• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
No ono je to spis Umbria nez toskansko a letime 28. 8. A vracime se tusim 11. 9. jestli je to sobota. A budeme jen 65 km od Katarinky:slight_smile:) tak i kdybu nechtela, tak se skaknem za ni podivat :slight_smile:))

ja bych se nebala ze si mala na skolku nezvykne, je zvykla na deti (brachy) tak to pro ni bude vitana zmena, neb budou i holcicky:slight_smile:

ted sedim na posledni hodine tancovani kluku, predvadecka. To zas budu vysmata:slight_smile:)) hodim vam pak foto:slight_smile:)
21. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim dievcata.
Takze k nam zavitala asi zima :frowning2: .... prsi a je dost chadno, normalne som si musela dnes obliect bundu. Neuveritelne tieto zmeny pocasia.
Cez vikend sme mali oslavu .... dievcata zase som o rok starsia :fearful:.
Monicka, takze ste chori? No hruza, zelam skore uzdravenie.
Boci, tak ty uz do prace? Tesis sa alebo by si este ostala doma?
Alic, tak jasnacka ze skocis na navstevu!!!! Aj keby si nechcela, tak ta dotiahnem :grinning: :wink:.
Babulky, pripajam fotecku darceka od kamosiek .... klobuk alla principessa :grinning:.
21. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, tanti auguri..
Z celého srdca Ti prajem k narodeninám všetko najlepšie, nech si s Matteom šťastná až do smrti.... Mám Ťa veľmi rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A klobúk nádehrný, aj si ťa v ňom viem predstaviť, musíš byť krásna...
21. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem Moni .... si poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
21. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len ma zakopať... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To urcite nie Moni :grinning: :grinning:, bola by ta skoda :wink:.
Kocky vo stvrtok hraaame .... uz sa teraz tesim na zapas .... a este keby sme tak vyhrali!
21. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinka, tak všechno nejlepší k narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně pohodu, klídek, vegáč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A klobouk nádhernej, já jsem klobouková :dizzy_face: Jak jsem byla v Praze, tak jsem si opět koupila, neodolala jsem. :grinning: A v Londýně v obchoďáku Selfridge v oddělení klobouků, což je přes jedno patro, zažívám orgáč :grinning: :grinning: To mě tam onehdá MM odložil a vyzvedl asi za 3 hodiny a já ještě nebyla u konce :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vám chtěla přihodit růže z Rozárka, ale mi to spadlo :angry: Zkusím znovu. Jsou to aranžmá z těch, co tu rostou. ALe nevoní neb je mokro :unamused:

A ty růže se opravdu jmenují Monika :slight_smile:
21. čer 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a moje oblíbený v parku, jsou ty co jsou na keři. Jsou světlounké, lehce u stopky zelenkavé a na konci narůžovělé. Chodím kolem nich domů a nemůžu se jich nabažit :slight_smile: Ale MM mě obdarovává starorůžový s nafiaolověným nádechem. Ty žeru. A tulipánama, ty zbožňuju :slight_smile:
21. čer 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jmenujou se Eden, co kolem nich chodím :slight_smile:
21. čer 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď mi došlo, že vlastně ani nevím jaký růže vlastně letos vyhrály. Jsem zvědavá, musím počkat na noviny :grinning:
Ještě vám sem hodím jedny číňany :grinning: :grinning: :grinning: Jsme socky :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tyhle sranda plavky, co jsou letos ohromnej hit jsem právě objdednala pro MM a Opu k narozkám :grinning: :grinning: http://www.traditional-short.com//index.php?page=shop.browse&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=1 zvažuju či nemám i pro sebe :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alic, men tie ruže absolútne nič nehovoria.. keby si mi tam tak šupla tulipány... :dizzy_face:

Tie plavky sa mi nepáčia, nepáčia sa mi tie šortkové, až po kolená.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: katka gratulujeme aj my k narodeninkám
:sunglasses: :sunglasses: mne sa klobúky veeľmi páčia, aj som ich nosila, keď som bola chudšia,
teraz by som v nich vyzerala ako hríb, mám len 161cm....
všetky som ich darovala...

áno nastupujem do práce, ale bojím sa ako to romy bude zvládať v škôlke, a hlavne aby bola zdravá
:slight_smile: :slight_smile:
asi sa poohliadnem po nejakej opatrovateľke keby náhodou..

- môj predškoláčik, prvý v klobúku, v programe..
- romy na dňoch mesta martin tento víkend..
22. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Kati v prvom rade vsetko najlepsie k narodeninam :sweat_smile:
VELA VELA ZDRAVICKA,STASTICKA A LASKY :sweat_smile:
Alic tie ruze su nadherne..mne sa teda pacia :slight_smile:
Moni aj u nas sa nosia skoro iba taketo sortkove plavky..take klasicke to tu malo vdis.Takze aj mm ma nieco take podobne.
Kati futbal..no to bude podivana :slight_smile: teraz je to napinave..vsak uvidime ako dopadneme.Aty drzis komu???
Moni a ty komu?

22. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri aj nas tento rok caka skolka..Chiara sa zatial velmi tesi takze dufam,ze ju to neprejde....
A tvoje deti su strasne zlate :slight_smile:
Moni a Chiara tvoja nejde do skolky?
22. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci,
coooool. Malá je fraaajerkaaaaa!!!! Ta kytka na čepičce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na hedvábnejch kytkách ujíždím docela taky. Mám jich asi 20 :zipper_mouth:

moni,
já růže můžu, chodím je do parku očichávat. Hledala jsem totiž stolístku, která rostla u mojí babi. A letos jsem ji našla a koupila. Je to stará odrůda a omamně voní. Jinak já jsem ale spíš tulipánová. Na těch se nemůžu nabažit. Zejména větší pugét barenejch. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám je i na zahradě a letos mi vyrostly ty černý (temně černofialový) se zupatejma krajema. :dizzy_face: :dizzy_face:
Ty plavky jsou děsný :grinning: :grinning: , ale dobrej humor, a úlet, ne? :grinning: :grinning: Jsem zvědavej, či si je oblíknou :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, tak ja jasné, že držím palce našim... To ja som patriot....
:grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já našim neeee :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@4a to by tam museli byť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyk jo!!!!!+ :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny den dievcata zelam.
Mna boli zub .... celu noc som nespala, boli ma stolicka, urcite to bude nerv :frowning2: :frowning2: . Nastastie som poobede rychlo objednana k zubarovi.
ALic, kraaasne ruze .... mne sa strasne pacia biele :dizzy_face:.
Jani, tak zajtra drzim palce nasim futbalistom :grinning: :grinning: :grinning:.
23. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
Autobus sa zrúti do priepasti, všetci zahynú, ich duše
kráčajú do neba, pred bránou sedí sv. Peter.
Pýta sa ich kto sú." My sme futbalisti a chceme ísť do neba".
Sv. Peter hovorí:" Futbalistov nechceme, bijú sa, nadávajú, nemajú žiadnu disciplínu, prosto futbalistov v raji nechceme!"
Tí sa smutne otočia a odchádzajú.
Sv. Peter sa ich ešte pýta odkiaľ sú.
Oni odpovedajú že zo Slovenska.
"Tak sa vráťte" hovorí sv. Peter, "vás som videl hrať, vy nie ste futbalisti".

23. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu se říká národ sobě :grinning: :grinning: :
:grinning: Taliani, vidiac silu Slovákov sa rozhodli, že im postačí iba brankár.Ostatní išli na pivo.V 20.minúte dostali správu,že vedú 1:0,ich brankár dal gól.Potom dlho nechodili správy.V 88.minúte však prišla:Slováci vyrovnali na 1:1.Taliani šprintovali na štadión a počujú veľké oslavy.Slovensko v 92.minúte dalo druhý gól a vy...hralo 2:1.Taliani vtrhli do kabíny,tam zronený brankár: Chalani, sorry, v 25. minúte ma vylúčili.
23. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati dufam,ze uz je ti lepsie :frowning2: poznam vellmi dobre bolest zubov :angry:
Alic super som sa zasmiala..vsak uvidime ako budeme hrat zajtra :astonished:
Dnes sme mali krasne slnecno tak sme boli vonku a kupit mm darcek na narodeniny :slight_smile:
23. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, poraďte. Co koupit MM k významnému životnímu jubileu :grinning: Auta a motorky rovnou škrtám :zipper_mouth:
23. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Pekny slnecnny den :sunglasses: od nas.....
Alic zalezi od toho kolko chces do darceka investovat.
Ja som mojmu mm teraz bude mat 30.6. narodky dala nakreslit a zaramovat portret deeti :slight_smile: a penazenku.
Alebo mozes neaky pohar s venovanim,retiazku s priveskom kde je tvoje meno.ja mam taku zase s jeho menom.naramok,mobil.
Alebo dala som minule spravit hodinky na stenu s fotkou deti.je toho strasne vela a neviem co sa tvojmu muzovi paci :slight_smile:
alebo pozri tu..www.webko.sk
24. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojteeee
tak v sk fúka jak divééé, aj keď by teoreticky mohlo byť teplo, ten vietor to akosi brzdí, ja fakt neviem či leto už bolo,
alebo ešte len bude...

http://www.viphotels.it/ita/hotel-pesaro_savoy.asp

no sem nám už schválili týždeň, 16.-22.júna majú pre nás zatiaľ reservé family izbu,
ešte hľadáme čosi ten týždeň predtým, 10-16.6. zvažujeme to toskánsko, na týžden nejaký domček, alebo ligúriu,..čo poviete italky odporučte čosi..

katka, dúfam, že zuby sú ok, vieš že aj ja som sa na jar trápila a nakoniec mi ho vytrhli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ako sa má evka a ostatné kočky, kto vieeeeeee??? monika ty už dovolenkuješ?
24. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, nejaká chybička sa Ti tam vloudila, asi v júli idete, nie? Lebo to už by si dovolenkovala :grinning:
24. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek