• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Lulka,mala je stejne stara jak ten muj chlopek,ale on teda se jestte necha krmit,potvora,sem tam kdyz je v dobre nalade tak si lzicku veme a snazi se najist,celkem mu to jde,ale musi byt v extra dobre nalade.
Jinak je porad silne zavisly na mem mliku,dobyva se mi pod tricko i kdyz zrovna dojedl talir polivky... a o noci uz nemluve... to ma porad prso v puse...
18. dub 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Chlapec vie co je dobre.... Aby mu to nezostala do gymnazia...
Ivanka ja som z Karvinej, ale domov jazdime co dva mesiace. Dva roky to by som asi nevydrzala :frowning2:
18. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivanka,ani nevies ako ti rozumiem.aj moja mala je taka cozza.tiez je este kojena :wink: ,ja som sa uz bab pytala,ze ako sa im podarilo prestat kojit.my dve s tym asi budeme mat problem,co?inak ani ja uz nechodim nejako moc casto na sk.za tie roky som si tu uz zvykla a tu je moj domov.do ba chodime tak 2x za rok.neboj sa let zvladnete dobre a aj ten tvoj pugliese to prezije :wink:
18. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci,tak ma napadlo,preco nie si spokojna s vysledkami volieb? :astonished:
18. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivanka kde presne si?ked letis z bari?moj muz pochadza z tych koncin :slight_smile: teda nie z bari ale z cisternino -brindisi..tam kde su trulli...moja tetka tiez tusim letela z bari ale sla priamo do viedne..
boze ze 2 roky si nebola doma to by som nevydrzala..my chodime 2x do roka teraz uvidime ako sa bude chodit ked je uz aj maly :unamused: lebo to ak pojdeme na sk musime aj dole k svokrovcom :frowning2:
18. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak sa pekne zabavte na stretku :slight_smile:
18. dub 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte chicce...Jaji bodaj by som zostala v mexicu na honeymoone este par mesiacov, ...bolo fantasticky ako inak, hodim nejaku fotku do albumu....inak sme uz tyzden tu, lenze tolko mam toho ze az, aj v robote aj ohladne mojho zdravia, dnes som bola na odber krvi a ostatne vysetrenia, uvidime vysledky...tehotni sme neni, nebojte sa, ahahahahha
inak co sa tu deje? kto sa stretava?? ako sa mate a deturence??
18. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocenky, jej tu sa to rozrasta :slight_smile: , a ja zrovna nechodim...Tak vitam vsetky kocky a snad sa zase ukazem...

No som vas chcela len pozdravit, aby ste si nemysleli, ze som na vas zabudla, ale na net vobec nechodim...Zdravotne som na tom uz ok, no mam ine problemy... :frowning2: , je mi luto, ale ked bude lepsie, urcite budem chodit pokecat s vami, len dufam ze bude lepsie...lebo zatial to tak nevyzera..
Pa pa kocky majte sa fajn, prajem detickam vela zdravia a vam vsetkym vsetko dobre.
Dada
18. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

jéj marcy vy ste už späť? určite bolo dobre že?

kde je ivet? sa mi zdá že sa tu neukázala...

nové baby vítam :wink:

anico aký bol pôrod všetko v poriadku?

dani a ako sa má leonie? prajem aby problémiky rýchlo ustali :confounded:

jaja a vy ako s kikom?

maciik čo šimonko? u vás je všetko ok :slight_smile:

lulka a vy sa ako máte? :slight_smile:

ja sem chodím tak pomenej teraz ako sa malá rozliezla a aj lucasko tu býva po večeroch som unavená a ledva sedím tak aspoň viac spávam :sweat_smile:
18. dub 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konecne marcy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz som fakt myslela,ze ste zostali v mexicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem kuk foto a kde su tu na koniku alebo na picasse?

marti tak sa staras zase o lukaska?

dani tak sa tu skoro ukaz a nech problemy pominu :wink:

dnes kiko spal len 1,5hod som zvedava ako dlho vecer vydrzi :angry: :angry:
18. dub 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy krasne more dufam,ze uvidime aj dalsie foto :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo s tim kojenim to fakt vidim na dlouho,ale zatim teda mi to az tak moc neva... teda az na ty noci :angry: ale mlika mam habadej,ze mi jeste i samo strika... tak at si mladej da :grinning:
Kdyz jeste nebyl maly na svete tak jsem taky jezdivala domu 2 x za rok,naposled teda ,kdyz jsem byla ve 4 mesici,toto leti... Maci,to mas dobre ,ze jezdite co 2 mesice, kde vlastne jsi v Italii? Jinak my bydlime v Matere,je to asi 60 km od Bari, hledala jsem let ,co by byl pres Viden a pak na Ostravu,ale moc toho neeeejni :frowning2: Takze clovek musi cestovat ,jak blazen... Jeste se mi nekde ztratila Praha,ono letime Bari-Rim-Praha a pak Ostrava ,ale zase jsem chtela voli di linea,je to prece jen jistejsi,to se nam jednou povedlo letet Rim-Katowice jen za 100 euro,ale letadlo melo 9 hodin zpozdeni.... s deckem se mi nechce riskovat :confused:
18. dub 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
decko spi,utikam myt okna,nejde pres ne pomalu videt .... i kdyz bych se radeji vyvalila na gauc :wink:
zatim
18. dub 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
iva a cez co to ides z skyeurope?
18. dub 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to Alitalia,tak aspon nalozim kufr v bari a vyzvednu v ostrave(pokud se neztrati)
18. dub 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitam vas kocenky
konecne jsem tu..
Tak jsi to Maci privolala a meli jsme tu virozu jako vy..a to vsichni tri a ted i bracha to dostal..bylo to hrozny zvraceli jsme od stredy vecer..ja jsem z toho vysla nejlip asi ten matersky pud ze se musim postarat o rodinu :dizzy_face:
Beusky mi bylo lito jak zvracela a to durch..jeste ted dopiram veci co pozvracela.. :cry:
Jinak vy jste se teda rozjely..
Lucko to se musim smat ja davam totiz Bee taky ty pampers4 a to je o rok starsi.. :sweat_smile:
Ivanko tebe vitam asi jsi stejny rocnik jako ja 74 ze?ja jsem z K.Varu a tady z Venezie teda spis u Venezie..
Marcy bentornata :wink: pak kouknu na fotecky
Jaji uprimnou soustrast strejdovy manzela pojedete na pohreb?
Marti ty se nepretahuj s tema detmi..
18. dub 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahoj Ivanka, ja byvam v Padove. V Bari sme boli tak pred 4 mesiacmi.

Jej, tak to mi je Ivet luto. Takze si mala co robit. Je to rozsirene vsade. Aj na slovensku. Snad Vas to uz nepostretne.

Danka, dufam, ze problemy velmi rychlo od Vas odidu a ze vsetko bude zase dobre :dizzy_face:

Lulka, ohladne volieb, viem ze nebolo na vyber, ale myslim ze Berl. uz tuto republiku dost okradol.... Ale to je len vasa vec. My sme len navstevnici :wink:

Ahoj Martinka, u nas vsetko v poriadku. Dnes sme boli vonku s Lucko 78 a este s jednou slovenkou co byva v Scorze (kusok od Lucky). Dufam, ze u Vas tiez vsetko v poriadku.
18. dub 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci a jak jste si to uzily dneska?Ty za tyden uz jedes co?Muj bracha taky.Psala jsi ze na mesic to ten tvuj dostane tak dlouho volno?
18. dub 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jedu s malym sama. Marek pak prijede za 3-4 tydny za nama.
Ono je velmi prijemne si tady s nekym popovidat :wink: Takze mile setkani. Jen by to chtelo casteji.
18. dub 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tu nastesti mam kamaradku cesku a pak i brachu ale to vis v cz bych se citila lip..tak si umim predstavit jak se musis citit ale musis si rikat ze jsi tu jen prechodne narozdil od nas...
18. dub 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: A tak neni to nejhorsi, mam super chlapa a hodne a zdrave dite a to je pro mne nejdulezitejsi. Bylo by super s nekym jeste travit volny cas, ale je to i ma vina. Mam se pilne ucit a kamoska by se snad nasla :sunglasses: Ale je pravda, ze kdyz jsem na Morave, nebo na Slovensku citim se daleko lepe.
18. dub 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim jit vykoupat a uspat malou pak se jeste stavim
18. dub 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

jaji starám sa už riadne len pomaly to začína byť zaujímavé keď lozia obaja iným smerom

ivka vy sa ešte kojíte? :confused:

ivet ahoojky ako sa má beruška? :slight_smile: už ste všetci oki? :confused:

maci no super aspoň ste mali veselo a ako bolo? :dizzy_face: :dizzy_face: u nás je všetko oki
18. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci,ak si mozem vybrat,tak naozaj radsej po treti krat Silvio,nez ti blbi komunisti.tu aj tak nic ine nie je na vyber.
ozaj babky ako dopadlo vase dnesne stretko?
18. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz jsem tady.Beruska usnula a to v postylce :dizzy_face: samozrejme to nebylo jen tak :pensive:
Marti tak to mas jako dvojcatka.. :slight_smile:
18. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj moja bambulka je v postielke a spinka ako anjelik-zatial.dnes to ani nebolo namahave :astonished:
18. dub 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mame hodny deticky ze?
18. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ste tu?
ivet aj ti?

mne kiko zaspinkal o 8hod. dnes nejak poobede nespal teda spal ale len 1,5 :frowning2:
18. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci ako bolo na stretku?asi super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tusim uz vsetky deticky vzorne spia.. :slight_smile: uvidime kdo sa skor zobudi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja typujem kikovy asi do tej 23hod :grinning: :grinning: :grinning:

marcy pojdem kuk foto :wink:
18. dub 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji tobe uz taky vydrzi pres den byt dyl vzhuru to je najednou zmena co?ale me to zacala az po roce..
mate tam slunicko?
18. dub 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek