• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
zase to nejde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: čo som taká domotaná preboha? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkula dakujem
22. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

konecne sa ochladilo,aj ked az moc :unamused:
pekny vikend
24. črc 2010 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky.
Kde ste sa vsetky vyparili?
Vsak uz sem nechodite vobec?
25. črc 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim zdravim hodinku od vas :slight_smile: Jsem v Lublani a nejblizsi italie je hodinku autem. :slight_smile:

27. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
quizovy dotaz, nemate zkusenost s nejakou dobrou restykou v Trieste?
V Grado bych i nasla, ale to je jeste dal, dame zatim s MM nejblizsi Italii :grinning:

Jak si letujete? Nasi kluci vystridali Omu s Opou za dedu a babi :grinning: Chtela jsem prihodit nejakou fotku, ale nejak to stavkuje :angry:
27. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dianocka ja ti davam tipy z Rakouska :slight_smile: http://bogipark.at/wien/goto/home tady to maji moji kluci moc radi. Ale je to hraci hala. Tady jsou dalsi http://www.quax.at/freizeit/spielplatz%20indoor, my zname ten Piraten club. Je mensi nez Bogi a myslim si ze pro mensi deti je tam vic vyziti.
27. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka2110 flamujeme, flamujeme :grinning: Deti na dovoleny, rodice rej :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
4a,dakujem velmi pekne.
27. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsetky kocky.
Tak tu je pekne mrtvo, ja som tu dlhsie nebola, este som stale na Sk a s mamcou sme robili mensie upravy v dome. Este tu pobudnem tyzden a huraa do Italy, uz mi aj trosku chyba :sweat_smile:.
@4a Alicka, takze ty si uzivas Lublanu .... pekne si to uzi a ze pozdravujem blondacikov :wink:.
@monkula Monicka, kraaaaasnu dovolenku zelam, nemala sa vobec cas ti predtym napisat, dufam, ze sa mate skvele a zelam celej rodinke stastny navrat domov.
29. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu niekto kto byva v rime?? (v oblasti via aurelia)
30. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata.
Ako sa mate? Pomaly to tu stagnuje, asi si vsetky uzivate leto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
@bocmanka Adri kde si?
@monkula Moni uz sa tesim na tvoje zazitky z Italy :grinning: :dizzy_face:.
2. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany ahoooj..
V IT bol oak ovždy super, trošku nám síce nevyšlo počasie, aj búrku sme zažili, aj sme poriadne zmokli, ale brali sme to s úsmevom...
A musím sa vám pochváliť, že som všetko vybavovala v taliančine, možno som rozprávala ako Apač, ale dohovorila som sa, rozumeli mi, a ako som s ivšimla ,boli aj veľmi potešený, že sa snažím rozprávať "po ich"
a keď som išla kupovať pizzu, tak ma predavač, veľmi pochválil, že krásne rozprávam po taliansky, rýchlo, pekne, že brava, bravissima.. taaak ma to potešilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supeeer Moni, toto som sa chcela presne opytat :grinning: :grinning: .... mam velku radost, ze si pekne komunikovala ako "skutocna" Talianka :grinning: :grinning:. Ono to pocasie aj na Sk bolo trosku horsie, tie dazde uz mi isli niekedy dost na nervy.
Spravili ste si aj nejake vyletiky po okoli?
2. srp 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauteeee...
my sme dva týždne dovolenkovali v chorvátsku, najprv na kvarnerskej riviére a potom na ostrove krk
od 9.júla sme prišli až 24.júla v sobotu večer
a už v utorok sme sa presnuli do piešťan kde mali chlapci letnú lyžiarsku prípravu-sústredenie...
a môžem si povedať, že týždeň driny máme za sebou..
bývali sme v hoteli Sorea Sĺňava a bolo úplne že úúžasne..
foto doložím určite neskôr, teraz som na manželíkovom pc chvíľu, môj bude zajtra hotový z opravy..
mali sme total plný deň, doobeda bicykle 9-13 potom obed, chvíľku oddych, 2,5 h korčule, romy bola úplne suprová v kočíku, ja som sa naučila ísť s kočíkom aj dolu aj hore kopcom, sedela tam ako 5 peňazí..
potom bazén, večera a a večerné animácie..
hotel mal totiž zamestnané dve animátorky, ktoré fičali od rána do noci s deťmi hotelových hostí..
mňa by asi šiblo, každý deň tie isté tanečky, pesničky....ale občas sme ich využili aj s romy doobeda, keď sa nám nechcelo ísť na bicykel..vyrábali sme si čelenky, stromy..
je tam centrum pre pohybovo postihnuté deti, ešte som to nehľadala v google, ale volá sa to ADELI centrum, a boli tam rodiny s detičkami, na vozíčku..rôzne postihnutia, od kuvajtu, cez arabské krajiny, talianov tam bolo ako maku, a s nimi samozrejme rodičia aj so zdravými deťmi,
no poviem vám ešte teraz mám zimomriavky, ako to tie rodiny zvládajú..
a my s deťmi sme makali s tými našimi "lyžiarmi" od rána do večera.,..
prišli sme v sobotu,pokosili na dome a tento tt sa nám to rozbieha, dnes nám montovali v dome dvere a zárubne, stierkujeme detskú izbu na byte...atď aby sme sa mohli do týždňa presťahovať na dom do konca prázdnin..

:slight_smile: :slight_smile: monika super s tou taliančinou...
fotky z leta mám na fb, kto chcete cez ip pošlem link

v auguste chceme ešte týžden to taliansko a 26augusta nastupujem do novej práce, učiť prváčikov aa sama budem mať marka prváčika...a rominku škôlkárku

3. srp 2010 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tu smeee
3. srp 2010 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky.
Boci, no to by ste neboli vy, keby ste nepodnikali kopec akcii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... zlati ste! Drzim palceky, nech mate rekonstrukciu skoro hotovu a nech si uzivate este leto v novom domceku :dizzy_face: :dizzy_face:. Pozdravujem celu rodinku!
4. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ikulke gratulujem ku karinke, pekné meno vybrala ku saške..

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

čo porábate inak kočky? v tomto počasí?..teda tie ktoré nepracujete..
4. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky... už sme doma od svokry a tak o tri hodinky odchádzam k našim, takže zase tu týždeň nebudem.. už sa ani nevybaľujem :grinning: u svokry som si všetko vyprala, tak som len vyhádzala Jarinove veci, periem mu nejaké tie ponožky, nech má a odchádzam :grinning: :grinning:
a týždeň potom mi jarinko odchádza na futbalové sústredenie do čiech na 5 dní... Bude to prvý krát, čo bude tak dlho bez nás...
8. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
kočky stretneme sa tu na jeseň,
kde ste ktooooooooo ???????????????????????????
12. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj kocky.
A zase tu nikto nie je :frowning2:. Zdravim z Italie, uz som sa vratila skoro po mesiaci dovolenky na Sk :dizzy_face:. Bohuzial pocasie bolo otrasne, a tie zaplavy su strasne!!!
Teraz si chcem uzit trosku slniecka a konecne sa opalovat :sunglasses:.
Zelam vam pekny vecer a dufam, ze tu skoro niekto pride :wink:.
16. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka. vitaj naspäť "doma"
Ja som sa včera vrátila od našich, zajtra ide jarko na futbalové sústredenie, vráti sa nám až v sobotu... My deťom prerábame izbu, zajtra ideme položiť podlahu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja už napäto čakám na telefonát z tej školy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U našich sme si so sestrou pozreli jeden taliansky film, pozerali sme ho v taliančine s titulkami, a teda, musím povedať, že ma nesutočne oslovil... už nad ním premýšľam dva dni, bol neskutočný...
tak si od vás prosím tipy na podobné filmy...
http://www.mymovies.it/dizionario/recensione.asp?id=34333
16. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak stará partia sa začína schádzať...
tosc vitaj naspäť v druhom domove, v italy..doma si si teda užila..

u nás v turci je krízový stav, v noci sa očakáva druhá vlna povodní...
teraz na TA3, okolie martina je pod vodou, ide priamy prenos z miest povodní o chvíľu
naši volali, že zase stúpa vlna a je to horšie ako včera, už im to ide do pivníc
božeeeeeeeeee
toto nikdy neskončí ?????????
je tam invázia vojska...zachraňujú čo môžu

monk..my sme dnes akurát detskú izbu na byte doprerábali...už nám chýbajú iba doplnky, chlapci budú mať izbu na štýl divokého západu...
16. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
monk ja ti odporúčam kuknúť si aj filmy od barborky bobuľovej..

reggista kim rossi stuart /inak fest fešák, princ z princezna fantagiró../ anche libero va bene
reggista michele placido...ovunque sei
16. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, kim rossi sturt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj tento z tej finestry, tel Raoul hral vo fantaghiro, piráta :grinning: :grinning: :grinning:
ďakujem za tipy...
16. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko dievcata. Dakujem za privitanie a Adri mas pravdu, ze v druhom domove :grinning:, ja ked som na Sk tak mi chyba Italy a ked som v Italy, tak mi chyba Sk, to je uz niekedy na nervy :angry: .... takze si stale hovorim, ze mam dva domovy a musim si zvykat.
Tie zaplavy ..... az mi srdce stiska, nieco hrozne, ja dufam, ze to skoro skonci.
Monicka, urcite hned napis, ako sa ti ozvu zo skoly :dizzy_face:. Inac, ten film som videla, Raoul Bova sa mi paci.
Ja preferujem trosku komedialnejsie filmy, maju ich fakt dost a su celkom dobre: prave vcera sme pozerali "13dici a tavola" a celkom vydareny film.
A dnes drzim Jarkovi vsetky prsty nech sa mu zapas vydari!!! :sunglasses: :sunglasses:
17. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany Katka, aj mne sa páči :slight_smile: :wink: :wink: :grinning:
Jarka už som odprevadila, bolo dojemné, ako sa lúčil s Chiarou, vystrčil hlavu z auta a že Chiaraaa, ľúbim Ťaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek