• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
@monkula Prajem skore uzdravenie,nech su uz deti vo forme. Cesta dopadla dobre, ale dobre, ze si na nas myslela, mali sme po ceste jeden velmi nebezpecny manever-ale vdaka Boho, dopadol dobre ale mysliet na to nechcem.
Utekam, pekny den zatial :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky ďakujem.... Chiara ešte spinká, Jarko vstal rped chvíľkou. nechala som ich, spánok lieči... :wink: :wink:
20. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula ahojky,dufam,ze sa deticky maju uz lepsie. My ideme zajtra navstivit svokrovcov, konecne uvidia vnucata :slight_smile: 2 hodiny cesty tam, 2 spat, budeme mat vyletik :wink:
Pekny vecer :slight_smile:
22. říj 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky a kde bývajú svokrovci? Ja som si myslela, že sú v tej Gemone... Ale tam asi bývaš len ty a TM?
Deti sa majú lepšie, ďakujem,..
Chiara si dnes dôležito dávala lieky, vrátanie kvapiek na kašeľ, a pýtam sa jej, a ak ovieš, koľko si máš dať kvapiek, keď nevieš počítať? A ona že ale viem a napočítala mi do desať :confused: :confused: :confused: :grinning: Ale kvapiek potrebovala 15, tak jej to nevyšlo.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula v Gemone byvame len my. Svokrovci su pri Vicenza.
Teda Chiara je sikulka, deti su same prekvapenie :wink:
My uz mame navstevu za sebou, bolo fajn, ale dost narocne. Marco bol cely hotovy z tolkych ludi a noveho prostredia, ale hodinu mi plakal, ani spat, ani jest,chudacisko :frowning2:
A kde su ostatne kocky?Toscany je uz znova v IT?
Tu je skarede pocasie, vetrisko, dazd, auto mam zapadane listim :rolling_eyes:
25. říj 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky a máte taký ten krásny taliansky domček? S tou nádhernou dvojitou strechou... :dizzy_face: ja by som chcela taký, ale či zoženiem také plány.... :grinning: :grinning:
Ani moja Chiarka nemá rada keď je stredobod pozornosti.. ako má rada, keď je tu veľa ľudí, ale nesmú všetci venovať pozornosť jej, ale po jednom môžu :grinning: :grinning:
25. říj 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :slight_smile:
@monkula dakujem za zaujem :grinning: Vsimla som si ze simi pisala na skype... :slight_smile:
Mame sa fajn....teda ani nie :unamused:
V kuseje niekto chori...najprv Filip,potomChiara a teraz Alessandra....
Dali sme sa zaockovat proti chripke...chlapi teplotovali mm ma este stale teplotu 38,7
Tak som tu coto docitala,ale vsimam aj ja ze sem uz malokto prispieva :frowning2:
Moni vy sa mate ako?deticky su uz zdrave?
@tinkywinky vitam ta v It... :slight_smile: ak budes mat cestu okolo nas Milano zastav sa..
vlastne vsetky sa mozte zastavit...
@tinkywinky autom ste isli?kolko vam trvala cesta?
Nam tak zhruba 9hodin...takze uprednOstujeme lietadlo..
26. říj 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaaaaallllllloooooo
Dove siete tutte???
26. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka2110 ahoj,
sme tu zrejme všetky, ale mám pocit, že málokto prispieva...
možno majú kočky strach, že to kdekto číta, čo píšeme
ale ak náhodou niečo, monika založila tú súkromnú tému, tak píšte aj tam, veď tu je stále tak prázdno
ja odkedy pracujem, tak mám málo času, pramááááááálo
ale od piatku až do utorka sú jesenné prázdniny, tak hádam si trošku vydýchnem
v novembri ideme s lyžiarskym na sústredenie do rakúskeho stubai-a, tak sa tešíme, celá family
tak som zaneprázdenená zháňaním všetkého čo potrebujeme na sneh
v žiline otvorili new aupark, tak sa chystám tam na nejaké zimné veci, uvidím čo zoženiem
ahááá ešte čosi, strepala sa mi žehlička na vlasy , tak musí do servisu, ale aby som prežila bez nej, slávnostne som si dnes kúpila novú remington-ku, som zvedavá aká bude, a musím ju držať ako oko v hlave...xixixi
26. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka2110 Sono occupata... :unamused: :unamused:
@bocmanka ahoj..
26. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
a ja by som chcela byť v italy
práve vychádza film, kde hrá tá moja kamoška barbora bobulova,
volá sa "ti presento un amico.."
tak naň italky choďte a potom mi podajte správy :grinning:
27. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocmanka Adri ja mám doma film s Barborkou, Anche libero va bene, odporučial mi ho @toscany ale ešte som t onevidela ,nemám k nemu titulky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula ten mám aj ja
a ešte pár od nej,
ale toto je novinka
škoda že sme sto rokov za opicami a talianske filmy tak akurát capri či chobotnica..
27. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocmanka súhlasím... :wink: :slight_smile: mňa očaril film La finestra di fronte.... Asi keď pôjdem k našim si ho zase pozrieme so sestrou :slight_smile: mám aj film La casa dalle finestre che ridono, ale to je z roku tehla, takže kvalita obrazu je hrozná... :grinning:
27. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnes mi prišiel mail, že už mi poslali knihu.. len asi čas mať nebudem na čítanie, mám toho v posledných dňoch veľa....
27. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko zienky :slight_smile:
@bocmanka poviem mm nech mi ho teda zozenie a pozriem si ho :slight_smile:
Lebo ist do kina mi teraz akosi nevychadza z dovodu kojenia :grinning:
@monkula ani tento film som nevidela..takze diky za tip :slight_smile:
Inak mame tu uz zimu a zajtra mame v skolke Gastanovu slavnost takze musim ist kupit gastany.
28. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula no,taky domcek nemame,zatial len vo sne,ale mame byt a dobrych susedov :wink:
Presne ako tvoja Chiarka,su aj moji,po jednom sa moze,ale vsetci naraz, to nemusia.
Strasne ma boli chrbat,tak aj na net chodim len na skok.

@janka2110 dakujem Janka, my byvame pri Udine, tak mi to okolo Milana moc nevychadza :grinning: Ale ktozeho vie,mozno niekedy :slight_smile:
Cestu mame normalne 5,5 hodiny, teraz s detmi trvala 8 :unamused: Ale sme sli na dvoch autach. Ked pojdeme dvaja, nakrmim ich pocas jazdy. Som si to uz odskusala, ked sme uviazli v zapche a deti hladne. Zvladli to uplne perfektne.

Pekny vecer vsetkym :slight_smile:
28. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky aj domček bude :wink:
V Udine býva aj @mirketta a tá tu už poriadne dlho nebola....
A TM býva s vami v Š., alebo žije tam? A kedy sa tam plánuješ presunúť? Asi až po škole, však? A ako sa TM vlastne volá?
28. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula no s tym domcekom neviem,ale treba mat sny a ciele :slight_smile:
ano,s mirkettou som si pisala ako som "zabludila" sem k vam do temy ale uz davno sa neozvala.
Manzel je Andrea, sme sa smiali, ze keby som sa volala aj ja Andrea tak by to bol gol, 2 Andrey s rovnakym priezviskom, jeden chlap a jedna zena :grinning: :grinning:
Monika,ja neviem ci sa niekedy niekde usadim, ja stale cestujem.Hore mam rodicov,tu rodinu,som jedina dcera, o rodicov sa samozrejme postaram,takze sa to bude riesit priebezne.A uplne sa to podriadi detom, podla ich potrieb budeme postupovat.No a este tam niekde vopcham skolu :sweat_smile: :sweat_smile:
Zvladneme, len aby sme boli zdravi :slight_smile:
A vy ako bacujete? Citam,ze ste fanynky tal.filmu. Ja tomu moc nedam. Ale rada si pozriem di Sicove vianocne komedie, alebo programy s Bonolisom, Laurentim (on je perfektny),atd. Sledujeme Striscia la notizia a Milionara..
Ako pokracujes v samostudiu? Ja tu kupujem 10 knih tal.gramatiky pre spoluziakov na lingvistiku, to budeme mudri :grinning: :grinning:
Tak este pekny vecer, trosku som sa rozpisala, deti spia a chrbat ma momentalne neboli, tak to slo :slight_smile:
30. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinkywinky Ahoj Maťka..
Aj moja sestra je Andrea a vždy sa jej smejem, keď sme v IT, že je za chlapa, lebo v cestovke im to nejako nesedí, keď si idem po kľúče, nech počítajú, ako počítajú, nejako im to nevychádza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Samoštúdium trochu zanedbávam, mám veľa povinností, ale už mi prišla tá kniha, tak pomaličky lúskam... :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Fuha, tak keď sa na tú školu dostanem, tak Ťa potom využijem a budeš mi nosiť knihy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
Deti sú zdravé, Jarko má prázdniny... :slight_smile:
30. říj 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem nova, dneska jsem se tady prihlasila poprve. ZIji v Italii a hledam kamaradky. Ziju v Ravenne, snad tady nekoho najdu...a kdyz ne tak treba jen na psani...
31. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sany6444 aho, vitaj medzi nami.. Ja síce žijem na SK, ale rada si s Tebou popíšem.. Kde presne je Ravenne?
A malinký bude mať krásne meno... :dizzy_face:
1. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sany6444 ahoj medzi nami...
je nás tu len pár, takže možno sa občas aj dočkáš odpovedí a konverzácie... :grinning:
ako napísala monika , ja a monika sme na SK a ostatné kočky v itálii, takže ak chceš o italských veciach, tak ti skôr poradia oni, ja už veľmi nie som v obraze, odkedy som na slovensku..
inak moja svokra je tieto dni v miláne, šli na predĺžený víkend s priateľom, aj do la scaly na carmen, juuuj hneď by som tam bola s nimi...
:grinning:
ahojte kočky...
juuuj aká som rada, že je dnes voľno, som si poprala, požehlila, manželík umyl kúpelňu, záchod a teraz dokonale spí..
my sme mali úžasný víkend, v piatok si romina vyskúšala spinkať s chlapcami u našich, takže v sobotu v tom pokračovali, lebo sme mali ísť na koncert FRAGILE, ale akosi nikto si zo šestice nevšimol, že sme sa o deň zmýlili, takže sme následne prehýrili celú noc, ako už dávno nie, všetky bary v meste s tequilou a skončili sme na haloween párty u nás v kozel pube
včera sme si to zopakovali znovu, ale koncert už naozaj bol, a ako vždy FRAGILE nesklamali..
romina mi akosi pokašliava, asi jej čosi začína zatekať, musíme ju dať dokopy, veď už o 14 dní lyžujeme, lebo ak sa to neutrasie, tak nám začne jesenná chorobná šnúraa....fuuuuuuj!!!
stále slnečno, tak sa teším, len nikde som nezohnala tekvicu, bože tu je taký zapadákov
1. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula
Zkus se podivat na google vyhledavac map a dej Ravenna ukaze se ti to. A dekuji :slight_smile:
1. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sany6444 je to v regione emilia Romagna, ak som si to správne prečítala a máte tam nejaké architektonické skvosty :sweat_smile: :sweat_smile:
Napíš nám niečo o sebe.. Viem, že si Sandra a zaujímalo by ma, či si Sandra, alebo Alexandra, ako si sa do IT dostala, ako sa volá Tm a podobne... cíť sa tu hlavne dobre :slight_smile:
1. lis 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim co by jsi chtela o me vedet, do Italie jsem utekla za praci a hlavne pred byvalym, jinak bych se ho asi nikdy nezbavila..dneska jsem moc rada, ze ho mam z krku..
Jinak jsem jen Sandra a kazdy mi rika jak ho zrovna napadne. Sany, Sani, San, Sanuli, Sanul, Sandri...je toho hodne,... :slight_smile:
1. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Ti budem hovoriť Sany, to sa mi páči z tých podôb Tvojho mena najviac.. :slight_smile: Poznám jednu maminku, a jej dcérka sa volá Sanny Vivien :slight_smile: A prečo si utiekla práve do IT? Či Ti to bolo jedno, len aby si mala ex z krku?
A odkiaľ z Čiech si?
Asi sa veľa vypytujem, ale my sa tu už všetky poznáme, tak novú tvár musím vyspovedať :grinning:
1. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer kocky.
@monkula veru veru si zvedava,ale ja som taka ista :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@sany6444 vitam ta medzi nami :slight_smile:
Ja som z It.,ale az z Lainate(Milano)
@tinkywinky to s tym menom Andrea je sranda...
Ja som hned mojmu muzovi povedala,ze ked budeme mat deti tak chlapec sa urcite
nebude volat Andrea...ako by to potom vyzeralo keby sme prisli na Sk....
U nas tu uz styri dni prsi...ani na cintorine sme neboli...
Decka boli chore takze nechceli sme aby prechladli este viacej...pojdeme zajtra nemalo by uz prsat.
@bocmanka a ozaj uz sem nik nechodi :frowning2: skoda....
2. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka2110
finalmente :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nás bolo dnes krásne, svietilo slniečko, v zimnej bunde nám bolo horúco.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
A @toscany tu už dlho nebola, ani na ňu nemám telefónne číslo, mala som ho v tom telefóne ,čo mi Jarko stratil...
2. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek