne, tak som ich dzigla do koša
takže med nem je...
chcela som totiž variť púpavový medíček...
a neviem či sa mám doňho púšťať či čo...
kamošky hovoria, že je riedky..
máme tu krááááááááááásne žlté hlavičky všade navôkol
4. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri,a le púpavy by sa mali aj tak zbierať zrána, nie? :grinning:
4. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: baby ja som učiteľka ale toto ide mimo mňa, matej má d.ú. písať na 12 riadkov vo formáte A4...
téma je : predstavte si, že primátor vášho mesta vypísal projekt "zdravá voda..". V ňom máte vymslieť návrhy na ochranu vôd vo vašej obci.čo by ste navrhli,aby voda bola zdravá? pokúste sa vymyslieť plán, ako by ste návrhy vašich projektov využili.
:slight_smile: a teraz pointa....
:slight_smile: :slight_smile: napíšte krátku rozprávku, ktorou svoj projekt doplníte :slight_smile: :slight_smile:
a ten sa má začínať...
O dažďovej kvapke, ktorá zabránila, aby sa voda znečisťovala

:unamused: očakávam vaše rozprávky, úloha je nazajtra...a podotýkam , matej je druhák...
4. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, prepáč, aj som sem ani nenakukla, som ja ale krava, som Ti mohla pomôcť...

A pončo konečne dorobené..
Modelka Chiara a môj výtvor:
6. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: modelka chiara môže ísť fotiť svoj prvý book
prekráásne :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhe dobe vas vsechny zdravim. Tento tyden jsem se vratila s Emou z CR. Nastesti uz se to obejde i bez slzi :sunglasses: Kluci s tatinkem to nastesti zvladli, vetsinu casu ti tri byli u tchanu. Snad me nikdo neobvini, ze jsem krkavci matka.
Mony, krasne ponco! jsi moc sikovna a Chiare to moc slusi. Musim si docist, co vsechno jste za celou dobu napsaly.
6. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a4, jeste k tomu, co jsi mi psala pred nekolika strankami, co se tyce jidla dvojcat, zatim je krmim teda, ale nekdy uz zkousim i dat kousky stravy, at si daji sami. Aspon mam 5 minut klid, ale pak dalsi pulhodinu uklizim tu spoust kolem. A to jsme teprv na zacatku! K te Cesce poslu IP.
Ajkacovi, zpetne vsechno nejlepsi ke vcerejsim narozeninam holcicky. Jinak ja od tebe bydlim celkem daleko, v Aoste, ale kdyz budu vedet, ze pojedem do vasich hor, az ale teda v zime, ozvala bych se ti. Muj muz tam jednou za rok jezdi na lyzarske zavody. Jako spis milovnik lyzovani, neni zavodnik.
6. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taleia, ďakujem..
A ja Tvojim dvojčatám prajem všetko najlepšie k prvému rôčiku... :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, dekuji za prani, dnes slavime:slight_smile:
a4, neslo mi to odeslat, hlasi mi, ze uzivatel a4 neexistuje. Na jake nome ti to mam poslat?
6. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taleia, skús na 4a :grinning:
6. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj dievcata :dizzy_face:.
Ako prve chcem popriat Monicke vsetko najlepsie k meninkam, vela stastia, zdravia a lasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... tanti tanti auguri!!!!
Chiarka je zlatucka, si sikulka Moni, ze si spravila take nadherne ponco .... complimenti :grinning:.

Dnes ma moj drahy narodky, tak od rana pripravujem profiterol :fearful: . Pridam vam aj receptik:
http://ricette.giallozafferano.it/Profiteroles-al-cioccolato.html
7. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, ďakujem.... :dizzy_face: :dizzy_face:

aj ja teda prajem Matteovi všetko najlepšie k narodeninám, to si asi ľahko zapamätám... :grinning: :slight_smile:
že si vybral tú najlepšiu partnerku akú mohol... tanti auguri...
7. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňam, to vyzerá dobre.. potom to preštudujem, terauz po fešáka do školy a potom si idem kúppiť enjaké balerínky, lebo nemám čo nosiť k rifliam..
Keď si dám tenisky, tak si nemôžem dať elegantné sáčko, ale musím si dať športovú bundu a k takémuto športovému looku si nemôžem dať kabelku a z ruksakom sa cítim ako sedlaňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: dvom na M....
monike a matteo-vi tanti auguri..
ty si asi vysoká moni, že?
aj mne sa balerínky páčia, ale ja mám komplex z mojej nížky 161cm....
ja milujem ako evka vysoké botičky...mám ich plnú skrinu v krabiciach a do konca augusta sa k nim musím zaodieť
v septembri už nastupujem učiť do školy..
7. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsetky !!!Monika vsetko vsetulinko naj naj k meninam ...oslav si pekne!!!A este ta chvalim za to ponco jednoducho krasne,mala je ako modelecka zo zurnalu:slight_smile:)Aj ja som dnes rano s malym pobehala po meste moj manzel ma tiez dnes narodeniny ,ale ma bohuzial nocnu takze oslava bude az v nedelu:frowning2:( Kupila som mu opasok,taky poprepletany ako korbac teraz tu idu velmi do mody a raz mi vo vyklade ukazoval,ze by sa mu taky hodil,tak sme sa vybrali s malym na spacirku a kupila som mu ho.No a este som spravila srdiecko zo slaneho kysnuteho cesta s napisom AUGURI(on sladke nema moc rad takze torta ee) ozdobenu kvietkami z paradajok ak sa mi podari odfotit kym ju nezje tak vam ukazem foto.No a teraz cakam kedy sa zobudi bo je po nocnej,som to nachystala na stvol balicek aj srdiecko..:slight_smile:)inac tu je dnes konecne slnko uz tyzden prsi,ale teplo nie je dako extra.
boci ako ste zvladli tu ulohu do skoly ,ved ja ked som to citala ze aku temu tak som sa az za hlavu chytala to by som teda nezvladla ani ja sama...
Kati aj my sa pripajame a zelame Matteovi Tanti tanti auguri di Buon compleanno!!!Sikulka,ze tiramisu u nas ho robi vzdy svokor a ja sa ho neviem nikdy dojest je uplne super.
7. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati opravujem sa ,profiterol ...neviem preco som myslela na tiramisuu,ale to je jedno oba su dobreee mnaam .!!!
7. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj Boci ,robila si nakoniec ten pupavovy med??ja som sa o to pokusila ,ale teda skoncil v zachode vobec mi to nezhustlo a bolo to riedke ako voda blee ,uz to nebudem nikdy robit.Moja mama to robi a jej sa to vzdy vydari,tak neviem kde som urobila chybu,zeby talianska pupava???:slight_smile:)
7. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem všetkým..

Boci, ja som maličká, mám 164 cm... aj aj mám rada opätky,a le nemôžem, v nich behať stále... KeĎ potrebujem narýchlo vybehnúť, tak musím obúvať tenisky...mala som len plátené, na leto fajn, ale keĎ pršalo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak som si kúpila len také obyčajné, čierne s kamienkami, chcela som si ešte neičo kúpiť,a le malá hviezda zbadala balerínky, tak ich MUSELA mať... Ale aj tak potrebovala, lebo mala len botasky, a nemohla som jej obliecť ani sukňu..
7. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirka aj TM všetko naj...
7. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: mirka no kde si bola doteraz?
púpavy som nazbierala, večer som zaspala a do rána mi z nich povyliezali mravce, tak ma prešla chuť..
ale zväčša kamoškám z toho povychádzal niečo ako sirup.. :grinning: :grinning:
takže v púpavách to nebude..
vraj sa nesmú umývať, a variť zakryté..a zbierať ráno ako napísala monika..

:-no nám odvčera zatepľujú panelák, pomooooooooooc hučia len pri stavbe lešenia...
a práve mám niekoho na balkóne...
:unamused: :unamused: ježišiiiiiiiiiiim to je fakt strašné ,
akože ujo je na opačnej strane môjho okna a delí nás len balkón...
7. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky Moni!!!!No ja mam zas probleem ze som vysoka 178cm a aj mne sa velmi pacia opatky,nastastie si to mozem dovolit moj muz ma 191cm tak sa to pri nom strati...ale teraz ked mam male babo uprednostnujem aj ja balerinky a tenisky, neviem si predstavit ,ze by som kdesi na ihrisku po trave skackala v ihlickach...Aj ked mojmu manzelovy sa velmi paci look rifle ,lodicky ,bluzka a na to svetriik....ach tii chlapiiiiiii!!!
7. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme odvčera aj kabelku, ako správna baba....

mirka prepusti mi pár cm a ja ti prepustím pár kg..d´accordo????
7. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci tulala som sa tuulala heh ,ale nie kazdy den sme mali cosik tak som sa nedostala k PC aj teraz vyuzivam chvilu ked maly spi bo on mi ho stale vypne povie nanna akoze chod spat pocitac a sup uz je notebook sklopeny heh.Noo a aspon su fesaci tii robosi co zatepluju???xixix Aj mne sa stalo raz ked som este byvala sama natierali balkony a vsade bolo lesenie ,no a ja hlupa som si nechala balkon do koran ,bolo leto a zaluziu do pol dveri a iba pocujem buchot topanok a to si robos preskocil zabradlie na balkone a mna skoro porazilo,ked som z postele uvidela chlapa na balkone ....
7. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek