• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Dakujem dievcata za radu, poobede sa do toho pustim, dnes je otrasne pocasie, tak sa zase po dlhej dobe budem aspon realizovat v kuchyni :grinning:.

@taleia Terezka, jeeej, vy uz o mesiac ste v novom? Nam to este potrva, pretoze povodni majitelia su americania a termin sa nam natiahol, pretoze musia cely dom prestahovat do San Francisca. Nuz co uz, zatial si robime projekty, pozerame nabytok a aktualne sa zujimame o solarne panely, predsa slnka je tu dost tak preco to nevyuzit :grinning:.
Co sa tyka "temy svokrovci", my to tu s kamoskami rozoberame asi kazdy druhy den :grinning:. Presne tie iste pocity ma kopec z nich. Ono to bohuzial vyplyva z ich povahy a prilisnou starostlivostou o svoje dieti a v niektorych pripadoch to az zachadza nad mieru unosnosti. Neboj, nie si sama, co ma taketo pocity. Ja zatial tych mojich zboznujem a velmi ich mama rada, ale ono sa to, ako to pozorujem v mojom okolo,meni ked pridu deti. Terazka kludne sa pridaj do sukromnej temy :wink:.

@michaelamaranesi Complimenti per la bellissima famiglia!
21. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@taleia To je najkrajsi prispevok dnesneho dna :dizzy_face: ....... "v cervnu nas totiz bude vice"! Gratulujem!
21. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ciao ciao koceny :dizzy_face:
Jeeeej som rada,ze tovtu zije :grinning:
@taleia spravne sme to pochopili???
Ak ano tak blahozelam a tesim sa s vami :slight_smile:
@toscany vitaj po dlhej dobe :slight_smile:
A nam povedali,ze min.este jeden rok kym bude hotovy dom:frowning2:
U nas je celkom fajn...cakam kym sa Ale zobudi a ideme von.
teraz pozeram s Chiarou rozpravku Cenerentola e gli 007 nani :grinning:
21. led 2011 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelamaranesi nadherne fotky....
Ste pekna rodinka a Fabio je mali sibal :slight_smile: @oka78 vitaj medzi nami a
cit sa tu ako doma :slight_smile:
21. led 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
A my sme mali navstevu :dizzy_face: Bola u nas @yellowbanna
Ivka aj s Tonikom :slight_smile:
Jeeej a bolo to super...konecne niekto z nasich krajov.
Velmi dobre mi to padlo...dufam,ze sa stretneme coskoro..
PS: A Tonik ma nadherne oci :dizzy_face:
Mne sa strasne pacia tmavy ludia...
A ja mam taliana a mame blondave a modrooke deti :grinning:
Ale aj tak su pre nas najkrajsie a lubim ich najviac na svete :slight_smile:
21. led 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany ia mam v toscane svokra-porto santo stefano-ie to poloostrov angentaro...vies kde?a ty si kde presne?
21. led 2011 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany-cakas babo?tesim sa a gratuluiem:slight_smile:)))
21. led 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@oka78 nie ja necakam babo :grinning: ... to bolo pre Terezku @taleia. Porto Santo Stefano poznam velmi dobre, je to krasne mestecko pri mori, ja som viac vo vnutrozemi, konkretne mestecko Chiusi.
21. led 2011 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky zdravim po delsi dobe a hned gratuluju @taleia ! At vsechno probiha tak, jak ma :slight_smile:

@janka2110 jej, vsak i mne u vas bylo moc dobre :wink: A Tonika jak to pekne unavilo, to by se mi hodilo casteji :sunglasses: Vsak se zase domluvime...zvlast, jestli bude pokracovat tohle slunecne pocasi, muzem vyrazit nekam ven...

jinak zavidim vsem vyhledy (i delsi) na nove a vlastni bydleni... my se zaciname rozhlizet po novem bytecku a hlavne novem miste - nekde, kde nam bude prijemneji nez kde momentalne jsme... na seznamu je zatim Bergamo, Varese nebo Como (ale to uz je dal...). Musi to byt na dojezd vlakem do Milana...co na dojezd..na kazdodenni dojizdeni do prace...

krasny podvecer!
21. led 2011 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@taleia Terezka, srdešne blahoželám a želám, aby bolo všetko naj... a bude len jedno? :grinning:
@oka78 ahoj... :slight_smile:
@janka2110 super, že ste mali stretko....

Kočky, ja teraz čítam knihu od Maria Puza - Rodina čítali ste to niekto? Mňa to strašne zaujalo, robím si aj výpisky :grinning: je to o rodine Borgiovcov, ak si teda odmyslím, že Lucrezia spala so svojím bratom Cesarem, aj s ním mala syna, tak je to naozaj dobrá kniha...
@toscany vieš, kto mal prezývku Tyran z Perugie? :grinning: :grinning: :grinning:
A už veľmi dávno som Ti chcela povedať, raz som čítala časopis EPOCHA a tam bolo napísané, že prvý pleťový krém, teda, to, čo z neho ostalo našli v Chiusi, skúsim nájsť článok
21. led 2011 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no nič, neviem to nájsť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keď budem mať viac času, pohľadám.. Inak ten časopis odporúčam, je aj na nete, minulý rok na dovolenke som v nich ležala celé dni... :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany Katka som sa zlakla ze mi nieco uniklo stym babom :slight_smile:
@monkula casopis si pozriem ked bude cas :dizzy_face:
A priznavam,ze knihu som necitala uz strasne dlho...
Ale vlastne kazdy druhy vecer citam knihu ja a kazdy druhy den mm
Chiare :wink:
Ale to neviem ci sa pocita :slight_smile:
21. led 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja sa akurát kŕmim koláčom. Torta di mele, podľa receptu našej Katky @toscany a teda vydaril sa vynikajúco, minule mi tak nevyšiel, dnes som ale dala menej cukru, inak je sladký, taký mi nechutí... A trošku som to rpehnala s citrónom na jablkách, ale spolu je to skvelé, také sladko - kyslé.... :dizzy_face: :dizzy_face:
a pozerám životopisný film Edith Piaf...
21. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dievcata, pekne sobotne predpoludnie!

@yellowbanna Ivka, drzim palce s tym novym byvanim, nie je lahke najst byvanie podla predstav, my sme hladali vyse roka :rolling_eyes:. Ale urcite aj vy nieco najdete. V terajsom byte nie si spokojna?

@monkula Moni, Chiusi je velmi zname mesto bohate na historiu. Prve zmienky o nom su uz z helenskeho obdobia. Mame tu krasne archeologicke muzeum, dokonca priatelovi stari rodicia sami vykopali na zahrade niekolko kuskov keramickych nadob :grinning:.
To som rada, ze torta sa vydarila, je dolezete pouzivat tu nizku formu, inac sa dobre neupecie. A prasok do peciva je v recepte ten taliansky (16g). Ale myslim,ze rozdiel medzi nasim nie je ziadny.

@janka2110 Jani, urcite sa rataju aj rozpravky :grinning: :grinning:. Juuj kocky, vy ste suprove, ze ste zorganizovali stretko :dizzy_face:.

Dobru chut k obedu!!
22. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany dobré ráno..
hlásim sa po poplesovej žúrke, bolo úžasne, práve som si zaliala "rannú kávu" a čítam tu samé novinky..
jeeej @taleia...presne to ma napadlo, čo katku, či to nebudú dvojičky, to by bola rarita :grinning: , blahoželám samozrejme

juuuj kočky, už dávno som si tak nezatancovala, a nepokecala so starými priateľmi, bolo nás 10 a fakt bolo skvele !!, švajda s puškárovou z markízy ples uvádzali, naživo vyzerajú akože faakt mladulinko, a veľmi sú príjemní, krásne hlasy majú...
samé poľovnícke špecialitky, keďže to bolo poľovnícky hubertov bál, nohy ma bolia neskutočne
len na našich Martinkách je nádherne slnečno, plechovo modrá obloha, až nechutne !!!,ale tak nevadí, polyžujeme zajtra, deti máme ešte u našich, tak si to s nimi užijeme poobede

nádhernéééé tehu fotočky si pridala @michaelamaranesi
sympatická rodinka...

tiež pridávam jednu..
a k tej učiteľke, ja som učiteľka na 1.stupni zš, takže všetky predmety, plus učím angličtinu prváčikov
a taliančinu som učila 2roky na akadémii vzdelávania u nás v martine, ale už chronicky nič nestíham..
a samozrejme zabúdam
22. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
22. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@bocmanka jéééj zlaté máš detičky. A vy žijete na Slovensku?
22. led 2011 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany nejsme tu spokojeni... na byte se odrazilo, ze jsme ho hledali v rychlosti, meli jsme jen par tydnu pred stehovanim a zarizovali jsme spoustu dalsich veci - stehovani z Irska, ja uz tehotna, muj muz mel jen omezeny cas dovolene, nemohli jsme si moc vybirat...az v prubehu casu jsme zjistili spoustu praktickych "much", ani misto neni uplne idealni (teda idealni neni ani nahodou!), takze chceme pryc... ovsem ted uz si davame vic casu na vyber :wink:
Byt je pomerne maly - hlavne hlavni obytna mistnost - obyvak s kuchyni v jednom, do toho vchod... je dost nestastne reseny (projektant byl snad jen teoretik :rolling_eyes: ), v prizemi na pomerne rusne ulici... my do nej sli, protoze to byla novostavba, tak aspon nebydlel nikdo pred nama, ale to je tak jedina vyhoda, jak to vidim ted...

@bocmanka sympataci :wink:

@janka2110 ja uz taky nevidela knizku ani nepamatuju...pri vecernim kojeni zvladam tak akorat pomalu precist casopisy, co jsem si dovezla z CR...tzn ze jeden tydenik ctu treba mesic :grinning:
22. led 2011 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Peny vecer :slight_smile:
@yellowbanna aj ja tu mam casopisy a akosi nestiham citat...
Nemam kedy ked mala mi dava cez den spanok cca 20 minut a to vzdy robim
nieco ine...zehlim.....
A vecer zase kym zaspia,potom mame s mm veceru, potom upratujem a hned je aj 22:30.
Malokedy sa nam podari veceriat vsetkym spolu co ma dost mrzi :frowning2:
Ale mm pride len o. 19:00 z roboty niekedy aj neskor..
A Alessandra chodi spavat o 19:35.
Potom ked zaspi ide Chiara a tak ona veceria s Pippom a potom ked zaspi sa najeme my s mm.
No co uz ked tu v It. je zvyk jedavat tak neskoro...
Ozaj vy to mate ako dievcata?
Ale vsak verim ze ked budu baby vacsie si to vynahradime a budeme veceriat spolu :dizzy_face:
Aaaaaa zabudla som chcela som povedat,ze ma porazi...
Chiara bola po mesiaci 4 dni v skolke a v piatok neisla,lebo mala plny nos a dnes ma aj teplotu...
Co uz mame robit snou?
Vsak odkedy tam zacala chodit je stale chora...
@ bocmanka jejj krasna fotka a Rominka aka uz je velika kocka x-

@bocmanka
@yellowbanna
22. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janka2110 Tonik chodi spat po osme... o pul osme jdeme koupat, pak nakojim, v postylce je tak mezi ctvrt a pul devatou...vzhledem k tomu, ze se Mick vraci z prace pred sedmou, jeste si ho chvilku uzije... i kdyz 2x tydne ted chodi na cestinu a to se vraci, az kdyz uz Tonik spi... vecerime obvykle az potom, co Tonik usne... ne, ze bysme nechteli jist driv, ale aspon si varenim neubirame ten kratky spolecny cas... i kdyz az trochu povyroste a bude jist s nami, urcite veceri prehodime... taky mi docela vadi pozdni italske vecere, ale u nas to tak vyplynulo spis z prakticnosti... kdyz jsme byli jeste v Dublinu, jidavali jsme driv... tady to resime spis, kdyz nas nekdo pozve na veceri, coz je davno po Tonulove vecerce, takze se ted vidame s lidma na obed...pokud vubec :unamused:
22. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc vam vsem dekuji za gratulace. "Nejkrasnejsi prispevek dne" :slight_smile: @toscany Diky. Pochopily jste spravne, musim si zaktualizovat profil. Jo, a tentokrat bude jen jedno, jinak by asi bylo po mne :grinning: Ale poradne jsem si na prvni kontrole oddechla, kdyz mi rekl, ze je tam jen jedno.

Vy jste se pekne rozepsaly.

@yellowbanna, pises, ze na seznamu je i Como? Jee :slight_smile: Mame tu kousek od nas sousedy, mladou dvojici, a oni maji dobrou praci v Milane. Takze kazde rano jedou autem z Griante do Como, a pak nasednou na vlak do Milana. Musi to byt ale narocne, protoze maji vlastne dvoji dojizdeni. Ja sama jsem vlakem zatim z Como do Milana nejela, tak nevim. Ale jako mesto, co jsem videla to malo, je hezke, na brehu jezera a kolem dokola jsou kopecky, a ono je ruzne v tech kopcich, tak je hodne clenite. Jak pises, ze nemusite spechat s tim rozhodovanim, tak to je dobre, to se vam snad podari vybrat nejake dobre reseni. Bergamo by pro tebe melo velke plus, ze bys to mela blizko na letiste
:slight_smile: Ja si to rikam u sebe, kdyz me tu neco stve, ze aspon to mam ted blize, kdyz cestuji k nasim.
Jinak je super, ze jste se s Jankou zorganizovaly a ze se vam to vydarilo. Rikam si, ze bych se treba taky nekdy k vam pripojila?

@janka2110 Jani, to s tou skolkou mam ted doma taky! Jirka chodil skoro 2 tydny a ted od patku je nemocnej, scarlatina. Je to jako zardenky? Ma ATB, takze zas pristi tyden nic. Uz behem mesice podruhy ATB :unamused: Cekam, co ti ostatni, Emicka skarede kasle, vcera teplota, dnes zas ne, tak to je porad neco.
Je, vy stavite domecek? To je super!

@toscany Jeste k tem tchanum a pak uz tu mlcim, slibuju. Dokud jsme se vidali tak 2 vikendy v mesici, oni u nas, ci my u nich (deti uz tu byly), v lete treba tyden, tak jsem k nim mela celkem pekny vztah. Nektery veci, co se mi nelibily, jsem zkousla. Delilo nas 250 km. Ale ted, jak jsme nuceni zit pod jednou strechou, je to uplne neco jineho, trecich ploch je mnohem vic, a ja s tim mam problem. No co uz. Jsem aspon vdecna, ze nam ochotne pohlidaji maly, neni to samozrejmosti. Kvuli te soukrome diskuzi, komu muzu napsat o pristup?

@monkula Mony, vzdy mi delas chute! Mohla bys mi napsat, prosim, recept na ten jablkovy kolac? Jinak ja v posledni dobe taky moc nectu, abych se priznala, nevim, po jake knize sahnout. Kdysi jsem cetla mnohem vic. Ale jak pise Janka, citavam aspon s detmi.

@bocmanka Boci, tvy deti vypadaji tak pospolu moc pekne. To musi byt bezva, kdyz uz jsou trochu vetsi, lepe se snimi clovek "domluvi", ne? A je dobre, ze se vam na plese libilo, taky bych hned nekam vyrazila.
22. led 2011 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janka2110 Chtela jsem jeste k te veceri, my zatim vecerime tak, ze vsichni zhruba v 7. ale uz kolikrat jsme si rikali, ze to takhle nejde, ze je to na "zblazneni", ze bychom se meli nejak preorganizovat, ale zatim k tomu nedoslo. Emicka s Edickem jsou celkem samostatni, naopak, vztekaji se, kdyz jim chceme pomahat. Ale hned leti kus jidla na zem, pak zas neco dalsiho. Hned prevrhnou vodu, pak si uz stoupaji v zidlickach, ruce spinavy. No proste je kolem nich celkem litani, nemluve o neporadku na zemi. Ja jsem na to celkem hakliva, tak musim hned s hadyrkou a uklizet to. Jirka uz ji sam a pekne. Deti jsou spat tak o pul devate nejpozdeji. Pak se jeste cte, ale uz jsou proste v postylkach. Ja bych nerada vecerela hodne pozde, tak jsme zatim nic nevymysleli, jak to delat jinak.
22. led 2011 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@taleia tak som rada,ze si nam potvrdila co sme si mysleli :grinning:
Aaaaa este raz gratulujem a obdivujem ta....
Styri deticky s takym malym vekovym rozdielom.... :slight_smile:
Ale tesim sa s vami :dizzy_face:
A co sa tyka veceri skor nemozme kedze mm je v robote a
zase nechcem aby veceral sam ked sa ulozia deti...ale snazime sa aspon jest zdravo.
A ten chaos to poznam..Alessandra je teraz v takom obdobi,ze vsade vylieza a vsetko rozhadzuje..
A az teraz mi zaspala :angry: teda zaspala normalne ze o 19:45 a my sme boli v kuchyni...som pocula,ze sa zacal vrtiet a isla plakat tak som isla do izby(nespala dobre,lebo sa jej zle dycha ma plny nos) a sa posadila na posteli a zacala sa usmievat a koniec spanku..teraz zaspala po pol hodinovom noseni v manduce...a som ju polozila a uz sa prehadzuje,ale spi..klop klop nech jej to vydrzi...
A do sukromnej sa musis opytat @monkula Moniky :dizzy_face: a ja tam musim prispiet lebo som sa chystala nieco napisat a potom som sa k tomu uz nedostala...
A my sme byvali tiez u svokrovcov ked sme sem do It.prisli...aaaaa su super,ale som veeeeelmi rada,ze sme sami :dizzy_face:
22. led 2011 ve 23:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@yellowbanna a aj nam sa obmedzili stretavky s druhymi...
Vsetkym sice pride divne,ze preco nase deti chodia tak skoro spat :fearful:
Ale ked su unavene...snad ich nenecham hore ked su unavene,lebo potom su nervozne a umrncane...
A rano vstavaju skoro tak ci tak...
A este je to fajn mat s mm chvilu klud na porozpravanie a tak :slight_smile:
22. led 2011 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj ked teraz tu vedla mna v posteli chrape :grinning: :grinning: :grinning:
Hovorim,ze zeny vydrzia viac :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
23. led 2011 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Buonanotte e sogni d'oro :slight_smile:
23. led 2011 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@taleia juj, to by bylo super, kdyby ses k nam taky pridala! To by bylo moc fajn! Nejak to vymyslime, co, @janka2110? :slight_smile:

No, ja si prave tim dojizdenim az z Coma nejsem vubec jista... uz takhle se Mick vraciva kolem sedme, jak jsem psala a to to ma z prace jen 45 min... Kdyby mel jezdit az do Coma (a nedej boze jeste odtam nekam dal jako ti tvi sousede), uz by se s Tonikem pres tyden fakt vubec nevideli... :frowning2:

s tchyni to mam podobne jako ty.... bydli od nas daleko (pres 1000 km), kdyz se vidime jen o prazdninach, kdyz tam jsme, tak je to fajn... ale uz kdyz prijede k nam, i kdyz je hrozne hodna a snazi se mi pomahat, vidim, ze trvale bych to taky asi zvladala podstatne hur... ale priznam se, ze mi nekdy hrozne chybi ta moznost "vyuzit" babicku na hlidani... tady nikoho nemam a je to dost znat (nekdy i na me psychicke pohode :frowning2: )

@janka2110 my vcera s Tonikem "bojovali" skoro trictvrte hodiny, nez usnul...ale pak se vzbudil jen v jednu v noci na kojeni a pak az v sest rano!! To uz se dlouho nestalo! Ovsem to taky znamena, ze dneska uz ma naspano... vubec nechce spat! I kdyz je uz unaveny (nespi od pul desate), nemuze zabrat...zkousela jsem uz vsechno mozne, neusnul dokonce ani se mnou ve velke posteli, to se jeste nestalo :frowning2: Ted uz jsem ho proste dala do postylky tak jak normalne vecer a pustila mu kolotoc nad postylkou...cekam, co to udela... prece nemuze byt vzhuru uplne cely den! :fearful:
23. led 2011 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janka2110 Jani, jeste k tomu spani deti. Jak vidim, tak jsme vsechny, i Yellow, pro to drivejsi ulozeni deti ke spanku. Vidim to treba u nas, ze cely den s nimi je narocny, a nechat si je jeste vzhuru az do 10 vecer, to uz by byl pro me konec. Tak se jich jako "zbavime" a muzem si jeste povidat nebo si neco delat, cist. Proste vidim, ze jak je tech deti vic, musi byt urcity rad, aby to ti rodice prezili :slight_smile: Nechapu moc jedny kamarady, jejich devcata maji 6 a 10 a vim, ze casto chodi vecer do restaurace. To by nebyl problem, ale jde o ten cas. My jsme s nimi parkrat byli na pizze, jen ale s Jirkem. A museli jsme to ukoncit treba "uz" o pul jedenacte, kvuli nemu, ze fakt uz spal ve stoje. Ted na Befanu byli u tchanu (a tedy i u nas :slight_smile: )na navsteve. Vecere, povidani si, deti si hraly, pak jsme s nimi hrali i my dospeli pexeso atd. A odesli az po pul jedne! Malochy jsem dala uz davno spat (tak pred desatou). Ale proste zasnu, jak to jejich dcerky zvladaji, no jsou navykly :slight_smile:
U nas ta stejna situace, ja si tu pisu a muz uz pochrupuje, A rano me nuti brzy vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@yellowbanna Rada se nekdy pridam. S tim dojizdenim mas pravdu, to by me taky mrzelo, kdyby deti tatinka malo videly. A moznost dojizdet vlakem by se mi zdala asi nejlepsi (pokud nebudou nejake stavky atd.), prece jen autem do Milana je horor.
To je skoda s tim hlidanim. To je fakt potreba. Nemate tam nahodou nejake spazio gioco? Mne o tom vykladala muze sestrenice. Ze tam das dite treba na 3 hodiny, aby sis stihla neco zaridit. Je to placeny. Ale ji se na tom nelibilo, ze musela mit nejakou predplacenou karticku a nosit ho jen v urcity den, treba jen kazde pondeli. Ja jsem neco hledala, kde by se dalo potkat jine maminky a nechat pohrat deti, ale tahle forma mi vubec nevyhovovala. A stalo by me to velky penize pro dva. Vim, ze v Aoste bylo nejake bezplatne materske centrum, ale to bylo hl. mesto regionu. Tady jsme v dire, A v Comu jsem pres net nic takoveho nenasla. Taky tam urcite bude nejake komercni spazio gioco. No zkusim se jeste poptat ustne. Myslim, ze bych si mohla nejake spazio gioco brzy otevrit doma :slight_smile:
Jeste me napada, leda si najit nekoho komu bys duverovala, na obcasne hlidani. Nemate nejakou sympatickou sousedku? Nebo sehnat nejakou au-pair? Chapu te, my jsme takhle zili mimo kohokoli, kdo by mohl nejak vypomoci, kdyz bych potrebovala, 3 roky. Ted mame opacny extrem.
24. led 2011 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to u nás teda vládne talianska výchova, ako tak čítam.... Aj moje deti chodia neskoro spať, samozrejme, keď chodí Jarko do školy, tak musí byť o deviatej v posteli, plus mínus 15 minút... Ale my sme obaja nočné sovy, takže deti to majú mať po kom.... Ja si naozaj užívam, keď sme na dovolenke a ja nemusím riešiť, koľko je hodín, ja rada chodím neskoro spať... Ráno sa mi síce ťažšie vstáva, ale keď dlho spím, som strašne unavená a nič nevládzem urobiť....
24. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek