• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
:slight_smile: no fakt, sú to júlové termíny....

už som prepracovaná, dovolenka by sa mi šikla už aj hneď monika...
24. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme tento týžden v mt divadelné slávnosti...
www.dotykyaspojenia.sk
máme tu big arénu pred divadlom pod holám nebom, dve menšie pódiá, plus postavené šapitó, kde sú koncerty a nočné predstavenia...
tak dnes sme s romy a s kámoškinou dcérou sa v meste zabávali...
24. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocmanka To musí byť krásne...
Tu sa nedeje nič, ak nerátam opravu cesty a dva predvolebné mítingy, čo tu boli...
Včera bolo niečo v parku, ale Jarka mám chorého, aj mi dne skoro odpadol pred školou, museli sme tam ísť zaplatiť pracovné zošity na ďaľší rok a predpatné časopisu Adamko, budú z neho pracovať budúci rok..Rovno dostal aj knihy do druhého ročníka, nemôžem tomu uveriť, už do druhej triedy.. Vraj bude mať krásne vysvedčenie...
A budúci rok už budú mať aj počítače a tuším aj cudzí jazyk :confused:
24. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj kocky.
No vcera to bolo utrpenie u zubara .... ale nastastie je vsetko okey, mala som tam mensi zapal, pekne mi zub vycistil a dal antibiotika, tak verim,ze na trhanie nedojde :fearful:. Este musim ist dvakrat na cistenie .... ucet 300 Eur :zipper_mouth:.
Boci, takze idete do Marche? Super, nedaleko je aj Evka a Pauli.

Ja som uz pripravena ..... Slovaaaaaaaaacchia!!!!! Kamoska uz aj vyvesila slovensku zastavu z okna :grinning: :grinning: :grinning:.
24. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak u nas sa pozera futbal asi takto:
Mama krici Slovacchia,Chiara krici Italia :slight_smile:
Kati no skode ja nemam sk zastavu :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Goooooool!!!!!!!!
24. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
SSSSSSSSSSSUUUUUUUUUPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRR :grinning:
24. čer 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dalsiiiii!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: supeeeer
24. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokoooooooooooooooooooooos
supeeeeeeeeeeeeeer
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3:1
24. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyhrali sme!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To boli nervy, panebože, o dio mio, ani neviem čo mám napísať, asi len HURAAAAAAAAAAAAAAAA HURAAAAAAAAAAAA
Kočky a nebudete mať tichú domácnosť? :grinning:
24. čer 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bol super zapas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nasi taliani asi tusili ze prehraju a zajtra si dovolenky zobrali :grinning:
24. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany cista provokacia zavesit nasu zastavu :grinning: ale paraaada
24. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: monika a čo ty máš za new photo v pase?????????
24. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej vcerajsi zapas bol super :slight_smile:
Naozaj bolo na co pozerat :slight_smile:
Tichu domacnost nemame....mm mi povedal uz na zaciatku ze vyhra Sk,lebo It.je velmi slaba tento rok a nic nehra.
Vsak aj Buffon povedal po zapase ,ze je lepsie ze prehrali lebo vsetky zapasy doteraz hrali uplne na hov.... :slight_smile:
Len sranda bola ze potom som isla von pre Pippa a tusa nefajci v podnikoch takze vsetci postavali vonku a fajcili a ja ked som isla okolo iba som pocula akoo nadavali na Sk...
A este Pippo bol v Oratorio a vsetci boli v kinosale pozerat asi 250 deti...a on jediny slovak tak radsej bol ticho ked nasi dali gooool.Pre istotu :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka2110 Jani diky za tipy. Financne to je limitovany tak, ze auto ci motorku nekupuju:slight_smile: On touzi po Peugeot 308 kabrio, a nekolikrat ho testoval, ale proste nevime kdy by ho ujezdil, kdyz ma sluzebaka. Hodinky my davam srandartme, kdyz je nejakej novej hezkej od Festina. A penezenku ma docela cerstvou a je s ni spokojen. Vyber byl docela porod, neb abu to bylo na dost karticek, ridicak, par penez, ale hlavne aby se vesla do saka:slight_smile:) Ten telefon je dobrej napad, taky jsem o tom uvazovala. Ken ted musim poresit jakej. Ja bych hlasovala pro iPhone 4, meb se docela naucil zachazet s mym a kupovat stejnej mi projde zbytecny, kdyz uz, tak novou generaci. Jen poresit, kde ho splasit bez smlouvy:slight_smile:
Napada nekoho jeste neco zajimavyho? Nebo nekakej vymakanej telefon? MM bude totiz pul stoleti:slight_smile:) tak je to trochu slozitejsi. Retizek ma, a dala jsem mu na nej vyrobit privesek rybicek podle meho navrhu, jakoze kluci. No a ja mu visim na krku v ppfobe andela :slight_smile:)
25. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja byla vcera v Blave, jak se hraje jsme nevedeli, ale na ulicich docela prazdmo. A ze vyhrali jsem postrehla ze zacali jezdit auta s vlajkama a desne troubili:slight_smile:) Jen mi prislo kluku fotbalistu lito, po minulem zapase je tak strasne sepsuli, drsne se do nich navazeli a ted.... je opevujou. Z italu jsem docela prekvapena, ono jim to nejak vubec nejde, na ME v At a svyvarsku taky drsne pohoreli... Co to s nima je???

Boci, ceho jsi ucitelka, mam na mysli predmety. A tesis se na deti, ucit?
25. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A čo máte všetci proti mojej fotke? :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som včera sedela so slovníkom v ruke a prekladala som talainske titulky novín na internete... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni nie nemame nic poti tvojej fotke :slight_smile:
Len na tej perdtym si vyzerala uplne inak a este aj bez okuliarov tak ja osobne som nevedela ci si to ty :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
malo tam byt predtym :grinning:
25. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jednodussi mas zkopirovat text a vlozit do translatoru na googlu:slight_smile:) a nemusis listovat slovnikem:slight_smile:)
25. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alic, translátor prekladá ako Apač, a ja si to chcem sama, aj sa tak učím... :wink:
25. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim kocky.
Ani my nemame tichu domacnost .... drahy povedal, ze aj tak vyhrala nasa rodina, takze je vsetko okey :grinning: :grinning:. Vcera sme isli vecer na grilovacku ku kamoske oslavit vitazstvo, oni este aj stavili na Sk a vyhrali 700 Eur ..... takze bola dvojnasobna radost :dizzy_face: :dizzy_face:.
Kocky, zubok je okey, prestal uplne boliet, takze som stastna a spokojna.
Moni, mas velmi peknu fotecku v pase :wink:.
Alic, ja by som este navrhla nejaky maly tenky laptop, ja som nedavno dostala a pouzivam ho na cesty.
http://store.apple.com/it/browse/home/shop_mac/family/macbook_air?mco=MTM3NDk2ODY

25. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: v taliansku už asi leto začalo tak nikde nikohoooooo
27. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocmanka Adri, ja Ti dodatočne k Tvojim sobotňajším meninám prajem všetko najlepšie, nech je všetko tak, ako si želáš....

Ja som na to myslela celý týždeň, a nakoniec mi to nejako ušlo :sweat_smile:
My sme boli včera v ZOO, doštípali nás komáre.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kočky a hovorila som vám, že som tu objavila slovensko - taliansku rodinku? Ona je odtiaľto a on je z Neapola, majú tu obchod, oblečenie, vozia z Napoli, no nádherné veci, pestré, úžasné materiály, a za priaznivé ceny, ja som si tam v sobotu kúpila tričko a sestra tričko a topánky..
Ona je veľmi, veľmi milá, on tiež, raz sme tam boli aj s mamou a mama hneď vyklebetila, že som blázon do IT a že sa aj učím, tak o ns ku mne hneď rozbehol, že či parlujem po taliansky, či m ito už ide, tak som mu povedala, un poco, tak sa začal smiať, že ale taliančina je ľahká, že slovenčina je ťažšia.. :grinning: :grinning:
a majú spolu nádhernú dcérku, má 9 mesiacov a volá sa Virginia :slight_smile: :slight_smile:
Naozaj majú príjemný obchod, ona je neskutočne milá, nie je taká, že už keď k nám prídete, tak musíte niečo kúpiť, poradí, povie, či mi to pristane, či nie... :wink:
A nejaké fotky, aj ja v tričku od nich :grinning: :grinning: :grinning: a ejdna so sestrou, tiež si obliekla tričko, čo u nich kupovala ,topánky jej nevidno :grinning: :grinning: :grinning: Moje pozadie ponechajte prosím bez komentára :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim dievcata :slight_smile:
Boci aj ja sa pridavam a zelam vsetko naj.naj naj :sweat_smile:
Moni super vylet..to bolo v Ba?Myslim podla toho dinosaura.Aj my sme tam boli...Je tam pekne.A zze bez komentara moje pozadie...ja mat tvoju postavu a tvoje pozadie tak som stastna :slight_smile:
A Jarko aj Chiara su nadherny a tie ich oci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A inak ozaj uz nam zacalo leto..mame tych 31st. :sunglasses:
28. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, áno, v BA :slight_smile: je to pre nás najbližšia ZOO :slight_smile:
Ďakuje mza okáňov
28. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: letooooooooooo
:slight_smile: letooooooooooo
hádam, keď je v taliansku tak sa udrží aj tu,
monika a janka ďakujem, kedy cestuješ do italy?.....lido del sole si hovorila, že???
očká jak gombičky, krááásne detičky, to sa musí uznať
s týmto genetcikým materiálom môžeš ísť monik aj do tretieho....bábätka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jani a vy kde dovolenkujete? idete k moru?
28. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany Katrinko, moc děkuju za tip. Já jsem PCidlo chtěla Alexovi pořídit už k Vánocům, ale on ho nechce. On je lenivej si nosit i svůj knowbook, takže pracovní má 3. Jeden ve Vídni, jeden v Lublani v práci a druhej v Lublani v bytě. No a pak ještě k tomu přičti naše 2 doma v Badenu. On zas tak technicky zdatnej není a jemu stačí si přečíst noviny či si pohledat věci co potřebuje a tím končí. K tomu mu i stačí můj iPhone, když jsme pryč. No je to těžký a to se ještě ptala Oma a Opa, co mu mají pořídit :confounded: Teď jsem napsala příbuznýmu do USA, či by mohl koupit iPhone 4, neb tady ještě není, bude v srpnu a ten co by i byl (v Německu), tak ten stojí cca 1045 EUR jen 16 GB, a v usa 699 USD 32 GB. Což je docela rozdíl. No kdyby to nešlo z USA, tak ho koupím v Německu.

Jinak létujeme létujeme, o víkendu jsme byli u Omy a Opy a od pátku se střídali na návštěvu tetičky a strejdové, bylo to moc fajn a legrace. Byli i strejda Klaus a Kristl, jeho žena. Žijou v USA a jezdí sem každej druhej rok, ale teď to vychází na každej rok, neb buď někdo umře nebo se narodí :grinning: . Jejich dcera žije ve Španělsku. A je s nima náramná legrace. Strejdovi je 74 a je to náruživej turista a geograf (byl i profesor na universite v Keen). Jééé to byla pohodička.
Kluci byli lovit ryby a MM se děsil aby nic nechytili, neb nedokáže sáhnout na rybu :grinning: Tak jeden den mu to prošlo, ale druhej den jsem musela jít s nima a Alexík chytil čudlu, takže jsem operovala rybu abych vyndala háček :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek