• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
@monkula aj ja chodim neskoro spat,ale deti nie :grinning:
Teda baby. Pippo ten musi byt o 22:00 v posteli :slight_smile:
A ja som rada ked si pozriem nieco v telke v klude :grinning:
Aj ked teraz sa to neda.Baby su zase chore..mna uz poraza..Ale.ma tiez uz plny nos tak jej
ho cistim milion krat denne.Ma cipky Mucosolvan a kvapky do nosa.
A tym,ze jej to steka do hrdla kasle a v noci sa budi asi milion krat...
A Chiara ma Fluifort Sirup a musi robit aerosol...ale nemaju teploty...
Asi ju necham doma a nebude chodit do skolky.Vsak odkedy tam chodi je stale chora :frowning2:
Naposledy ked sa maestra Pytala,ze ci bola chora a som povedala,ze mala silny kasel tak
jej odpoved bola: vsak tu su vsetci taky chori,ze pokial nemaju teplotu nemozu ich poslat domov :confounded:
@monkula Moni a pekna foto :dizzy_face:
@yellowbanna@taleia bude to supis ked sa stretneme :dizzy_face:
Tesim sa :slight_smile:
A stym detskym centrom...my sme s mm uvazovali,ze by sme nieco take
otvorili...ale nie take ze by si tam deti nechal a odisiel.
Ale kde by boli mamicky s nimi a rozpravali sme sa spolu a tak.
Ale tu tiez nic take nieje v nasom meste.
Ale ked sme nad tym tak uvazovali tak mamicky su tu na MD najviac tak 6 mesiacov a potom idu do roboty
a to znamena ze by do toho centra chodili iba Babky?
No neviem....ale ako napad sa mi to paci :dizzy_face:
24. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby my žijeme síce viac na Slovensku ako v Taliansku, ale so spánkom to asi nemá nič spoločné. Fabio to je živeľ. Keď bol menší asi 9 mesiacov a uložila som ho 20,30 tak o 23 bol vyspatý do ružova schopný revať takmer do rána a nie a nie ho uložiť spať. Tak u nás sa to presunulo potom, že som ho ukladala až o 22-23 hodine. Pre niekoho nepochopiteľné, ale keď sa vám dieťa vzpiera tak, že som sa bála , že vyletí z postielky. Vyhádzal z nej ináč všetko aj plachtu také nervy mal, že musí ísť spať a má to dodnes. Do škôlky , keď nastúpil to bol jediný problém,že musí tam spať. Teraz tam síce už spí aj sa s tým zmieril, ale tým že spí poobede čo už pred škôlkou dlhší čas nerobil zas ho máme hore aj do 23 hod a to ráno vstáva o siedmej do škôlky. Už to neriešim, lebo ke´d som to riešila bola som z toho viac na nervy ako teraz.
A Taliani fakt ony sú schopný volať o 21 hodine , že chcú skypovať a švagrinej decká v pohode vždy ponocujú. A na nás kukajú, že kedy to chcem uložiť deti. Vôbec neriešia asi večerný režim...
24. led 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamaranesi ja Ťa chápem... Jarko ten bol zlaté bábo, ale tiež nechcel chodiť spať a Chiara, tá bola ako Tvoj Fabio, zaspala o ôsmej večer a o polnoci sa zobudila a bola vyspatá.... a ja som bola hore do štvrtej..
Každý mudroval, NEDOVOĽ jej o siedmej zaspať... A ako som mala polročnému dieťaťu nedovoliť spať? A čo sa týka režimu, ja som režim nedodržiavala.... každý mi tvrdil, že režim dieťa MUSÍ mať, mne sa to nedarilo... Tak som ich prestala trápiť a dala som tomu voľný priebeh... Od plienok sa odnaučili samé, síce neskoro, ale bez sĺz, nervov a s úsmevom na perách :wink:
24. led 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taleia kdepak spazio gioco... tady ani nahodou, ani v okoli... kdyz jsem to zkusila hodit orientacne do googlu, tady u nas nic, vyhodilo mi to par takovych mist na vychod od Milana, napriklad prave v Bergamu, dalsi plus body... sousedka na hlidani taky neni...je to ostuda, ale ja nase sousedy ani neznam a to je v nasem dome jen osm bytu :unamused: Ziji tu ty dve manzelovy sestrenice, ale jsou hodne casove zaneprazdnene...jedna ma svoje dve deti (7 a 2 roky) a jakkoliv ji mam moc rada, Tonika bych ji nerada sverila, to same jeji mamince...jeji sestra je snad jedina, s kym bych se nebala Tonika nechat (byla i u jeho narozeni a je to zdravotni sestra - ale to ne z toho duvodu, proste je v klidu a dovede byt i prisna, nenecha si deti lezt po hlave, ale pritom je hrozne zlata), ale ta je hodne pracovne vytizena a kdyz ma zrovna volno, stejne vetsinou hlida deti sve sestry... :confounded: Takze jako vyhlidky nic moc...

@janka2110 to me mrzi, ze jsou holky nemocne... ono se rika, ze kdyz zacnou deti chodit do skolky, pochytaji kde co... ale holt nic moc se s tim delat neda, nemuzou zustat vecne doma... i tim si posiluji imunitu... tak at to rychle prejde...
Rikala jsem ti, ze bys mela doma zridit materske centrum, chodili bychom k vam s Tonikem :wink:
24. led 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby,ale vsak kazdy ma svoj rezim
a kazdemu vyhovuje nieco ine a aj kazde dieta je ine :dizzy_face:
Takze sa tym netrapte :slight_smile:
Mne zas napr.Filip ani Chiara nechodili od cca 1 1/2 spat poobede.
Chiara aj zo zaciatku chcela,ale potom isla spat o 23:00 tak sme s tym prestali.
A Filip mal presne ten isty problem,ze ked v skolke spal poobede, doma mi isel spat
az okolo polnoci.
A Alessandra ta ma kolkokrat,ze zaspi super a potom sa o 23:00 zobudi a hore aj hodinku,dve.
Uz bola aj dnes hore a stavala sa,usmievala.
Ale znovu zaspala :dizzy_face:
Ok idem ja umyt dlazky a riady :slight_smile:
24. led 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yellowbanna pozeram,ze si pisala vtedy kedy ja :grinning:
Ale kde u nas?????
A uz som dala prec ten Barbie dom a sufliky...
Vsak Alessandra tam stale bola a vyhadzovala vsetko odtial...
Taku velku mame teraz tu obyvacku,ze som povedala mm:
Ze musime stym nieco urobit :grinning:
Neako to zaplnit....nieco vymyslim :slight_smile:
24. led 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A on mi na to povedal:
Vsak prave toho sa bojim :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany ahaaaa,tak sorry nepochopila som to dobre ia truuuba:slight_smile:
24. led 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka2110 ved toto ie iani naihorsie,ze my sk zenske sme doma s deckami a ked ides von na prechadzku,alebo do parku sme tam same:-//// a byvam v dedinke,kde som asi iedina zenska s kocarom,co chodi po ulicach.ked som bola tehotna,tak som sa tesila,ako budem chodit kocarovat,ze sa spoznam s mamickami a teraz?nikoho-tiez uz teraz vidim,ze budem sama ai v parku,ked arianna sa uz bude vediet hrat na preliezkach:slight_smile:
ale od sept ari ide do skolky,tak sa tesim,aspon bude medzi detmi a ia si naidem robotu aspon na 5hod,lebotakto doma scvoknem:slight_smile:
24. led 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáááj škoda, že nebývame všetky v jednom meste :grinning: Ináč môj manželík chodí domov z práce okolo osmej večer tak skorej ako o osmej u nás večera nehrozí, ale čo už som zvedavá ako to budem zvládať z druhým, ale budem musieť. Ja som síce viac na Slovensku, ale tu nemám nikoho kto by mi pomáhal a v Taliansku je rodina v pohode, ale , že by mi niekedy postrážili Fabia? :frowning2: Francescova sestra je učiteľka v škôlke a ešte slobodná, ale ešte mi ho nepostrážila ani raz.
Teraz ako má Fabio tri roky tak aspoň ho dáme , keď ideme do obchodné centra do takej škôlky neviem ako sa to volá postrážia ti tam dieťa, ale ty musíš byť v obchodnom centre, lebo napríklad, keď chce pišať tak ťa volájú. Čo napríklad , keď sme v Nitre tam sú aj záchody. A myslím maximálne 2 hodky tam môže byť.
Ešte k tej škôlke švagriná mi vravela, že deti teraz cez zimu ani nechodia von nemyslím si, že to je super. Veď keď už idem pre malého o pol štvtrtej a teraz je zima tak už ideme na byt tak to by bol stále len v uzavretom priestore.
A že deti , keď idú spať nedajú si pyžamo, ale len sa prikryjú a ide sa spať kto chodí spať a , že sa neprezúvajú sú v topánkach? Ináč s tými topánkami , keď príde niekto na návštevu automaticky ti pobehá celý dom v topánkach :-
Fabio chvalabohu znáša dobre kolektív a za celý čas od septembra čo nastúpil do škôlky bol chorý chvalabohu, len raz.
25. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oka78 presne, taky jsem tady za exota, kdyz vyrazim s kocarkem... uz jsem si tak nejak zvykla...kdyz mi chybi trochu "normalnosti", beru auto a vyrazim treba k jezeru Varese nebo do sousedniho vetsiho mesta, tam se maminky s kocarkem vidi vic :slight_smile:

@janka2110 mas fobii z "velkeho prostoru"? :grinning: Vsak ono se neco najde, co tam bude pasovat :wink:
25. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamaranesi mas pravdu, ze to neni dobre, ze jsou deti cely den zavrene ve skolce... oni to asi delaji proto, ze je venku "velka" zima, ale takhle akorat tak ty jejich bacily pekne pokoluji v tom vydychanem vzduchu a navic deti ani nemaji moznost se nejak otuzit... kdyz jsem pracovala v Irsku ve skolce, bylo to to same. Ven se chodilo jen na skolkove hriste, protoze by bylo hrozne NEBEZPECNE jit na prochazku po okoli, takze kdyz bylo trochu blbe pocasi (coz je v Irsku furt :angry: ) museli jsme zustat vevnitr, protoze na hristi deti samozrejme nebudou sporadane chodit, jako by sly na prochazce ( i kdyz, ty irske....). Zato kdyz jsem delala v anglicke skolicce v Brne, byli jsme venku furt. To uz musely trakare padat, aby jsme nesli. V zime jsme jezdili kazdy tyden lyzovat za Brno na takovy mensi svah, chodili jsme s deckama do bazenu, do sauny.... joj, to byly casy....
25. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute baby čo nového? u nás na Slovensku krásne nasnežilo a pred domov máme násyp tak malý sa včera super vybláznil na sánkach a aj dnes sa chystáme. :slight_smile:
27. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamaranesi juj zavidim sneh :dizzy_face:
Tu nic a ani nevyzera,ze by sa chystalo snezit.

My sme doma kedze baby mam chore.
Alessandra ma antibiotika a dnes dostala znovu
teploty cez 38.
Tak sa liecime :dizzy_face:
A Pippo cele poobedie behal s teplomerom a meral si teplotu,lebo zajtra nechce ist do skoly.
No smola nic mu nieje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A teraz pozerame telku a deti spia :dizzy_face:
27. led 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka2110 ja Ti pošlem aj všetok, čo nakydal, men chýbať nebude..
jarko má zajtra polročné vysvedčenie, tak som zvedavá...
27. led 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula jej Moni nova foto?
To je svadobna?Si tam peknucka :dizzy_face:
A posli mi ja viem,ze ty ho nemas rada :grinning:
A potom mi napis ake mal Jarko vysvedcko :slight_smile:
28. led 2011 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuuuj Moni akosi mi utieklo :frowning2:
Chiara mala narodeniny vsak....
Prepac,ze mi to uniklo :frowning2:
Vsetko najlepsie malej princeznicke od nas :dizzy_face:
A hlavne vela zdravicka a nech poslucha maminu :dizzy_face:
28. led 2011 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A inak este k tomu snehu.
Vcera hlasili v radii,ze pozor vecer mozu poletovat dve,tri vlocky snehu :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka2110 ďakujem, áno, svadobná...
A netráp sa, že si zabudla, hlavne, že si si spomenula neskôr :wink: :wink: :grinning: ďakujem aj za Chiaru
28. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nejakou dobu jsem se neozvala, nestihala jsem :frowning2:
@monkula Mony, rikala jsem si, koho tu mame noveho? A to jen Moncula zmenila foto :slight_smile: Taky preji dodatecne Chiare vsechno nejlepsi. Pekla jsi dort nebo objednavala?

Dnes rano jsem se celkem nastvala,ale jen v duchu, neumim to proste rict na plnou hunu. Tchyne mi uz v 8:16 otevrela dvere a samozrejme deti hned letely nahoru k ni. No kdyz clovek nema trochu taktu, tak uz se to proste nenauci na stary kolena. Nechci vypadat jako matka "menefreghista", ale nesla jsem za nimi, protoze me to proste neba asistovat, kdyz si je vezme tchyne.

@janka2110 To je otrava, kdyz jsou deti nemocne. Co maji holky? A Pippo odolava? Jak se mu jinak libi ve skole?
Jinak k vasemu obyvaku, to by se strasne libilo memu muzi, on miluje prazdny prostor. Ja taky, ale s mirou a svych oblibenych veci bych se nerada vzdala. Ted nas ceka stehovani, tak za 2,3 tydny, a bytik je fakt malicky,tak uz mi vyhrozuje, ze zcenzuruje to, co si tam prestehuju. ale ja na to teda nepristoupim.

@michaelamaranesi U vas nasnezilo? Je, vy se mate, tady vubec nic. No budu si zvykat na zimy bez snehu tu u jezera. To je skoda, ze ti svagrova nehlida. Jak to? Neslo by to domluvit? Aspon nekdy na par hodin, at si muzete sami nekam vyrazit nebo neco podniknout.

Skoda i pro @yellowbanna, ze ti nikdo nepohlida. Nekdy by to clovek fakt potreboval. I kdyz nejake pribuzne blizko prece jen mas. A treba az bude Tonik vetsi, tak uz by ti tak nevadilo ho nechat i s tetou ci tou sestrenici, co ma deti. Ja to lezeni deti po hlave vidim dnes a denne a fakt z toho nemuzu. A nejvic me stve, kdyz to pak odnesou deti, ze je mama nervozni z te nevychovanosti, co u nich vidi a treba je plesku, ale vim, ze ve skutecnosti za to muze to, ze jsem frustrovana z pristupu nonnu.
Tys delala v anglicke skolicce v Brne? Mela jsem jednu spoluzacku, co studovala ita-aj a taky tam myslim delala. Myslim, ze se jmenovala Marketa, mensi tmavovlaska. Neznala jsi ji nahodou?

Ahoj @oka78, taky si nekdy rikam, ze zcvoknu a tesim se, az budu moc nekam "vypadnout". Tak az nebudu tehotna, tak snad se prihlasim aspon do nejakeho aerobicu (prace zatim nehrozi). Tady tech moznosti moc neni, ale snad se neco najde. Nebo budu muset zacit zkoumat, jestli nebudou nejake lepsi aktivity v Como, nejaky vzdelavaci nebo zajmovy kurz nebo tak. Proste nejaka cinnost. Jinak jsem tu taky sama s detmi na prochazce :unamused: Ale tesim se na leto, to tu je trusticka sezona a prece jen aspon clovek potka nejake lidi. A navic bude pekne pocasi.
28. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula Ahoj Mony, jsi tu jeste?
28. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taleia som ešte tu... :slight_smile:
28. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a tortu som jej robila ja... Spongeboba :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taleia Marketu neznam... ono je v Brne skolek s anglictinou asi pet, ted uz mozna i vic, tak mozna nebyla prave v te nasi...az Tonik povyroste, tak uz tu zas (doufam) nebudem bydlet... holky ja bych se tak stehovala do CR, az bych brecela...cim dal tim vic... jenze vsechno zavisi na praci pro Micka a ta se jen tak nenajde nejaka vhodna...ach jo

@janka2110 to me mrzi, ze jsou holky na hromadce, snad se jim brzy ulevi... az se vyzdravi, mohly byste s Alessandrou prijet zase vy za nama :wink:
28. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer dievcata.
Vidim, ze ste rozoberali cas obedov a vecere :grinning:. Je to jeden z hlavnych rozdielov, ktore som si vsimla hned na zaciatku. My sme doma vzdy obedovali o 12 a vecerali sme nie vzdy presne. Tu maju svokrovci (a tak si to vyzadoval aj drahy) presne stanoveny cas obedu o 13.30 a veceria sa o 20.30. Kazdy den sa vsetci stretavame, prestiera sa stol, pozeraju sa televizne noviny a samozrejme vsetko sa komentuje :grinning: . Velmi sa mi to paci, aj ked niekedy mam dost hlad, pretoze vecera sa mi zda dost neskoro. S detickami to mate urcite ine, ale co pozorujem v okoli mojich znamych, tak tie casy su v podstate identicke aj ked maju deti.

@monkula jeeej, tak Chiarka je uz 4rocne dievcatko :dizzy_face:! Vsetko najlepsie zelam.

@taleia Terezka, do tej sukromnej temy ta prida Monika :wink:. Takze o chvilku ste vo svojom :dizzy_face:, drzim palce, nech presun prebehne co najlahsie.

@yellowbanna Ivi, chapem, ze ta to taha domov, ale dnesna situacia s pracou je priam katastrofalna :frowning2:. Kazdy si chrani pracu, ktoru ma, aj ked nie vzdy je s nou spokojny. Bohuzial. Ale velmi drzim palce, aby sa Tvoja situacia cim najskor vyriesila. Uz mate vyhliadnuty konkretny bytik v okoli?

Dnes som kocky asi dve hodiny studovala letak, nase mesto sa rozhodlo velmi zodpovedne pristupovat k separovanemu odpadu, poslali kazdemu domov odpadove sacky, manual a orario odvazania smeti. Ja vsak zistila, ze clovek musi mat doma minimalne 4 druhy kosov. Aj vy to tak mate?
28. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany ne, jeste vubec... nejak to zase usnulo, ale musim se do toho polozit a neco najit... jen me desi myslenka na stehovani...s rocnim miminem, no nic moc...
Zminila jsi, ze vecerite vsichni spolecne, to je moc fajn. Ale taky jsi psala, ze se kouka na zpravy. Ja jsem si tu vsimla, jak maji vsude neustale pustenou televizi. Ale fakt porad. I v dobe jidla, rano, v poledne, vecer a i kdyz ji primo nesledujou, je tam jako background a to mi fakt hrozne vadi...ja treba pres den nemam televizi pustenou vubec, max se obcas podivam na nejaky cesky porad na netu... kdyz ale prijde Mick domu, hned ji zapina, i kdyz musim rict, ze kvuli me se snazi krotit...obcas :angry: Ale za dva tydny prijede na par dni tchyne a to mi tu pobezi cely den "diskuzni" porady, kde na sebe lidi akorat jeci....
28. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. My sa chodíme teraz každý deň sánkovať. Malému sa to strašne páči zajtra mu chceme kúpiť boby, lebo všetci chalani na kopci majú boby a Fabio si vždy nejaké ukradne :grinning: ale tento týždeň vďaka sánkovaniu chodí spať aj o deviatej večer.
No o tej telke mi hovorte :unamused: Ja tiež neznášam , keď ide telka a úplne o ničom . Tiež u svokrovcov je vždy zapnutá. Ja buď sa v tej telke niečo pozerá, alebo keď ide len ako pozadie tak vypínam. Myslím u nás doma nie u svokrovcov :grinning: Ale aj Fabio , keď bol ešte menší svokra mi vždy už aj zapínala telku a ja som sa nato aj hnevala taký krpček nemá čo toľko pozerať televízor a ešte cukrík k tomu pred obedom a mala som dosť.
29. led 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany ahooj, zase po čase ťa čítam...v miláne, keď sme bývali, tak separovaný odpad bol priorita, košov sme mali no neviem či zrovna štyri, ale napr. doma na slovensku máme 4, na plasty, na papier, na sklo a na to ostatné, my to dodržiavame, ale kedže na to nie sú postihy /myslím finančné/, tak to ľudia samozrejme nedodržiavajú...

my na slovensku máme kopuuuu snehu, chlapci trénujú 4x do týždňa na snehu, utorky a štvrtky večerné lyžovanie od 16.30 a víkendy sme na Martinkách, alebo na pretekoch, stredy máme telocvičňu, takže som celkom vyšťavená, aby sme to skombinovali aj s malou rominou...

som dnes opozdilec, sme zaspali s deťmi únavou už o deviatej,mali sme tu návštevu, kámošku, ktorá sa presťahovala so svojím italy-neapolským manželom na slovensko, ale zase ona má 39 a on skoro 60, takže oni akože na dôchodok :grinning:, aj keď on chodieva pracovať do italy niekoľkokrát do roka..
a teraz som sa zobudila a nechce sa mi spať, tak som pochystala všetkých na zajtrajšiu lyžovvačku, už o pol štvrtej mám kaderníčku a zajtra vlastne už dnes večer máme ples liptákov, síce sme od nich na míle vzdialení, ale
o zábavu bude postaranééé
a príjemný prázdninovo predĺžený víkendík..
ja síce v pondelok pracujem, čo už, musíme dorábať nejaké plány v škole všetci učitelia, som sa tešila že tento deň zrelaxujem na svahu, ale tak práca šľachtí
zajtra teda sobotu!! si kúpte Nový čas, budem tam mať rozhovor a aj deti z moje triedy o vysvedčeniach

gratulujem chiarke k narodeninkám..

a téma televízor radšej nejdem ani písať, moji chalani ho nestíhajú, pri svojich športoch, ale keď sú doma a akože majú pre nich voľno, tak sa ho nevedia s mierou nabažiť, ale aj počítače majú dovolené iba občas, treba mať pravidlá hneď na začiatku...
29. led 2011 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamaranesi matteo si vybrala pekné meno, my síce máme mateja, ale keď sa s manželíkom pomýlime, domácky mu hovoríme aj matteo :grinning:
29. led 2011 v 01:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toscany s tim separovanym odpadem to tak je tady u Milana, jak rika i Bocmanka...je to ale trochu na hlavu, kdyz nejsou spolecne popelnice pro separovany odpad a tak to vsechno musis mit doma, dokud neprijde ten urceny den pro ten ktery odpad...takze se nam tu vzdycky hromadi plasty, ktere odvazeji jen jednou tydne, stejne papir a hlavne ten zbytkovy smesny odpad :frowning2: Jedine dve popelnice, ktere tu jsou a tudiz muzes vynaset odpad prubezne, je ten organicky a z mne neznameho duvodu sklo... a jeste mi vadi, ze tim, jak se odvazi kazdy den neco, jsou furt na ulici pytle s odpadkama... jinak jako napad dobry, jen by to chtelo dotahnout...
29. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek