• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Boci par cm ti dam velmi rada ale tie kg daj prosim ta niekomu inemu este sa spametavam z porodu a uz asi nikdy nebude zo mna 65 kilova kocka s velkostou 42....:frowning2:(((
7. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ako vyzeráš mirka v reáli?
pošli foto,,,
nevyzeráš žeby si nebola kočka, noačo aj s pár kilami navyše..
ved ešte plánujete súrodenca nicolasovi či nie???
7. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám 65 kg a trápi ma to..
ale my maličké, že Adri, na nás je to veľa...
7. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: ja som si z talianskych pracovných stresov priniesla ochorenie štítnej žľazy...
vždy som mávala 53kg, keď mi ochorenie zistili, vychudla som na 49kg...
a odvtedy sa mi to každým pôrodom ťahá hore, teda váha a už nikdy nebudem 38-ka...
a hlavne musím jesť už 100mg hormónov denne na štítku, takže
môžem ja drieť vo fitku a zdravo jesť, s váhou to už bohvieako nepohne..
nejdem ani písať koľko mám kg...
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no zabijem sa???????????????
7. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam teraz 78 kg co pri mojej vyske tak hrozne nie je ,ale tak moja idealna vaha bola tych 65kg .No co uz mam manzelika co mi vyvara a ja papaam,ale dala som si zavazok ziadne sladkosti a somariny prichadza leto!!!Boci s tym surodencom to asik nebude lahke ja uz mam 37 r. ale to by nebolo take vazne ten vek problem je v tom ,ze ja od septembra mam vazne zdravotne problemy a druhe babetko uz asik nestihnem mat....
7. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ja mám 36 a dalšie keby som mohla, tak mám určite..

ale jasné, ak máš vážne zdravotné dôvody, tak je to jasné...
radšej neriskovať..
7. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako vlastne vyzeráte mirka ako family???
manželík je pravý talian či..nie?
7. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si na fcbooku Boci??Ak ano ja som tam pod Mirka Malencikova a tam mam fotky.Ano manzelik je spagetaaaak na 100% :slight_smile:)))
7. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci ,anii nevies ako ti tie tri deticky zaavidim !!!.-))
7. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic si z tech kil nedelejte, ja s nimi bojuji porad. Taky jsem se jeste nedostala na puvodni predporodni vahu pred prvnim synem a leto se blizi... Jinak moc gratuluji vsem oslavencum, ted si na vsechny nevzpomenu, ale vsem Tanti Auguri!
Jak jste tu resily to obleceni, boty a kabelky, aby to k sobe sedelo, tak s tim mivam problemy porad. Skoro se nedostanu nikam, kde bych si mohla v klidu neco na sebe poridit. A klasika, skoro vzdycky sahnu po cernych botech i po cernem kabate, saku, aby se to k sobe hodilo. Uz jsem z te cerne unavena. Do jakych obchodu s oblecenim rady chodite?
Moni, diky za napovedu, nechapu, co jsem vcera vymyslela 4a za prezdivky. Asi jsem byla v euforii z toho, ze mi vsichni 3 spi:slight_smile:
7. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peknu sobotu dievcata zelam :dizzy_face: :dizzy_face:.
Dakujeme pekne za Vase blahozelania, drahy bol vcera prekvapeny a profiterol isiel ako na dracku :grinning: :grinning:. Akoze fakt super recept, ta cokolada nemala chybu, aj ked na fotke to nevyzera nejak lakavo, bolo to fantasticke .... odporucam. Ja som ale tie bigne kupila, netrufala som si ich spravit :wink:.
8. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirka, pozerala som tvoj fotoblog, maly drobcek je zlatucky :dizzy_face: a vyzeras super, a zopar kil navyse vobec nevadi :wink:. Ja by som si ich od teba hned zobrala, ja si niekedy pripadam ako vesiak na saty :angry:.
Vitaj taleia doma .... :dizzy_face: :dizzy_face:. Co s tyka nakupovania, zalezi, ake oblecko chcem. Nedaleko mame outlet, takze najcastejsie chodim tam a potom raz za dva tri roky idem do Viedne.
8. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby peknu sobotu prajem!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kati diky za complimenti.Ja ta zas chvalim za profiterol ten musel byt dobryy....ja si ho vzdy kupim v Eurospine tam maju take male krabicky je tam asi 9 bigne a je to velmi dobre a stoji to tusim do 2 eurikov.Ty si ale sikulka ,vyvaras ty tomu tvojmu muzikovy heh musi mat z teba radost.
Aj my chodime nakupovat do outletu tu blizucko nas,tam mam vsetky neznackove a znackove obchody vsetky poruke.
Tu zas a znova prsi prsi prsi a je zima normalne mam hrubu bundu oblecenu ale kurenie sa my nechce zapnut heh akurat vcera dosla faktura 225 eurikov tak ma skoro porazilo,no ale co ked bola zima tak sme kurili.. :grinning: :grinning: :grinning:
Manzelikovy sa opasok velmi pacil a tu slanu tortu zjedol hned.V utorok ma volno tak mi slubil ,ze skocime do chorvatska na pecene prasiatko robia tam fantasticke,mame to blizucko za hodinu a pol sme tam je to take male letovisko Novigrad a mne sa tam velmi paci ,chodime tam cez leto na dovolenku alebo len tak na otocku okupat sa v peknom cistuckom mori a domkou. :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady se to zas pekne rozjelo, sem rada, ze se zas vratili nove holky. predem bych chtela poblahoprat vsem oslavencum, ted na jare slavi fakt vsichni:slight_smile: JInak my sme ted s malym sami doma, pritel odjel pracovne do Bratislavy a vrati se az v utery:( Dikybohu zatim mame pocasi ok a neprsi, takze sme s malym porad venku, jinak by to bylo doma na zabiti. Jak ste se tu bavily o vahach atd....tak ja kdyz potrebuju shodit, tak prestanu jist vsecko sladke a veci z bile mouky a ono to fakt zabira a celkem rychle. Zkuste, treba to pomuze:slight_smile: KAzdopadne podle tech vasich vah nejakou dietu nepotrebujete. Ja zas po porodu do trech mesicu shodila vsechno a za dalsi 3 sem mela jeste o par kilo min, ale ted to nabiram...pred svatbou se mi to moc nehodi:slight_smile: Hlavne jde videt, ze po porodu je brisko trochu povolenejsi, takze se ten nadbytek pak supne tam:slight_smile: No a pak prijde toscany a supne nam sem takovy krasny dezert:slight_smile:....to se pak tezko dietuje:slight_smile: Jsi moc sikovna, ze jsi to zvladla, my si ho radi davame v restauracich a vzdycky mi prislo, ze to musi byt dost slozite na pripravu.
Taleia, ja rada nakupuju v Terranove, Caliope a Pimkie, vyjde to tam i tak nejlevneji, pak je jeste dobre Oviesse, Zara, HM, Bershka, ale to my tady nemame, kazdopadne porad pekne veci a prijatelne ceny. A jak sis to uzila s malou doma? To mas moc sikovneho manzela, ze se ti postara o rocniho a dvouleteho kluka.
Boci, to kdyz uz od zari zacinas ucit, to pujde Romina do skolky? Tesi se? Sem tam kuknu na fb na fotky a je to moc pekne mala slecna:slight_smile:
8. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj dievcata :slight_smile: ,volam sa Katka byvam par km od Vicenzy :slight_smile: ,mam 11 syna a manzela 100% talosa :grinning: ...Mirketta ty byvas v Udine ?Aj my radi chodime do Chorvatska a asi aj tento rok v auguste pojdeme apon na tyzden :slight_smile: .len este neviem presne kam a kedy.....cakaju nas totizto este do augusta 1,mozno aj 2 operacie :frowning2: .....31.5 ide syn uz na stvrtu s hypospadiou(je opisana tu na fore) a ja mam tiez nejake problemy a bud pojdem pod noze :grinning: v juli alebo v septembri,to sa este uvidi podla kontroly v juni...aaaa prepacte moje hrubky :grinning:
8. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny dnik zelam dievcata.
Vsetkym mamickam vsetko najlepsie k Vasmu sviatku!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kati, vitaj medzi nami :dizzy_face:. Je mi luto, ze mate taketo trapenie s tymi operaciami, dufam vsak, ze vam vsetko dobre dopadne :wink: . Budeme ti tu vsetky drzat palceky!
9. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata :slight_smile:
Aj ja nam vsetrkym maminkam prajem VSETKO NAJLEPSIE k nasmu sviatku :slight_smile:
Katka vitaj...a ako pisala Katka :wink: drzime vsetky palceky nech vsetko dobre dopadne.
My dnes m ame za< sebou strasnu noc...Alessandra zaspala o 01:30 a to sa zobudila Chiara a kricala a plakala...a zaspala az o 02:30 a rano o 7.45 hore vstala vysmiata ako slniecko :grinning: Takze mamma e papà su total zniceny :frowning2:
Dnes by sme chceli ist na prechadzku dufam,ze nezacne prsat.
9. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: vítam druhú katku v téme..
10. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj katka... Som rada, že si prišla :slight_smile: :wink:
A držím palce pri všetkých operáciách...
ja som ráno bola s Jarkom u zubára..
10. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre pondelkove predpoludnie vsetkym.!!!Vitaj Katka!!!Ano ja byvam 30 km od Udine to sme celkom blizucko :slight_smile: Samozrejme ze drzim palceky pri operaciach,bohuzial viem co je to behat po nemocniciach aj ja od minuleho roku viac casu stravim po nemocniciach ako doma...
Hlasim ze tu leje ako z krhle a predpoved na cely tyzden sa nemeniii.
10. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, preju trosku opozdene vsecko nej vsem maminkam! At vas deti nezlobi a manzele poslouchaji:slight_smile:
KAty, taky te tu vitam. Je mi lito, ze mate takove zdravotni problemy. Tu nemoc sem neznala, ale ted sem si to nasla tady ve foru...vubec sem netusila, ze neco takoveho existuje, to je fakt hruza, co vsechno se muze pokazit. No preju, at vam vsechno dobre dopadne! Predpokladam, ze syn se leci tady v italii, jak to mate ve Vicenze se zdravotni peci, jsi spokojena?
JInak my zatim vsechno zvladame i bez tatinka, ale ja uz bych nejakou pomoc brala, vecer sem uplne k.o, jak za malym cely den beham. Mirketta, ty mas skoro stejne stareho chlapecka....nejake napady, jak unavit dite a pritom abys ty zustala ok?:slight_smile: V sobotu sme jeli do Play planet, nevim, jestli to mate i u vas, no je to super misto pro deti....akorat, ze nakonec sem do tunelu a provazu lezla s malym i ja, takze sme byli unaveni oba:slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: čauteee...

bože nám tu vŕtajú, búchajú a romy mi zaspinkala akurát, strašnééé...
už začali zatepľovacie práce
pomooooc, dlho asi chúďatko nevydrží..
neviete či deti spinkajú tvrdo ked zaspia???búchajú presne za stenou izby kde ona spinká..
10. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, to púoteší..
Nám tu pred chvíľkou vŕtal sused... :unamused:
Dnes som zase experimentovala a urobila som si takúto večeru:
na olej som hodila nastrúhaný zázvor, nato kuracie prsia, keĎ sa to opieklo, pridala som pesto, prehriala a hodila som to na šalát (kupujem si v Bille tie v sáčku) zaliala olivovým olejoma teda mňam... Síce mi horeli ústa, lebo som dala veľa zázvoru a pepře... ale chutilo...
10. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky ako sa mate?dlho som tu nebola tak vas nepoznam.... som stale na facebooku..
10. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer kocky.
Mirka, u nas dnes bolo slnecno a 22C a vy ste mali dazd .... no ale predpoved na zajtra je hrozostrasna .... zima a dazd, takze sa to presuva ku nam.
Moni, zase si vymyslela novy experiment ... sikulka :grinning:. Bola si u zubara aj ty? Dufam, ze uz ta uz ten strach zo zubarov uz presiel :wink:.
Dnes sme sa cela rodina vybrala na nakupy, potrebovali sme jarne bundy a topanky. Drahemu som kupila hned dva pary, lebo on ich nici jedna radost.
10. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, neprešiel... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale dnes budem volať a objednám sa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, jee, ahoj jaji, tys tady ale pekne dlouho nebyla, jak se mas? Co je noveho? Vidim, ze za chvilku budete slavit narozeniny, uz treti, toto leti. Pracujes vlastne ted?
Jinak predpoved se naplnila a dest dorazil i k nam, od rana tu leje, nastesti ale zima neni. No dnes to vypada, ze budem cely den doma, achjo, aspon ze se nam uz vrati pritel.
11. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby :slight_smile:
Ja ta vitam opat medzi nami jajaalf,ale neviem ci mna poznas :slight_smile:
Aj u nas cely den prsi :frowning2: takze sme zavrety doma.tak som prala,zehlila varila.....
Juj ja som dnes jedla ceresne(zevraj sa nemozu,ale to som nevedela)a mala mi teraz konecne zaspala som ju 4 hodiny nosila na rukach,lebo tu plakala a vrestala..a krcila nohy.Urcite ju bolelo brusko :frowning2: chudatko moje...
posielam fotky mojej kytice a torty co som dostala na den matiek.tortu vyberala Chiara :slight_smile:
Moni a ty si sa objednala u zubara???
11. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, neobjednala :sweat_smile: :sweat_smile:
vytelefonovávala som aj nemožné a na toto som zabudla...
Ale keď ma budete píliť každý deň... :grinning:

Krásna torta, aj kytica...
11. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak ja ta budem pilit kazdy den,aby si nabrala odvahu :grinning:
11. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek