• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ahojte kočenky

malá zaspinkala iba teraz, lozíme už v plnom prúde, stále sa na malej len smejem lebo má taký svoj štýl a je taká podarená :grinning: dnes sme sa kúpali vo veľkej vani tak chvíľku ostala vo vodičke dokonca na nožičkách stáť samozrejme s mojou oporou tak ju asi takto budem trošku trénovať aby sa mi začala sama dvíhať na nôžky :slight_smile:

a vy sa ako máte?
:slight_smile:
16. dub 2008 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Martinka vy ste doteraz kupali vo vanicke? Tak my by sme sa uz nevosli :unamused: Kupeme vo vani uz tak 3 mesiace.
Vidis aka je mala sikovna, ked tak krasne rackuje.
Inak vcerajsia vecera sa velmi podarila, vsetci ospevovali moju knedlu :grinning: Takze sa mi asi podarila.
Lucko, idem napisat Maci.
17. dub 2008 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

maci tak vidis,vsetko dobre dopadlo... :wink: sikovna kucharka :dizzy_face:
aj my este kupeme vo vanicke..ale v poslednej dobe sa mu nepaci :unamused:

ideme trosku von ozvem sa neskor
17. dub 2008 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja tiez cakam az sa maly zobudi a pojdem troska von pochodit. Je pravda, ze my sme nikdy nekupali vo vanicke, maly sme kupaci kyblik. Ale on by sa uz ani do vanicky nevosiel :wink: Ale vo velkej vani sa mu paci....
17. dub 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:wink: Prihodila som par fotiek zo vcerajsej vecere. Maly sa velmi dozadoval vodnej dymky :sunglasses: Dufam, ze nikto na mna neposle socialku. Ja som mu to nedovolila :dizzy_face:
17. dub 2008 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
to je super,ze varite slovenske jedla.to ja teda skoro vobec :frowning2:
my sme mali nafukovaciu vanicku chicco a kupala sa v nej asi do 10mesiacov.teraz ako velka slecna ma radsej normalnu vanu...kde ste zobrali tu vodnu fajku,maci?
17. dub 2008 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My mame dve. Obidvaja milujeme Egypt a jazdili sme tam este nez sme sa spoznali. Takze dymky sme si kupili tam a ked teraz mame dve..
17. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
maci, simonek je srandovni :grinning: , jsem radA,ze se ti povedla vecere.
jaji, ty chodis do prace? uz tady tak casto nejsi.
ivet, jak je na tom Bea?
17. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
babulky,ja idem varit a potom idem pobede do prace,ale koli takemuto pocasiu mam nizky tlak,tak sa mi vobec nechce. :frowning2:
17. dub 2008 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Lucko, tak mi psala Maci, ze by rada s nama jela.
17. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jo, a v kolik se sejdem? napis, ze pro ni dojedu. ja ale musim byt v 17 hod doma, jedu na tu masaz zad. treba muzeme na jidlo do ikei?
17. dub 2008 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lulko, tak at ti to v praci rychle utece

dneska je marco strasne zly, mozna zuby :confounded:
17. dub 2008 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babenky dakujem za privitanie ste zlate.No Moniku poznam osobne bola som za nou v Arezze a viem nechodi teraz moc na net lebo ona nema doma net.Vlastne od nej som sa dozvedela o tomto chate.Mam vas vsetky pozdravit.V maji idem konecne na SR som z Prievidze.Tesim sa.Aj do Brna sa chystam na par dni.Hadam neskodi cestovanie po tretom mesiaci tehot.?Mimochodom volam sa Veronika a mam21rokov.Ahojte
17. dub 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj veronika pekne od teba ze si sa k nam pridala a aj my pozdravujeme moniku a maleho alexa :wink: dufam,ze sa maju dobre...

luci ja teraz nechodim do prace a na net trosku mam menej casu nakolko kiko spava uz len pooobede a to ja idem za nim si tiez pospat..inac sme stale vonku nejak doma sa mu nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idem kuk foto..
lulka tak ides dnes do prace?a z malou kdo je?
17. dub 2008 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jajaalf-no vraj sa maju ok tuto sobotu by maly prist ku mne na jednu noc ale vzdy im neco do toho skoci.Uz tri soboty jej neco do toho prislo. :confounded:
17. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
aha ale hlavne ze sa sem -tam vidite je to super ked mas nejaku kamosku :dizzy_face: :dizzy_face:
a ty v kolkatom si mesiaci ..zmen si udaje v pase..aby sme vedeli uz vies co to je?mas priatela tal..?kolko si tu?juj kolko otazok mam :grinning: napis nam nieco o tebe ako si sa sem dostala a tak :wink:
17. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ako mam spravit tie udaje?neviem kde to mam hladat.Inak moj je albanec tak ako monikin ale moj je starsi(38)a viac mudrejsi:slight_smile: a som tu uz pomaly treti rok(1.7.) a s mojim budem mat17.8.tri roky.Laska na prvy pohlad a sme stastny.Teraz v sobotu to budu 12tt.sa tesim na male.Chcela by som dievcatko kedze moj uz syna ma ale hlavne chcem aby to bolo zdrave.Moncu som spoznala na pokeci.a Ty kde sa nachadzas jajaalf?
17. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:wink: Ahoj Veronika. Cestovanie v tretom je v pohode, ja som bola vo stvrtom v Egypte a to som uz starsia kost, takze Tvoj mlady organizmus by mal byt uplne v pohode.
Lucko, zalezi od Teba. Ked Ty budes moct vyrazit, my sa prisposobime. Mozme sa kludne najest v Ikea a potom ist do Ipercity, alebo naopak.... Ty si tentokrat sef :wink:
Jaji a jak dlho Ti spi maly, kde uz len raz?
17. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no my to mame na striedacku.ked idem do prace dame su pusu s drahym medzi dverami a poobede je s malou von...ako sa to tu rozrasta,ze?
jaj bormalne vam to stretko zavidim...my musime tiez nieco s adkou a marcy vymysliet :wink:
idem,uz ,este sa musim posnazit ulozit malu nech si oddychne.od rana este nespala a to sa uz vyblaznila az az
17. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Veroniko, ja si taky myslim, ze cestovani ve 3 mesici je ok, ja byla v 6. mesici v Barcelone a na konci 7.v Cechach, kde jsem lezla po Krkonosich.
Lulka, ty bydlis v Milane?
Maci, no ja bych jela na obed do Ikeii, pak bych maleho nakojila a pak by jsme vyrazili do Ipercity. A Maci2 co na to rika. Kdyz tak mi na ni dej mobil, at se s ni domluvim, kam mam pro ni prijet. Posli to do IP.
17. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babenky,asi ziadna z vas nieje z Toscani ze?hm to je skoda.NO na tu cestu sa uz veeelmi tesim hlavne domov a potom do Brna ku rodine uz dlho som tam nebola.Kde sa nachadzate kocky?
17. dub 2008 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ano ja som v centre Milana a mam to tu rada.vy ste rozlexene kade tade po celom taliansku,baby jedny :wink:
17. dub 2008 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lucko, tak som jej napisala az mi odpovie tak Ti pisnem.
Toscana je krasna,ale ja byvam v Padove.
17. dub 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no toscana je krasna ale aj nudna. Byvam cca10km od mora ani tam nechodim.Nepaci sa mi tam chodit samej kedze moj drahy je v praci od rana do vecera.A kamosky tu moc nemam:frowning2: co uz? :sweat_smile:
17. dub 2008 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kdybych to mela tak blizko k mori, tak tam snad jezdim kazdy den. Ja bych chtela bydlet u more.

Maci, tak pak napis. diky
17. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam velmi rada toscansko,my cxhodime na dovolenky do castiglione della pescaia a do sienny ku znamim ...ach uz aby bolo leto :sunglasses:
17. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lucko cislo som Ti poslala.

Veronika ja tiez vsade chodim sama s malym. Ale keby som mala more tak blizko, tak tam som stale. More ma velmi ukludnuje. Mne sa tiez Toskansko velmi lubi. Nadherna krajina. A ty vies aspon taliansky, ja vobec. Takze mi je vzdy velmi luto, ked sa ku mne niekto prihovori. A to sa vzdy niekto najde, lebo su hotovi z maleho.
17. dub 2008 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
maci, tak jsem ji napsala, a jak jste se poznaly? Pres internet, jestli ano, tak at prijde pokecat sem. at je nas vic :slight_smile:
17. dub 2008 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ano cez net..Nasla si ma ako ty si ma nasla :slight_smile:
17. dub 2008 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

veronika prepac,ze som sa vyparila..vypol sa mi net a uz my nesiel zapat tak som sla spat a spali sme az do 16h. :dizzy_face: :dizzy_face: kiko potiahol skoro 4hodiny :confused: :confused:
ja som v bellarii pri riminach :wink:
baby ze more..ja ho mam pod nosom :slight_smile: a ked som bola tehu som sa prechadzala sama :dizzy_face: super prechadzka a sme sa aj pekne opalili.uz si so mna aj vystrelovali,ze sa maly opaleny narodi :grinning: :grinning: :grinning:

nemali ste to stretko?
17. dub 2008 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek