• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
katka, fakt to tam vyzerá krásne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuj, hneĎ by som takú záhradu prijala...
15. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
A zopár fotiek z "prázdnin" u rodičov
15. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Moni :dizzy_face:.
Tak vy ste uz zacali prazdniny??? :dizzy_face: :dizzy_face: Zlati su "drobci", Jarko je uz ale poriadne chlapisko a Chiarka rastie do krasy.
A ako ste spokojni s volbami .... ja som to sledovala na internete a vcelku je to okey.
15. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Katka, ja o politike a náboženstve nerada diskutujem ,lebo je to téma, ktrorá väčšinou rozvášni emócie, ale tak ty si inteligentná baba a názor iného rešpektuješ, ja som volila Smer a s výsledkami spokojná nie som...
Opäť vznikne koaličný "zlepenec", ktorý bude fungovať na báze vydierania, ja Tebe a ty mne...
Už som pozerala aj nejaké ich vyhlásenia, tak v provom rade budú odlžovať štát, na úkor ľudí samozrejme, zrušia minimálnu mzdu, aj strop na nadčasy, takže ľudia budú pracovať ako otroci od nevidím do nevidím za pár korún, taktiež plánujú zrušiť nezdaniteľnú čiastku.. no spokojná nie som... :unamused:
15. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@monkula Moni, nic tim nesleduju. Jen me to zajima, proc zrovna Smer?
15. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@4a Alic, pretože keď si urobím takú "inventúru" posledných štyroch rokov môjho života, žilo sa nám dobre... MM síce prišiel o prácu ,ale to bolo dôsledkom celosvetovej hospodárskej krízy, zato nemohol nikto, žiadny politik, teda až na tých amerických, ale to je na inú vážnejšiu debatu...
Dzurinda a jeho strana rozpredala naše slovenské podniky, zahraničným firmám a štátom a keď som počula to jeho silný strategický zahraničný investor, otváral sa mi nožík vo vrecku...
Aj taká "prkotina" ako výstavba diaľnic... Za Dz. vlády sa postavilo sotva pár kilometrov, za vlády Fica sa rozbehli PPP projetky, ktoré nás síce zadlžili, no v konečnom dôsledku, koľkoinvestorov k nám nechcelo prísť, práve kvôli chýbajúcej infraštruktúre, takže ak by boli diašnice, boli by aj investori a cez nich by sa nám všetko vrátil osp§ť, je to môj zjednodušený pohľad, nie som politológ, pozerám sa na to ak očlovej žijúci v ejto krajine..
Alic, stačí, alebo ešte niečo? Mne normálne ineligentné debaty na tému politika nevadia, myslím si ,že argumentujem dobre, ale rozhovor typu, ty krava sprostá ,volila si Fica? To nie..
15. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobry vecer dievcata.
Nezatazujme sa politikou kocky a uvidime v buducnosti ako hovori moja svokra "il futuro è nelle mani di Dio" :grinning:.
Pozerate futbal? Uz sa tesim na Slovensko vs. Taliansko 24. juna :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:.
15. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany hej, pozerala som futbal ,ale tie vuvuzely ma dokonale vytáčali... :rolling_eyes: :rolling_eyes: a ten gól v poslednej sekunde, ten ma zmrazil... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katka a komu budeš fandiť? :grinning: JA som aj včera jarinovi povedala ,že ja budem fandiť v druhom rade Talianom, ale nie vtedy, keď budú hrať s nami.. kati a M. je futbalový fanúšik?
15. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ze v druhom rade Talianom, no Moni nezapries svoju lasku k taliansku :grinning:.
M. je taky "vlazny" futbalovy fanusik, ako kedy ma chut a nie vzdy pozera. Ale 24. si urcite nenechame ujst :wink:.
15. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
A akému teamu fandí?
V hokeji fandím po Slovensku Fínom, keĎ vyhrajú, teším sa ako keby sme vyhrali my... a vo futbale samozrejme Talianom...
Keď sa hralo finále MS pred štyrmi rokmi, tak som čakala Chiaru a normálny hrací čas nepriniesol výsledok, tak sa kopali jedenástky a ja som povedala ,že kto dá víťazný gól Talianov, po ňom pomenujem dieťa, ak to bude chlapček..
Víťazný strelil Alessandro del Piero :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Drahy fandi iba Talianom, on je velky narodniar :grinning: :grinning:.
Teeeda, Jarko sa mal volat Alessandro? :grinning: .... celkom pekne meno :sunglasses:.
15. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ako každý Talian..

Nie, Chiara mala byť Alessandro :grinning: Jarko mal byť Marco :dizzy_face: milujem to meno..
Ale nehodilo sa nám k priezvisku, veď vieš, že sa končí na ko a je krátke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. čer 2010 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale myslela som, ž ektorému talianskemu týmu fandí.. :wink:
15. čer 2010 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kocky...
Ako sa mate?
My fajn,dnes nam tu sice prsi,ale vsak nedame si pokazit naladu...no nie?
Mala som dlhsi cas pokazeny notebook..Chiara mi nanho nastriekala Pronto a klavesnica mi uplne odisla
a potom nieco skratovalo vnutri..takze bol v oprave.
Jej futbal...tak moj mm pozera pravidelne ked hraju taliani..on je Juventus a teraz aj Chiara si kupila tricko a chodi v nom nonstop..vecer ho vyzlecie a rychlo ho operiem abby si ho mohla rano znovu obliect :slight_smile:
A co sa tyka ze za koho som ja .tak som povedala ze ked pojdem do firmy tak ked vyhraju taliani super a ked slovensko tiez super a budem robit frajerku,ze sme lepsi :grinning:
Moj mm mal sen ,ze ked bude chlapec dame meno Alessandro,ale to som mu zrusila hned...lebo jeho byvala zena ma syna (nie s mojim mm,spolu nemali deti),ktory sa tak vola.Ale tym,ze som cakala dievcatko sa to vyriesilo same :wink: Moni a Chiara je nadherne meno a Chiare to su krasne dievcatka vid nase baby :sweat_smile:
16. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, Chiara je krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: ahojte futbalistky a futbalisti a fanúšikovia,
jeeeeeej janka tak chiara je "juve, juve.." super, tričko jej sekne
ako zvládaš trojitú porciu detičiek?
tosc..ďakujem za linky, už mi aj odpísali z pár, len stretko my a ďalšia rodinka čo ideme spolu letnodovolenkovať máme zajtra, tak všetko preberieme...
oni chodia každý rok sever talianska, piesky,...my zase chorvátsko poznáme takmer celé, ale chceme komprosmis, čosi iné, a to toskánsko mi príde dobrá voľba
potom sem dám pár linkov, o čom uvažujeme
:slight_smile:
matejko bol včera na školskom výlete, pršalo im, ale dostal pochvalu "za naj oblečenie..", my horali máme všetko nepremokavé, či topánky, či soft-chell gate, takže mi to uč. hovorila, lebo ostatní vraj prišli jak na bál

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
môj marko miláčik má zajtra rozlúčku zo škôlkou, už teraz reveeeeeeeem, lebo to býva dojímavé,
ja s kamoškou chystáme deťom tašky, kde budú mať tričká so spoločnou foto vpredu, nejaké sladkosti, pastelky, džúsik
kamoška pečie tortu, jedlú oblátku s ich foto som objednávala, ešte nedošla, tak mám nervy...!!!
dnes si idem čosi kúpiť pekné na seba
a zajtra je ten škôlkársky program, potom grilovačka na dvore a deti spia v škôlke, skúška odvahy..
cez víkend tu máme veľké folklorne slávnosti v skanzene, aj cyklistické preteky v sobotu, kde ako lyžiarsky klub ideme, ale len tak pohodovo...
neviem či som sem hodila foto, ke´d sme boli korčuľovať na diaľnici, ktorú nedávno spustili, pri považskej bystrici, vrtižer-sverepec..
17. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jej Adri rozlucka v skolke.Aj my sme ,mali teraz v skole ,lebo od 6 triedy vlastne ide Pippo do inej skoly.
A tiez som si poplakala...ja teraz vlastne odkedy koijm placem stale...pri kazdom filme a aj pri rozpravke...
Je to dobry napad s tymmi trickami :slight_smile: aspon budu mat pamiatku :slight_smile:
A 3 deti doma????horor...Alessandra je super cim je starsia tym je lepsia..uz tolko neplace...pozoruje svet a rozprava...teda snazi sa vydavat take super zvuky.
Pippo a Chiara hraju sa spolu a vzdy to konci placom alebo hadkou...A najnovsie sa zacali byt
o Alessandru...pride Pippo chyti ju a pride hned aj Chiara a on jej povie ze ju nemoze tak chytat a hned sa hadaju a ona krici....ale od pondelka ide Pippo do Oratoria..je to pre deti cez prazdniny nieco ako druzina..chodia sa kupat ,na vylety a maju tam rozne hry.takze on sa tesi ze bude este s kamosmi.
A my travime vela casu vonku ked je pekne na ihrisku a cakame kedy sa znovu otepli teraz nam tu prsi a ideme k svokrovcom do bazena :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj kocky.
Jani, jeeej, mala je princeznicka :dizzy_face:. Skutocne mate vsetky kraaaasne deticky, Slovenky sa veru nezapru :grinning:.
Boc, super super, dohodnite sa, urcite sa vam Toskansko bude pacit .... a keby ste boli poblizku mna, tak spravime stretko :sunglasses:.
Aj u nas je dnes dost zamracene a uz aj trosku chladnejsie, takze cakam popoludni dazd. Mimochodom mojej zahradke sa dari, zelenina rastie jedna radost :dizzy_face:.
Dobru chut k obediku zelam.
17. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: katuška, no stane sa z teba v italy bio-zeleninová kráľovná...super
ja papám mozarella pomodoro, už týždeň veeľa zeleniny, a ovocia, a čočočočo, zapnem už aj rifle, ktoré som predtým nie..
17. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Katka, som rada, že sa záhradke darí, viem, akú robilo radosť mne, keĎ som našla čo i len lístoček nejakej zeleninky... Najviac som sa tešial z karfiolu... lebo susedka mi povedala, že karfiolu sa v našich záhradách nedarí, tak som jej dokázala, že mne sa dariť bude :grinning: :grinning:
17. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: monik no vy ste hotové čarodejníčky záhradníčky
17. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dakujem dievcata :grinning:.
Boci, tak to je super sprava, ze kilecka idu dole! Drzim palce!
Moni, teeeda, karfiol vypestovat som si ani ja netrufla .... sikulka.
17. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj ja chudnem... :sweat_smile:
Kati, ďakujem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj devcata! Tak vas postupne docitam a jsem rada, ze se mate vsechny jen a jen dobre! Mate moc krasne deticky, koukla jsem na nove fotky. Taky jsme se divali na fotbal, nastesti letos nemam dilema, protoze Cesi tam nejsou:slight_smile: A fandim tedy Italum i Slovakum. Postupuji 2 tymy ze skupiny, nebo jen jeden? Ja se priznam, do toho moc nevidim a muj drahy taky neni kdovi jaky tifoso, na to ze je Ital. Vzdy si aspon precte na teletextu vysledky zapasu, aby byl v obraze dalsi den v praci, protoze tam je fotbal cislo 1.
Je tu porad skarede pocasi, zacina mi to trochu lezt na mozek, neda se jit poradne ven, ach jo.
17. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Pridavam se taky k vam, co mate zahradku. Mony, ty bydlis v panelaku? A mas zahradku nekde za mestem, nebo doma na balkone?
Ja mam jen malickou, jinak mame kolem domu travnicek. Mam tam par cuket, jahody (kdovi jestli vubec letos uzraji), bazalku (ale v kvetinaci), petrzelovou nat, mrkev, porek. Nenarocne veci, protoze tu nejsme porad, ale az jednou budem definitivne bydlet, tak si zahradky budu hledet.
Holky se trema detma, jak zvladate napor stresu, proste nekdy se stane, ze me deti vytoci! Pak kricim, ale pripadnu si smesna...Ale je to tim, ze se treba potrebuji na neco soustredit a do toho ony a ja se pak nastvu, protoze se to neda. Proste me nekdy unavi. Nechci, aby to vyznelo blbe, mozna je to i tim, ze ted mame celkem doma stresy kvuli ruznym vecem. Doufam jen, ze to prejde.
Jeste k tem jmenum, mne se moc libi na kluka Domenico (jestli to bude nekdy potreba:slight_smile: ), ale bylo razantne zamitnuto, protoze se tak jmenuje ex-tchan, podivny clovek. Tak mi nezbyva, nez se ho vzdat.-(
17. čer 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
taleia, ja bývam v paneláku a táhradku sme mai v predchádzajúcom podnájme, to sme mali prenajatý dom...
Teraz mám len bazalku v kvetináči a petržlenovú vňaťku..
17. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte...kde ste vsetky???
Aj ja mam bazalku a jahody ,ale v takych velkych kvetinacoch...
A mali sme aj mrkvu a hrasok,ale ususili sa na slnku :frowning2:
jej Boci Moni aj mne by sa zisla dieta,ale mozem ked kojim???toto naozaj neviem
:confused:
toto je torta,ktoru spravila Chiara :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, diétovať môžeš, ale s rozumom... ale ja by som ešte počkala... :wink:
Ja akurát obedujem, paradajky s tuniakom a balkánskym syrom, nezohnaal som tu mozzarelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chiara je šikula... krásna torta... :grinning:
Inak, ja som už asi na nejakú diagnózu... Dnes som s ikúpila univerzálny čistiaci prostriedok, že Toskánska záhrada, a hneDˇsom s ipredstavila tú záhradu ,č osem dávala Katka fotku... no, hovorím, blázon :grinning:
18. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekny podvecer dievcata.
Moni, tak sa tesim, ze sa ti zahrada paci :dizzy_face:. Ja dufam, ze sa aj nam podari najst nejaky domcek s takou peknou zahradou. Ono tie ceny su vsak horibilne :rolling_eyes:. Takze aj ty dietkujes? Drzim palceky.
Jani, superska torticka ..... to je s piskotami?
Terezka, drzim palce aj tebe s detickami a vytocia sa urcite vsetci a dost casto aj ti bezdetni :grinning: :grinning:. Nic si z toho nerob, dolezite je, ze ste zdravi :wink:.
18. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek