• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
@tinkywinky Ahoj Martinka, A kedy idete do IT? A na ako dlho? A čo škola? :confused:
Máme sa dobre, učím sa privlastňovacie zámená, priznám sa, mám z nich už chaos, fakt mi chýba parlarovanie po taliansky, tak sa učí jazyk najlepšie...
7. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata.

@tinkywinky dakujem za pochvalu, dufam, ze ti receptiky pomozu :dizzy_face:. Zelam stastnu cestu a nech vam cesta rychlo ubehne!!!

@monkula Moni, privlastnovacie su v pohode, zbytocne sa pri nich nezdrzuj, chod radsej na slovesa a casy :wink:.

Kocky, idem na tyzden na Sk, uz sa tesiiiim, mamca mala narodky, tak ju idem pozriet :dizzy_face:. Kupila som jej kvietok, ma ich kopec, ale tento este nema :grinning:.
7. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula jeeeeejda, Jarko ma dnes narodky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........ Augurissimi!!!!
7. říj 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany Katka, ďakujeme za blahoželanie.. veru, Jarko mal pred ôsmymi rokmi presne v tomto čase 43 minút :grinning: :dizzy_face:
7. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula jarinovi gratulácia aj od nás..
7. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocmanka Ďakujeme... :dizzy_face:
8. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula sikulka,ale moc sa zas s ucenim netrap aby sa ti nesprotivilo :sweat_smile: Odchadzame za 10 dni, tak na 3-4 tyzdne. V skole budem chybat 3 soboty, budem dohanat samoucenim. Aj zajtra idem, tak za polhodku uz idem aj spat. Kto vie aka bude, tak aby som sa troska prespala :slight_smile:
Zatial prajem vsetkym pekny vikend :slight_smile:
8. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula a pripajam sa blaholezanim k Jarkovym narodeninam, hlavne vela zdravia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany dakujem, tej cesty sa troska bojim,ale nejak to uz hadam zvladneme :sweat_smile:
8. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky Ďakujem za Jarka... Mne sa to nesprotiví, skôr sa mi to pomotá, ale nič iné... Bojím sa, že budem mať prijímačky, pri mojom šťastí sa prihlási plný počet žiakov a ešte niečo cez :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@toscany šťastnú cestu
9. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata.
Tak ja som na Sk, cesta ubehla uplne v pohodicke, malo aut a celu sobotu krasne svietilo slniecko a ostalo to az doteraz. Naaadherna jesen :dizzy_face:.

@tinkywinky ako ste docestovali? verim, ze vsetko prebehlo okey!

@4a Alicka, uz ste naspat doma????

11. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany Tinkywinky ešte neodcestovala, písala, že až o desať dní...
Veru, máme krásnu jeseň... :dizzy_face: my sme boli včera aj rpedvčerom na prechádzke, detičky sa vybehali, vy sme sa nabili dobrou energiou aaach, ja chcem žiť niekde, kde je teplúčko :dizzy_face: o chvíľku zase začne padať ten humus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula ale neboj,podla mna prijimacky ani nebudu, skor by so sa bala aby odbor prezil...Ale s tvojim svedomitym pristupom k samostudiu nebudes skolu ani potrebovat :wink:

@toscany este som tu, odchadzame o tyzden. Zhrnam veci, plienky do zasoby, atd. :slight_smile: A vitaj na SK, z ktorych si koncin?

Veru, konecne sa vycasilo, aj my chodime na prechadzky kym sa este da. Nech to dlho vydrzi :sunglasses:
11. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky ahoj Maťka... :slight_smile:
Aby prežil? tak to si ma potešila :grinning: Prečo si nešla na KR do BA?
11. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky a kam do IT vlastne ideš?
11. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula len pekne študíruj...
ďaleko to dotiahneš ak budeš vnútorne presvedčená, že to zvládneš..
11. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocmanka Adri, ak sem - tam ešte mrkneš do súkromnej, tak tam sú moje plány.. len by som fakt poterbovala s niekým aj komunikovať, s niekým trpezlivým... :grinning: lebo ja sa dosť hanbím, ak niečo neviem perfektne, radšej to neprezentujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ďakujem... :slight_smile:
11. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula jasné, že mrknem
ale akosi tam nikto nič nepíše :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky poraďte mi, neviem či som ako jesenný strom s listami, ale začali mi padať vlasy...
neviem či to nie je častým žehlením, či farbením..mne sa totiž vlnia a páčia sa mi hladké vlasy...
niečo z lekárne, alebo prírodný produkt...
11. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam píšem.. ale samu zo sebou ma to nebaví :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocmanka Adri, sestre pomohol Revalid, je to síce drahšie, ale sestre naozaj dosť padali vlasy, už mala pomaly lysiny na hlave a teraz je to celkom v pohode... a tú žehličku obmedz, vlnité sú krajšie, aj ja ich mám :grinning:
11. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula ten som už kedysi , keď som porodila marka, užívala, teda ten revalid, tak zajtra nabehnem do lekárne..
díky
11. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula no,veru,prezil...jediny garant a veduci katedry na SK a bohuzial ma tesne pred dochodkom a niet zanho nahrady :frowning2: Je vynikajuci, dufam, ze este dlho vydrzi. Uz si nespominam preco som si nevybrala KR v BA , mozno pre jej nestabilitu, program alebo bolo iba denne studium-uz neviem :confused: Ale s Nitrou som spokojna.
Byvame nad Udine, v Gemone, Nieje to daleko :slight_smile:

Inak aj mne tak 2 mesiace po porode zacali vypadavat vlasy. Takze Revalid zabera? Vyskusam :slight_smile:
12. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky Tak dúfam, že to fakt vydrží....
Gemona, to poznám, tade jazdíme na dovolenku... :slight_smile:
12. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula takze ak nam nahodou to kafe nevyjde na SK, tak Taliansko to isti :wink:
13. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky jaj ,že by sme po ceste skočili do Gemony? :grinning:
Bud. rok sa ale už nechystáme na Bibione, ale do san Benedetta, to mám dohodnutú kávičku s @toscany :grinning: :grinning:

Gemonu si pamätám, pretože sme raz v Udine na diaľnici!!! zablúdili a otáčali sme sa práve pri Gemone :grinning: ale dedinku, či mestečko sme nevideli :slight_smile:
13. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula presne tak, urobite si "sostu" u nas a mozete pokracovat :wink:
Ako a mate?Nam sa odchod blizi, dnes prisiel manzel, zajtra skola, v nedelu balenie a v pondelok odchod :slight_smile:
Pekny vikend vsetkym :wink:
15. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky no uvidíme, uvidíme.. :grinning:
máme sa rozbehane a vystresovane...
Malý mal dnes oslavu, upiekla som mu tortu v tvare rakety, bola tu mama, sestra a švagor... Teraz sa deti hrajú s darčekmi, no hrajú, len tam po sebe ziapu, prestaň Chiara, dosť, Jarko, neber mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula Takze ste dobre oslavili :slight_smile:
My uz sme v IT, vcera vecer sme prisli. Deti zvladli cestu uplne super, len ja som chronicky nevyspata, lebo som mala tyzden dopredu stres :unamused:
19. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky ale hej, dobre...
Ja som na Teby celý deň včera myslela, nech dobre prídete a vidíš, podarilo sa mi na ďiaľku ukľudniť detičky :grinning: :grinning:
ale nie... som rada, že to deti zvládli, to len my dospelí vždy máme stres a strach, ako to dopadne... :grinning:
Ja mám obe deti choré, Jarko dostal Bioparox do hrdla aj do nosa a Chiara dostala Pamycon a Sinupret
19. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek