• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
9. bře 2011 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany tuscany resort nádheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ake je to ďaleko od mora kati??
9. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@bocmanka Adri, na ziaciatku popisu je ze jeden kilometer od plaze, ale myslim si, ze to bude tak dva tri kilometre urcite. Podla mna je to jeden kilometer do Castiglione della Pescaia.
9. bře 2011 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany asi áno, ale je to jak v toskánskom filme
9. bře 2011 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@patatina83 ia som si tie prachy dala poslat na ucet,takze mi len pipla smska,ze 800e ie na ucte.ziiem blizko udine-sevegianosa vola tato mala "mrtva"dedina(20km) a ty????
9. bře 2011 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vy mě většinou neznáte, ale chtěla bych vám vyřídit moc pozdravů od Monči. Už sem nemůže. Pokud na ní chcete kontakt, napište mi do IP. :wink:
10. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mart.s. kto je monča?
10. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@bocmanka ááá, promiň -Monkula :wink:
10. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mart.s. ako to že sem nesmie???
10. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Co sa deje? Preco tu nesmie Monika? :confused: :confused: :confused: :confused:
10. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Monkulu blokli admini a spolu sní ještě další, protože otevřeně proti jednomu z nich bojovala.
10. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany To je přesně ono :unamused: .
10. bře 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@oka78 tak to si neni ďaleko. Ja som az na Sardinii. Mne tiež chodia peniaze na účet.
12. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dievcata,
ako sa mate vsetky? Konecne sme sa dockali trosku teplejsich dni :dizzy_face: :dizzy_face:.
@zucana ako sa Ti podarilo vyriesit tu pracovnu dobu?
14. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ciao Italky! Tak nam zase vylezlo slunicko! Tak tu zimni bundu muzu zase skovat.
Jak se dari? Drze se priznam ze my se mame fajn. Jsme vylyzovany, dali jsme si tydenni lyzovacku ve 2100 metrech a cely tyden azzuro. Kluci maji vypaleny lyzbrejle na xichte:slight_smile: ja trochu vykricenej hlas, jak jsem hulakala: predklon se! Nesed na tom jak na zachode! Ruce opredu! Ale stalo to zase:slight_smile: Kluci stihli oslavit narozky, a dneska maji party pro 11 kolegu z prace. Alexik se ptal, ci muze tancovat v dzinach a natelniku, ze jako Michael Jackson. Ja ze jo, za chvili prisel ci muze tancovat i bez toho natelniku:slight_smile: Taky si stihlu prohazet budouci manzelky, a jednu chvili to vypadalo na tragedii, neb Heidi rekla, ze si Aleika nevezme. To bylo teda narku. Ale uz je to v pohode, neb tatinek ho ubezpecil, ze aby se nebal, ze ve skole bude dalsi vyber:slight_smile: Takze je uz v klidu a spokojenej. Ach, to jsou starosti:slight_smile:
21. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mart.s. Ahoj, hele zlobivy jsou vylouceny na furt nebo na casovy usek, tyden, mesic....?
21. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@4a to aj mňa zaujíma, čo je s monikou??
21. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@bocmanka O kousek vys najdes odkaz na rozsudek a jeho duvody:slight_smile: Strucne a cesky receno holky zalozili diskusi, ve ktery natirali pr.del jedny admince. Duvody atd. neni tak podstatny. Hlavni admin se namichl a utal jim tipec. Neco jako ze si nenecha .... do vlastniho hnizda:slight_smile: Tam si to procti, v podstate hodne povyku pro nic. Docela me prekvapil, ze se tim hl. admin zabyval, ono by to proste vysumelo a byl by zase klid:slight_smile: Jediny co me zarazilo, ze ti admin vleze a sleduje tvoji IP. Tak jen s tim pocitat:slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Na jinejch serverech vylucujou taky, ale na sranovenou dobu a tady jsem to nepostrehla, tak jsem se ptala.
21. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak a mame po geburtstag paety, kluci nadseny a kingive. Deti taku spokojeny a uhoneny tak, ze propoceny trika:slight_smile: Rodice urcite nadseny ze deti dorazuli domu a padli za vlast:slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@4a všetko naaj blondiačikom k narozkám
22. bře 2011 v 00:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kocky, prepacte ze vas tu otravujem, ale chcela by som vas chcela poprosit o pomoc.... Nemohli by ste mi poradit nejake stranky kde najdem informacie o tom kde sa konaju v Taliansku burzy exotickeho vtactva? Ak by ste nevedeli co to je, tak je to miesto, kde sa stretavaju chovatelia exotických vtakov a predavaju a kupuju ich. Dakujem vopred za pomoc a vas cas.
22. bře 2011 v 01:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubko http://www.toscanaetirreno.com/sagre-in-toscana/3404/Fiera+degli+Uccelli+ snad ti to pomoze :wink: alebo si do google vyhladavaca zadaj: la fiera uccelli exotici
22. bře 2011 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@4a ahoj,Monkula ti vzkazuje, že to vypadá, že zlobivé :wink: jsou vyloučené na pořád :confounded: . Prý jí nic nevysvětlivali, jen blokli :unamused:
22. bře 2011 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kocky,

@bocmanka ADri ako sa mate? Co mate nove?

@4a super oslava! Rodicia ti boli urcite vdacni :grinning: :grinning: :grinning:. Co si prichystala na oslavu?

@mimika4408 zaujimava ta vystava v Toskansku, ja by som tam nemala ale co vystavit, len tak nanajvys svojho svokra :grinning: :grinning:.

Skoda, ze to tak dopadlo s Monikou :frowning2:. Neviem sice posudit zavaznost situacie, to by som si musela precitat tie diskusie, ale aj tak mi je to luto.
22. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany pre mna tiez vtak ako vtak :grinning: :grinning: :grinning: ja som chcela len pomoct :wink:
22. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimika4408 jasne, si zlata, ze si nasla tu vystavu, clovek nikdy nevie :wink:.
22. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@toscany veru, veru :wink: , mozno aj ty budes niekedy potrebovat ked sa najde vystavny exemplar :wink:
22. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimika4408 dakujem, ulozim link do zalohy :wink:. Ake mate pocasicko? U nas konecne vyslo slnko po styroch dnoch silneho vetra a dazda :angry: . Kocky chcela som sa pochvalit suprovou tortickou, ktoru som robila cez vikend. Nasla som vynikajuci recept:
http://pensieriedolcezze.blogspot.com/2008/11/torta-truffes-libidine-al-cioccolato.html
22. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek